7. Sen Černý Most II PG 11 5 0 6 31:35 10

Ne 20.5.07 08:45 ZAK Colo-Colo Nikdo nikde   (HL5G)
Ne 20.5.07 10:00 ZAK Čech Mejd New Jersey Devils A   (HL4E)
Ne 20.5.07 11:15 ZAK Gee Gee Olive Basta fidli B   (HL7H)
Ne 3.6.07 10:00 zzTKSPA Botič FC Nisa AC   (HL4E)
Ne 3.6.07 11:15 zzTKSPA Lokomotiva DP Airconquest F.F.C.   (HL8K)

23. 6. 07 11:15 zzHAGI3 Stars beer Huňáč PK 11. 1:3 (1:1)
Vyrovnaný zápas po celou hrací dobu. Až na to, že domácí využili své šance na 100%, zatímco Stars beer své tutovky zahodili.
Stars beer Huňáč PK
Pavel Kratochvíl – Pavel Folvarčný, Petr Havelka, Petr Hejbal, Petr Kalina, Vít Mikulášek, Miroslav Novotný, Martin Šindelář, Eduard Skramuský, Patrik Skramuský vs Jan Patočka – Oldřich Benda, Pavel Jirka, Jan Malý, Jan Pospíšil, Petr Šauer
21. Martin Šindelář 7., 45. Petr Šauer
55. Oldřich Benda
9. 6. 07 10:00 zzPANK1 Huňáč PK Senioři Praha A 10. 1:2 (0:2)
Senioři měli územní přavahu a zaslouženě vyhráli. Navíc ještě neproměňovali šance a Huňáči v závěru už jen korigovali skóre. Jaroslav Srazil, Jiří Pácha
Huňáč PK Senioři Praha A
Jan Patočka – Oldřich Benda, Pavel Jirka, Jan Malý, Jiří Míšek, Radek Pekárek, Jiří Princ, Petr Šauer vs Roman Pekárek – Tomáš Danda, Lukáš Holubec, Petr Kňap, Roman Kňap, Pavel Kopecký, Jan Legát, Radek Maxima, Jiří Musílek, Petr Pekárek, Milan Plánička, Jan Vlček
54. Jiří Princ 1. Jiří Musílek
4. Jan Vlček
2. 6. 07 08:45 BECH Sen Černý Most II PG Huňáč PK 9. 3:2 (0:1)
Na odlehlém hřišti se hrálo vyrovnané kvalitní utkání. Mužstvo Huňáče hodně spoléhalo na technického "legionáře" Neciuka, zatímco soupeři na kombinační hru, ve které hrálo prim zkušené trio Kolář, Spěvák, Datko. Martin Švarc, Ivo Unger
Sen Černý Most II PG Huňáč PK
František Turek – Karel Brzek, Vlastimil Datko, František Hamouz, Miroslav Honzík, Zdeněk Kolář, Petr Kovařík, Jan Spěvák, Ivan Vilímek, Petr Zeman vs Jan Patočka – Oldřich Benda, Pavel Jirka, Jan Malý, Boris Neciuk, Jan Pospíšil, Petr Šauer
36. Zdeněk Kolář
41. Karel Brzek
44. Jan Spěvák
25. Jan Pospíšil
35. Boris Neciuk
26. 5. 07 08:45 TEMPO Huňáč PK Prague United 8. 0:0 (0:0)
Hosté byli po celé utkání lepší, ale Huňáč dokázal ubránit remízu. Michael Melena
Huňáč PK Prague United
Jan Patočka – Oldřich Benda, Pavel Jirka, Jan Malý, Boris Neciuk, Radek Pekárek, Jan Pospíšil, Jiří Princ vs Jan Makal – Tomáš Hájek, Jan Jaroš, Tomáš Kohout, Miloslav Novák, Martin Steiner, Petr Uchytil
19. 5. 07 10:00 zzPANK2 Ross Crock Huňáč PK 7. 0:0 (0:0)
Šancí bylo málo. Hráčům dělal problémy terén i koncovka. Alois Koller
Ross Crock Huňáč PK
Tomáš Přibyl – Jaroslav Gaudek, Jan Harák, Michal Jašpr, Petr Knap, Tomáš Krajča, Petr Liška, Jaroslav Plachý, Jan Sočava vs Oldřich Benda – Pavel Jirka, Jan Malý, Boris Neciuk, Radek Pekárek, Jan Pospíšil, Jiří Princ
12. 5. 07 11:15 TEMPO Huňáč PK Manny FC 6. 4:1 (1:0)
Domácí dostala pořádně do tempa teprve až první branka. V druhém poločase si pak s přehledem dokráčeli pro vítězství. Marek Kropelnický, Michal Kratochvíl
Huňáč PK Manny FC
Jan Patočka – Pavel Jirka, Jan Malý, Radek Pekárek, Jan Pospíšil, Jiří Princ, Petr Šauer vs Daniel Duřt – Miroslav Cuker, Jakub Dratva, Jan Dvořák, Jakub Jelínek, Jiří Kácl, Petr Mareš, Martin Pešek, Tomáš Růžička
27., 48. Petr Šauer
41. Jan Pospíšil
47. Radek Pekárek
46. OG
5. 5. 07 11:15 zzPANK2 Libeň SK A Huňáč PK 5. 2:0 (0:0)
Neuveden!!
