Ne 6.5.07 12:30 zzZARUB Reds FC Rokoska   (HL5I)
Ne 6.5.07 13:45 zzZARUB Do Evropy nechceme Blesk VK B   (HL5F)
Ne 3.6.07 11:15 ZAK Gee Gee Olive Torpédo Řepy   (HL7H)
Ne 3.6.07 12:30 ZAK Kojots United Sokol Vysočany C   (HL4F)
Ne 17.6.07 10:00 zzJUNI1 Nisa AC Čech Mejd   (HL4E)
Ne 17.6.07 11:15 zzJUNI1 Krabice Dýně AC A   (HL7H)

23. 6. 07 11:15 zzNOVOB Torpedo Praclub Beruška Prosek 11. 0:8 (0:2)
Zápas byl od začátku jasně v režii Berušek. Převaha hostů kulminovala ve druhém poločase, kdy se domácímu Torpedu zatřepetal v síti rovný půltucet branek. Ondřej Pecha, Jindřich Polák
Torpedo Praclub Beruška Prosek
Michal Kaplan – Jan Černohaus, Martin Dlouhý, Lukáš Jelínek, Jiří Kubíček, Jiří Tomášek vs Jan Boháč – Jaroslav Babka, Radek Benda, Daniel Čermák, Michal Klimeš, Petr Michetschläger, Dušan Stádník, Richard Vávra
1., 33., 54. Michal Klimeš
4., 45. Daniel Čermák
44., 49. Petr Michetschläger
56. Jaroslav Babka
9. 6. 07 10:00 DEKAN Tycho de Brahe FC B Torpedo Praclub 10. 3:1 (1:1)
Velmi výborný výkon rozhodčích. Velmi vyrovnané utkání, které rozhodli domácí vydařeným brejkem. Poté hosté inkasovali ještě jednou a bylo rozhodnuto.
Tycho de Brahe FC B Torpedo Praclub
Pavel Tolman – Jiří Bidovský, František Hulínský, Petr Morávek, Radovan Tater, Karel Vais, Martin Vais vs Josef Gál – Jan Černohaus, Jan Chrpa, Martin Dlouhý, Lukáš Jelínek, Michal Kaplan, Jiří Kubíček, Tomáš Polívka, Jiří Tomášek, Vojtěch Tomášek
30. František Hulínský
57. Martin Vais
59. Jiří Bidovský
9. Josef Gál
2. 6. 07 10:00 zzPANK1 Stars beer Torpedo Praclub 9. 1:5 (1:2)
Oboustranně korektně vedené utkání se šancemi na obou stranách. I když se tým Stars ujal vedení, hosté ještě do poločasu otočili vývoj utkání. Po změně stran pak mužstvo Torpéda vyjádřilo svoji herní převahu i dalšími brankami, zejména se blýskl čistým hattrickem hráč Dlouhý. Jiří Valo, Václav Lukšík
Stars beer Torpedo Praclub
Pavel Kratochvíl – Pavel Folvarčný, Petr Havelka, Petr Hejbal, Petr Kalina, Vít Mikulášek, Miroslav Novotný, Eduard Skramuský, Patrik Skramuský vs Josef Gál – Jan Černohaus, Martin Dlouhý, Lukáš Jelínek, Jiří Kubíček, Jaroslav Neuwirt, Tomáš Polívka, Vojtěch Tomášek
5. Eduard Skramuský 10. Lukáš Jelínek
17. Vojtěch Tomášek
34., 42., 53. Martin Dlouhý
26. 5. 07 10:00 zzPANK1 Torpedo Praclub Senioři Praha A 8. 3:5 (2:3)
Utkání ve stylu fair play, zaslouženě vyhráli Senioři, hlavně z důvodu více hráčů na střídání. Marek Jaroš, Jan Růžička
Torpedo Praclub Senioři Praha A
Michal Kaplan – Jan Černohaus, Martin Dlouhý, Tomáš Polívka, Tomáš Seiner, Jiří Tomášek vs Roman Pekárek – Lukáš Holubec, Roman Kňap, Pavel Kopecký, Jan Legát, Petr Pekárek, Milan Plánička, Jan Vlček
58. Petr Pekárek
19. 5. 07 08:45 BECH Sen Černý Most II PG Torpedo Praclub 7. 1:3 (1:2)
Vyrovnané, pohledné a místy zbytečně nervózní utkání rozhodla lepší koncovka týmu Torpeda. Vladimír Vodička
Sen Černý Most II PG Torpedo Praclub
Václav Klement – Karel Brzek, Vlastimil Datko, František Hamouz, Zdeněk Kolář, Radek Plucha, František Turek, Ivan Vilímek, Petr Zeman vs Jaroslav Schöbl – Jan Černohaus, Martin Dlouhý, Michal Kaplan, Tomáš Polívka, Jiří Tomášek, Vojtěch Tomášek
