Čt 5.4.07 17:00 zzPANK1 ONBLACK VZ   (HL8D)
Čt 5.4.07 18:15 zzPANK1 Buran Buran VET Viktoria Bítovská VET A   (VL3B)
St 9.5.07 17:00 zzPANK1 Motol FN Bronx KKK B   (HL6B)
St 9.5.07 18:15 zzPANK1 Úderka Žižkov junioři GK Ohradní A   (HL8C)
St 13.6.07 18:15 zzPANK2 Houbaři VET Ecotoner   (VL4A)
St 13.6.07 19:30 zzPANK2 Magrit Marami 1.FC   (HL8C)

17. 6. 07 16:15 zzJUNI1 Pražská hovada Šotgani 11. 2:4 (0:3)
Férově hrané utkání na obě strany, až na posledních 5 minut, kdy se utkání trochu vyhecovalo. Fotbalovější byli přeci jen Šotgani. Zdeněk Zahradník
Pražská hovada Šotgani
Pavel Hájek – Petr Glamoš, Jiří Růžička, Roman Šmejkal, Petr Tomečka, Vladimír Vachl, Jan Zoň vs Lukáš Krůta – Dušan Drličiak, Tomáš Lácha, Bronislav Oczadly, Oldřich Pikhart, Vladimír Pospíšil, Jan Zlesák
40., 56. Petr Glamoš 11., 48. Dušan Drličiak
18., 25. Lukáš Krůta
10. 6. 07 12:30 zzNKBE Letňany BD Pražská hovada 10. 7:1 (2:1)
V horkém počasí proběhlo utkání bez problémů. Hráči obou týmů se chovali sportovně. Výsledek ovlivnila skvělá hra Devils v posledních 10 minutách. Adam Fiedler, Peter Olejár
Letňany BD Pražská hovada
David Jurča – Václav Kverka, Pavel Laštovička, Petr Mišoň, Marek Pácha, Petr Štědrý vs Daniel Jenderka – Petr Glamoš, Karol Klein, Jiří Růžička, Roman Šmejkal, Petr Tomečka, Jan Zoň
15., 56. Pavel Laštovička
23., 58. Petr Mišoň
40., 59. Václav Kverka
50. Marek Pácha
16. Petr Tomečka
3. 6. 07 18:45 zzTKSPA Pražská hovada LSD Praha 9. 4:11 (0:4)
Rozhodčí se nevyjádřil.
Pražská hovada LSD Praha
Daniel Jenderka – Bohuslav Čmelík, Petr Glamoš, Pavel Hájek, Jiří Růžička, Roman Šmejkal, Vladimír Vachl, Jan Zoň vs Jan Hájek – Lukáš Anýž, Pavel Fintora, Bersen Hoxha, Jakub Kuneš, Adam Kůrka, Michal Lasko, Jan Neumann, Tomáš Procházka, Michal Weidenthaler
60. Jakub Kuneš
20. 5. 07 16:15 zzJUNI1 Tajfun AC Pražská hovada 8. 2:1 (1:0)
Vcelku vyrovnané utkání s mnoha nepřesnostmi díky nerovnému terénu. Rozhodla vlastní branka, když hráč Hovad nedokázal odkopnout míč z malého vápna a napálil si ho do vlastní branky. Roman Podhorský, Jiří Jeníček
Tajfun AC Pražská hovada
Pavel Heral – Tomáš Benc, Petr Dvořák, Libor Gvoždík, David Hartmann, Martin Job, Pavel Menhard vs Daniel Jenderka – Bohuslav Čmelík, Petr Glamoš, Pavel Hájek, Jiří Růžička, Roman Šmejkal, Vladimír Vachl, Jan Zoň
8. David Hartmann
38. OG
34. Bohuslav Čmelík
13. 5. 07 13:45 zzJUNI1 Pivní draci Pražská hovada 7. 0:6 k.
