So 13.10.07 08:45 zzZARUB Relax-FC TuMPach 1. AC   (HL5A)
So 13.10.07 10:00 zzZARUB Pašáci Kontis 1.FC   (HL4B)
So 13.10.07 11:15 zzZARUB Hertha ZMZ Kehar Club FC   (HL3C)
So 27.10.07 08:45 zzZARUB Gumídci Méďové FC Bratři v triku   (HL4C)
So 27.10.07 10:00 zzZARUB Lucián FC A Hradní stráž   (HL3C)
So 27.10.07 11:15 zzZARUB Inter Ohradní Blue flame   (HL4E)

2. 12. 07 13:45 P3 Samson Bonella A Lord Mayor Idiot 11. 6:0 (2:0)
Poklidné utkání slušné úrovně hlavně díky výkonu vítězného týmu. V prvním poločase byla znát jejich mírná převaha, ale ve druhém se projevila naplno.
Samson Bonella A Lord Mayor Idiot
Jan Slabý – Tomáš Doskočil, Tomáš Gürtler, Josef Masner, Petr Novák, Michal Řízek, Martin Šusta, Tomáš Trikal vs Aleš Krempa – Pavel Císař, Vladimír Folber, Stanislav Futera, Mojmír Mikuláš, Svatopluk Samler, Robert Šárovec
3., 18., 55. Josef Masner
35., 51. Martin Šusta
41. Tomáš Trikal
18. 11. 07 15:00 zzZARUB Ginesio Samson Bonella A 10. 3:3 (2:1)
Po náskoku 2:0 pro Ginesio se zápas vyrovnal a byla vidět hezká hra z obou stran. Po vyrovnání Masnera mělo Ginesio obrovský tlak, ale žádnou z velkých šancí neproměnilo.
Ginesio Samson Bonella A
Pavel Štětka – Kamil Kohout, Patrik Lancz, Radek Lancz, Vladislav Loskot, Ladislav Neumar, Dalibor Pavlíček, Jindřich Pavlíček, Petr Ulman vs Jan Slabý – Miroslav Chmelík, Tomáš Gürtler, Jiří Hofman, Josef Masner, Petr Novák, Martin Šusta, Tomáš Trikal
4. Jindřich Pavlíček
23. Patrik Lancz
34. Vladislav Loskot
25. Tomáš Gürtler
38. Tomáš Trikal
40. Josef Masner
11. 11. 07 15:00 zzZARUB Samson Bonella A Benda OFC 9. 3:3 (0:3)
Zajímavý zápas, ve kterém byli od začátku lepší domácí, kteří předváděli pěkný kombinační fotbal. Naopak hosté spoléhali spíše na důraz a poctivou defenzivu. Svůj náskok z prvního poločasu však uhlídat nedokázali. Bonella měla především ve druhém poločase drtivou převahu a nakonec zaslouženě (alespoň) vyrovnala. Petr Zelenka, Marek Demo
Samson Bonella A Benda OFC
Jan Slabý – Miroslav Chmelík, Tomáš Doskočil, Marcel Duchek, Josef Masner, Petr Novák, Petr Pihera, Michal Řízek, Tomáš Trikal vs Bohumil Váňa – Jan Heinrich, Vladimír Kůla, Viktor Lukáš, Miloslav Svatoš, Ondřej Vobnášil, Petr Záhora
40., 46. Josef Masner
51. Tomáš Trikal
4. Viktor Lukáš
23. Miloslav Svatoš
27. Jan Heinrich
16. Miloslav Svatoš
4. 11. 07 13:45 zzZARUB A - klub 90 Samson Bonella A 8. 2:4 (1:2)
A-klub začal aktivně a zaslouženě se ujal vedení. Hosté se pomaleji zahřívali a od 15.minuty přehrávali soupeře svým pohybem a rychlostí. Do poločasu skóre otočili a z kraje druhého poločasu náskok pojistili. Domácím se podařilo utkání zdramatizovat dobře zahraným přímým kopem, ale Samsoni v závěru z rychlého brejku rozhodli. Lukáš Zahradníček, Jiří Jeřábek
A - klub 90 Samson Bonella A
Jan Rybář – Tomáš Kaplan, Michal Lukács, David Mareš, Miroslav Peluch, Jan Rosák, Bedřich Šťastný, Radek Šťastný vs Jan Slabý – Miroslav Chmelík, Marcel Duchek, Petr Friesinger, Jiří Hofman, Josef Masner, Martin Šusta, Tomáš Trikal
6. David Mareš
52. Bedřich Šťastný
35 Jan Rybář 17., 50. Miroslav Chmelík
20. Petr Friesinger
28. 10. 07 15:00 zzZARUB Samson Bonella A Trops 1.SK 7. 0:5 (0:2)
Trops měli po celý zápas jasně navrch. Jejich líbivé akce dokázal Samson zastavovat jen za cenu faulů. Hosté dokázali svou převahu gólově zúročit. Jiří Kühnel, Václav Král
Samson Bonella A Trops 1.SK
Jan Slabý – Miroslav Chmelík, Tomáš Doskočil, Marcel Duchek, Petr Novák, Pavel Slosiarik, Tomáš Trikal vs Miloš Hrdina – Tomáš Benko, Petr Freimann, Josef Hejný, Jaroslav Procházka, Jan Rychetský, Petr Skopec, Filip Umanec
4. Jaroslav Procházka
17., 40. Petr Skopec
50., 59. Josef Hejný
21. 10. 07 16:15 zzZARUB Sparta Pankrác Samson Bonella A 6. 2:0 (1:0)
Aktivnější Samson prohrál první půli. V té druhé se hra více vyrovnala a navíc do vyložených šancí se dostával spíše Pankrác. Jednu z nich využil a pečetil výsledek na konečných 2:0. Jaroslav Matějka, Pavel Čtvrtečka
Sparta Pankrác Samson Bonella A
Petr Šalplachta – Jan Kočí, Lukáš Kotrba, Imad Malý, Pavel Náplava, Martin Vlček, Karel Zeman vs Jan Slabý – Miroslav Chmelík, Tomáš Doskočil, Marcel Duchek, Petr Friesinger, Petr Novák, Pavel Slosiarik, Tomáš Trikal
13. Lukáš Kotrba
39. Martin Vlček
14. 10. 07 15:00 zzZARUB United clans Samson Bonella A 4. 0:2 (0:1)
Utkání bylo vcelku vyrovnané, domácí doplatili na mizernou střeleckou produktivitu a také na to, že hráli bez možnosti střídání.
