So 12.5.07 11:15 zzPANK1 Arsenal Vodičkova Green shock FC   (HL8H)
So 12.5.07 12:30 zzPANK1 Tankista Orange Sudden death   (HL8J)
Ne 27.5.07 10:00 zzS1 Dejvický expres Habet Praha FŇ   (HL8G)
Ne 27.5.07 11:15 zzS1 Angmar A River lejt A   (HL6H)
So 9.6.07 10:00 zzPANK1 Huňáč PK Senioři Praha A   (HL6F)
So 9.6.07 11:15 zzPANK1 Boca Seniors OSTO6 Beer Team   (HL8H)

17. 6. 07 16:15 ZAK LSD Praha Letňany BD 11. 1:4 (1:2)
Jednoznačné utkání. Domácí odehráli první půli ve 4. Ve druhé půli jim došly síly.
LSD Praha Letňany BD
Tomáš Žaloudek – Jan Hájek, Bersen Hoxha, Jakub Kuneš, Adam Kůrka, Michal Lasko, Michal Weidenthaler vs Jaroslav Srazil – David Jurča, Václav Kverka, Pavel Laštovička, Marek Pácha, Tomáš Šoltys, Petr Štědrý, Štěpán Ungvari
10. Michal Lasko 12., 23., 48. Tomáš Šoltys
53. Marek Pácha
10. 6. 07 12:30 zzNKBE Letňany BD Pražská hovada 10. 7:1 (2:1)
V horkém počasí proběhlo utkání bez problémů. Hráči obou týmů se chovali sportovně. Výsledek ovlivnila skvělá hra Devils v posledních 10 minutách. Adam Fiedler, Peter Olejár
Letňany BD Pražská hovada
David Jurča – Václav Kverka, Pavel Laštovička, Petr Mišoň, Marek Pácha, Petr Štědrý vs Daniel Jenderka – Petr Glamoš, Karol Klein, Jiří Růžička, Roman Šmejkal, Petr Tomečka, Jan Zoň
15., 56. Pavel Laštovička
23., 58. Petr Mišoň
40., 59. Václav Kverka
50. Marek Pácha
16. Petr Tomečka
2. 6. 07 16:15 P2 Pivní draci Letňany BD 9. 0:6 k.
Jasné vítězství domácích.
Pivní draci Letňany BD
Daniel Láska – Jaroslav Černý, Tomáš Horák, David Kolář, David Mach, Libor Štohanzl, Martin Tůma vs Václav Kverka – David Jurča, Marek Pácha, Tomáš Šoltys, Petr Štědrý
5., 33., 58. David Mach
32., 50. Libor Štohanzl
12 Martin Tůma 55. Tomáš Šoltys
55. Marek Pácha
20. 5. 07 13:45 zzNKBE Letňany BD Malvazinky 1.FC 8. 6:3 (1:2)
Tomu říkám zápas. Krásné akce, hodně gólů a férový přístup obou týmů. Opravdu byl k vidění oboustraně krásný fotbal, který byl hrán neuvěřitelně čistě, rychle a pěkně. Oba týmy si zaslouží velkou poklonu za předvedený výkon. Kéž by Hanspaulka měla více takových týmů! Ladislav Kloud
Letňany BD Malvazinky 1.FC
Štěpán Ungvari – David Jurča, Václav Kverka, Pavel Laštovička, Marek Pácha, Tomáš Šoltys, Petr Štědrý vs Tomáš Houdek – David Adamec, Jiří Balzer, Josef Brož, Filip Novotný, Karel Rákosník, Pavel Rákosník
9. Pavel Laštovička
38., 55., 59. Tomáš Šoltys
41., 48. David Jurča
8. Josef Brož
15. Pavel Rákosník
36. Filip Novotný
13. 5. 07 15:00 zzTKSPA City Lhotka FC Letňany BD 7. 4:2 (1:1)
Důrazné a bojovné utkání, ve kterém Lhotka vždy vedla a Letňany dotahovaly. V dramatickém závěru Letňany neproměnily v 55. minutě pokutový kop za faul brankáře. Exekuce se ujal brankář Letňan a svou střelu poslal pouze do svého gólmanského kolegy. Lhotka potom v závěru své vítězství ještě pojistila.
V utkání hodně plály emoce, hostující kapitán sepsal stížnost, domácí mu oponují a hájí výkon sudího. Utkáním se ještě určitě bude zabývat STDK.
