So 28.4.07 08:45 zzNKBE Rumové pralinky FC EKIS Praha B   (HL8G)
So 28.4.07 10:00 zzNKBE K.F.C. Praha 1.FP Praha   (HL7E)
So 28.4.07 11:15 zzNKBE Cipískové Praga Internazionale FC   (HL8F)
So 19.5.07 08:45 zzNKBE EKIS Praha B Dejvický expres   (HL8G)
So 19.5.07 10:00 zzNKBE Guláš FC K.F.C. Praha   (HL7E)
So 19.5.07 11:15 zzNKBE Dinamo Praha Zoidberg FC   (HL8G)

24. 6. 07 12:30 P3 Konvikt klub Homidlo FC 11. 1:0 (0:0)
Velmi slušně hrané utkání s mírnou převahou Konviktu. Marcel Franěk, Martin Matějček
Konvikt klub Homidlo FC
Petr Trojan – Evžen Dostál, Daniel Křiva, Lukáš Kutal, Aleš Řehák, Karel Šafařík vs Vít Černý – Jiří Jelínek, Michal Maděra, Pavel Okapal, Karel Soukup, Zdeněk Votruba
36. Aleš Řehák
10. 6. 07 11:15 zzHAGI4 Homidlo FC Kenguru FC 10. 0:6 k.
Tým Homidlo se k utkání nedostavil, ani po čekací době, stejně jako delegovaný rozhodčí. Homidlo tak potvrdilo pověst nejméně spolehlivého týmu této skupiny.
Homidlo FC Kenguru FC
vs Pavel Richter – Ondřej Bartoň, Jan Gross, Martin Jenšík, Jaroslav Köstl, Drahomír Širůčka, Stanislav Straka, Robin Stron, Jan Vosátka
3. 6. 07 10:00 zzHAGI5 Homidlo FC Stříbrný hroch C 9. 0:6 (0:3)
Delegovaný rozhodčí se nedostavil. Utkání pískal hráč Stříbrného hrocha F.Podhajský.
Na těžkém terénu se hrál pohledný zápas, plný technických fines, kterému dominoval útočník Odvárka. Ve druhé půli Homidlo sice hru zlepšilo, ale vždy selhalo v koncovce.
Homidlo FC Stříbrný hroch C
Vít Černý – Jiří Albl, Otakar Ditz, Jiří Jelínek, Michal Maděra, Pavel Okapal, Karel Soukup vs Jakub Beneš – Jan Dudek, Jiří Horák, Vlastimil Hrabovský, Marek Kupka, Milan Martiš, Marián Minarovič, Václav Novotný, Petr Odvárka, Martin Sazma, Michal Toula, Zdeněk Urbánek
5. Petr Odvárka
11. Martin Sazma
27. Milan Martiš
41., 49. Zdeněk Urbánek
59. Marián Minarovič
27. 5. 07 11:15 zzHAGI5 Fernet team Říčany Homidlo FC 8. 3:1 (0:1)
Místy vyhrocené utkání, nicméně v jemném duchu. Petr Kolečko, Miloš Kocián
Fernet team Říčany Homidlo FC
Jakub Macháček – Petr Fiala, Martin Gula, Tomáš Kučera, Jiří Macháček, Vladimír Macháček, Martin Šafařík, Michal Šafařík, Miroslav Strachota, Jaroslav Topinka vs Štěpán Votruba – Jiří Albl, Vít Černý, Richard Novák, Karel Soukup, Zdeněk Votruba
33., 40. Martin Šafařík
42. Michal Šafařík
24. Jiří Albl
20. 5. 07 11:15 zzHAGI5 Homidlo FC Kortar United FC 7. 5:3 (4:2)
Pohledné utkání, ve kterém byli domácí lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Michal Šťástka
Homidlo FC Kortar United FC
Jiří Boček – Jiří Albl, Vít Černý, Otakar Ditz, Petr Frans, Michal Maděra vs Petr Jílek – Taras Bezručenko, Petr Buchta, Jan Ivan, Matěj Kopecký, Jiří Korecký, Tomáš Říha
12. Jiří Albl
23., 26., 26. Michal Maděra
50. Petr Frans
4., 28. Petr Buchta
36. OG
13. 5. 07 11:15 zzHAGI4 Airconquest F.F.C. Homidlo FC 6. 3:0 (0:0)
Bojovné utkání s cílem dát gól. Jednostranné útočení bylo zúročeno v závěru zápasu třemi góly ve třech minutách. Rudolf Marcinek, Michal Drga
