Út 22.5.07 19:00 P1 Steve Pigs FC   (HL5B)
Út 22.5.07 20:15 P1 Kvantanámo GFC Regent B   (HL8B)
So 2.6.07 12:30 P3 Hypochondři GTL B   (HL7F)
So 2.6.07 13:45 P3 Hashlerka THC 1993 A Diesel 1.FC   (HL7G)
Ne 17.6.07 16:15 P1 Slovan Amatéři Tajfun AC   (HL7I)
Ne 17.6.07 17:30 P1 The Penguins 6:5 B Alkmar   (HL6L)

24. 6. 07 12:30 P3 Konvikt klub Homidlo FC 11. 1:0 (0:0)
Velmi slušně hrané utkání s mírnou převahou Konviktu. Marcel Franěk, Martin Matějček
Konvikt klub Homidlo FC
Petr Trojan – Evžen Dostál, Daniel Křiva, Lukáš Kutal, Aleš Řehák, Karel Šafařík vs Vít Černý – Jiří Jelínek, Michal Maděra, Pavel Okapal, Karel Soukup, Zdeněk Votruba
36. Aleš Řehák
10. 6. 07 10:00 P2 Fernet team Říčany Konvikt klub 10. 0:1 (0:0)
Vyrovnané utkání s minimem šancí. Rozhodla šikovnost hráče Konviktu s č.10. Jiří Platil, Jiří Kučera
Fernet team Říčany Konvikt klub
Marek Kubát – Petr Fiala, Martin Gula, Tomáš Kučera, Jakub Macháček, Jiří Macháček, Vladimír Macháček, Jan Pazourek, Martin Rákosník, Michal Šafařík, Miroslav Strachota, Jaroslav Topinka vs Michal Trojan – Milan Josl, Daniel Křiva, Lukáš Kutal, Aleš Řehák, Václav Schwengsbier, Jan Šrámek, Michal Táborský
48. Aleš Řehák 42. Lukáš Kutal
3. 6. 07 10:00 P2 Konvikt klub Kortar United FC 9. 2:1 (1:1)
Utkání nevalné úrovně rozhodl dvěma góly Řehák. Hráči Konviktu byli o něco fotbalovější. Jiří Ekrt, Martin Grůša
Konvikt klub Kortar United FC
Michal Trojan – Evžen Dostál, Milan Josl, Daniel Křiva, Lukáš Kutal, Aleš Řehák, Michal Táborský vs Petr Jílek – Taras Bezručenko, Petr Buchta, Jan Ivan, Petr Janovský, Matěj Kopecký, Jiří Korecký, Tomáš Říha, Adam Vomáčka
21., 35. Aleš Řehák 18. Petr Buchta
27. 5. 07 10:00 P3 Airconquest F.F.C. Konvikt klub 8. 2:2 (2:1)
Zápas odpovídající 8.lize. Konvikt byl během zápasu lepší, ale selhával v koncovce. V závěru 1.půle z ojedinělých šancí Airconquest zápas otočil. Z náporu ve 2.půli dokázal Konvikt klub pouze vyrovnat. Jaroslav Bellada, Marek Rokos
Airconquest F.F.C. Konvikt klub
Jan Novák – Jakub Flíček, Tomáš Hes, Jan Horák, David Hübner, Martin Jeník, Luboš Nouzovský, Jiří Rameš, Jiří Želechovský vs Michal Trojan – Evžen Dostál, Daniel Křiva, Lukáš Kutal, Aleš Řehák, Václav Schwengsbier, František Tomka
28. OG
30. Tomáš Hes
19. Evžen Dostál
53. Aleš Řehák
46. Aleš Řehák
20. 5. 07 10:00 P3 Konvikt klub !nBev Tigers 7. 1:2 (1:0)
V utkání velice špatné úrovně, došlo k vyloučení za úmyslnou ruku a z následujícího trestného kopu padl gól. To hostujícím Tigers kupodivu pomohlo, neboť ač ve čtyřech, dokázali chytrým výkonem zápas otočit. Robin Vyhnálek, Tomáš Půček
Konvikt klub !nBev Tigers
Michal Trojan – Evžen Dostál, Milan Josl, Daniel Křiva, Lukáš Kutal, Aleš Řehák, František Tomka, David Vodrážka vs Ľudovít Albert – Josef Čáslavka, Tomáš Cerman, Thomas Goller, Carl Illchman, Jakub Máchal, Lászlo Páczelt, Jaromír Staroba
28. Lukáš Kutal 39. Tomáš Cerman
42. Carl Illchman
26. Josef Čáslavka
13. 5. 07 10:00 P3 Rokoko - Travel HCZ Konvikt klub 6. 0:3 (0:3)
Klidné utkání bez faulů. Jasná převaha Konvikt clubu. Robert Sál, Jaroslav Bernát
Rokoko - Travel HCZ Konvikt klub
Petr Kotek – Jan Bartovič, Pavel Burian, Jiří Dančišák, Petr Dančišák, Jan Halík, Jiří Hanzlík, David Hozman, Antonín Kédl, Petr Laušman vs Michal Trojan – Evžen Dostál, Milan Josl, Daniel Křiva, Lukáš Kutal, Aleš Řehák, Václav Schwengsbier, František Tomka, David Vodrážka
7. Lukáš Kutal
13. Milan Josl
15. Václav Schwengsbier
6. 5. 07 10:00 P3 Konvikt klub R.I.P. A 5. 2:2 (0:0)
Tvrdý zápas vyrovnaného průběhu i výsledku. Po bezbrankovém prvním poločase si tým R.I.P. vypracoval v úvodu druhé půle dvoubrankové vedení. Hráči Konvikt Klubu se však nevzdali a v závěrečném náporu dokázali vyrovnat. Týmy se tak po zásluze o body rozděliliy.