Libeň SK A Huňáč PK
Jaroslav Matějka – Pavel Čtvrtečka, Pavel Mančař, Jiří Písek, Martin Pivoňka, David Řezáč, Petr Řezníček, Roman Vlk vs Jan Patočka – Oldřich Benda, Pavel Jirka, Jan Malý, Radek Pekárek, Jan Pospíšil, Jiří Princ, Petr Šauer
45. Petr Řezníček
59. Pavel Čtvrtečka
28. 4. 07 10:00 zzPANK2 Huňáč PK KTB B 4. 2:0 (2:0)
PK Huňáč vstřelili rozhodující góly hned v první půli. Ale v druhé půli je mužstvo KTB silně přehrávalo, jen jim chyběla přesná koncovka a trochu toho štěstíčka. Robert Barák, Tomáš Mandík
Huňáč PK KTB B
Jan Patočka – Oldřich Benda, Pavel Jirka, Jan Malý, Jiří Míšek, Radek Pekárek, Jiří Princ, Petr Šauer, Taras Vatral vs Vojtěch Roubíček – Michal Barták, Dominik Behan, Jan Hudeček, Emil Nacházel, Jakub Němeček, Milan Petrák, Jan Polák, Roman Rameš, Petr Šešín, Jan Švára
1. Radek Pekárek
22. Petr Šauer
14. 4. 07 10:00 DEKAN Huňáč PK Tycho de Brahe FC B 3. 3:9 (0:3)
Utkání více než dobré kvality. Přestože bylo hostů celkově méně, dokázali využít menšího hřiště a díky rychlým protiútokům rozhodli zápas. Většina gólů padla po jednoduchých kombinacích na jeden dotek. Utkání hráno v duchu fair play, čtyři hráči hráli s ortézami, tomu se říká láska k fotbalu! Ondřej Bureš, Jan Voříšek
Huňáč PK Tycho de Brahe FC B
Jan Patočka – Oldřich Benda, Pavel Jirka, Jan Malý, Jiří Míšek, Radek Patrovský, Radek Pekárek, Jan Pospíšil, Jiří Princ, Petr Šauer, Miloš Velinský vs Radovan Tater – Jiří Bidovský, František Hulínský, David Tománek, Karel Vais, Martin Vais, Pavel Živný
34., 53. Radek Pekárek
35. Radek Patrovský
4., 41., 54., 60. František Hulínský
18., 19., 58. Martin Vais
33. OG
47. David Tománek
7. 4. 07 11:15 HANSP Beruška Prosek Huňáč PK 2. 3:1 (2:0)
Od začátku jasné utkání pro domácí Berušku. Dalibor Pavlíček, Kamil Kohout
Beruška Prosek Huňáč PK
Jan Boháč – Jaroslav Babka, Radek Benda, Daniel Čermák, Radomír Jungbauer, Michal Klimeš, Petr Michetschläger, Michal Otta, Jaroslav Ptáčník vs Miloš Velinský – Oldřich Benda, Pavel Jirka, Jan Malý, Radek Pekárek, Jan Pospíšil, Jiří Princ, Petr Šauer, Taras Vatral
20. Michal Otta
22. Daniel Čermák
50. Michal Klimeš
5 Petr Michetschläger 55. Jan Pospíšil
31. 3. 07 11:15 zzPANK1 Huňáč PK Torpedo Praclub 1. 1:3 (1:2)
Domácí se dostali šťastně do vedení v půli poločasu, ovšem soupeř do přestávky skóre otočil. Nutno dodat, že i díky vlastnímu gólu domácích. Ve druhé půli přibývalo nečistých zákroků a někteří hráči se více věnovali faulům a kecání než hře samotné. Hosté byli běhavější a z více šancí vytěžili dva body.   Roman Husek, Roman Čech
Huňáč PK Torpedo Praclub
Miloš Velinský – Oldřich Benda, Pavel Jirka, Jan Malý, Radek Pekárek, Jiří Princ, Petr Šauer, Taras Vatral vs Josef Gál – Jan Černohaus, Martin Dlouhý, Michal Kaplan, Michal Malý, Jiří Tomášek, Vojtěch Tomášek