Pá 13.4.07 16:30 TEMPO Socra AFK Karlín FC VET Mamba club V   (VL3C)
Pá 13.4.07 17:45 TEMPO Prohibice FKK Czech line   (HL6E)
Čt 31.5.07 17:00 BECH Valník Cormoran FC SUP   (SVL2A)
Čt 31.5.07 18:15 BECH Zelená liška VET B Nejistá sezóna   (VL3B)
St 20.6.07 18:15 zzPANK3 1.FC RUM Speciál jedna   (VL3A)
St 20.6.07 19:30 zzPANK3 Zelená liška TJ SUP A Orion Praha SK SUP   (SVL1A)

24. 6. 07 12:30 P1 Kenguru FC Stříbrný hroch C 11. 2:2 (1:2)
Na brejky hrající Stříbrný hroch vytěžil z utkání proti lépe kombinujícímu Kenguru remízu. Jakub Plachetka, Robert Hladil
Kenguru FC Stříbrný hroch C
Robin Stron – Jiří Binek, Martin Grega, Martin Jenšík, Vojtěch Man, Drahomír Širůčka, Stanislav Straka, Jan Vosátka vs Jakub Beneš – Jan Dudek, Jiří Horák, Vlastimil Hrabovský, Marek Kupka, Jakub Málek, Milan Martiš, Václav Novotný, František Podhajský, Martin Sazma, Zdeněk Urbánek
11., 31. Drahomír Širůčka 21. Vlastimil Hrabovský
25. Zdeněk Urbánek
10. 6. 07 11:15 zzHAGI4 Homidlo FC Kenguru FC 10. 0:6 k.
Tým Homidlo se k utkání nedostavil, ani po čekací době, stejně jako delegovaný rozhodčí. Homidlo tak potvrdilo pověst nejméně spolehlivého týmu této skupiny.
Homidlo FC Kenguru FC
vs Pavel Richter – Ondřej Bartoň, Jan Gross, Martin Jenšík, Jaroslav Köstl, Drahomír Širůčka, Stanislav Straka, Robin Stron, Jan Vosátka
3. 6. 07 11:15 zzHAGI5 Kenguru FC Fernet team Říčany 9. 2:1 (1:1)
Rozhodčí se nedostavil a tak utkání odpískal hráč týmu Akvaristika, který přišel coby divák.
Zápas byl celkem vyrovnaný, s několika šancemi na obou starnách. Z vítězství se radoval šťastnější tým. Potrestaný hráč Fernetu Martin Šafařík, má značné problémy se sebeovládáním.
Josef Klail
Kenguru FC Fernet team Říčany
Pavel Richter – Ondřej Bartoň, Jiří Binek, Patrik Chovan, Jan Gross, Martin Jenšík, Vojtěch Man, Stanislav Straka, Robin Stron, Jan Vosátka vs Marek Kubát – Petr Fiala, Martin Gula, Tomáš Kučera, Jakub Macháček, Jiří Macháček, Vladimír Macháček, Martin Šafařík, Michal Šafařík, Jaroslav Topinka
18., 34. Jan Vosátka 23. Petr Fiala 10. Martin Šafařík
27. 5. 07 11:15 zzZL Kortar United FC Kenguru FC 8. 2:9 (1:4)
O výsledku rozhodla malá účast hráčů Kortaru. Jinak by byl zápas vyrovnaný. Jiří Bukai, Tomáš Mitrovský
Kortar United FC Kenguru FC
Petr Buchta – Taras Bezručenko, Petr Janovský, Jiří Korecký, Tomáš Říha vs Pavel Richter – Ondřej Bartoň, Jan Bečák, Jiří Binek, Jan Gross, Jaroslav Köstl, Drahomír Širůčka, Stanislav Straka, Jan Vosátka
42., 57., 59. Drahomír Širůčka
20. 5. 07 11:15 zzHAGI4 Kenguru FC Airconquest F.F.C. 7. 4:0 (1:0)
Při neúčasti řádně delegovaného sudího utkání odřídil fanoušek domácích. První poločas ještě poměrně vyrovnaný. Hosté se po druhém gólu na začátku 2. poločasu sesypali.
Kenguru FC Airconquest F.F.C.