25. OG 55 František Turek 16. OG
24. Jiří Tomášek
34. Martin Dlouhý
50. Tomáš Polívka
12. 5. 07 08:45 TEMPO Torpedo Praclub Prague United 6. 1:6 (0:0)
Neuveden!! Ondřej Hromádka, Milan Smetana
Torpedo Praclub Prague United
Michal Kaplan – Martin Dlouhý, Jiří Kubíček, Tomáš Polívka, Tomáš Seiner, Jiří Tomášek vs Martin Steiner – Tomáš Hájek, Martin Hašek, Jaroslav Hudec, Tomáš Kohout, Antonín Kučera, Michal Papež, Petr Uchytil
34. Martin Dlouhý 46., 55. Tomáš Hájek
48. Petr Uchytil
51. Michal Papež
52., 54. Jaroslav Hudec
5. 5. 07 11:15 TEMPO Ross Crock Torpedo Praclub 5. 2:1 (1:1)
Velmi hezké utkání s maximálním nasazením. Zvítězil celek s větší touhou po vítězství. Jiří Vácha, Petr Fexa
Ross Crock Torpedo Praclub
Jaroslav Gaudek – Jan Harák, Ladislav Hašlar, Michal Jašpr, Tomáš Krajča, Petr Liška, Jaroslav Plachý, Tomáš Přibyl, Jan Sočava vs Michal Kaplan – Jan Černohaus, Martin Dlouhý, Petr Kaplan, Jiří Kubíček, Tomáš Polívka, Jiří Tomášek
14. Ladislav Hašlar
45. Jan Harák
8. Martin Dlouhý
28. 4. 07 11:15 TEMPO Torpedo Praclub Manny FC 4. 2:5 (1:0)
Velice svižné utkání, z obou stran. Dlouhý z Torpeda sice vynikal, ale sám na všechno nestačil. David Müller, Aleš Novák
Torpedo Praclub Manny FC
Jaroslav Schöbl – Jan Černohaus, Jan Chrpa, Martin Dlouhý, Michal Kaplan, Jiří Kubíček, Tomáš Polívka vs Daniel Duřt – Miroslav Cuker, Ladislav Došlý, Jakub Dratva, Jan Dvořák, Miroslav Dvořák, Jakub Jelínek, Jiří Kácl, Petr Mareš, Martin Pešek, Tomáš Růžička
6. Jan Chrpa
40. Michal Kaplan
31., 50. Miroslav Dvořák
33., 57. Ladislav Došlý
53. Miroslav Cuker
14. 4. 07 10:00 zzTKSPA Libeň SK A Torpedo Praclub 3. 6:2 (2:1)
Utkání nebylo tak jednoznačné jako výsledek. Libeň dokázala lépe proměňovat šance, k výhře jí výrazně nasměroval svými góly Písek.
Libeň SK A Torpedo Praclub
Michal Řezáč – Pavel Čtvrtečka, Vojtěch Hlaváček, Pavel Mančař, Jiří Písek, Martin Pivoňka, David Řezáč, Petr Řezníček, Roman Vlk vs Josef Gál – Martin Dlouhý, Michal Kaplan, Jiří Kubíček, Michal Malý, Jiří Tomášek, Vojtěch Tomášek
18., 42., 60. Jiří Písek
19., 39. Pavel Čtvrtečka
40. David Řezáč
17., 50. Martin Dlouhý
7. 4. 07 11:15 zzZARUB Torpedo Praclub KTB B 2. 2:0 (0:0)
Hráči Torpeda působili fotbalovějším dojmem, ale především v prvním poločase se do šancí dostávali víc hráči KTB. V druhé půli už se hráči Torpeda prosadili a vstřelili 2 pěkné góly. Vítězství je zasloužené. Radek Filař, Jaroslav Hrstka
Torpedo Praclub KTB B
Josef Gál – Jan Černohaus, Jan Chrpa, Martin Dlouhý, Michal Kaplan, Petr Kaplan, Jiří Kubíček, Vojtěch Tomášek vs Vojtěch Roubíček – Michal Barták, Dominik Behan, Jan Hudeček, Emil Nacházel, Milan Petrák, Jan Polák, Roman Rameš, Petr Šešín, Jan Švára
32. Martin Dlouhý
54. Vojtěch Tomášek
31. 3. 07 11:15 zzPANK1 Huňáč PK Torpedo Praclub 1. 1:3 (1:2)
Domácí se dostali šťastně do vedení v půli poločasu, ovšem soupeř do přestávky skóre otočil. Nutno dodat, že i díky vlastnímu gólu domácích. Ve druhé půli přibývalo nečistých zákroků a někteří hráči se více věnovali faulům a kecání než hře samotné. Hosté byli běhavější a z více šancí vytěžili dva body.   Roman Husek, Roman Čech