So 28.4.07 08:45 zzPANK2 No madam ! A Tramway FC   (HL7E)
So 28.4.07 10:00 zzPANK2 Huňáč PK KTB B   (HL6F)
So 16.6.07 11:15 DEKAN Banana Chiquíta Zelená liška juniors   (HL5F)
So 16.6.07 12:30 DEKAN Tučňáci Eukaryota 2.LKW   (HL6G)

17. 6. 07 17:30 P1 The Penguins 6:5 B Alkmar 11. 5:1 (2:1)
  Utkání ve kterém rozhodla lepší technika hráčů Penguins. Alkmar bojoval, ale za stavu 3:1 už neměl moc šancí. Karel Šafařík, Václav Schwengsbier
The Penguins 6:5 B Alkmar
Milan Boubín st. – Roman Boubín, Petr Csémi, Jiří Němec, Bohuslav Pixa, Hynek Purš, Martin Ševčík vs Jan Fišera – Martin Čermák, Petr Jedlička, Tomáš Mandík, Ota Novák, Jan Rozkovec, Hynek Tomíček, Jan Veselý
7. Martin Ševčík
20., 43. Bohuslav Pixa
50. Petr Csémi
60. Jiří Němec
19. Tomáš Mandík
3. 6. 07 13:45 zzZLICH Alkmar Target FC 10. 0:0 (0:0)
Vyrovnané utkání s převahou Alkmaru v 1. půli a naopak Target držel hru v 2:půli. Jinak, natože bez gólů, tak to bylo dost pohledné.
Alkmar Target FC
Jan Fišera – Martin Čermák, Petr Jedlička, Tomáš Mandík, Ota Novák, Jan Rozkovec, Pavel Tichomirov, Hynek Tomíček, Jan Veselý vs Ladislav Rada – Petr Bulín, David Hušek, Miroslav Koutenský, Tomáš Martinek, Vojtěch Mikeš, Michal Pacas
27. 5. 07 13:45 zzTKSPA Puk PFC Alkmar 9. 4:2 (2:2)
První poločas zápasu vyrovnaný, jak se říká na remízu. Ve druhé půli Puk utekl a pohlídal si zápas a zaslouženě vyhrál. Milan Énok, Štěpán Král
Puk PFC Alkmar
Michal Klement – Martin Chamberlin, Jan Čížek, Martin Dohnal, Vladislav Jirásek, Radek Procházka, Miroslav Tyburec, Radek Zukal vs Ota Novák – Robert Barák, Martin Čermák, Tomáš Mandík, Jan Rozkovec, Hynek Tomíček, Jan Veselý
1., 32. Vladislav Jirásek
26. Radek Zukal
40. Martin Dohnal
2. Hynek Tomíček
28. Martin Čermák
20. 5. 07 20:00 DEKAN Alkmar Talent Praha FC 8. 3:0 (1:0)
Vyhrál lepší.
To je jediné na co se dvojice Molnár a Gertner ze Zelených študáků zmohla. Navíc u všech utkání, které pískali.
Kamil Molnár, Michal Gertner
Alkmar Talent Praha FC
Jan Fišera – Robert Barák, Martin Čermák, Tomáš Mandík, Ota Novák, Jan Rozkovec, Hynek Tomíček, Jan Veselý vs Martin Holovský – Martin Brož, Zdeněk Franta, Jiří Geisler, Petr Hejkal, Jaroslav Hojer, Josef Holovský, Jan Skalický, Adam Stuchel
27., 58. Tomáš Mandík
41. Robert Barák
13. 5. 07 20:00 DEKAN Orange Predators A Alkmar 7. 3:2 (2:1)
Pohledný zápas, hrálo se vyrovnané utkání s šancemi na obou stranách, skóre se přelévalo z jedné strany na druhou. Až v závěru zápasu rozhodl ve prospěch domácích Michal Zíka. Michal Dubravský, Ivan Černík
Orange Predators A Alkmar
Jakub Perník – Jaroslav Bouše, Tomáš Hanus, Ondřej Pelák, Sebastián Poche, Roman Šedivý, Jiří Zika, Michal Zika vs Jan Fišera – Robert Barák, Martin Čermák, Jáchym Horáček, Petr Jedlička, Tomáš Mandík, Ota Novák, Jan Rozkovec, Jan Veselý
19. Roman Šedivý
21. Sebastián Poche
60. Michal Zika
9. Petr Jedlička
37. Tomáš Mandík
6. 5. 07 15:00 BECH Alkmar Hustec 6. 0:3 (0:1)
Velmi kvalitní utkání, hostující celek byl důraznější a po zásluze tak zvítězil. Václav Klement, Vlastimil Datko
Alkmar Hustec
Jan Fišera – Martin Čermák, Jáchym Horáček, Tomáš Mandík, Ota Novák, Jan Rozkovec, Hynek Tomíček, Jan Veselý vs Lukáš Moravec – Jiří Blažek, Tomáš Blažek, Jiří Dítě, David Franz, Martin Jelínek, Jan Kořínek, Martin Kubelík, Roman Mašek, Antonín Sus
7. Jiří Dítě
39. Roman Mašek
59. Antonín Sus
29. 4. 07 18:45 P3 CSKA 2001 Alkmar 5. 0:6 k.