Airconquest F.F.C. Homidlo FC
Jan Novák – Štěpán Černošek, Jakub Flíček, Tomáš Hes, Jan Horák, David Hübner, Luboš Nouzovský, Jiří Rameš vs Jiří Boček – Vít Černý, Petr Frans, Pavel Okapal, Karel Soukup
56., 58. Tomáš Hes
59. Luboš Nouzovský
6. 5. 07 11:15 zzHAGI4 Homidlo FC !nBev Tigers 5. 1:8 (1:1)
První poločas byl vyrovnaný. Ve druhém poločase se zápas proměnil v exhibici Tigers. Výraznou roli sehrál větší počet hráčů na střídačce Tigers. Ve druhém poločase již Homidlo nestačilo fyzicky. Jakub Šimovček
Homidlo FC !nBev Tigers
Zdeněk Votruba – Jiří Albl, Otakar Ditz, Jiří Jelínek, Michal Maděra, Richard Novák, Pavel Okapal, Štěpán Votruba vs Ľudovít Albert – Zoltán Bogdány, Tomáš Cerman, Gábor Felker, Thomas Goller, Josef Hrubec, Attila Magyar, Lászlo Páczelt, Jaromír Staroba, Marcelo Tardin, Petr Zavadil
25. Jiří Albl 27., 47., 50. Josef Hrubec
41., 52. Tomáš Cerman
54. Jaromír Staroba
58., 59. Attila Magyar
29. 4. 07 10:00 zzHAGI4 Rokoko - Travel HCZ Homidlo FC 4. 2:1 (0:0)
Vyrovnané utkání kde rozhodlo větší štěstí domácích hráčů. František Dobřanský
Rokoko - Travel HCZ Homidlo FC
Petr Kotek – Tadeáš Bakala, Jan Bartovič, Pavel Burian, Jiří Dančišák, Petr Dančišák, Jan Halík, Antonín Kédl, Martin Urban vs Otakar Ditz – Petr Frans, Jiří Jelínek, Richard Novák, Pavel Okapal, Karel Soukup
36. Antonín Kédl
40. Jan Halík
44. Richard Novák
22. 4. 07 10:00 zzHAGI5 Homidlo FC R.I.P. A 3. 1:2 (1:0)
Utkání hrané ve vlažném tempu. Zvítězil tým, který měl vyrovnanější individuality. Jan Janda, Michal Vaňha
Homidlo FC R.I.P. A
Vít Černý – Jiří Albl, Otakar Ditz, Petr Frans, Jiří Jelínek, Richard Novák, Pavel Okapal, Štěpán Votruba vs Jiří Žák – Martin Hoidar, Michal Kočí, Daniel Kříž, Dominik Mokriš, Martin Poláček, Monika Pospíšilová
12. Štěpán Votruba 45. Martin Poláček
54. Michal Kočí
15. 4. 07 10:00 zzHAGI2 Morna to zařídí FC Homidlo FC 2. 2:1 (0:0)
Pohledné, vyrovnané utkání se zaslouženou výhrou domácích.
Morna to zařídí FC Homidlo FC
František Dvořák – Filip Fikejz, Marek Horák, Jan Karlach, Petr Lukeš, Lukáš Malina, Martin Moravec, Marek Schmidt, Michal Schreier, Petr Zlatohlávek vs Vít Černý – Jiří Albl, Jiří Boček, Otakar Ditz, Jiří Jelínek, Michal Maděra, Richard Novák, Pavel Okapal, Karel Soukup, Štěpán Votruba, Zdeněk Votruba
37. Michal Schreier
53. Petr Zlatohlávek
54. Zdeněk Votruba
1. 4. 07 10:00 zzHAGI5 Homidlo FC Lokomotiva DP 1. 4:2 (2:0)
Zkušenější tým vyhrál zejména díky dobře zvládnutým standardním situacím. Mladší Lokomotiva zbytečně kombinovala "až do brány" namísto přesného zakončení.
Komentář hostů: Rozhodčí zápas nezvládli, jeden gól po faulu, neponechávali výhody, nepískání faulů rukou.
Vojtěch Chlan, Jan Mašek
Homidlo FC Lokomotiva DP
Vít Černý – Jiří Albl, Otakar Ditz, Pavel Okapal, Karel Soukup, Štěpán Votruba vs Pavel Dvořák – David Čermák, Michal Chrástek, Petr Hejda, Ondřej Hlad, Vojtěch Kolínský, Lukáš Kotrba, Martin Koubek, Jan Kovář, Štěpán Stoklasa