So 2.6.07 08:45 DEKAN Dynamit Vršovice Ben Car   (HL8F)
So 2.6.07 10:00 DEKAN Manny FC Tycho de Brahe FC B   (HL6F)
So 2.6.07 11:15 DEKAN Spirit bar FC B S.T.R.U.P.   (HL5E)

17. 6. 07 13:45 zzZARUB Nounejm Liboc united 11. 5:2 (0:1)
Filip Zemančík – Michal Andráško, Demis Chasakidis, Marian Janíček, Jiří Kamler, Pavel Kukaj, Vladimír Vodička vs Patrik Navrátil – Kamil Kejř, Pavel Kejř, Jindřich Knopp, Marek Kouba, Robin Král, Martin Wilczek, Aleš Zikmund
45., 51., 54., 57. Jiří Kamler
25. Jindřich Knopp
57. Pavel Kejř
10. 6. 07 18:45 zzZARUB Dynamo šnek FC Nounejm 10. 2:5 (2:1)
V celém zápase byl lepší Nounejm, ale protože Šnek si dobře postavil tyče a měl v útoku Olhu, v poločase překvapivě vedl. Po poločase Kukaj zavelel k obratu a dotáhl Nounejm k zaslouženému vítězství. Jiří Hron, Ivan Weber
Dynamo šnek FC Nounejm
Adam Bystřický – Tomáš Bystřický, Marek Olha, Pavel Pliml, Jakub Procházka, Karel Šafařík, Ondřej Vokurka vs Filip Zemančík – Demis Chasakidis, Marian Janíček, Jiří Kamler, Jakub Kukaj, Pavel Kukaj, Michal Morong, Vladimír Vodička
5., 20. Marek Olha 4. Vladimír Vodička
35., 37., 54. Pavel Kukaj
59. Jiří Kamler
3. 6. 07 18:45 TEMPO Nounejm DDR FC 9. 2:3 (1:1)
Bojovné utkání, vyrovnaného průběhu, v němž se skóre točilo ze strany na stranu. Nejprve se ujali vedení DDR, ale za dvě minuty bylo vyrovnáno. Pak se půl hodiny hry sítě za zády gólmanů nehnuly. V závěru sahali po vítězství hráči Nounejmu, ale dvojitým kontrem ho urvalo DDR.
Nounejm DDR FC
Filip Zemančík – David Barinec, Jiří Kamler, Jakub Kukaj, Pavel Kukaj, Vladimír Vodička vs Karel Horyna – Gabriel Bugár, Michal Chovanec, Lukáš Chytráček, Fedor Krajčík, Jan Lejsek, Tomáš Němec, František Novák, Petr Urbanec
22. Vladimír Vodička
52. Jakub Kukaj
20., 58. Jan Lejsek
56. Fedor Krajčík
27. 5. 07 15:00 zzTKSPA Améby AFC B Nounejm 8. 2:4 (1:1)
Zápas slušné fotbalové úrovně. Hráči Nounejm to měli celý zápas pod kontrolou . Na šance vyhrály Améby, ale góly jsou góly. Milan Énok, Štěpán Král
Améby AFC B Nounejm
Jan Beneš – Richard Adamec, Lukáš Cizner, Jan Freund, Lukáš Krejčík, Petr Maxa, David Rybín, Petr Šavrda, Jan Šípek vs Filip Zemančík – Michal Andráško, Demis Chasakidis, Marian Janíček, Jiří Kamler, Jakub Kukaj, Pavel Kukaj, Michal Morong, Vladimír Vodička
27. Petr Šavrda
60. Richard Adamec
18., 42., 56. Jiří Kamler
38. Michal Morong
20. 5. 07 13:45 zzANG Nounejm Protector 1320 FC 7. 0:5 (0:2)
Pěkné a férové utkání, především díky Protectoru odehrané také ve velmi dobrém tempu. Zápas byl vyrovnanější, než by se mohlo zdát z konečného výsledku, ale Nounejm hráli bez střídání a to ve velkém horku možná rozhodlo. Jan Karlík, Jan Tóth
Nounejm Protector 1320 FC
Filip Zemančík – Michal Andráško, Demis Chasakidis, Marian Janíček, Jakub Kukaj, Vladimír Vodička vs Michal Papík – Miroslav Helmich, Tomáš Helmich, Lubomír Kadaně, Petr Kvasňovský, Miroslav Šalša, Jan Štumar, Miloslav Šubrt, Václav Trneček
10., 52. Lubomír Kadaně
18., 32. Miroslav Helmich
57. Miloslav Šubrt
6. 5. 07 12:30 P3 Penélope Cruz Nounejm 6. 2:0 (1:0)
Pohledný zápas dobré úrovně rozhodl dvěma góly střelec domácího týmu Hanzel. Hosté ze svých šancí nedokázali proměnit ani jedinou.
