10. Sací komando Modřany 11 3 1 7 14:32 7

St 11.4.07 17:00 zzHAGI4 An. ofenziva Bývalí fotbalisti SK   (HL8C)
St 11.4.07 18:15 zzHAGI4 Daltonové 1.FC Holešovice   (HL6C)
St 25.4.07 17:00 zzPANK4 Ši Kyo Marami 1.FC   (HL8C)
St 25.4.07 18:15 zzPANK4 Daltonové Indiana Team   (HL6C)
St 16.5.07 18:15 zzPANK3 Umbro United FC Útlum   (HL6C)
St 16.5.07 19:30 zzPANK3 GK Ohradní A An. ofenziva   (HL8C)

17. 6. 07 15:00 DEKAN Polární sumci Lynx 11. 7:0 (1:0)
V 1.poločase celkem vyrovnaný zápas. Po přestávce tragický výkon týmu Lynx. Polární sumci si se soupeřem dělali co chtěli. Např. vstřelili během tří minut tři branky. Další šance už neproměnili.
Polární sumci Lynx
Petr Štěrba – Pavel Bočan, Michal Bouša, Lukáš Dušík, Tomáš Dušík, Martin Mihalík, Vojtěch Račanský, Ondřej Semmler, Jan Zmátlík vs Jiří Chloupek – Ladislav Daniš, Jiří Feitl, Milan Humeník, Zdeněk Kovář, Karel Nepraš, Jiří Prais, Petr Šíma
5., 48. Ondřej Semmler
36., 49. Lukáš Dušík
44., 58. Tomáš Dušík
50. Martin Mihalík
31 Petr Štěrba
10. 6. 07 13:45 zzANG Lynx Opatoff A K 10. 1:2 (1:2)
Vyrovnané pohledné utkání se spoustou neproměněných šancí na straně domácích. Patrik Gregor, Petr Balihar
Lynx Opatoff A K
Jiří ChloupekLadislav Daniš, Jan Dvořák, Jiří Feitl, David Hrubý, Milan Humeník, Zdeněk Kovář, Jiří Prais vs Alexandr Sato – Martin Liška, Tomáš Olejník, Jiří Paulíček, Jan Rozlivka, Martin Semerád, Jan Štorch, Pavel Svoboda
5. Zdeněk Kovář 11 David Hrubý 26., 27. Martin Semerád
3. 6. 07 12:30 zzJUNI1 Lynx Tutto bene A 9. 0:6 (0:1)
Do 40.minuty zápas s jednoznačným průběhem. Ve 43.minutě zraněn Kovář-palec levé nohy, ve 46.minutě došlo k zranění hráčů Dvořák, Šíma. Zápas byl následně ukončen. Václav Kopecký, Jan Pašek
Lynx Tutto bene A
Jiří Chloupek – Ladislav Daniš, Jan Dvořák, David Hrubý, Josef Kovář, Petr Šíma vs Martin Řádek – Lukáš Dvořák, Josef Fidler, Petr Hybský, David Jahodář, Jan Jironč, Pavel Kubal, Marian Růžek
29. Josef Fidler
27. 5. 07 17:30 zzJIT Free team Lynx 8. 3:0 (2:0)
Vyhrálo lepší mužstvo, ale Lynx si dát gól zasloužil, bohužel soupeř byl proti. Hráno za velkého vedra, které bralo hráčům sílu. Robert Kopřiva, Karel Moravec
Free team Lynx
František Kohák – Robert Apolín, Petr Calda, David Ejem, Václav Frýba, Tomáš Kopp, Petr Malknecht, Ladislav Šlápota vs Jiří Chloupek – Ladislav Daniš, Jan Dvořák, David Hrubý, Milan Humeník, Josef Kovář, Zdeněk Kovář, Jiří Prais
23., 28. Václav Frýba
53. Robert Apolín
12. Ladislav Daniš
20. 5. 07 12:30 zzNKBE Lynx Erko Kbely 7. 0:6 (1:0)
Toto  utkání příliš fotbalové krásy opravdu nepobralo. Hrálo se poměrně tvrdě a celé utkání bylo vyrovnané. Na hřišti se často diskutovalo a hra byla často přerušovaní. Utkání by slušela více remíza, takhle vyhrál šťastnější tým.

