Po 4.6.07 17:00 zzPANK3 JUDr. Brouk Pytlík Durchfall KZV   (HL8A)
Po 4.6.07 18:15 zzPANK3 Sbohemka Bobři W.C.   (HL7A)
Po 4.6.07 19:30 zzPANK3 PRKA Cerveza 18.FC   (HL8A)
St 13.6.07 17:00 zzJUNI1 Bývalí fotbalisti SK Proradost FK   (HL8C)
St 13.6.07 18:15 zzJUNI1 Indiana Team Pragoflora TJ   (HL6C)
St 13.6.07 19:30 zzJUNI1 Yamato Day 02 Trona CF   (HL7C)

17. 6. 07 16:15 zzTKSPA City Lhotka FC Ya Basta! A 11. 2:4 (0:3)
Po jednoznačné první půli se hra vyrovnala a hráči City Lhotka ukázali hru s níž slaví postup.
pozn. redakce:(Rozhodčím doporučujeme zopakovat si učebnici Český jazyk pro první stupeň ZŠ. Pánům Ottovi a Jakubovi by to silně prospělo.)
City Lhotka FC Ya Basta! A
Jiří Verner – Tomáš Černý, Jiří Horák, David Kubalík, Ondřej Šmíd, Lukáš Vaněček, Otakar Verner vs Kryštof Vancl – Jiří Andrs, Štěpán Ciprýn, Tomáš Faukner, Štěpán Jahoda, Ondřej Lhotský, Vladislav Monakov, Dan Podpěra
40. Otakar Verner
45. Tomáš Černý
1. Štěpán Ciprýn
28., 29., 48. Tomáš Faukner
10. 6. 07 17:30 zzPANK2 Kulva PVC City Lhotka FC 10. 1:3 (0:1)
Lhotka byla aktivnější a fotbalovější. Za stavu 3:0 vykřesali kluci z Kulvy naději v podobě pokutového kopu. Tan však nebyl proměněn, a tak se na výsledku nic nezměnilo. Jaroslav Dolejší
Kulva PVC City Lhotka FC
Milan Zeman – Zbyněk Pokorný, Jan Procházka, Petr Procházka, Milan Švík, Miroslav Tichý, Martin Zajíc, Tomáš Zajíc vs Jiří Verner – Tomáš Černý, Jiří Horák, David Kubalík, Ondřej Šmíd, Lukáš Vaněček, Otakar Verner
50. Petr Procházka 5., 42. Tomáš Černý
35. Otakar Verner
31. 5. 07 19:30 zzANG City Lhotka FC Kamarádi 1.FC 9. 6:0 (3:0)
"K utkání se nedostavil rozhodčí. První půli odpískala Lhotka, druhou Kamarádi. City Lhotka bylo lepší. Dali do zápasu všechno a na rozdíl od Kamarádů skórovali. Neúčast rozhodčího potvrdila známý fakt, že když si mužstva pískají sami, je to oboustranně férové a ohleduplné a to byl zápas, kdy Lhotka válčí o postup a Kamarádi o sestup. Všem zúčastněným díky." Janeba
City Lhotka FC Kamarádi 1.FC
Jiří Verner – Tomáš Černý, Jiří Horák, David Kubalík, Ondřej Šmíd, Jakub Stryja, Lukáš Vaněček, Otakar Verner vs Michal Matuška – Milan Akrman, Oldřich Janeba, Filip Malý, Libor Petrák, Roman Počta, Jakub Sedláček
6., 20., 46., 48. Tomáš Černý
15. David Kubalík
53. Lukáš Vaněček
20. 5. 07 18:45 zzPANK3 Šotgani City Lhotka FC 8. 3:2 (0:2)
Tým City Lhotka začal aktivněji, přestože měl v poli o jednoho hráče méně. Zaslouženě vyhrál první poločas. Šotgani se v druhém poločase rozhodli proměňovat šance a spravedlivě vyhráli. Petr Staveník, Dominik Feltl
Šotgani City Lhotka FC
Jiří Vaněk – Dušan Drličiak, Michal Hoblík, Lukáš Krůta, Jan Morávek, Oldřich Pikhart, Jiří Šrámek, Jan Zlesák vs Otakar Verner – Tomáš Černý, Jiří Horák, David Kubalík, Lukáš Vaněček
34. Dušan Drličiak
52. Jiří Vaněk
53. Jan Morávek
19. Jiří Horák
25. Tomáš Černý
13. 5. 07 15:00 zzTKSPA City Lhotka FC Letňany BD 7. 4:2 (1:1)
Důrazné a bojovné utkání, ve kterém Lhotka vždy vedla a Letňany dotahovaly. V dramatickém závěru Letňany neproměnily v 55. minutě pokutový kop za faul brankáře. Exekuce se ujal brankář Letňan a svou střelu poslal pouze do svého gólmanského kolegy. Lhotka potom v závěru své vítězství ještě pojistila.
