Ne 29.4.07 16:15 zzJUNI1 Laxní přístup PES 3   (HL8N)
Ne 29.4.07 17:30 zzJUNI1 Nejistá sezóna Klár rávla VET   (VL3B)
Ne 3.6.07 17:30 zzJUNI1 Poštmistři A Uganda   (HL8N)
Ne 3.6.07 18:45 zzJUNI1 Šílené veverky Drny FC   (HL8N)

16. 6. 07 10:00 zzTKSPA Plameňáci 1.FC A M16 AC FC 11. 3:0 (0:0)
Hráči M16 nevydrželi fyzicky. Vynikající výkon hráče M16 s číslem 11 - Podéšť byl bohužel ojedinělý. Michal Veselý, Jiří Pavlů
Jiří Zazadzi – Tomáš Hájek, Pavel Hrubeš, Michal Jun, Jan Kechner, Radek Lepší, Tomáš Pilc, Josef Pospíšil, Matyáš Rudolf, Jan Růžek, Milan Syrový vs Radek Prokop – Ondřej Brejcha, Martin Podéšť, Jiří Růžička, Jan Sünderhauf, Michal Zvoník
33. Radek Lepší
54. Pavel Hrubeš
56. Jan Kechner
9. 6. 07 11:15 zzJUNI2 ABCOM Plameňáci 1.FC A 10. 0:1 (0:1)
Plameňáci předvedli svou touhu po postupu do vyšší ligy a na kombinačně těžkém terénu nakonec dokázali udržet hubené vítězství z 1.poločasu. I přes nakopávání míču předvedli oba týmy, že se nebojí kombinovat a hrát fotbal. Tomáš Klinka, Miroslav Klinka
ABCOM Plameňáci 1.FC A
Jakub Troják – Michal Borecký, Otakar Gernert, Aleš Pernický, Jiří Polák, Daniel Salomon, Martin Sejk, Jan Štětka, Tomáš Veselý, Filip Vráblík vs Jiří Zazadzi – Tomáš Hájek, Pavel Hrubeš, Michal Jun, Jan Kechner, Radek Lepší, Tomáš Pilc, Josef Pospíšil, Matyáš Rudolf, Jan Růžek, Milan Syrový
28. Tomáš Hájek
2. 6. 07 11:15 zzCIS Plameňáci 1.FC A Praga Internazionale FC 9. 6:0 k.
Klidné vyrovnané utkání. Zaslouženě zvítězil důraznější tým. Tomáš Staněk, Jan Srp
Plameňáci 1.FC A Praga Internazionale FC
Jiří Zazadzi – Tomáš Hájek, Pavel Hrubeš, Michal Jun, Jan Kechner, Josef Pospíšil, Matyáš Rudolf, Jan Růžek, Milan Syrový vs Radek Drož – Jiří Daňhel, Tomáš Fiřtík, Jan Kofroň, Matyáš Král, David Pavlík, Tomáš Pernis, Adam Šetele
13., 45. Jan Kechner
56. Jiří Zazadzi
19. 5. 07 11:15 BECH Sebulba Utd. Plameňáci 1.FC A 8. 0:4 (0:2)
Bojovný a vyrovnaný zápas rozhodly šťastné branky hostí. Konečný výsledek je pro domácí vzhledem k průběhu utkání hodně krutý. Vladimír Vodička
Sebulba Utd. Plameňáci 1.FC A
Jakub Sváda – Marek Doubek, Tomáš Jindra, Martin Kuták, Antonín Novák, Ondřej Štěpánský, Michal Štumpf, Petr Sváda vs Jiří Zazadzi – Pavel Hrubeš, Michal Jun, Jan Kechner, Radek Lepší, Josef Pospíšil, Jan Růžek
29. Jan Kechner
30. Michal Jun
41. OG
58. Pavel Hrubeš
12. 5. 07 11:15 zzPANK2 Noťa FC Plameňáci 1.FC A 7. 1:2 (1:1)
"Rozhodčí přehlíželi značnou část nedovolených zákroků na obou stranách."
Loquens Petr
Tvrdé utkání se spoustou "rozhovorů" mezi hráči a rozhodčími. Ale i přes nepřízeň počasí pohledné.
