Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
So 16.6.07 | 10:00 | ZAK | Cipískové Sebulba Utd. | 11. | 1:1 |
So 16.6.07 | 10:00 | zzZARUB | Dynamit Vršovice Catchers SC | 11. | 4:1 |
So 16.6.07 | 10:00 | zzJUNI2 | Gremio Bič boží | 11. | 0:0 |
So 16.6.07 | 10:00 | DEKAN | Noťa FC Ben Car | 11. | 1:3 |
So 16.6.07 | 10:00 | zzTKSPA | Plameňáci 1.FC A M16 AC FC | 11. | 3:0 |
So 16.6.07 | 10:00 | zzCIS | Praga Internazionale FC ABCOM | 11. | 0:6 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ben Car | 11 | 9 | 0 | 2 | 41:13 | 18 |
2. | Dynamit Vršovice | 11 | 8 | 1 | 2 | 36:8 | 17 |
3. | Plameňáci 1.FC A | 11 | 8 | 1 | 2 | 28:11 | 17 |
4. | Cipískové | 11 | 6 | 2 | 3 | 27:19 | 14 |
5. | Noťa FC | 11 | 6 | 1 | 4 | 36:21 | 13 |
6. | ABCOM | 11 | 6 | 0 | 5 | 22:14 | 12 |
7. | Gremio | 11 | 4 | 3 | 4 | 25:23 | 11 |
8. | Sebulba Utd. | 11 | 4 | 2 | 5 | 23:21 | 10 |
9. | Bič boží | 11 | 4 | 1 | 6 | 20:31 | 9 |
10. | Catchers SC | 11 | 2 | 2 | 7 | 16:34 | 6 |
11. | Praga Internazionale FC | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
12. | M16 AC FC | 11 | 2 | 1 | 8 | 15:28 | -3 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
St 11.4.07 | 17:00, 18:15 | zzNKBE | Sebulba Utd. |
Pá 13.4.07 | 17:00, 18:15 | zzTKSPA | ABCOM |
Ne 15.4.07 | 15:00, 16:15, 17:30 | zzPANK3 | Ben Car |
Ne 15.4.07 | 17:30, 18:45 | METE1 | Cipískové |
Po 16.4.07 | 17:00, 18:15 | zzHAGI3 | Praga Internazionale FC |
Ne 22.4.07 | 11:15, 12:30, 13:45 | zzNKBE | Noťa FC |
Ne 22.4.07 | 17:30, 18:45 | zzJUNI1 | Sebulba Utd. |
Pá 27.4.07 | 17:00, 18:15 | zzJUNI1 | ABCOM |
Ne 29.4.07 | 13:45, 15:00 | zzS1 | Cipískové |
Ne 29.4.07 | 16:15, 17:30, 18:45 | zzPANK1 | Ben Car |
Ne 29.4.07 | 16:15, 17:30 | zzJUNI1 | Plameňáci 1.FC A |
St 2.5.07 | 17:00, 18:15 | zzHAGI3 | Catchers SC |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Richard Slaměník | Dynamit Vršovice | 17 |
2. | Lukáš Zimmermann | Strašnická šlechta | 14 |
3. | Martin Lukavský | Santa Dominica | 12 |
4. | Jan Kechner | Plameňáci 1.FC A | 9 |
5. | Martin Loquens | NBND FC | 8 |
6. | Tomáš Navrátil | Dynamit Vršovice | 7 |
7. | Michal Gráf | Gremio | 7 |
8. | Jaroslav Martínek | Ben Car | 7 |
9. | Jiří Falta | Noťa FC | 6 |
10. | Jakub Halamka | PAPE Dejvice | 6 |
11. | David Šroll | Ben Car | 5 |
12. | Martin Podéšť | Credit Praha FC | 5 |
13. | Martin Sejk | ABCOM | 5 |
14. | Jan Vlach | Catchers SC | 5 |
15. | Josef Kujal | Gremio | 5 |
16. | Petr Loquens | NBND FC | 4 |
17. | Radek Lepší | Plameňáci 1.FC A | 4 |
18. | Michal Štumpf | Sebulba Utd. | 4 |
19. | Radim Drmola | Ben Car | 4 |
20. | Tomáš Jindra | Gremio | 3 |