10. Polnohospodár Praha 11 2 5 4 21:30 9

St 12.9.07 16:45 zzZARUB TuMPach 1. AC Hulla hulla FC   (HL5A)
St 12.9.07 18:00 zzZARUB Vokra VV Kings FC   (HL2B)
Pá 21.9.07 16:30 zzZARUB Inter Lotyšák B Nemesis   (HL2A)
Pá 21.9.07 17:45 zzZARUB Delivery FC 4077 DUCKS   (HL8F)
Pá 26.10.07 19:30 DEKAN Devils of Resslovka Démoni   (HL5D)
Pá 26.10.07 20:45 DEKAN Mord RFC Améby AFC A   (HL5D)

1. 12. 07 10:00 zzZARUB Kalparta Kids Blue flame 11. 5:2 (2:1)
Vcelku vyrovnané utkání, které pro sebe ve 2.poločase rozhodli techničtější a pohyblivější hráči Kalparty. Radek Filař, Roman Verner
Kalparta Kids Blue flame
Rudolf Roubíček – Emiliano Caroti, Jan Čelák, Václav David, Martin Hanzal, Martin Hart, Petr Novák, Petr Pekař, Roman Šperker, Vladimír Vořechovský vs Josef JanotaMiloslav Gaube, Jiří Hošek, Antonín Paseka, Pavel Soukup, Miloslav Vejvoda
14. Petr Pekař
19., 40. Petr Novák
49. Václav David
55. Jan Čelák
12., 46. Antonín Paseka
17. 11. 07 11:15 zzZARUB Blue flame Nisa AC 10. 5:3 (2:0)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil!! František Kohák
Blue flame Nisa AC
Josef Janota – Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Martin Kaščák, Michal Němeček, Antonín Paseka, Vladimír Skořepa, Pavel Soukup, Miloslav Vejvoda vs Martin Netrefa – Tomáš Čebiš, Jiří Kordovský, Jan Kříž, Vojtěch Mráz, Ondřej Staněk, Jaroslav Válek, Otakar Vlasák
58. Jaroslav Válek
10. 11. 07 11:15 zzJUNI1 Kareto-Reco Blue flame 9. 7:4 (5:2)
Utkání hráno v otřesných podmínkách, s kterými si nakonec lépe poradilo domácí mužstvo. Zápas byl vlastně rozhodnut už v první půli díky hattricku Ridese.
Kareto-Reco Blue flame
Tomáš Rejman – Pavel Chvojka, Roman Čížek, Viktor Doleček, Martin Rides, Petr Tichý vs Josef Janota – Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Martin Kaščák, Michal Němeček, Antonín Paseka, Vladimír Skořepa, Pavel Soukup, Miloslav Vejvoda
44. Jiří Hošek
3. 11. 07 11:15 zzZARUB Blue flame Jožin z bažin FNQB 8. 1:3 (0:1)
Zasloužené vítězství hostů mohlo být ještě výraznější, kdyby nebyli tak na štíru s koncovkou. Petr Louša, Roman Havel
Blue flame Jožin z bažin FNQB
Josef Janota – Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Martin Kaščák, Michal Němeček, Antonín Paseka, Vladimír Skořepa, Pavel Soukup, Miloslav Vejvoda vs Karel Ochman – Zdeněk Hanzlík, Jakub Navrátil, Miroslav Rožníček, Michal Tichý, Tomáš Tichý, Marek Troněv
41. Jiří Hošek 8. Miroslav Rožníček
43., 55. Jakub Navrátil
27. 10. 07 11:15 zzZARUB Inter Ohradní Blue flame 7. 1:0 (0:0)
Vyrovnané utkání, které rozhodla jediná branka. Blue flame se snažili seč mohli, ale nebylo jim přáno. Když vše vrhli do útoku, mohli dostat více gólů, ale jejich brankář to nedovolil. Remíza by nejspíš byla zaslouženější.