Utkání bylo STDK kontumováno ve prospěch týmu Erko Kbely, z důvodu startu hráče v trestu(Feitl).
Ladislav Kloud
Lynx Erko Kbely
Ladislav Daniš – Jiří Chloupek, Jan Dvořák, Jiří Feitl, David Hrubý, Josef Kovář, Zdeněk Kovář vs Pavel Novák – Radovan Fiřtík, Petr Havlíček, Petr Kypta, Jan Leibl st., Jan Macháč, Martin Pácha, Květoslav Petelák, Václav Petráň, Robert Rajdl
28. Josef Kovář 20. Jan Leibl st.
6. 5. 07 16:15 zzANG Dynamo R.U.M. A Lynx 6. 2:1 (1:1)
Zapás ve vypjatém prostředí, kde domácí Dynamo získalo počátkem druhé půle vedení 2:1 a udrželo ho. Petr Tovara, Jaroslav Bělka
Dynamo R.U.M. A Lynx
Ludvík Peřina – Přemysl Jošek, Tomáš Kafka, Vladimír Kopecký, Vladimír Koudela, Jiří Ohainka, Přemysl Renský, Jiří Rus, Michal Šelmeci, Tomáš Valouch vs Jiří Chloupek – Ladislav Daniš, Jan Dvořák, Jiří Feitl, David Hrubý, Milan Humeník, Josef Kovář, Zdeněk Kovář, Karel Nepraš, Jiří Prais, Petr Šíma
20. Michal Šelmeci
36. Tomáš Kafka
25. Josef Kovář 15. Jiří Feitl
29. 4. 07 15:00 P3 Lynx Beerchester United 5. 3:1 (2:0)
Nepříliš pohledné utkání v podání obou mužstev. Milan Dvonč, Petr Csémi
Lynx Beerchester United
Jiří Chloupek – Ladislav Daniš, Jiří Feitl, David Hrubý, Milan Humeník, Lukáš Kolinger, Zdeněk Kovář, Karel Nepraš vs Norman David – Miroslav Čanecký, Michal Černoch, František Kylar, Ivo Míča, Lukáš Pilař, Petr Vítek
21. Milan Humeník
25. Jiří Feitl
41. Karel Nepraš
38. Miroslav Čanecký
22. 4. 07 13:45 zzTKSPA Sme moc Lynx 4. 2:3 (0:1)
Průměrné utkání, se šťastnějším koncem pro Lynx.
Otta, Jakub
Sme moc Lynx
Stanislav Vlasák – Libor Bečvář, Josef Březina, Jan Dvořák, Ondřej Fišer, Martin Mráz, Jan Pokorný, Filip Šarboch, Václav Šimáček, Radek Voštiňák vs Jiří Chloupek – Ladislav Daniš, Jiří Feitl, David Hrubý, Milan Humeník, Petr Janoušek, Lukáš Kolinger, Josef Kovář, Zdeněk Kovář, Karel Nepraš, Jiří Prais
34. Josef Březina
58. Martin Mráz
1. Karel Nepraš
49. Zdeněk Kovář
56. Milan Humeník
15. 4. 07 13:45 zzNKBE Lynx Sestra Sojka 3. 3:1 (1:0)
kpt Lynx: Rozhodčí neměl asistenta.
Utkání hrané prakticky na jednu branku. Hráči Lynx kontrolovali utkání od začátku až do konce.
Lynx Sestra Sojka
Josef Kovář – Ladislav Daniš, Jiří Feitl, David Hrubý, Zdeněk Kovář, Karel Nepraš, Jiří Prais vs Jan Bělonožník – Ludvík Andert, Ondřej Holubík, Ivan Lhotský, Martin Pokorný, Jiří Polanský, Ondřej Vála, Michal Vlasák, Jiří Výborný
4. OG
32. Karel Nepraš
39. Zdeněk Kovář
59. Jiří Výborný
9. 4. 07 15:00 zzANG Sací komando Modřany Lynx 2. 2:3 (1:1)
Zápas ovlivnilo brzké vyloučení domácího hráče, i přesto však byla zbývající čtveřice v dresu Komanda Lynxu vyrovnaným soupeřem. Početní převaha se ale nakonec projevila a hostující "Rysové" dosáhli těsného vítězství. Jakub Routner, Dušan Pokorný
Sací komando Modřany Lynx
Michal Kalbáč – Karel Bříza, Bohumil Doležal, Václav Dvořák, Petr Hrachovský, Miroslav Kadoun, Jan Lukáč-Baranec, Ladislav Švábenický, Ladislav Švábenický ml., Jiří Waters vs Jiří Chloupek – Ladislav Daniš, Jan Dvořák, David Hrubý, Milan Humeník, Lukáš Kolinger, Josef Kovář, Zdeněk Kovář, Jiří Prais, Petr Šíma