Čt 12.4.07 17:00 zzANG Terasy KFC A Kontis 1.FC   (HL5C)
Čt 12.4.07 18:15 zzANG Apostrophe FZ Dřevorubci Modřany V   (VL1A)
Pá 4.5.07 17:00 zzANG Santa Tranta PC C Gumídci Méďové FC   (HL5D)
Pá 4.5.07 18:15 zzANG EKIS Praha A Torpedo Ohrobec SKA   (HL4C)
Čt 10.5.07 17:00 zzANG Dědci Pivnice U Zpěváčků   (HL8D)
Čt 10.5.07 18:15 zzANG Javorák Dřevorubci Modřany V   (VL1A)

17. 6. 07 16:15 zzANG Pivní draci Kamarádi 1.FC 11. 0:6 k.
První poločas hráli domácí pouze ve čtyřech a to rozhodlo celý zápas. Před koncem zápasu neunesl Mach porážku a odešel ze hřiště. Jan Přibyl, Karel Moravec
Pivní draci Kamarádi 1.FC
Tomáš Horák – David Kolář, Daniel Láska, David Mach, Libor Štohanzl, Martin Tůma vs Michal Matuška – Oldřich Janeba, Filip Malý, Roman Počta, Jakub Sedláček, Petr Světlík
52. David Mach 3., 55. Filip Malý
6. Roman Počta
9., 35. Jakub Sedláček
37. Petr Světlík
7. 6. 07 19:30 zzANG Kamarádi 1.FC Malvazinky 1.FC 10. 2:1 (0:0)
Bojovné utkání s velkým množstvím nepřesností. Malvazinky zahodily několik stoprocentních šancí, což je stálo lepší výsledek. Zápas vypadal na remízu, ale Kamarádi dali v závěru šťastný gól. Petr Mitrovský, Petr Strouhal
Kamarádi 1.FC Malvazinky 1.FC
Michal Matuška – Milan Akrman, Oldřich Janeba, Libor Petrák, Roman Počta, Jakub Sedláček vs Tomáš Houdek – David Adamec, Jiří Balzer, Josef Brož, Jan Kytka, Filip Novotný, Daniel Pulchart, Karel Rákosník, Pavel Rákosník, Luboš Tomášek
49. OG
57. Libor Petrák
39. Filip Novotný
31. 5. 07 19:30 zzANG City Lhotka FC Kamarádi 1.FC 9. 6:0 (3:0)
"K utkání se nedostavil rozhodčí. První půli odpískala Lhotka, druhou Kamarádi. City Lhotka bylo lepší. Dali do zápasu všechno a na rozdíl od Kamarádů skórovali. Neúčast rozhodčího potvrdila známý fakt, že když si mužstva pískají sami, je to oboustranně férové a ohleduplné a to byl zápas, kdy Lhotka válčí o postup a Kamarádi o sestup. Všem zúčastněným díky." Janeba
City Lhotka FC Kamarádi 1.FC
Jiří Verner – Tomáš Černý, Jiří Horák, David Kubalík, Ondřej Šmíd, Jakub Stryja, Lukáš Vaněček, Otakar Verner vs Michal Matuška – Milan Akrman, Oldřich Janeba, Filip Malý, Libor Petrák, Roman Počta, Jakub Sedláček
6., 20., 46., 48. Tomáš Černý
15. David Kubalík
53. Lukáš Vaněček
17. 5. 07 19:30 zzANG Kamarádi 1.FC Slovan Amatéři 8. 0:0 (0:0)
Vyrovnané a čistě hrané utkání. Mírnou převahu měl hostující Slovan. Remíza byla zasloužená, i když Kamarádi několikrát nebezpečně zahrozili a jen výborný výkon brankáře Slovanu jim zabránil skórovat. Ivan Matola
Kamarádi 1.FC Slovan Amatéři
