10. Sací komando Modřany 11 3 1 7 14:32 7

So 28.4.07 13:45 DEKAN Hustlaz Pimpz Vejškrabek AB   (HL8I)
So 28.4.07 15:00 DEKAN Vozovna Hloubětín A Hashlerka THC 1993 B   (HL8J)
So 28.4.07 16:15 DEKAN Borussia Dortšpunt B Fifty-two faders   (HL8I)
So 9.6.07 11:15 zzCIS Zoidberg FC Rumové pralinky FC   (HL8G)
So 9.6.07 12:30 zzCIS Kapr tým 86 B Kumpáni   (HL6G)

17. 6. 07 15:00 zzJUNI2 Sestra Sojka Dynamo R.U.M. A 11. 0:3 (0:0)
Dynamo R.U.M. dlouho nedokázalo překonat obranu Sestry Sojky, která hrála v početním oslabení. Až v závěru překonalo Dynamo zhuštěnou obranu. Josef Alferi, Robert Alferi
Sestra Sojka Dynamo R.U.M. A
Adam Vála – Jan Bělonožník, Jan Hlaváček, Martin Pokorný, Jiří Výborný vs Ludvík Peřina – Přemysl Jošek, Tomáš Kafka, Vladimír Kopecký, Vladimír Koudela, Jiří Ohainka, Přemysl Renský, Jiří Rus, Michal Šelmeci, Tomáš Valouch
48. Jiří Ohainka
52. Tomáš Valouch
60. Tomáš Kafka
10. 6. 07 15:00 P3 Beerchester United Sestra Sojka 10. 3:1 (0:0)
Vyrovnané utkání, mužstvo Beerchesteru United působilo fotbalovějším a profesorštějším dojmem. Vedení se na začátku druhé půle překvapivě ujalo snaživé mužstvo Sojky. Svůj náskok ale nedokázalo v závěru utkání udržet a 3x inkasovalo. Petr Kabát
Beerchester United Sestra Sojka
Lukáš Pilař – Miroslav Čanecký, Norman David, Filip Ernest, Matej Ferančík, Ivo Míča, Štěpán Pavlíček, Petr Vítek vs Jan Kratochvíl – Ludvík Andert, Jan Hlaváček, Ondřej Holubík, Martin Pokorný, Jiří Polanský, Ondřej Vála, Michal Vlasák, Jiří Výborný
47., 60. Filip Ernest
49. Miroslav Čanecký
28 Štěpán Pavlíček 33. Michal Vlasák
3. 6. 07 13:45 zzTKSPA Sestra Sojka Sme moc 9. 1:4 (1:1)
Pěkně hrané utkání. Malý počet hráčů Sestry Sojky nebyl skoro znát. Hráči kontrolovali balón a útočili. V posledních dvanácti minutách však nestačili fyzicky.
Sestra Sojka Sme moc
Jan Kratochvíl – Jan Bělonožník, Jan Hlaváček, Ondřej Vála, Michal Vlasák, Jiří Výborný vs Stanislav Vlasák – Libor Bečvář, Josef Březina, Jan Dvořák, Ondřej Fišer, Jan Pokorný, Filip Šarboch, Václav Šimáček, Martin Vodrážka, Radek Voštiňák
10. Jiří Výborný 7., 55. Josef Březina
48., 59. Jan Dvořák
27. 5. 07 12:30 zzNKBE Tutto bene A Sestra Sojka 8. 6:1 (2:0)
Klidné, čistě hrané utkání ve kterém bylo od první minuty jasné, kdo bude udávat tempo hry. Byli to hráči domácích, kteří kontrolovali celý průběh zápasu a zaslouženě vyhráli. Daniel Vrzák, Josef Píša
Tutto bene A Sestra Sojka
Martin Řádek – Josef Fidler, Petr Hybský, David Jahodář, Jan Jironč, Pavel Kubal vs Jan Kratochvíl – Jan Bělonožník, Jan Hlaváček, Adam Vála, Ondřej Vála, Michal Vlasák, Jiří Výborný
2., 39., 53. David Jahodář
17., 45. Josef Fidler
50. Jan Jironč
56. Michal Vlasák
20. 5. 07 15:00 zzANG Sací komando Modřany Sestra Sojka 7. 0:6 (1:1)
Vyrovnané utkání, které dospělo ke spravedlivé remíze.
Kapitán Sacího komanda však rozhodně nejde mužstvu příkladem a nastoupil do utkání za situace kdy má uložený trest od STDK, který mu byl udělen rovněž za nastoupení k utkání když byl v trestu. Někdo je nejspíše nepoučitelný a nehledí na důsledky nejen pro sebe, ale i pro svůj tým. Zápasem se bude zabývat STDK.
