7. Sen Černý Most II PG 11 5 0 6 31:35 10

Ne 1.4.07 08:45 TEMPO S.F.O.T. Nisa AC   (HL4E)
Ne 1.4.07 10:00 TEMPO Basta fidli B Soho devils AC   (HL7H)
Ne 1.4.07 11:15 TEMPO Dejnámbůra FC Torpédo Řepy   (HL7H)
Ne 22.4.07 10:00 zzZL Corleone Befeleme   (HL6I)
Ne 22.4.07 11:15 zzZL Dýně AC A Sporting Luka   (HL7H)

23. 6. 07 11:15 TEMPO Prague United Manny FC 11. 2:2 (1:1)
Vyrovnané utkání dobré úrovně. Oba poločasy měly podobný průběh. Týmy si vytvořily několik šancí, brankově se ale dokázaly prosadit až těsně před koncem půle.
Prague United Manny FC
Jiří Nechutný – Martin Hašek, Jan Jaroš, Tomáš Kohout, Michal Papež, Petr Uchytil vs Daniel Duřt – Miroslav Cuker, Ladislav Došlý, Jakub Dratva, Jan Dvořák, Jakub Jelínek, Jiří Kácl, Petr Mareš
28. Jiří Nechutný
57. Jan Jaroš
26. Miroslav Cuker
59. Ladislav Došlý
9. 6. 07 11:15 TEMPO Manny FC Ross Crock 10. 1:6 (1:2)
kpt. Ross Crock: Rozhodčí pískal sám. Šimon Hlinovský
Manny FC Ross Crock
Daniel Duřt – Miroslav Cuker, Jan Dvořák, Miroslav Dvořák, Jakub Jelínek, Petr Mareš, Martin Pešek, Richard Pešek vs Petr Knap – Jaroslav Gaudek, Jan Harák, Ladislav Hašlar, Michal Jašpr, Tomáš Krajča, Petr Liška, Jaroslav Plachý, Jan Sočava
13. Miroslav Dvořák 21., 59. Jan Harák
30., 41. Jaroslav Gaudek
45. Michal Jašpr
59. Ladislav Hašlar
2. 6. 07 10:00 DEKAN Manny FC Tycho de Brahe FC B 9. 2:10 (0:4)
Pěkné utkání kvalitou odpovídající šesté lize. Rozhodla produktivita domácích, pokud by bylo utkání hrané na hřišti větších rozměrů, dopadlo by pro hosty jistě zcela jinak.
Manny FC Tycho de Brahe FC B
Daniel Duřt – Miroslav Cuker, Ladislav Došlý, Jakub Dratva, Miroslav Dvořák, Jakub Jelínek, Jiří Kácl, Martin Pešek, Tomáš Růžička vs Pavel Tolman – Jiří Bidovský, František Hulínský, Bohumil Karafiát, Petr Morávek, Radovan Tater, Antonín Tichý, Karel Vais, Martin Vais
50. Jiří Bidovský
26. 5. 07 11:15 TEMPO Libeň SK A Manny FC 8. 5:3 (4:1)
Převaha Libně v první půli byla jasná a projevila se i skórem. Ve druhé půli se hra vyrovnala. Hráči Libně neproměnili penaltu, ale i tak vyhráli. Josef Klail, Tomáš Hettner
Libeň SK A Manny FC
Jaroslav Matějka – Pavel Čtvrtečka, Petr Harzer, Vojtěch Hlaváček, Jiří Písek, Martin Pivoňka, Michal Řezáč, Petr Řezníček vs Daniel Duřt – Miroslav Cuker, Jakub Dratva, Jan Dvořák, Miroslav Dvořák, Jakub Jelínek, Jiří Kácl, Martin Pešek, Tomáš Růžička
40. Jiří Kácl
19. 5. 07 11:15 TEMPO Manny FC KTB B 7. 2:3 (1:1)
Zápas rozhodl krásnou individuální akcí Němeček. Michal Vrba, Jiří Žalud
Manny FC KTB B
Daniel Duřt – Miroslav Cuker, Jakub Dratva, Jan Dvořák, Miroslav Dvořák, Jakub Jelínek, Jiří Kácl, Petr Mareš, Martin Pešek, Tomáš Růžička vs Vojtěch Roubíček – Michal Barták, Jakub Němeček, Milan Petrák, Roman Rameš, Petr Šešín, Petr Šešín
27. Martin Pešek
58. Miroslav Dvořák
15., 31. Petr Šešín
56. Jakub Němeček
12. 5. 07 11:15 TEMPO Huňáč PK Manny FC 6. 4:1 (1:0)
Domácí dostala pořádně do tempa teprve až první branka. V druhém poločase si pak s přehledem dokráčeli pro vítězství. Marek Kropelnický, Michal Kratochvíl
Huňáč PK Manny FC
Jan Patočka – Pavel Jirka, Jan Malý, Radek Pekárek, Jan Pospíšil, Jiří Princ, Petr Šauer vs Daniel Duřt – Miroslav Cuker, Jakub Dratva, Jan Dvořák, Jakub Jelínek, Jiří Kácl, Petr Mareš, Martin Pešek, Tomáš Růžička