Michal Matuška – Milan Akrman, Filip Malý, Roman Počta, Jakub Sedláček, Petr Světlík vs Stanislav TvarohPetr Babka, Tomáš Konečný, Martin Kovář, Josef Kubát, Leoš Navrátil, Ivan Prchlík, Jan Včelák, Adam Weiss
13. 5. 07 16:15 zzANG Ya Basta! A Kamarádi 1.FC 7. 0:3 (0:1)
Kvalitní utkání hrané v duchu fair-play. Vyhrál důslednější a sebevědomější tým. Jan Wintr, Ondřej Pokorný
Ya Basta! A Kamarádi 1.FC
Jan Fiala – Jiří Andrs, Tomáš Faukner, Michal Konvalinka, Ondřej Lhotský, Kryštof Vancl vs Michal Matuška – Oldřich Janeba, Filip Malý, Libor Petrák, Roman Počta, Jakub Sedláček, Petr Světlík
16., 53. Filip Malý
37. Libor Petrák
6. 5. 07 17:30 zzANG Kamarádi 1.FC Kulva PVC 6. 2:4 (1:1)
Kulva měla technickou převahu a celkově ovládala hru. Petr Tovara
Kamarádi 1.FC Kulva PVC
Michal Matuška – Oldřich Janeba, Filip Malý, Libor Petrák, Roman Počta, Jakub Sedláček vs Milan Zeman – Zbyněk Pokorný, Jan Procházka, Petr Procházka, Milan Švík, Miroslav Tichý, Martin Zajíc
17., 41. Oldřich Janeba 5., 55. Petr Procházka
40., 52. Martin Zajíc
29. 4. 07 16:15 zzANG Kamarádi 1.FC Tajfun AC 5. 1:1 (1:0)
Neuveden!!! Jan Lebeda, Jan Plešmíd
Kamarádi 1.FC Tajfun AC
Michal Matuška – Milan Akrman, Oldřich Janeba, Filip Malý, Libor Petrák, Roman Počta, Jakub Sedláček, Petr Světlík vs Pavel Heral – Tomáš Benc, Petr Dvořák, Libor Gvoždík, David Hartmann, Martin Job, Pavel Menhard
11. Filip Malý 50. Martin Job
22. 4. 07 16:15 zzANG Šotgani Kamarádi 1.FC 4. 0:2 (0:1)
Rozhodčí se nevyjádřil!
Šotgani Kamarádi 1.FC
Jan Zlesák – Dušan Drličiak, Michal Hoblík, Lukáš Krůta, Bronislav Oczadly, Oldřich Pikhart, Jiří Šrámek, Jiří Vaněk vs Michal Matuška – Milan Akrman, Oldřich Janeba, Filip Malý, Libor Petrák, Roman Počta, Jakub Sedláček, Petr Světlík
15. Milan Akrman
49. Libor Petrák
15. 4. 07 16:15 zzANG Kamarádi 1.FC Letňany BD 3. 3:0 (1:0)
Vyrovnané utkání, hrané v duchu fair-play. Zvítězilo mužstvo s produktivnější koncovkou a lepším brankářem. Tomáš Filip, Viktor Komar
Kamarádi 1.FC Letňany BD
Michal Matuška – Milan Akrman, Oldřich Janeba, Filip Malý, Libor Petrák, Roman Počta, Petr Světlík, Petr Zíta vs Štěpán Ungvari – David Jurča, Pavel Laštovička, Marek Pácha, Tomáš Šoltys, Petr Štědrý
16., 59. Libor Petrák
58. Milan Akrman
9. 4. 07 16:15 zzANG LSD Praha Kamarádi 1.FC 2. 5:1 (2:1)
V první půli měli LSD více ze hry, akcie svých Kamarádů z pole však držel nad vodou jejich gólman. Na začátku druhého poločasu dostali kamarádi soupeře pod mírný tlak, hřebínek jim ale srazila trojice slepených gólů. Michal Knapp, Dušan Pokorný