Pavel Kaucký, Pavel Chotaš
Noťa FC Plameňáci 1.FC A
Tomáš Chroust – Martin Blažka, Miloslav Kobera, Martin Loquens, Petr Loquens, Ján Pásztor vs Jiří Zazadzi – Tomáš Hájek, Pavel Hrubeš, Michal Jun, Jan Kechner, Radek Lepší, Tomáš Pilc, Josef Pospíšil, Jan Růžek, Milan Syrový
2. Martin Loquens 17., 51. Radek Lepší
5. 5. 07 11:15 zzPANK1 Plameňáci 1.FC A Gremio 6. 3:0 (1:0)
Zarputilá hra obou mužstev. Postupem času se zjevnou převahou na straně Plameňáků. Tomáš Cerman, Gábor Felker
Plameňáci 1.FC A Gremio
Jiří Zazadzi – Pavel Hrubeš, Michal Jun, Jan Kechner, Radek Lepší, Tomáš Pilc, Josef Pospíšil, Matyáš Rudolf, Milan Syrový vs Petr Klimczyk – Petr Coufal, Pavel Gráf, Peter Janda, Josef Kujal, David Potužák, Jiří Sadílek, Jaroslav Šafařík
12. Tomáš Pilc
48. Jan Kechner
59. Radek Lepší
28. 4. 07 11:15 zzCIS Dynamit Vršovice Plameňáci 1.FC A 5. 3:1 (1:0)
Domácí začali velice dobře a hned ve čtvrté minutě se ujali vedeni, ale pak díky nepřesnosti zápas hodně zdramatizovali. Po poločase začalo být utkání hodně emotivní z obou stran. Nakonec rozhodla zkušenost a trpělivost domácích, kteří v posledních minutách strhli vítězství na svou stranu. Václav Maudr, Jana Drábková
Dynamit Vršovice Plameňáci 1.FC A
Oldřich Knyř – Václav Chalupa, Michal Král, Daniel Mlynář, Tomáš Navrátil, Richard Slaměník vs Jiří Zazadzi – Tomáš Hájek, Pavel Hrubeš, Michal Jun, Jan Kechner, Radek Lepší, Tomáš Pilc, Josef Pospíšil, Matyáš Rudolf, Jan Růžek, Milan Syrový
4. Richard Slaměník
56., 59. Tomáš Navrátil
48. OG
21. 4. 07 11:15 zzNOVOB Plameňáci 1.FC A Cipískové 4. 4:1 (2:0)
Fotbal odpovídal svou kvalitou osmé lize. Utkání bylo spíše bojovné a obsahovalo spoustu nepřesností, včetně hrubých chyb všech hráčů v poli. Především obran. Z nich se obvzláště vyznamenali Cipískové, a proto prohráli, když po několika hrubkách celé obrany chyboval i gólman. Ten se opravdu nevyznamenal. Naopak brankář Plameňáků chytal velice dobře. Václav Surynek, Jindřich Bartoš
Plameňáci 1.FC A Cipískové
Jiří Zazadzi – Tomáš Hájek, Pavel Hrubeš, Michal Jun, Jan Kechner, Radek Lepší, Tomáš Pilc, Josef Pospíšil, Matyáš Rudolf, Jan Růžek, Milan Syrový vs Václav Petříček – Michal Brondič, Jiří Kohout, Josef Moravec, Jan Neskusil, Karel Sláma, Jan Svoboda, Pavel Tomšík, Zdeněk Uhlíř, Lukáš Zimmermann
19., 28., 46., 53. Jan Kechner 39. Lukáš Zimmermann 27. Václav Petříček
14. 4. 07 11:15 zzPANK1 Catchers SC Plameňáci 1.FC A 3. 2:2 (1:2)
Vyrovnané utkání se spoustou nepřesností na obou stranách. První půli vyhráli Plameňáci 1:2 a druhou pak Catchers 1:0. Celkově tedy zasloužená remíze. Bojovaly obě mužstva.
Catchers SC Plameňáci 1.FC A
Tomáš Kadlec – Jan Bejkovský, Jan Kunst, Marek Šišák, Jakub Švasta, Marek Vandas, Tomáš Vitásek, Jan Vlach vs Jan Růžek – Tomáš Hájek, Pavel Hrubeš, Michal Jun, Jan Kechner, Radek Lepší, Josef Pospíšil, Matyáš Rudolf, Milan Syrový
21. Jan Vlach
39. OG
4. Jan Kechner
26. Michal Jun
7. 4. 07 16:15 P1 Plameňáci 1.FC A Bič boží 2. 2:1 (2:1)
Utkání velmi nízké úrovně, kde většině hráčů balón překážel. Zpracování míče byl nadlidský výkon. Obdivuhodný výkon rovněž předvedl hráč Plameňáků Kechner, který šedesát minut nezavřel ústa. Petr Hladík, Pavel Jiroušek
Plameňáci 1.FC A Bič boží
Jiří Zazadzi – Pavel Hrubeš, Michal Jun, Jan Kechner, Tomáš Pilc, Josef Pospíšil, Jan Růžek vs Jiří Kopinec – Stanislav Kopinec, Jiří Lebeda, František Nonnemann, Pavel Petřek, Richard Reiniš, Lubomír Šmíd, Lumír Velebil
3. Michal Jun
14. Jan Kechner
25. Pavel Petřek
31. 3. 07 08:45 DEKAN Ben Car Plameňáci 1.FC A 1. 3:0 (3:0)
Rozhodčí se k průběhu utkání nevyjádřil. Jaroslav Budín
Ben Car Plameňáci 1.FC A
Jan Vosátka – Martin Adamkovič, Radim Drmola, Josef Kohút, Jaroslav Martínek, Tomáš Otisk, Petr Prokopec, David Šroll vs Jiří Zazadzi – Michal Jun, Jan Kechner, Radek Lepší, Tomáš Pilc, Josef Pospíšil, Matyáš Rudolf, Jan Růžek