Penélope Cruz Nounejm
Radek Mencl – Lukáš Hanzel, Matěj Kratochvíl, David Luňák, Jan Pinkas, Petr Samec, Radek Ševela vs Filip Zemančík – Demis Chasakidis, Marian Janíček, Jakub Kukaj, Pavel Kukaj, Michal Morong, Vladimír Vodička
7., 51. Lukáš Hanzel
29. 4. 07 17:30 HANSP Nounejm Paraguay 5. 5:2 (2:0)
Slušně a v tempu hrané utkání. Postupem času se začali prosazovat hráči Nounejmu, zvláště střelci Kukaj a Kamler. Paraguay se snažila s výsledkem něco udělat, ale svou nedůsledností ve vzájemných soubojích umožnili přečíslení a dobře chytající brankář Skalický neměl šanci. Jaroslav Kainek, Ladislav Pauch
Nounejm Paraguay
Filip Zemančík – David Barinec, Demis Chasakidis, Marian Janíček, Jiří Kamler, Pavel Kukaj, Vladimír Vodička vs Martin Skalický – Michal Houška, Jan Krouský, Marek Šída, Martin Štencel, Peter Súkenník, Josef Švanda, Jan Tyl, Jan Tyl
27., 40., 52. Jiří Kamler
30., 38. Pavel Kukaj
27 Jiří Kamler 36., 41. Jan Krouský
22. 4. 07 12:30 zzCIS Věčná žízeň Nounejm 4. 0:9 (0:5)
Jednoznačný průběh zápasu. Hráči Nounejmu jednoznačně fyzicky, technicky i kombinačně přehrávali soupeře. Domácím chyběl pohyb. Martin Líska, Daniel Hejnyš
Věčná žízeň Nounejm
Ladislav Otta – Vlastimil Brabenec, Roman Čečák, Jiří Mrázek, Stanislav Obršál, Milan Pazdera, Robert Písařík, Tomáš Vojta vs Filip Zemančík – Demis Chasakidis, Jiří Kamler, Jakub Kukaj, Pavel Kukaj, Vladimír Vodička
2., 13., 21., 36., 41. Jiří Kamler
4. Vladimír Vodička
29., 58. Pavel Kukaj
51. Demis Chasakidis
15. 4. 07 17:30 zzRIEG Neumann S.K. Nounejm 3. 1:2 (1:1)
Rychlé a bojovné utkání, bylo ovlivněno tvrdým a hrbolatým terénem. Hosté zvítězili zaslouženě, neboť si vytvořili více brankových příležitostí, i když většinu z nich trestuhodně neproměnili. Jiří Ekrt, Zdeněk Grůša st.
Neumann S.K. Nounejm
Štěpán Honzík – Josef Freith, Tomáš Hradecký, Boris Kaliský, Michal Lainer, Jakub Tichý, Jiří Zderadička vs Filip Zemančík – Michal Andráško, David Barinec, Demis Chasakidis, Marian Janíček, Jiří Kamler, Jakub Kukaj, Pavel Kukaj, Michal Morong, Vladimír Vodička
30. Michal Lainer 8. Jiří Kamler
38. Pavel Kukaj
9. 4. 07 13:45 zzZARUB Nounejm Lipodur FC B 2. 2:1 (1:0)
Fotbal nahoru-dolů (co víc?). Zasloužená výhra domácích.
Nounejm Lipodur FC B
Filip Zemančík – Michal Andráško, David Barinec, Demis Chasakidis, Marian Janíček, Jakub Kukaj, Pavel Kukaj, Vladimír Vodička vs Ivan Matola – Tomáš Förster, Petr Kincl, Jan Liška, Petr Liška, Ondřej Lovětínský, Pavel Němeček, Tomáš Valeš
12. Pavel Kukaj
41. Vladimír Vodička
53. Petr Kincl
1. 4. 07 17:30 TEMPO Los Muchachos Nounejm 1. 2:1 (1:1)
Vyrovnané a velmi slušně vedené utkání plné hezkých akcí. Hosté v druhé půli přitlačili prvních deset minut domácí k pokutovému území, ale neměli štěstí v koncovce. Naopak z protiútoku o výsledku utkání rozhodli domácí. Milan Paclík, Jaroslav Lukeš
Los Muchachos Nounejm
Vojtěch Mrázek – Igor Homolka, Lukáš Janovský, Jan Kořínek, Ondřej Kořínek, Ondřej Kotal, Pavel Nulíček, Jan Vážný vs Filip Zemančík – Michal Andráško, David Barinec, Demis Chasakidis, Marian Janíček, Jiří Kamler, Jakub Kukaj, Pavel Kukaj, Vladimír Vodička