Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 17.6.07 | 15:00 | P2 | Sme moc Beerchester United | 11. | 5:2 |
Ne 17.6.07 | 15:00 | zzJUNI2 | Sestra Sojka Dynamo R.U.M. A | 11. | 0:3 |
Ne 17.6.07 | 15:00 | zzANG | Sací komando Modřany Erko Kbely | 11. | 3:2 |
Ne 17.6.07 | 15:00 | zzZARUB | Rotopedi Free team | 11. | 0:6 k. |
Ne 17.6.07 | 15:00 | DEKAN | Polární sumci Lynx | 11. | 7:0 |
Ne 17.6.07 | 15:00 | TEMPO | Opatoff A K Tutto bene A | 11. | 0:6 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Erko Kbely | 11 | 7 | 3 | 1 | 33:14 | 17 |
2. | Tutto bene A | 11 | 7 | 2 | 2 | 49:16 | 16 |
3. | Free team | 11 | 7 | 2 | 2 | 43:15 | 16 |
4. | Polární sumci | 11 | 7 | 1 | 3 | 47:23 | 15 |
5. | Opatoff A K | 11 | 6 | 2 | 3 | 37:24 | 14 |
6. | Dynamo R.U.M. A | 11 | 5 | 2 | 4 | 28:22 | 12 |
7. | Sme moc | 11 | 5 | 1 | 5 | 32:37 | 11 |
8. | Beerchester United | 11 | 4 | 2 | 5 | 25:25 | 10 |
9. | Lynx | 11 | 5 | 0 | 6 | 20:32 | 10 |
10. | Sací komando Modřany | 11 | 3 | 1 | 7 | 14:32 | 7 |
11. | Sestra Sojka | 11 | 2 | 0 | 9 | 21:43 | 4 |
12. | Rotopedi | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
So 31.3.07 | 10:00, 11:15 | zzPODVI | Opatoff A K |
So 31.3.07 | 11:15, 12:30 | zzCIS | Tutto bene A |
So 31.3.07 | 13:45, 15:00, 16:15, 17:30, 18:45 | ZAK | Rotopedi |
So 31.3.07 | 15:00, 16:15 | P1 | Dynamo R.U.M. A |
Čt 5.4.07 | 17:00, 18:15 | zzANG | Sací komando Modřany |
So 7.4.07 | 15:00, 16:15 | P2 | Beerchester United |
St 11.4.07 | 17:00, 18:15 | zzHAGI4 | Lynx |
So 21.4.07 | 10:00, 11:15, 12:30 | zzPANK2 | Free team |
St 25.4.07 | 17:00, 18:15 | zzPANK4 | Lynx |
Čt 26.4.07 | 17:00, 18:15 | zzANG | Sací komando Modřany |
So 28.4.07 | 12:30, 13:45 | P2 | Dynamo R.U.M. A |
So 28.4.07 | 13:45, 15:00, 16:15 | DEKAN | Sestra Sojka |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Martin Mihalík | Plameňáci 1.FC A | 15 |
2. | Pavel Svoboda | Opatoff A K | 13 |
3. | Josef Fidler | Tutto bene A | 13 |
4. | Martin Semerád | Šejk Peterka | 10 |
5. | Petr Malknecht | Free team | 10 |
6. | Josef Březina | England United FC | 8 |
7. | Jan Jironč | Tutto bene A | 8 |
8. | Václav Frýba | Free team | 7 |
9. | Tomáš Dušík | Polární sumci | 7 |
10. | Lukáš Dušík | Polární sumci | 7 |
11. | David Jahodář | Tutto bene A | 7 |
12. | Michal Šelmeci | Dynamo R.U.M. A | 7 |
13. | Tomáš Kopp | Dýně AC A | 6 |
14. | Filip Ernest | Beerchester United | 6 |
15. | Ondřej Semmler | Polární sumci | 5 |
16. | Tomáš Valouch | Koloušci AK | 5 |
17. | Vladimír Kopecký | Dynamo R.U.M. A | 4 |
18. | Tomáš Kafka | Dynamo R.U.M. A | 4 |
19. | Jan Macháč | Erko Kbely | 4 |
20. | Miroslav Čanecký | Beerchester United | 4 |