Jednoznačná záležitost. Hráči týmu Alkmar si v úvodu vypracovali dvoubrankové vedení, soupeř do přestávky zaznamenal svůj čestný úspěch. Po změně stran to již byla jen otázka skóre. Hráči Alkmaru dobře kombinovali, hráči CSKA působili poněkud nesoustředěně.
CSKA 2001 Alkmar
Martin Dub – Aleš Bernard, Jiří Bláha, Ondřej Hampl, František Opolský, Michal Špitálský, Ondřej Tomeš, Michal Voksa, Jakub Vrbík vs Jan Fišera – Jáchym Horáček, Petr Jedlička, Tomáš Mandík, Ota Novák, Hynek Tomíček, Jan Veselý
20. Ondřej Tomeš 5. Hynek Tomíček
7., 55. Tomáš Mandík
37. Jan Veselý
46. Ota Novák
22. 4. 07 18:45 ZAK Alkmar Debakl FC 4. 7:0 (3:0)
Od úvodního hvizdu byli hráči Alkmaru rychlejší a přímější. V průběhu času se do hry promítla i jejich větší kondice a tým Debaklu čím dál více přehrávali. Jan Hazlbauer, Tomáš Vlček
Alkmar Debakl FC
Jan Fišera – Robert Barák, Martin Čermák, Jáchym Horáček, Tomáš Mandík, Ota Novák, Jan Rozkovec, Hynek Tomíček, Jan Veselý vs Luboš Valent – Milan Knotek, Lukáš Koblása, Jan Neureuter, Miroslav Plíšek, Alexandr Sirotek, Jan Šuráň, Martin Valent
6., 17., 55. Tomáš Mandík
24., 56., 60. Hynek Tomíček
49. Martin Čermák
15. 4. 07 17:30 zzJIT Alkmar Uličníci FC 3. 0:4 (0:2)
Zpočátku vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Před půlí Uličníci dokázali vstřelit dvě branky, které rozhodly. Do konce přidali ještě další dvě a s přehledem vyhráli. Petr Havlín, Petr Vachuda
Alkmar Uličníci FC
Robert BarákJan Fišera, Jáchym Horáček, Petr Jedlička, Tomáš Mandík, Ota Novák, Jan Rozkovec, Hynek Tomíček vs Tomáš Matuna – Jan Grafnetter, Tomáš Kresl, Jan Krupička, Milan Malý, Petr Nipl, Petr Pecivál, Ondřej Popelka, Petr Šigut, Jan Vetyška
20., 49. Jan Vetyška
27. Ondřej Popelka
56. Petr Šigut
9. 4. 07 17:30 zzZARUB 100P FC Alkmar 2. 2:0 (2:0)
Zápas se rozhodl v prvním poměrně líbivém poločase, kde Alkmar vyprodukoval hrubé chyby, které soupeř potrestal. Druhá půle byla velmi podprůměrná a nemusela se skoro ani hrát. Michal Holiš, Luděk Tobola
100P FC Alkmar
Martin Prokeš – Zdeněk Kubíček, Jakub Lacina, Jiří Malina, Libor Musil, Josef Novák, Jiří Tůma, Milan Turek vs Jan Fišera – Robert Barák, Martin Čermák, Jáchym Horáček, Petr Jedlička, Tomáš Mandík, Ota Novák, Jan Veselý
13. Zdeněk Kubíček
29. Jakub Lacina
1. 4. 07 18:45 DEKAN Alkmar U Blekotů 1.FGT 1. 2:3 (0:3)
Utkání vypadalo po poločase jako rozhodnuté pro tým U Blekotů, ale druhý poločas měl opačný průběh a U Blekotů se na závěr obávali o výsledek. Martin Horáček, Vladimír Teplan