V utkání hodně plály emoce, hostující kapitán sepsal stížnost, domácí mu oponují a hájí výkon sudího. Utkáním se ještě určitě bude zabývat STDK.
City Lhotka FC Letňany BD
Otakar Verner – Tomáš Černý, Jiří Horák, David Kubalík, Ondřej Šmíd, Lukáš Vaněček vs Jaroslav Srazil – Pavel Laštovička, Marek Pácha, Tomáš Šoltys, Petr Štědrý, Štěpán Ungvari
58. Jaroslav Srazil
6. 5. 07 18:45 zzPANK3 LSD Praha City Lhotka FC 6. 2:2 (1:0)
Brankář Verner zachránil hostující celek od porážky, když zmařil spoustu šancí fotbalově lepšího LSD. Domácí hráli pěkný technický fotbal.
LSD Praha City Lhotka FC
Lukáš Anýž – Jan Hájek, Jakub Kuneš, Adam Kůrka, Michal Lasko, Jan Neumann, Tomáš Procházka, Michal Weidenthaler, Tomáš Žaloudek vs Otakar Verner – Tomáš Černý, Jiří Horák, David Kubalík, Jakub Stryja, Lukáš Vaněček
28. Tomáš Procházka
43. Jan Hájek
35. Lukáš Vaněček
51. David Kubalík
29. 4. 07 18:45 zzPANK3 City Lhotka FC Pražská hovada 5. 2:1 (1:1)
Vyhrál šťastnější. Bojovné utkání. Stanislav Hoch, Michal Adámek
City Lhotka FC Pražská hovada
Jiří Verner – Tomáš Černý, Jiří Horák, David Kubalík, Ondřej Šmíd, Jakub Stryja, Lukáš Vaněček, Otakar Verner vs Daniel Jenderka – Bohuslav Čmelík, Petr Glamoš, Pavel Hájek, Karol Klein, Tomáš Kreitl, Jiří Růžička, Roman Šmejkal, Vladimír Vachl, Jan Zoň
29. Ondřej Šmíd
47. David Kubalík
13. Bohuslav Čmelík
22. 4. 07 16:15 zzJUNI1 Pivní draci City Lhotka FC 4. 0:6 k.
Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou remízou.
Pivní draci City Lhotka FC
Libor Štohanzl – Jaroslav Černý, Tomáš Horák, David Kolář, Tomáš Macek, David Mach vs Otakar Verner – Tomáš Černý, Jiří Horák, David Kubalík, Ondřej Šmíd, Jakub Stryja, Lukáš Vaněček
11. Tomáš Macek
38., 50. Libor Štohanzl
24. Tomáš Černý
28. Jakub Stryja
56. Jiří Horák
10. 4. 07 17:00 zzPERT City Lhotka FC Malvazinky 1.FC 3. 6:0 k.
Hostující Malvazinky se nesešli v dostatečném počtu. Ivan Benovič, Jan Hrubeš
City Lhotka FC Malvazinky 1.FC
Jiří Verner – David Kubalík, Petr Málek, Jakub Stryja, Lukáš Vaněček, Otakar Verner vs
9. 4. 07 15:00 zzPANK1 Tajfun AC City Lhotka FC 2. 1:4 (0:2)
City Lhotka byli po celý zápas lepším týmem, vynikali hlavně v rychlosti. Celkem mě zarazilo, že hráči neumějí házet aut. Jakub Čmiko, Jan Čmiko
Tajfun AC City Lhotka FC
Pavel Heral – Michal Benč, Petr Dvořák, David Hartmann, Martin Job, Pavel Menhard vs Jiří Verner – Tomáš Černý, Jiří Horák, David Kubalík, Jakub Stryja, Lukáš Vaněček, Otakar Verner
36. Petr Dvořák 15., 50., 53. Jiří Horák
17. Jakub Stryja
1. 4. 07 16:15 BECH Slovan Amatéři City Lhotka FC 1. 4:3 (1:2)
Remízový zápas, kde byli hosté lepší v první půli a domácí v té druhé. Rozhodla šťastná branka v závěru utkání. Miroslav Honzík, Václav Klement
Slovan Amatéři City Lhotka FC
Stanislav Tvaroh – Petr Babka, Tomáš Konečný, Martin Kovář, Leoš Navrátil, Ivan Prchlík, Václav Vávra, Jan Včelák vs Jakub Lambert – Tomáš Černý, Jiří Horák, David Kubalík, Jakub Stryja, Lukáš Vaněček, Jiří Verner, Otakar Verner