Ne 29.4.07 10:00 P3 Morna to zařídí FC Konvikt klub   (HL8K)
Ne 29.4.07 11:15 P3 Višeň SK Rohožník United FC A   (HL6H)
Ne 29.4.07 12:30 P3 Stýbla Ďáblic Colo-Colo   (HL5G)
Ne 29.4.07 13:45 P3 MTPCH Atleto Praha   (HL5H)
Ne 29.4.07 15:00 P3 Lynx Beerchester United   (HL7J)
Ne 29.4.07 16:15 P3 1.FC Žižkov Atomovej brouk B   (HL5I)

17. 6. 07 17:30 P1 The Penguins 6:5 B Alkmar 11. 5:1 (2:1)
  Utkání ve kterém rozhodla lepší technika hráčů Penguins. Alkmar bojoval, ale za stavu 3:1 už neměl moc šancí. Karel Šafařík, Václav Schwengsbier
The Penguins 6:5 B Alkmar
Milan Boubín st. – Roman Boubín, Petr Csémi, Jiří Němec, Bohuslav Pixa, Hynek Purš, Martin Ševčík vs Jan Fišera – Martin Čermák, Petr Jedlička, Tomáš Mandík, Ota Novák, Jan Rozkovec, Hynek Tomíček, Jan Veselý
7. Martin Ševčík
20., 43. Bohuslav Pixa
50. Petr Csémi
60. Jiří Němec
19. Tomáš Mandík
3. 6. 07 18:45 zzPANK1 100P FC The Penguins 6:5 B 10. 2:3 (1:0)
Pěkné utkání. Dost šancí na obou stranách. Hráno velice slušně. Zvítězil šťastnější. Tímto oběma týmům děkuji. Martin Loquens
100P FC The Penguins 6:5 B
Martin Prokeš – Zdeněk Kubíček, Jakub Lacina, Vladimír Lacina, Jiří Malina, Jiří Musil, Jiří Tůma, Jan Zajíček vs Milan Dvonč – Roman Boubín, Milan Boubín ml., Petr Csémi, Jaroslav Janák, Jiří Němec, Bohuslav Pixa, Hynek Purš, Rudolf Schiller, Martin Ševčík
18. Jakub Lacina
39. Jiří Malina
35. Jaroslav Janák
50. Martin Ševčík
56. Petr Csémi
27. 5. 07 15:00 BECH The Penguins 6:5 B U Blekotů 1.FGT 9. 6:2 (1:1)
Pěkné, rychlé utkání s množstvím šancí na obou stranách. Martin Hajný, Jaroslav Kašpar
The Penguins 6:5 B U Blekotů 1.FGT
Milan Dvonč – Filip Boubín, Roman Boubín, Milan Boubín st., Petr Csémi, Jaroslav Janák, Jiří Němec, Rudolf Schiller vs Daniel Beneš – Václav Cimpa, Petr Herbst, Tomáš Katz, František Kofroň, Michal Předota, Martin Přívora, Jan Tvrdek
26., 53. Filip Boubín
34. Roman Boubín
37. Jaroslav Janák
39. Jiří Němec
21. František Kofroň
52. Václav Cimpa
20. 5. 07 13:45 ZAK Uličníci FC The Penguins 6:5 B 8. 3:5 (3:2)
Po prvních deseti minutách se utkání zdálo rozhodnuté. Uličníci kombinovali a padalo jim tam skutečně všechno. Nakonec se ale projevilo, co dokáží individuality. Pixa z Penquinu čistým hattrickem nejprve srovnal, a pak z penalty dovršil nečekaný obrat utkáno. Utkání bylo oboustranně nadprůměrné, a to i po stránce fair play. Radost to pískat. Marek Kouřímský, Tomáš Němec
Uličníci FC The Penguins 6:5 B
Oldřich Adel – Michael Buerbaum, Jan Grafnetter, Martin Hruban, Tomáš Kresl, Jan Krupička, Milan Malý, Petr Nipl, Petr Pecivál, Ondřej Popelka, Petr Pospíšil, Jan Vetyška vs Milan Dvonč – Filip Boubín, Roman Boubín, Milan Boubín st., Petr Csémi, Jiří Němec, Bohuslav Pixa, Hynek Purš, Rudolf Schiller, Martin Ševčík
5. Ondřej Popelka
8. Petr Pospíšil
9. Michael Buerbaum
10., 11., 42., 54. Bohuslav Pixa
13. 5. 07 18:45 zzPANK1 Target FC The Penguins 6:5 B 7. 1:1 (1:0)
Utkání dvou technických týmů začali lépe domácí, kterým se poměrně rychle podařilo vstřelit gól. Průběh zápasu byl vcelku vyrovnaný, oba týmy si dokázaly vytvořit gólové šance, z nich se ale ujala jenom střela hostí ve druhém poločase. Spravedlivá remíza. Jiří Freika, Matěj Černušák
Target FC The Penguins 6:5 B
Tomáš Martinek – Petr Bulín, David Hušek, Petr Hušek, Miroslav Koutenský, Vojtěch Mikeš, Michal Pacas, Ladislav Rada vs Martin Ševčík – Filip Boubín, Roman Boubín, Milan Boubín ml., Petr Csémi, Milan Dvonč, Jiří Němec, Hynek Purš, Rudolf Schiller
7. Petr Hušek 37. Filip Boubín
6. 5. 07 18:45 P2 The Penguins 6:5 B Puk PFC 6. 0:4 (0:3)
Rozhodčí se k utkání nedostavil!!!

