10. Sací komando Modřany 11 3 1 7 14:32 7

So 31.3.07 11:15 zzCIS Bröndby codein IF Zoidberg FC   (HL8G)
So 31.3.07 12:30 zzCIS Kumpáni Květák   (HL6G)
So 5.5.07 11:15 zzJUNI1 Borussia Dortšpunt C U Karla 99 FC   (HL8H)
So 5.5.07 12:30 zzJUNI1 RAMS Vozovna Hloubětín A   (HL8J)
So 26.5.07 10:00 zzCIS Zoidberg FC Notorkros FK   (HL8G)
So 26.5.07 11:15 zzCIS Příkopy FC OSTO6 Beer Team   (HL8H)

17. 6. 07 15:00 TEMPO Opatoff A K Tutto bene A 11. 0:6 (2:4)
Utkání bylo předčasně ukončeno v 59.min!!!!, pro inzultaci rozhodčího hráčem týmu Opatoff. Utkání bude řešit STDK a není pochyb o výsledku. Pavol Habuda, Miloš Cabala
Opatoff A K Tutto bene A
Alexandr Sato – Aleš Kosina, Martin Liška, Tomáš Olejník, Jiří Paulíček, Jan Rozlivka, Martin Semerád, Jan Štorch, Pavel Svoboda vs Martin Řádek – Josef Fidler, Petr Hybský, Tomáš Hybský, David Jahodář, Jan Jironč, Pavel Kubal, Marian Růžek
5., 8. Jiří Paulíček
52. Martin Semerád
27 Pavel Svoboda 8., 16., 21., 39. Josef Fidler
12., 57. David Jahodář
10. 6. 07 12:30 zzTKSPA Tutto bene A Sme moc 10. 8:1 (0:1)
První poločas utkání byl vyrovnaný. Domácí měli poziční převahu a hosté dokázali vsítit první branku. Ve druhém poločase vytěžili domácí ze své převahy několik branek. Hosté postupně rezignovali na výsledek zápasu. Martin Šik, Petr Matoušek
Tutto bene A Sme moc
Martin Řádek – Lukáš Dvořák, Josef Fidler, Petr Hybský, David Jahodář, Jan Jironč, Pavel Kubal, Daniel Mimra, Marian Růžek vs Stanislav Vlasák – Libor Bečvář, Jan Dvořák, Filip Šarboch, Václav Šimáček, Martin Vodrážka, Radek Voštiňák
35., 42. Jan Jironč
40. Pavel Kubal
47. Lukáš Dvořák
47., 52., 59. Josef Fidler
59. Petr Hybský
24. Radek Voštiňák
3. 6. 07 12:30 zzJUNI1 Lynx Tutto bene A 9. 0:6 (0:1)
Do 40.minuty zápas s jednoznačným průběhem. Ve 43.minutě zraněn Kovář-palec levé nohy, ve 46.minutě došlo k zranění hráčů Dvořák, Šíma. Zápas byl následně ukončen. Václav Kopecký, Jan Pašek
Lynx Tutto bene A
Jiří Chloupek – Ladislav Daniš, Jan Dvořák, David Hrubý, Josef Kovář, Petr Šíma vs Martin Řádek – Lukáš Dvořák, Josef Fidler, Petr Hybský, David Jahodář, Jan Jironč, Pavel Kubal, Marian Růžek
29. Josef Fidler
27. 5. 07 12:30 zzNKBE Tutto bene A Sestra Sojka 8. 6:1 (2:0)
Klidné, čistě hrané utkání ve kterém bylo od první minuty jasné, kdo bude udávat tempo hry. Byli to hráči domácích, kteří kontrolovali celý průběh zápasu a zaslouženě vyhráli. Daniel Vrzák, Josef Píša
Tutto bene A Sestra Sojka
Martin Řádek – Josef Fidler, Petr Hybský, David Jahodář, Jan Jironč, Pavel Kubal vs Jan Kratochvíl – Jan Bělonožník, Jan Hlaváček, Adam Vála, Ondřej Vála, Michal Vlasák, Jiří Výborný
2., 39., 53. David Jahodář
17., 45. Josef Fidler
50. Jan Jironč
56. Michal Vlasák
20. 5. 07 17:30 zzPANK1 Free team Tutto bene A 7. 1:1 (1:1)
Pěkné utkání, na začátku bylo aktivnější Tutto bene, ale po inkasované brance převzal iniciativu domácí tým, vyrovnal a měl další šance strhnout vítězství na svou stranu.
