So 7.4.07 13:45 TEMPO Pražská legie 2000 Bohemia Roztyly   (HL4D)
So 7.4.07 15:00 TEMPO Alvarez D.C. Atlético Cerveza   (HL7G)
So 21.4.07 15:00 P3 Pražská legie 2000 Deportivo Estudiantil FC A   (HL4D)
So 21.4.07 16:15 P3 Ramutant CF Pivní balet   (HL7G)
So 19.5.07 08:45 DEKAN Ben Car Cipískové   (HL8F)
So 19.5.07 10:00 DEKAN Inter Ohradní Alej FK A   (HL4D)

17. 6. 07 10:00 zzHAGI5 Colo-Colo Alej FK B 11. 3:1 (1:1)
Zasloužené vítězství Colo-Colo, v slušném a pohledném utkání. Rastislav Kuba, Antonín Kobliha
Colo-Colo Alej FK B
Jan Šmejkal – Vojtěch Dostal, Petr Dvořák, Petr Fígr, Robert Růžička, Pavel Vácha vs Ondřej Štafl – Petr Chadraba, Petr Hanzalius, Jan Herold, Ivan Karhan, Petr Kopřiva, Pavel Krůta, Jan Slameň, Ilen Šundrica
2., 48. Pavel Vácha
51. Vojtěch Dostal
26. Jan Herold
10. 6. 07 17:30 zzPANK1 Colo-Colo Bandidoz 2. 2:1 (2:0)
Velmi vyrovnaný zápas. Colo vyhrálo po chybě soupeře, ze kterého dala laciný gól na 2:0. Martin Hyža
Colo-Colo Bandidoz
Marek Zapletal – František Beneš, Filip Borzič, Vojtěch Dostal, Petr Fígr, Marek Pohanka, František Svoboda, Pavel Vácha vs Jaroslav Jakubec – Róbert Dudek, Michal Kocáb, Philip Jan Pribik, Jiří Roubínek, Peter Tresa, Jan Voříšek, Ondřej Zahradník
25. Pavel Vácha
28. Marek Pohanka
54. Jiří Roubínek
3. 6. 07 12:30 DEKAN Strašnická šlechta Colo-Colo 10. 1:3 (1:2)
Velice tvrdé, ale férové utkání, hrané ve vysokém tempu. Až na dva excesy, které byly oceněny žlutou kartou. Nejdříve před provedením autového vhazování za strčení do soupeře (Janeček) a poté po odpískaném faulu na hráče Růžičku, který chtěl umocnit odpískání ještě názornou ukázkou jak byl faulován a strhl soupeře. Tým Colo-Colo předvedl více fotbalového umu  a kombinace, což byla hlavní slabina domácího týmu, který od 40-té minuty rezignoval a odevzdal soupeři všechny body. Lukáš Bejček, Milan Svoboda
Strašnická šlechta Colo-Colo
Karel Švec – Jaroslav Beránek, Zdeněk Beránek, Radim Brabenec, Martin Janeček, Vojtěch Klobása, Jan Lorenc, Viktor Poupě, Petr Sýkorovský, Michal Valíček vs Jan Šmejkal – František Beneš, Filip Borzič, Vojtěch Dostal, Petr Dvořák, Petr Fígr, Martin Novotný, Marek Pohanka, Robert Růžička, Pavel Vácha
10. Radim Brabenec 24 Martin Janeček 10. Marek Pohanka
16. Pavel Vácha
33. Petr Dvořák
46. Robert Růžička
27. 5. 07 10:00 P1 SAS fans Colo-Colo 9. 7:3 (5:2)
V prvním poločase zajímavého utkání se rozpoutala přestřelka, padlo sedm gólů, tým SAS Fans si vytvořil rozhodující náskok. Po změně stran začal vedoucí tým bránit své vedení, hráči týmu Colo-Colo snížili a mocně útočili, více se však již nedokázali prosadit, SAS Fans v závěru své vítězství navýšili dvěma rychlými brankami.