Po dohodě odpískal Klim (Puk). Slušné utkání, které rozhodli hosté již v prvním poločase.
The Penguins 6:5 B Puk PFC
Milan Dvonč – Filip Boubín, Roman Boubín, Milan Boubín ml., Milan Boubín st., Petr Csémi vs Michal Klement – Jan Čížek, Petr Čížek, Martin Dohnal, Petr Hrdlička, Heinz Klim, Libor Kupilík, Radek Procházka, Tomáš Samek, Jan Slabý, Miroslav Tyburec, Petr Vybíral
2. Radek Procházka
22. Petr Vybíral
29. Jan Čížek
59. Petr Čížek
29. 4. 07 20:00 P3 Talent Praha FC The Penguins 6:5 B 5. 4:0 (0:0)
Dobrý zápas, ve kterém se akce rychle přelévaly ze strany na stranu, góly však stříleli jen hráči týmu Talent Praha FC. První poločas skončil bez branek. Po přestávce začala kanonáda vítězného týmu.
Talent Praha FC The Penguins 6:5 B
Martin Holovský – Zdeněk Franta, Jiří Geisler, Petr Hejkal, Jaroslav Hojer, Josef Holovský, Jan Skalický, Adam Stuchel vs Milan Dvonč – Filip Boubín, Roman Boubín, Milan Boubín ml., Petr Csémi, Hynek Purš, Rudolf Schiller, Martin Ševčík
41. Petr Hejkal
47., 59. Adam Stuchel
49. Zdeněk Franta
52. Martin Ševčík
22. 4. 07 15:00 DEKAN The Penguins 6:5 B Orange Predators A 4. 4:0 (0:0)
Vyrovnané utkání, které rozhodlo vyloučení brankáře hostí. Václav Mužík
The Penguins 6:5 B Orange Predators A
Milan Dvonč – Filip Boubín, Roman Boubín, Petr Csémi, Jiří Němec, Hynek Purš, Rudolf Schiller, Martin Ševčík vs Jakub Perník – Karel Hromada, Martin Kocourek, Sebastián Poche, Roman Šedivý, Michal Zika
44. Martin Ševčík
55. Rudolf Schiller
58. Filip Boubín
60. Petr Csémi
43. Jakub Perník
15. 4. 07 20:00 P3 Hustec The Penguins 6:5 B 3. 4:0 (2:0)
Ze začátku bylo utkání vcelku vyrovnané, ale Hustec brzy začal krátkými přihrávkami a perfektní obranou "rozebírat" soupeře. Tomu také odpovídá konečné skóre. Pavel Jirásek, Eduard Skramuský
Hustec The Penguins 6:5 B
Lukáš Moravec – Jiří Blažek, Tomáš Blažek, Václav Bulvas, David Franz, Martin Kubelík, Roman Mašek, Filip Mátl, Antonín Sus, Václav Sus vs Martin Ševčík – Filip Boubín, Roman Boubín, Milan Boubín ml., Milan Boubín st., Petr Csémi, Milan Dvonč, Jiří Němec, Hynek Purš, Rudolf Schiller
23. Tomáš Blažek
25., 59. Václav Bulvas
51. Antonín Sus
37. Martin Ševčík
9. 4. 07 18:45 P1 The Penguins 6:5 B CSKA 2001 2. 6:0 k.
Penguins: Rozhodčí ovlivnil utkání, nezná pravidla a sprostě se vyjadřuje.
Komentář Penguins je smyšlený, kapitán zřejmě neunesl porážku svého týmu, v průběhu utkání se choval nesportovně a také v 54. minutě dostal žlutou kartu. Při podpisu zápisu vyhrožoval rozhodčím.
Karel Hrubeš, Radek Schnider
The Penguins 6:5 B CSKA 2001
Milan Dvonč – Filip Boubín, Roman Boubín, Milan Boubín ml., Milan Boubín st., Petr Csémi, Jiří Němec, Hynek Purš, Rudolf Schiller, Martin Ševčík vs Ondřej Tomeš – Aleš Bernard, Jiří Bláha, Martin Dub, Ondřej Hampl, Jan Kalousek, František Opolský, Michal Špitálský, Michal Voksa, Jakub Vrbík