Free team Tutto bene A
František Kohák – Robert Apolín, Petr Calda, David Ejem, Ondřej Frýba, Václav Frýba, Petr Malknecht, Petr Meckel, Ladislav Šlápota vs Martin Řádek – Lukáš Dvořák, Josef Fidler, Petr Hybský, Tomáš Hybský, Pavel Kubal, Tomáš Mimra, Marian Růžek
15. Petr Malknecht 5. Josef Fidler
6. 5. 07 15:00 zzANG Tutto bene A Sací komando Modřany 6. 6:0 (1:0)
Vyrovnaný zápas s mírnou převahou domácích. Zápas proběhl ve férovém duchu, rozhodla rychlá branka z 10. minuty. Jiří Fejfar, Libor Bican
Tutto bene A Sací komando Modřany
Martin Řádek – Petr Hybský, Tomáš Hybský, David Jahodář, Jan Jironč, Daniel Mimra, Tomáš Mimra vs Michal Kalbáč – Bohumil Doležal, Václav Dvořák, Petr Hrachovský, Jan Lukáč-Baranec, Ladislav Švábenický, Ladislav Švábenický ml., Petr Vašák, Jiří Waters
10. David Jahodář
52. Jan Jironč
29. 4. 07 13:45 zzNKBE Erko Kbely Tutto bene A 5. 4:2 (1:0)
Nakopávaný fotbal kde padlo hodně vlastních gólů. Robert Kopřiva, Martin Filipovič
Erko Kbely Tutto bene A
Radovan Fiřtík – Petr Havlíček, Jan Leibl st., Jan Macháč, Michal Malý, Martin Pácha, Květoslav Petelák, Václav Petráň, Robert Rajdl vs Martin Řádek – Josef Fidler, Petr Hybský, Tomáš Hybský, David Jahodář, Jan Jironč, Marian Růžek
24. Jan Macháč
36. Michal Malý
36., 57. OG
48 Jan Leibl st. 45. OG
51. Tomáš Hybský
22. 4. 07 15:00 zzZARUB Tutto bene A Rotopedi 4. 6:0 k.
15. 4. 07 15:00 zzJUNI1 Dynamo R.U.M. A Tutto bene A 3. 1:1 (1:0)
Průměrné utkání, které bylo plné nervozity. Jan Chmelík, Rudolf Lavický
Dynamo R.U.M. A Tutto bene A
Ludvík Peřina – Přemysl Jošek, Tomáš Kafka, Vladimír Kopecký, Vladimír Koudela, Jiří Ohainka, Přemysl Renský, Jiří Rus, Michal Šelmeci, Tomáš Valouch vs Martin Řádek – Josef Fidler, Petr Hybský, Tomáš Hybský, David Jahodář, Jan Jironč, Pavel Kubal
4. Tomáš Valouch 45 Tomáš Valouch 40. Josef Fidler 45. Pavel Kubal
9. 4. 07 17:30 TEMPO Tutto bene A Polární sumci 2. 6:5 (3:3)
Zvítězilo šťastnější družstvo, Polární sumci si za předvedenou hru zasloužili minimálně bod. Fér hrané technické utkání, kterému chyběl větší důraz. Miloslav Goll, Václav Lysczas
Tutto bene A Polární sumci
Martin Řádek – Lukáš Dvořák, Josef Fidler, Tomáš Hybský, David Jahodář, Jan Jironč, Pavel Kubal, Tomáš Löbl, Daniel Mimra, Tomáš Mimra vs Tomáš Dušík – Pavel Bočan, Lukáš Dušík, Vít Kovařik, Martin Mihalík, Vojtěch Račanský, Ondřej Semmler, Jan Zmátlík