United clans Samson Bonella A
Ondřej Bílý – Daniel Miňovský, Tomáš Pokorný, Pavel Roubíček, Martin Soudný, Martin Zdeněk vs Jan Slabý – Miroslav Chmelík, Tomáš Doskočil, Marcel Duchek, Petr Friesinger, Jiří Hofman, Petr Novák, Michal Řízek, Pavel Slosiarik, Martin Šusta, Tomáš Trikal
48 Tomáš Pokorný 14. Petr Friesinger
49. Tomáš Trikal
7. 10. 07 15:00 ZAK Samson Bonella A Sokol Vysočany A 5. 1:3 (0:1)
Samson byl lepší, pohyblivější, ale štěstí stálo na straně Vysočan. První gól padl po pasu Jambora na Říhu, na kterého domácí zapoměli a bylo to 0:1. Samson ještě v první půli dvakrát trefil brankovou konstrukci a jejich tlak po změně stran sílil, nicméně výstavní trefou navýšil náskok "Sokol" Hlásný. Když ale Trikal ve 47.minutě snížil, zdálo se že je otázkou času, kdy se skóre obrátí, protože Sokolu naprosto viditelně docházel dech. Jenomže jak už bylo řečeno, štěstí stálo na straně Vysočan a tak mohl Hlásný minutu před koncem, zpečetit vítězství třetím gólem. Tomáš Procházka
Samson Bonella A Sokol Vysočany A
Jan Slabý – Miroslav Chmelík, Tomáš Doskočil, Marcel Duchek, Tomáš Gürtler, Jiří Hofman, Michal Řízek, Pavel Slosiarik, Martin Šusta, Tomáš Trikal vs Jaroslav Skála – Ladislav Brázda, Petr Hlásný, Petr Jambor, Vítězslav Říha, Lubomír Vodehnal, Daniel Vostřez, Tomáš Záruba
47. Tomáš Trikal 13. Vítězslav Říha
39., 59. Petr Hlásný
23. 9. 07 12:30 TEMPO RAF Jinonice Samson Bonella A 3. 1:5 (1:1)
Střelecká přesnost rozhodla o vítězství Samson Bonelly. Jiří Žalud, Michal Vrba
RAF Jinonice Samson Bonella A
Jiří Zach – Petr Brož, Petr Chudoba, Pavel Kassl, Daniel Keřlík, David Krejdl, Jiří Kytka, Jan Liška, Michael Melena vs Jan Slabý – Miroslav Chmelík, Tomáš Doskočil, Marcel Duchek, Josef Masner, Petr Novák, Michal Řízek, Martin Šusta, Tomáš Trikal
14. Daniel Keřlík 26. Josef Masner
45., 55. Tomáš Doskočil
52., 59. Michal Řízek
41. Tomáš Doskočil
16. 9. 07 16:15 zzZARUB Samson Bonella A Oranjes 04 FC 2. 3:0 (2:0)
Utkání ovlivnil fakt, že se Oranjes sešli pouze ve čtyřech do pole. Před poločasem dvakrát kapitulovali a po změně stran už zkoušeli jen dlouhé nákopy do soupeřova vápna. Potvrzení výsledku zařídil pro Samson aktivní Doskočil. Na druhé straně vynikl gólman Šembera, který zneškodnil spoustu šancí. Martin Ouředníček, Jaroslav Tulach
Samson Bonella A Oranjes 04 FC
Jan Slabý – Miroslav Chmelík, Tomáš Doskočil, Marcel Duchek, Josef Masner, Petr Novák, Michal Řízek, Pavel Slosiarik, Tomáš Trikal vs Hynek Šembera – Tomáš Dobrý, Martin Mašita, Martin Pešava, Miroslav Rajchart
24. Michal Řízek
29. Tomáš Trikal
56. Tomáš Doskočil
9. 9. 07 17:30 P2 M - Bubo A Samson Bonella A 1. 4:0 (3:0)
Hráči M-buba přestože se více než hře, věnovali diskusím s rozhodčím, dokázali v utkání hladce zvítězit. Tomáš Růžek, Tomáš Císař
M - Bubo A Samson Bonella A
Miroslav Samec – Manuel Fernandez, Miloslav Fliegel, Vojtěch Holoubek, Filip Kirchberger, Josef Kubr, Josef Řebíček, František Roub vs Jan Slabý – Tomáš Doskočil, Tomáš Gürtler, Petr Novák, Pavel Slosiarik, Martin Šusta, Tomáš Trikal