27., 48. Petr Šauer
41. Jan Pospíšil
47. Radek Pekárek
46. OG
5. 5. 07 11:15 zzNOVOB Manny FC Beruška Prosek 5. 1:5 (0:2)
Od začátku utkání působila Beruška sehranějším dojmem a po zásluze vyhrála. Velkou měrou k tomu přispěla i druhá velmi kuriozní branka, která padla téměř přes celé hřiště. Jiří Moravec, Petr Jirgl
Manny FC Beruška Prosek
Daniel Duřt – Jakub Dratva, Jan Dvořák, Miroslav Dvořák, Martin Hrůza, Jakub Jelínek, Jiří Kácl, Petr Mareš, Martin Pešek, Tomáš Růžička vs Jan Boháč – Jaroslav Babka, Radek Benda, Daniel Čermák, Michal Klimeš, Michal Otta, Jaroslav Ptáčník, Dušan Stádník, Richard Vávra
48. Petr Mareš 5., 58. Michal Klimeš
14. Jaroslav Babka
41., 56. Daniel Čermák
49. Michal Klimeš
28. 4. 07 11:15 TEMPO Torpedo Praclub Manny FC 4. 2:5 (1:0)
Velice svižné utkání, z obou stran. Dlouhý z Torpeda sice vynikal, ale sám na všechno nestačil. David Müller, Aleš Novák
Torpedo Praclub Manny FC
Jaroslav Schöbl – Jan Černohaus, Jan Chrpa, Martin Dlouhý, Michal Kaplan, Jiří Kubíček, Tomáš Polívka vs Daniel Duřt – Miroslav Cuker, Ladislav Došlý, Jakub Dratva, Jan Dvořák, Miroslav Dvořák, Jakub Jelínek, Jiří Kácl, Petr Mareš, Martin Pešek, Tomáš Růžička
6. Jan Chrpa
40. Michal Kaplan
31., 50. Miroslav Dvořák
33., 57. Ladislav Došlý
53. Miroslav Cuker
21. 4. 07 11:15 TEMPO Senioři Praha A Manny FC 2. 3:3 (3:2)
Bojovné utkání zajímavého průběhu. Úvod vyšel týmu Manny, který se ujal dvoubrankového vedení. Senioři se však nevzdali a do přestávky třemi góly otočili. Hned po změně stran bylo ale vyrovnáno, víc však už Manny i kvůli ztrátě koncentrace nestihli.
Senioři Praha A Manny FC
Roman Pekárek – Tomáš Danda, Lukáš Holubec, Jiří Kára, Roman Kňap, Pavel Kopecký, Jan Legát, Radek Maxima, Jiří Musílek, Petr Pekárek, Milan Plánička vs Miroslav Cuker – Jakub Dratva, Daniel Duřt, Jan Dvořák, Miroslav Dvořák, Jiří Kácl, Martin Pešek
18., 29. Tomáš Danda
22. Jiří Kára
1. Miroslav Cuker
12., 32. Martin Pešek
14. 4. 07 11:15 TEMPO Manny FC Stars beer 3. 8:2 (3:2)
Důvodem vysoké porážky hostí byla absence kondice a disciplíny. Michal Čermák, Jiří Kuchař
Manny FC Stars beer
Daniel Duřt – Miroslav Cuker, Jakub Dratva, Jan Dvořák, Miroslav Dvořák, Martin Hrůza, Jakub Jelínek, Jiří Kácl, Petr Mareš, Martin Pešek, Tomáš Růžička vs Pavel Kratochvíl – Pavel Folvarčný, Petr Havelka, Petr Hejbal, Petr Kalina, Vít Mikulášek, Miroslav Novotný, Eduard Skramuský
9., 19., 51. Miroslav Cuker
20., 52. Martin Pešek
48. Jan Dvořák
50. Jakub Jelínek
58. Jakub Dratva
6., 28. Eduard Skramuský 55. Petr Kalina
31. 3. 07 08:45 BECH Manny FC Sen Černý Most II PG 1. 5:1 (2:1)
O výsledku rozhodl především Pešek, který svým hattrickem uklidnil hru Manny FC. Dvořák pak v koncovce už vítězství jen potvrdil dvěma trefami. Za Sen ve 22.minutě srovnal jejich nejlepší hráč Spěvák, ale nejlepším mužem utkání byl bezpochyby autor hattricku.   Jambor, Pichl
Manny FC Sen Černý Most II PG
Daniel Duřt – Ladislav Došlý, Jakub Dratva, Jan Dvořák, Miroslav Dvořák, Martin Hrůza, Jakub Jelínek, Jiří Kácl, Petr Mareš, Martin Pešek, Tomáš Růžička vs František Turek – Karel Brzek, Vlastimil Datko, Miroslav Honzík, Petr Kovařík, Radek Plucha, Jan Spěvák, Ivan Vilímek, Petr Zeman