City Lhotka FC Letňany BD
Otakar Verner – Tomáš Černý, Jiří Horák, David Kubalík, Ondřej Šmíd, Lukáš Vaněček vs Jaroslav Srazil – Pavel Laštovička, Marek Pácha, Tomáš Šoltys, Petr Štědrý, Štěpán Ungvari
58. Jaroslav Srazil
6. 5. 07 18:45 zzTKSPA Letňany BD Slovan Amatéři 6. 0:2 (0:0)
Celkem pohodový zápas, hosté nepouštěli domácí celek téměř do žádných šancí. Výhra hostí je zasloužená. Tomáš Pata, Ondřej Procházka
Letňany BD Slovan Amatéři
Jaroslav Srazil – David Jurča, Václav Kverka, Pavel Laštovička, Marek Pácha, Tomáš Šoltys, Petr Štědrý, Štěpán Ungvari vs Stanislav TvarohPetr Babka, Tomáš Konečný, Martin Kovář, Leoš Navrátil, Ivan Prchlík, Jan Včelák
41. Petr Babka
59. Ivan Prchlík
29. 4. 07 17:30 zzTKSPA Ya Basta! A Letňany BD 5. 1:6 (1:1)
Po vyrovnané první půli se po přestávce prosadili důleznější hosté, kteří svojí mírnou převahu vyjádřili i brankově. Vladislav Ferkl, Zdeněk Chlebna
Ya Basta! A Letňany BD
Tomáš Faukner – Jiří Andrs, Štěpán Ciprýn, Štěpán Jahoda, Libor Kodl III., Michal Konvalinka, Vladislav Monakov, Dan Podpěra, Kryštof Vancl, Vít Vancl vs Štěpán Ungvari – David Jurča, Václav Kverka, Pavel Laštovička, Marek Pácha, Tomáš Šoltys, Petr Štědrý
26. Štěpán Jahoda 21. Pavel Laštovička
32. Tomáš Šoltys
33. Václav Kverka
46., 59. David Jurča
56. Marek Pácha
21. 4. 07 17:30 ZAK Letňany BD Kulva PVC 4. 5:4 (3:3)
Den otevřených dveří u obou obran. Nevyhrál lepší tým, ale šťastnější. Férově hrané utkání s množstvím šancí na obou stranách. Bronislav Hagovský, Leoš Vítek
Letňany BD Kulva PVC
Jaroslav Srazil – Václav Kverka, Pavel Laštovička, Marek Pácha, Tomáš Šoltys, Petr Štědrý, Štěpán Ungvari vs Petr Procházka – Zbyněk Pokorný, Jan Procházka, Milan Švík, Miroslav Tichý, Martin Zajíc, Tomáš Zajíc, Milan Zeman
50. Petr Procházka
15. 4. 07 16:15 zzANG Kamarádi 1.FC Letňany BD 3. 3:0 (1:0)
Vyrovnané utkání, hrané v duchu fair-play. Zvítězilo mužstvo s produktivnější koncovkou a lepším brankářem. Tomáš Filip, Viktor Komar
Kamarádi 1.FC Letňany BD
Michal Matuška – Milan Akrman, Oldřich Janeba, Filip Malý, Libor Petrák, Roman Počta, Petr Světlík, Petr Zíta vs Štěpán Ungvari – David Jurča, Pavel Laštovička, Marek Pácha, Tomáš Šoltys, Petr Štědrý
16., 59. Libor Petrák
58. Milan Akrman
9. 4. 07 15:00 HANSP Letňany BD Šotgani 2. 2:2 (0:1)
Nervózní a málo fotbalové utkání s řadou drobných nečistých zákroků na obou stranách. O něco fotbalovější Šotgani se v závěru ujali vedení, jenž ovšem nedokázali udržet. Miroslav Sachl, Milan Huňát
Letňany BD Šotgani
Štěpán Ungvari – David Jurča, Pavel Laštovička, Marek Pácha, Tomáš Šoltys, Petr Štědrý vs Vladimír Pospíšil – Tomáš Hůlovec, Jan Morávek, Bronislav Oczadly, Jiří Šrámek, Jiří Vaněk, Jan Zlesák
38. Marek Pácha
59. Pavel Laštovička
29. Jan Morávek
59. Jiří Vaněk
1. 4. 07 12:30 zzNKBE Letňany BD Tajfun AC 1. 0:1 (0:1)
Utkání zdobila bojovnost obou týmů. Větší štěstí v proměňování gólových příležitostí se přiklonilo na stranu mužstva Tajfun. Vyrovnané a vcelku čistě hrané utkání. Miroslav Hulín, Tomáš Král
Letňany BD Tajfun AC
Jaroslav Srazil – Václav Kverka, Pavel Laštovička, Marek Pácha, Tomáš Šoltys, Petr Štědrý, Štěpán Ungvari vs Pavel Heral – Petr Dvořák, Libor Gvoždík, David Hartmann, Martin Job, Pavel Menhard, Pavel Novotný, Pavel Suchý