Jan Knobloch, Jan Tóth
Sací komando Modřany Sestra Sojka
Michal Kalbáč – Bohumil Doležal, Václav Dvořák, Petr Hrachovský, Jan Lukáč-Baranec, Daniel Moravec, Ladislav Švábenický, Ladislav Švábenický ml., Petr Vašák, Jiří Waters vs Jan Kratochvíl – Jan Bělonožník, Jan Hlaváček, Ondřej Holubík, Martin Pokorný, Jiří Polanský, Adam Vála, Ondřej Vála, Michal Vlasák, Jiří Výborný
11. Ladislav Švábenický 13. Michal Vlasák
6. 5. 07 15:00 zzZARUB Sestra Sojka Rotopedi 6. 6:0 k.
29. 4. 07 15:00 zzNKBE Polární sumci Sestra Sojka 5. 6:0 (3:0)
Utkání jasně v režii Sumců, které se obešlo bez karet a zbytečných excesů. Takže se nežlutilo ani nerudilo, zato gólů padlo požehnaně. Petr Matoušek, Vladimír Fišar
Polární sumci Sestra Sojka
Petr Štěrba – Pavel Bočan, Michal Bouša, Lukáš Dušík, Tomáš Dušík, Martin Mihalík, Vojtěch Račanský, Ondřej Semmler, Jan Zmátlík vs Jan Kratochvíl – Jan Hlaváček, Jiří Polanský, Adam Vála, Ondřej Vála, Jiří Výborný
5. Lukáš Dušík
18. Tomáš Dušík
28. Ondřej Semmler
47. Pavel Bočan
55. Michal Bouša
57. Vojtěch Račanský
22. 4. 07 13:45 zzNKBE Sestra Sojka Opatoff A K 4. 3:6 (2:3)
Slušně hrané utkání, až na zkrat domácího hráče v úvodu. Zaslouženě vyhrál Opatoff, který měl větší úspěšnost v zakončení,  ačkoliv často ztroskotával na domácím gólmanovi. Petr Loquens
Sestra Sojka Opatoff A K
Jan Bělonožník – Ludvík Andert, Luboš Georgiev, Jan Hlaváček, Ondřej Holubík, Ivan Lhotský, Martin Pokorný, Ondřej Vála, Jiří Výborný vs Alexandr Sato – Aleš Kosina, Martin Liška, Tomáš Olejník, Martin Semerád, Vít Semerád, Jan Štorch, Pavel Svoboda
25. OG
28., 47. Ondřej Vála
4., 51., 59. Pavel Svoboda
16., 32. Martin Semerád
19. Martin Liška
15. 4. 07 13:45 zzNKBE Lynx Sestra Sojka 3. 3:1 (1:0)
kpt Lynx: Rozhodčí neměl asistenta.
Utkání hrané prakticky na jednu branku. Hráči Lynx kontrolovali utkání od začátku až do konce.
Lynx Sestra Sojka
Josef Kovář – Ladislav Daniš, Jiří Feitl, David Hrubý, Zdeněk Kovář, Karel Nepraš, Jiří Prais vs Jan Bělonožník – Ludvík Andert, Ondřej Holubík, Ivan Lhotský, Martin Pokorný, Jiří Polanský, Ondřej Vála, Michal Vlasák, Jiří Výborný
4. OG
32. Karel Nepraš
39. Zdeněk Kovář
59. Jiří Výborný
9. 4. 07 17:30 P3 Sestra Sojka Free team 2. 0:9 (0:3)
Místy velmi tvrdě hrající domácí utrpěli zasloužený debakl. Herní rozdíl byl patrný od první do poslední minuty.
Sestra Sojka Free team
Michal Vlasák – Ludvík Andert, Tomáš Klíma, Ivan Lhotský, Martin Pokorný, Jiří Polanský, Adam Vála, Ondřej Vála, Jan Výborný, Jiří Výborný vs František Kohák – Petr Calda, David Ejem, Ondřej Frýba, Václav Frýba, Tomáš Kopp, Petr Malknecht, Petr Meckel, Ladislav Šlápota
11., 39., 47., 56. Tomáš Kopp
16., 53. Petr Malknecht
18. Václav Frýba
31. David Ejem
58. Ondřej Frýba
1. 4. 07 15:00 zzNKBE Erko Kbely Sestra Sojka 1. 3:2 (1:0)
Hráči Erka byli fotbalovější, ale bojovnější Sojka v 45. minutě vyrovnala. Po vyrovnání ovšem Erko vrhlo všechny síly do útoku a dvěma slepenými góly rozhodlo o osudu utkání. Sojka poté již jen v poslední minutě kosmeticky upravila výsledek. Zdeněk Vondráček, Tomáš Král
Erko Kbely Sestra Sojka
Dan Rous – Petr Havlíček, Petr Kypta, Jan Leibl st., Jan Macháč, Michal Malý, Pavel Novák, Martin Pácha, Václav Petráň, Robert Rajdl, Tomáš Weinfurt vs Michal Vlasák – Jan Bělonožník, Jan Hlaváček, Tomáš Klíma, Ivan Lhotský, Martin Pokorný, Jiří Polanský, Adam Vála, Ondřej Vála, Jiří Výborný