Inter Ohradní Blue flame
Lukáš Bumbálek – Jiří Brož, Jan Fiřt, Martin Gregor, Martin Horáček, Jan Hrbáček, Karel Lang, Filip Reinoso, Jan Skuhravý, Vladimír Teplan, Filip Turek vs Josef JanotaMiloslav Gaube, Jiří Hošek, Martin Kaščák, Michal Němeček, Antonín Paseka, Vladimír Skořepa, Pavel Soukup, Miloslav Vejvoda
36. Jiří Brož
20. 10. 07 11:15 zzZARUB Blue flame Grinders FC 6. 3:4 (0:1)
Pohledné utkání se spoustou kombinačních akcí. Velmi dobře zachytali oba gólmani. Také proto první branka padla až minutu před přestávkou. Po změně stran se domácí dostali do útlumu a soupeř zvyšoval náskok. Blue flame ještě dokázali dvěmi slepenými brankami utkání zdramatizovat. Grinders však vyrovnání nepřipustili. František Tůma, Petr Hoda
Blue flame Grinders FC
Josef Janota – Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Martin Kaščák, Antonín Paseka, Vladimír Skořepa, Pavel Soukup, Miloslav Vejvoda vs Radim Dvořák – Petr Bureš, Miroslav Dvořák, Roman Lechner, Jan Pospíšil, Martin Rýdl, Michal Sáss, Jan Sluka, Michal Stareček
44. Miloslav Gaube
45., 56. Pavel Soukup
29., 40. Jan Pospíšil
37. Michal Sáss
54. Miroslav Dvořák
13. 10. 07 10:00 P1 Blue flame Sever 1.FC 5. 3:2 (2:1)
Utkání rozhodl z penalty domácí brankář. Pavel Potměšil, Jan Trella
Blue flame Sever 1.FC
Josef Janota – Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Martin Kaščák, Michal Němeček, Antonín Paseka, Vladimír Skořepa, Pavel Soukup, Miloslav Vejvoda vs Roman Kuba – Jiří Charousek, Karel Frankota, Michal Kabela, Petr Kvapil, Miloš Niesner, Rostislav Pulkrab, Tomáš Roštík, Jiří Štědronský, Jiří Štědronský
7., 27. Martin Kaščák
42. Josef Janota
29. Jiří Štědronský
37. Jiří Charousek
6. 10. 07 11:15 zzZARUB Atomovej brouk B Blue flame 4. 0:7 (0:2)
Jednoznačný zápas, který byl plný krásných akcí a gólů.
Atomovej brouk B Blue flame
Jakub Skřejpek – Tomáš Autrata, Norman David, Martin Kuča, Tomáš Reiter, Vladimír Šnídl, Jiří Sova vs Miloslav Gaube – Daniel Bárta, Jiří Hošek, Josef Janota, Martin Kaščák, Michal Němeček, Antonín Paseka, Vladimír Skořepa, Pavel Soukup, Miloslav Vejvoda
13., 42. Jiří Hošek
28. Miloslav Vejvoda
37. Pavel Soukup
45. Miloslav Gaube
57. Daniel Bárta
59. Josef Janota
22. 9. 07 11:15 zzZARUB Blue flame Alkohol Tea FC 3. 2:2 (1:0)
Kvalitní utkání, zasloužená remíza. Tomáš Voděsil, Jiří Dehner
Blue flame Alkohol Tea FC
Josef Janota – Daniel Bárta, Miloslav Gaube, Martin Kaščák, Michal Němeček, Antonín Paseka, Miloslav Vejvoda vs Martin Kříž – Jan Neuvirth, Jiří Neuwirth, Kamil Nezval, Martin Pochopin, Zdeněk Roubal, Stanislav Slušný, Rudolf Thomas, Tomáš Václavík
29. Josef Janota
33. Daniel Bárta
32. Rudolf Thomas
36. Kamil Nezval
15. 9. 07 11:15 zzZARUB Sedm zbabělých B Blue flame 2. 1:1 (0:0)
Vyrovnaný průběh a nakonec i výsledek. Jan Lišák
Sedm zbabělých B Blue flame
Radek Mališ – Tomáš Frýbert, Michal Kašpar, Tomáš Pelikán, Viktor Pšenica, Jaroslav Salivar, Tomáš Suchomel, Lukáš Vajnar vs Josef Janota – Daniel Bárta, Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Martin Kaščák, Michal Němeček, Antonín Paseka, Vladimír Skořepa, Pavel Soukup, Miloslav Vejvoda
54. Michal Kašpar 34. Miloslav Gaube
8. 9. 07 11:15 zzZARUB Blue flame Polnohospodár Praha 1. 4:1 (2:0)
Domácí tým dvěma góly v prvním poločase rozhodl utkání a poté pouze kontroloval hru.