So 31.3.07 08:45 BECH Manny FC Sen Černý Most II PG   (HL6F)
So 31.3.07 10:00 BECH Lipodur FC A Mystique Dynamo CF   (HL5E)
So 31.3.07 11:15 BECH Hoptajch team Tučňáci   (HL6G)
So 21.4.07 08:45 TEMPO Alej FK A Demoliční četa   (HL4D)
So 21.4.07 10:00 TEMPO Příkopy FC Borussia Dortšpunt C   (HL8H)
So 21.4.07 11:15 TEMPO Senioři Praha A Manny FC   (HL6F)

17. 6. 07 10:00 ZAK Nikdo nikde Bandidoz 11. 10:4 (3:2)
V brankové smršti vynikal ve všech směrech Procházka z Nikdo Nikde. Bandidoz trpěli hlavně faktem, že v úmorném vedru neměli nikoho na střídání. To se projevilo ve druhé půli, kdy v posledních dvaceti minutách sedmkrát inkasovali. Hrál se oboustraně pohledný a slušný fotbal. Jan Hazlbauer, Ondřej Pecha
Nikdo nikde Bandidoz
Miroslav Šlehofer – Martin Bukovský, Michal Kouba, Michal Nosek, Lukáš Novotný, Lukáš Procházka, Pavel Tůma, Tomáš Vaněk, Daniel Veselý vs Jaroslav Jakubec – Michal Kocáb, Jiří Roubínek, Peter Tresa, Jan Voříšek, Ondřej Zahradník
32. Jan Voříšek
10. 6. 07 17:30 zzPANK1 Colo-Colo Bandidoz 2. 2:1 (2:0)
Velmi vyrovnaný zápas. Colo vyhrálo po chybě soupeře, ze kterého dala laciný gól na 2:0. Martin Hyža
Colo-Colo Bandidoz
Marek Zapletal – František Beneš, Filip Borzič, Vojtěch Dostal, Petr Fígr, Marek Pohanka, František Svoboda, Pavel Vácha vs Jaroslav Jakubec – Róbert Dudek, Michal Kocáb, Philip Jan Pribik, Jiří Roubínek, Peter Tresa, Jan Voříšek, Ondřej Zahradník
25. Pavel Vácha
28. Marek Pohanka
54. Jiří Roubínek
3. 6. 07 20:00 P2 Bandidoz Morová rána 1.FC 10. 3:1 (2:0)
Atraktivní utkání, ve vysokém tempu. Hráno čistě a bez faulů. Vítězný tým byl od počátku lepší, proměnil více šancí a zaslouženě zvítězil. David Macháček, Petr Tůma
Bandidoz Morová rána 1.FC
Jan Voříšek – Róbert Dudek, Jaroslav Jakubec, Adam Lederer, Philip Jan Pribik, Jiří Roubínek, Ondřej Zahradník vs Rudolf Hadrava – Martin Čermák, František Diviš, Ondřej Gros, Josef Kužílek, Ivan Monev, Tomáš Pavlok, Jiří Šmejkal, Pavel Trefný, David Volf
3., 52. Ondřej Zahradník
16. Adam Lederer
56. Ondřej Gros
27. 5. 07 13:45 P3 Kikina bar Bandidoz 9. 4:7 (2:3)
Zajímavé utkání, ve kterém vyhrál tým Bandidoz především díky početnějšímu kádru. Mužstvo Kikiny těžilo ze zkušeností, ale nakonec se utavilo ve vedru. Těsně před koncem 1. půle se jim zranil gólman, takže celý druhý poločas hráli pouze se čtyřmi hráči v poli. Přesto se jim podařilo zápas zdramatizovat díky střelecké produktivitě Hádka. Michal Černoch, Pavel Rokos
Kikina bar Bandidoz
Petr Hála – Jiří Beseda, Petr Hádek, Pavel Horký, Aleš Horňák, Michal Ondrášek, Jan Šantroch vs Jaroslav Jakubec – Róbert Dudek, Adam Lederer, Philip Jan Pribik, Jiří Roubínek, Peter Tresa, Jan Voříšek, Ondřej Zahradník
10., 24., 38., 44. Petr Hádek 3., 19., 40. Adam Lederer
29. Jan Voříšek
37., 41. Ondřej Zahradník
50. Philip Jan Pribik
20. 5. 07 12:30 zzJUNI1 Bandidoz Stýbla Ďáblic 8. 4:0 (3:0)
Klidné utkání. Hráči Bandidoz byli celý zápas lepší. Petr Šuda, Václav Kedlický
Bandidoz Stýbla Ďáblic