Konvikt klub R.I.P. A
Michal Trojan – Milan Josl, Daniel Křiva, Lukáš Kutal, Aleš Řehák, Václav Schwengsbier, František Tomka vs Jiří Žák – Adam Jablonský, Daniel Kříž, Dominik Mokriš, Tomáš Paul, Martin Poláček, Jakub Roček, Michal Rolínek
55. Aleš Řehák
59. Milan Josl
34. Tomáš Paul
38. Martin Poláček
29. 4. 07 10:00 P3 Morna to zařídí FC Konvikt klub 4. 0:3 (0:3)
Neuveden!!! Petr Csémi
Morna to zařídí FC Konvikt klub
Josef Klamo – František Dvořák, Filip Fikejz, Filip Horák, Jan Karlach, Lukáš Malina, Petr Moravec, Petr Zlatohlávek vs Michal Trojan – Evžen Dostál, Daniel Křiva, Lukáš Kutal, Aleš Řehák, Václav Schwengsbier
24., 30. Aleš Řehák
28. Lukáš Kutal
22. 4. 07 10:00 P3 Konvikt klub Lokomotiva DP 3. 4:0 (2:0)
Pěkné utkání, plné pohledných akcí. Výhra Konviktu je naprosto zasloužená. František Roub
Konvikt klub Lokomotiva DP
Michal Trojan – Evžen Dostál, Daniel Křiva, Lukáš Kutal, Aleš Řehák, Václav Schwengsbier, František Tomka vs Pavel Dvořák – David Čermák, Petr Hejda, Ondřej Hlad, Lukáš Kotrba, Martin Koubek, Jan Kovář, Radek Osyflak, Štěpán Stoklasa
11., 38., 50. František Tomka
19. Lukáš Kutal
15. 4. 07 10:00 P2 Stříbrný hroch C Konvikt klub 2. 1:5 (0:1)
Zasloužené vítězství technicky lépe hrajícího týmu. Jakub Mrhal
Stříbrný hroch C Konvikt klub
Jakub Málek – Jan Dudek, Jiří Horák, Marek Kupka, Milan Martiš, Marián Minarovič, Václav Novotný, Petr Odvárka, František Podhajský, Martin Sazma, Michal Toula, Zdeněk Urbánek vs Michal Trojan – Milan Josl, Daniel Křiva, Lukáš Kutal, Václav Schwengsbier, František Tomka, David Vodrážka
38. Michal Toula 8., 40. Václav Schwengsbier
34., 45., 55. Lukáš Kutal
1. 4. 07 10:00 P3 Kenguru FC Konvikt klub 1. 2:7 (1:2)
První poločas byl vcelku vyrovnaný, ale hosté proměnili dvě šance a v tomto duchu se zápas dohrával. Tempu Konviktu domácí nestačili. Pavel Jirásek, Petr Hejbal
Kenguru FC Konvikt klub
Jan Křeček – Jan Bečák, Jiří Binek, Martin Grega, Jan Gross, Jaroslav Köstl, Vojtěch Man, Pavel Richter, Jiří Rus, Drahomír Širůčka, Stanislav Straka, Robin Stron, Jan Vosátka vs Milan Josl – Evžen Dostál, Daniel Křiva, Lukáš Kutal, Václav Schwengsbier, Milan Tomka, Michal Trojan