Vyrovnané utkání s velmi nervózním druhým poločasem. Stanislav Kopinec, Lubomír Šmíd
Pivní draci Pražská hovada
Daniel Láska – Jaroslav Černý, Tomáš Horák, Tomáš Macek, David Mach, Libor Štohanzl, Martin Tůma, Jaroslav Vraný vs Karol Klein – Bohuslav Čmelík, Petr Glamoš, Pavel Hájek, Tomáš Kreitl, Roman Šmejkal, Jan Zoň
29 Daniel Láska
40 Daniel Láska
26. Petr Glamoš
41. Roman Šmejkal
29. Tomáš Kreitl
55. Tomáš Kreitl
6. 5. 07 17:30 zzPANK3 Pražská hovada Malvazinky 1.FC 6. 5:0 (3:0)
Domácí nepouštěli soupeře téměř ani k balonu. Hosté se celou dobu jen trápili, hráli špatně.
Pražská hovada Malvazinky 1.FC
Daniel Jenderka – Bohuslav Čmelík, Petr Glamoš, Pavel Hájek, Karol Klein, Jiří Růžička, Roman Šmejkal, Vladimír Vachl, Jan Zoň vs Jan Kytka – David Adamec, Josef Brož, Tomáš Houdek, Filip Novotný, Daniel Pulchart, Karel Rákosník
5., 23. Bohuslav Čmelík
15. Jan Zoň
40. Vladimír Vachl
58. Petr Glamoš
29. 4. 07 18:45 zzPANK3 City Lhotka FC Pražská hovada 5. 2:1 (1:1)
Vyhrál šťastnější. Bojovné utkání. Stanislav Hoch, Michal Adámek
City Lhotka FC Pražská hovada
Jiří Verner – Tomáš Černý, Jiří Horák, David Kubalík, Ondřej Šmíd, Jakub Stryja, Lukáš Vaněček, Otakar Verner vs Daniel Jenderka – Bohuslav Čmelík, Petr Glamoš, Pavel Hájek, Karol Klein, Tomáš Kreitl, Jiří Růžička, Roman Šmejkal, Vladimír Vachl, Jan Zoň
29. Ondřej Šmíd
47. David Kubalík
13. Bohuslav Čmelík
22. 4. 07 18:45 zzHAGI3 Pražská hovada Slovan Amatéři 4. 0:0 (0:0)
Velmi kvalitní utkání, na příšerném terénu. Hráno slušně. Martin Peršl, Karel Matějka
Pražská hovada Slovan Amatéři
Daniel Jenderka – Bohuslav Čmelík, Petr Glamoš, Pavel Hájek, Karol Klein, Tomáš Kreitl, Jiří Růžička, Roman Šmejkal, Vladimír Vachl, Jan Zoň vs Stanislav Tvaroh – Petr Babka, Tomáš Konečný, Leoš Navrátil, Michal Ondrašík, Jan Včelák, Adam Weiss
15. 4. 07 17:30 zzTKSPA Ya Basta! A Pražská hovada 3. 0:4 (0:3)
Jednoznačné utkání ze strany hostů, již v poločase vedli o tři branky. Domácí se ve druhé půli snažili snižit, ale naopak znovu udeřil soupeř. Karel Semirád, David Knirsch
Ya Basta! A Pražská hovada
Jan Fiala – Jiří Andrs, Tomáš Faukner, Štěpán Jahoda, Ondřej Lhotský, Vladislav Monakov, Dan Podpěra, Kryštof Vancl, Vít Vancl vs Vladimír Vachl – Bohuslav Čmelík, Petr Glamoš, Pavel Hájek, Daniel Jenderka, Karol Klein, Tomáš Kreitl, Jiří Růžička, Roman Šmejkal
47 Kryštof Vancl 2., 24. Roman Šmejkal
20. Jiří Růžička
37. Bohuslav Čmelík
9. 4. 07 15:00 zzPANK2 Pražská hovada Kulva PVC 2. 5:1 (2:1)
Domácí začali s podporou větru náporem, který i díky penaltě proměnili v dvoubrankové vedení. Další šance však zahodili, a tak hosty ve 20.minutě vrátil do zápasu krásnou střelou Procházka. Ve druhé půli spěli hosté k vyrovnání, ale jejich snahu utnul ve 45.minutě Čmelík, který z brejku zvyšoval na 3:1. Pak už hostům došly fyzické i morální síly a skóre narostlo do konečného skoro až nezaslouženého čtyřbrankového rozdílu. Jan Vimer, Richard Novotný