Pavel Richter – Jan Bečák, Jiří Binek, Jan Gross, Martin Jenšík, Jaroslav Köstl, Vojtěch Man, Drahomír Širůčka, Stanislav Straka, Robin Stron, Jan Vosátka vs Jan Novák – Štěpán Černošek, Jakub Flíček, Tomáš Hes, Jan Horák, David Hübner, Luboš Nouzovský, Ondřej Vostal, Jiří Želechovský
23., 45. Jaroslav Köstl
48. Drahomír Širůčka
59. Jiří Binek
13. 5. 07 10:00 zzHAGI4 !nBev Tigers Kenguru FC 6. 1:0 (1:0)
Zajímavé utkání, domácí úvodních 10 minut v 5 hráčích, dodatečné zkompletování na 7 hráčů.!nBev Tigers jednoznačně technicky vyspělejší. V 26.minutě po kombinaci střelil hráč Tardin gól, který byl nakonec rozhodující. Ve 42. minutě za hraní rukou mimo vápno a faul v gólové šanci vyloučen brankř Albert. Dramatické utkání již skóre neměnilo. Za kombinační hru si domácí vítězství zasloužili. Michal Drga, Rudolf Marcinek
!nBev Tigers Kenguru FC
Ľudovít Albert – Tomáš Faltus, Gábor Felker, Attila Magyar, Jaromír Staroba, Marcelo Tardin, Petr Zavadil vs Robin Stron – Ondřej Bartoň, Jiří Binek, Patrik Chovan, Martin Jenšík, Jaroslav Köstl, Vojtěch Man, Drahomír Širůčka, Stanislav Straka, Jan Vosátka
26. Marcelo Tardin 42 Ľudovít Albert
57 Marcelo Tardin
53. Martin Jenšík
6. 5. 07 10:00 zzHAGI4 Kenguru FC Rokoko - Travel HCZ 5. 1:8 (0:5)
K vidění byla exhibice týmu Rokoko Travel. Kenguru chyběl gólman a to se zčásti podepsalo na utkání. Zajímavostí jsou čtyři branky v sítu Kenguru, které padly z výkopu přes celé hřiště. Rokoko hrálo v pohodovém tempu a zaslouženě zvítězilo. Jakub Šimovček
Kenguru FC Rokoko - Travel HCZ
Pavel Šedina – Jan Bečák, Jiří Binek, Patrik Chovan, Martin Jenšík, Jaroslav Köstl, Vojtěch Man, Stanislav Straka, Jan Vosátka vs Petr Kotek – Tadeáš Bakala, Jan Bartovič, Pavel Burian, Jiří Dančišák, Petr Dančišák, Jan Halík, Jiří Hanzlík, David Hozman, Antonín Kédl
59. Jan Vosátka 7., 45. Antonín Kédl
15. David Hozman
18., 35. Pavel Burian
20. Jan Halík
25. Petr Dančišák
40. Tadeáš Bakala
29. 4. 07 11:15 zzHAGI4 R.I.P. A Kenguru FC 4. 3:2 (2:0)
Zaslouženě vyhrálo lepší domácí mužstvo, které podcenilo závěr. František Dobřanský
R.I.P. A Kenguru FC
Jiří Žák – Martin Hoidar, Michal Kočí, Daniel Kříž, Dominik Mokriš, Monika Pospíšilová, Jakub Rozumek, Karel Žďárek vs Jan Gross – Ondřej Bartoň, Jiří Binek, Martin Jenšík, Vojtěch Man, Pavel Richter, Drahomír Širůčka, Stanislav Straka, Jan Vosátka
3. Karel Žďárek
20. Martin Hoidar
52. Michal Kočí
60 Martin Hoidar 47., 57. Jan Vosátka
22. 4. 07 11:15 zzHAGI5 Kenguru FC Morna to zařídí FC 3. 1:3 (1:1)
Utkání hrané s velkým nasazením hlavně ze strany Kenguru. Rozhodla větší zkušenost a proměňování šancí. Jan Janda, Michal Vaňha
Kenguru FC Morna to zařídí FC
Jan Křeček – Patrik Chovan, Jan Gross, Jaroslav Köstl, Vojtěch Man, Drahomír Širůčka, Stanislav Straka, Robin Stron, Jan Vosátka vs František Dvořák – Filip Fikejz, Filip Horák, Marek Horák, Jan Karlach, Josef Klamo, Lukáš Malina, Marek Schmidt
29. Stanislav Straka 58 Drahomír Širůčka 2., 59. Lukáš Malina
41. Filip Horák
15. 4. 07 11:15 zzHAGIB Lokomotiva DP Kenguru FC 2. 5:2 (2:1)
Z obou stran čestně vedené utkání. Rozhodujícím momentem byla poslední minuta 1. poločasu, kdy střelecká pohotovost Kolínského posadila Lokomotivu do sedla. Po zbytek utkání již nebylo o vítězi pochyb. Otakar Košťálek, Marek Reichl
Lokomotiva DP Kenguru FC
Pavel Dvořák – David Čermák, Michal Chrástek, Petr Hejda, Ondřej Hlad, Vojtěch Kolínský, Martin Koubek, Jan Kovář, Radek Osyflak vs Robin Stron – Ondřej Bartoň, Jan Bečák, Jiří Binek, Jan Gross, Martin Jenšík, Vojtěch Man, Pavel Šedina, Stanislav Straka, Jan Vosátka
29., 30. Vojtěch Kolínský
37., 57. David Čermák
50. Jan Kovář
10. Vojtěch Man
1. 4. 07 10:00 P3 Kenguru FC Konvikt klub 1. 2:7 (1:2)
První poločas byl vcelku vyrovnaný, ale hosté proměnili dvě šance a v tomto duchu se zápas dohrával. Tempu Konviktu domácí nestačili. Pavel Jirásek, Petr Hejbal