Jaroslav Jakubec – Róbert Dudek, Adam Lederer, Philip Jan Pribik, Jiří Roubínek, Peter Tresa, Jan Voříšek, Ondřej Zahradník vs Sreten Cvijovič – Michal Bartůněk, Josef Čuda, Aleš Jehlička, Jan Jehlička, Jan Mach
12., 22., 40. Adam Lederer
23. Jan Voříšek
13. 5. 07 15:00 P3 Demínka A Bandidoz 7. 4:3 (3:1)
Bandidoz sice byli mladší a pohyblivější, ale Demínka zkušenější a pohyblivější a to rozhodlo. Nebýt chyby domácího brankáře minutu před koncem při rozehrávce, nemusela mít Demínka nervy až do konce. Jan Frydrych
Demínka A Bandidoz
Jan Jonák – Zdeněk Baťha, Radek Fól, Stanislav Kasa, Martin Kostohryz, Jan Kropík, Luboš Řezníček, Miroslav Tůma vs Jan Řehák – Róbert Dudek, Michal Kocáb, Adam Lederer, Philip Jan Pribik, Jiří Roubínek, Peter Tresa, Jan Voříšek, Ondřej Zahradník
14., 23. Jan Kropík
17., 57. Zdeněk Baťha
53 Zdeněk Baťha 21. Ondřej Zahradník
49., 59. Adam Lederer
53. Michal Kocáb
6. 5. 07 08:45 ZAK Bandidoz Bohemia AFK 6. 4:1 (1:0)
Utkání bylo vyrovnané. AFK se samo připravilo svými chybami o lepší výsledek. Ludvík Landiga, Ladislav Machulka
Bandidoz Bohemia AFK
Jan Řehák – Michal Kocáb, Adam Lederer, Philip Jan Pribik, Jiří Roubínek, Jan Voříšek, Ondřej Zahradník vs Pavel Chuděj – Pavel Bělík, Ladislav Jacko, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Patrik Marcin, Jaromír Rajský, Stanislav Starý, Tomáš Svoboda
47., 52. Adam Lederer
37. Jaromír Rajský
29. 4. 07 12:30 DEKAN Bandidoz Strašnická šlechta 5. 1:1 (1:0)
Hrálo se pěkné vyrovnané utkání plné rychlých akcí, kombinační hry a důsledné obrany. Družstva se zaslouženě rozešla smírně. Utkání nemělo výraznou postavu. Petr Sochor, Michal Václavík
Bandidoz Strašnická šlechta
Jan Řehák – Róbert Dudek, Adam Lederer, Philip Jan Pribik, Jiří Roubínek, Peter Tresa, Jan Voříšek, Ondřej Zahradník vs Alan Ilczyszyn – Jaroslav Beránek, Radim Brabenec, Martin Janeček, Josef Lorenc, Martin Müller, Viktor Poupě, Karel Švec, Petr Sýkorovský, Marek Valášek
25. Adam Lederer 51. Josef Lorenc
22. 4. 07 17:30 P2 My Bandidoz 4. 4:4 (3:4)
Neuveden!! Tomáš Voldán, Tomáš Mach
My Bandidoz
Vojtěch Hündl – Tomáš Bělíček, Robert Grande, Martin Helman, Zdeněk Štěpán, David Václavek, Aleš Vaníček, Michal Žofka vs Jan Řehák – Róbert Dudek, Adam Lederer, Jiří Roubínek, Peter Tresa, Jan Voříšek, Ondřej Zahradník
5. Robert Grande
25., 27. Michal Žofka
51. Tomáš Bělíček
8. Adam Lederer
12. Jiří Roubínek
16., 29. Ondřej Zahradník
15. 4. 07 13:45 P3 Bandidoz Alej FK B 3. 13:5 (6:0)
Domácí tým se ujal poměrně rychle vedení a v 7. minutě vedl již 3:0. Do konce poločasu se hosté z rychlého nástupu nevzpamatovali. Po změně stran se několikrát dokázali prosadit, ale domácí si zkušeně pohlídali náskok. Roman Strnad, Patrik Sieber
Bandidoz Alej FK B
Jan Řehák – Róbert Dudek, Michal Kocáb, Adam Lederer, Philip Jan Pribik, Jiří Roubínek, Dávid Szentkuti, Jan Voříšek, Ondřej Zahradník vs Ondřej Štafl – Petr Chadraba, Petr Hanzalius, Jan Herold, Ivan Karhan, Petr Kopřiva, Pavel Krůta, Petr Majer, Ilen Šundrica