SAS fans Colo-Colo
Jan Bogocz – Miroslav Čmelík, Peter Giertli, Aleš Glazar, Petr Holý, Martin Janouch, Richard Šubrt, Filip Tejmar, Matěj Tejmar, František Vrána vs Petr Fígr – Filip Borzič, Jaroslav Dostál, Petr Dvořák, Robert Růžička, František Svoboda
9., 13., 21., 29., 59. Filip Tejmar
18., 59. Peter Giertli
17. Jaroslav Dostál
23., 47. Petr Dvořák
20. 5. 07 08:45 ZAK Colo-Colo Nikdo nikde 8. 3:8 (2:5)
Colo-Colo dojelo na absenci náhradníků. Brzy na hřišti nestíhali běhat a navíc se začali hádat mezi sebou. Hezké gólové situace si vytvářela obě družstva. Petr Šauer, Taras Vatral
Colo-Colo Nikdo nikde
Petr Fígr – Filip Borzič, Petr Dvořák, Robert Růžička, Jan Šmejkal, Pavel Vácha vs Miroslav Šlehofer – Martin Bukovský, Michal Kouba, Michal Nosek, Lukáš Novotný, Lukáš Procházka, Pavel Tůma, Tomáš Vaněk, David Vitejček
54., 59. Martin Bukovský
13. 5. 07 08:45 ZAK Morová rána 1.FC Colo-Colo 7. 7:0 (2:0)
Hosté nastoupili oslabeni o jednoho hráče a ačkoliv se statečně bili, na soupeře s plnou střídačkou to nestačilo. David Lorenc, Vladimír Mrázek
Morová rána 1.FC Colo-Colo
Roberto Terragni – Martin Čermák, František Diviš, Ondřej Gros, Josef Kužílek, Ivan Monev, Jiří Šmejkal, Pavel Trefný, David Volf vs Jan Šmejkal – Vojtěch Dostal, Petr Dvořák, Petr Fígr, Robert Růžička
18. Pavel Trefný
25., 35. David Volf
31., 44., 56. Ondřej Gros
55. František Diviš
6. 5. 07 20:00 P2 Colo-Colo Kikina bar 6. 4:4 (4:1)
Rozhodčí se nedostavil. V zápase nebyly uvedeny časy u vstřelených gólů, proto jsou brankám připsány fiktivní minuty.
Colo-Colo Kikina bar
Jan Šmejkal – Karel Baladrán, Vojtěch Dostal, Petr Dvořák, Petr Fígr, Robert Růžička, Pavel Vácha vs Ladislav Král – Jiří Beseda, Milan Cibík, Petr Hádek, Daniel Hakl, Pavel Horký, Jan Šantroch, Matěj Urban, Václav Zrno
10., 20. Pavel Vácha
23., 27. Petr Dvořák
25., 31. Pavel Horký
40. Petr Hádek
50. Milan Cibík
29. 4. 07 12:30 P3 Stýbla Ďáblic Colo-Colo 5. 2:3 (2:1)
Vyrovnané utkání. Petr Csémi
Stýbla Ďáblic Colo-Colo
Sreten Cvijovič – Michal Bartůněk, Aleš Jehlička, Jan Jehlička, Jan Mach, Roman Štochl, Milan Zedník vs Vojtěch Dostal – Petr Dvořák, Marek Pohanka, Robert Růžička, Jan Šmejkal, Pavel Vácha
3. Michal Bartůněk
21. Roman Štochl
4., 54. Marek Pohanka
58. Pavel Vácha
22. 4. 07 16:15 DEKAN Colo-Colo Demínka A 4. 4:2 (0:0)
"Rozhodčí bez pomezního ovlivnil zápas." Deminka
Obě mužstva se dlouho nemohla prosadit. Nakonec se zaslouženě radovali hráči Colo-colo, kteří byli v zakončení hodně důrazní.
Václav Mužík
Colo-Colo Demínka A
Jan Šmejkal – Karel Baladrán, Vojtěch Dostal, Petr Dvořák, Petr Fígr, Robert Růžička, Pavel Vácha vs Jan Jonák – Zdeněk Baťha, Radek Fól, Stanislav Kasa, Jan Kropík, Luboš Řezníček, Kristian Šodor, Radovan Štěpánek, Miroslav Tůma
32., 52., 53. Pavel Vácha
36. Petr Dvořák
45. Miroslav Tůma
58. Kristian Šodor
15. 4. 07 10:00 zzJUNI1 Bohemia AFK Colo-Colo 3. 1:2 (0:0)
Vyrovnané utkání začali lépe hosté, kteří ihned po zahájení 2. poločasu vstřelili gól, ale během osmi minut bylo vyrovnáno. O vítězi rozhodla 55, kdy nejlepší hráč Dvořák vstřelil 2. gól. Martin Hyža
Bohemia AFK Colo-Colo
Pavel Chuděj – Petr Bartoníček, Pavel Bělík, Ladislav Jacko, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Patrik Marcin, Jaromír Rajský, Stanislav Starý, Tomáš Svoboda vs Jan Šmejkal – Filip Borzič, Vojtěch Dostal, Petr Dvořák, Petr Fígr, Robert Růžička, Pavel Vácha
43. Pavel Bělík 35., 55. Petr Dvořák
1. 4. 07 12:30 P3 My Colo-Colo 1. 9:1 (1:0)
Přestože byl první poločas vyrovnaný a oba soupeři marnili šance, do druhé půle jakoby nastoupila jiná mužstva. Domácí My totálně převálcovali soupeře, který po chvíli přestal bránit, útočit a vlastně i hrát. Pavel Jirásek, Petr Hejbal
My Colo-Colo
Vojtěch Hündl – Tomáš Bělíček, Jan Chládek, Robert Grande, Karel Helman, Zdeněk Štěpán, Aleš Vaníček, Michal Žofka vs Jan Šmejkal – Karel Baladrán, František Beneš, Petr Dvořák, Petr Fígr, Martin Novotný, Robert Růžička, Pavel Vácha