Ne 9.9.07 13:45, 15:00, 16:15, 17:30, 18:45, 20:00 P1 Bába FC
Pá 14.9.07 16:45, 18:00 zzZARUB Hulla hulla FC
Pá 14.9.07 19:00, 20:15 TEMPO VŠSK MFF UK D
Ne 23.9.07 16:15, 17:30 zzPANK3 Felix club
Ne 23.9.07 16:15, 17:30 zzHAGI3 TuMPach 1. AC
St 26.9.07 16:30, 17:45 zzPANK2 Zodyhyd P.N.P.
St 26.9.07 16:30, 17:45 zzZARUB Bílej balet
St 26.9.07 17:00, 18:15 DEKAN Milenium Praha FC
Další pískání Kompletní rozpis pískání

26. 11. 07 20:30 HRAB3 VŠSK MFF UK D Bílej balet 11. 4:3 (2:1)
Domácí byli na těžkém terénu pohyblivější a otočili pro ně nepříznivý stav již v 1.poločase. Hra se pak přelévala z jedné strany na druhou spolu s výsledkem. Nakonec se ale mohou radovat hráči MFF, když rozhodli 4 minuty před koncem o svém vítězství.
VŠSK MFF UK D Bílej balet
Matej Buzgo – Dominik Hes, Radoslav Janoštiak, Jan Líkař, Zdeněk Říha, Jakub Suchý, Miroslav Ulrich vs Jaroslav Ondráček – Zdeněk Koutník, Martin Lukšík, Václav Lukšík, Tomáš Procházka, Miroslav Trifanov, Karel Vadlejch, Vladimír Vlk, Martin Zima
20., 56. Radoslav Janoštiak
21., 48. Jakub Suchý
18. Zdeněk Koutník
41. Miroslav Trifanov
50. Karel Vadlejch
26. 11. 07 20:30 HRAB2 TuMPach 1. AC Felix club 11. 1:6 (1:5)
Na těžkém zasněženém terénu byl Felix po celý zápas lepší a po zásluze zvítězil. Petr Pekár, Miroslav Krucký
TuMPach 1. AC Felix club
Vít Brabec – Václav Charvát, Karel Mašata, Tomáš Rejlek, Radek Šubrt, Petr Tůma, Jaroslav Železný vs Jaroslav Veselý – Jaroslav Hněvkovský, Jan Kárník, Petr Švonc, Radek Troják, Pavel Žirko
24. Tomáš Rejlek 2. Jaroslav Veselý
10., 56. Jan Kárník
12. OG
20. Petr Švonc
29. Jaroslav Hněvkovský
26. 11. 07 20:30 HRAB1 Merck stars Zodyhyd P.N.P. 11. 0:4 (0:2)
I přes sněhovou vánici se hrálo technické utkání se šancemi na obou stranách. Domácí nedokázali po poločase využít tlaku a to rozhodlo celý zápas. Jaroslav Krejčí, Jiří Uher
Merck stars Zodyhyd P.N.P.
Ivan Kašpar – Jiří Čížek, Tomáš Holý, Michal Janků, Petr Klusák, Petr Smolka, Jaroslav Štolfa vs Jan Pošta – Michal Bílý, Tomáš Chýle, Jaroslav Dobrev, Adam Klinecký, Zdeněk Kopic, Robert Poppl, Rami Salameh
3. Adam Klinecký
8., 57. Rami Salameh
56. Tomáš Chýle
26. 11. 07 20:15 P2 Vyzunk FM Bába FC 11. 3:2 (0:0)
Velmi slušně hrané utkání na zasněžené Pražačce se šťastnějším vítězem. Po vyrovnané půli domácí třemi slepenými góly prakticky rozhodli utkání ve svůj prospěch. Josef Čáslavský, Luboš Lichtenberk
Vyzunk FM Bába FC
Martin Strnad – Matěj Kaplan, Zdeněk Kmoníček, Otakar Krejsa, Tomáš Krejsa, Michal Matejka, Tomáš Michl, Michal Procházka, Tomáš Soukup, Zdeněk Uhlíř vs Ivo Cenek – Martin Brož, Radek Chaloupka, Václav First, Aleš Foldyna, Ondřej Husák, Jakub Macháček, Tomáš Mertha, Jan Pavelka, Vojtěch Říha, Erik Schröfel, Marek Starý
41. Matěj Kaplan
46. Otakar Krejsa
48. Tomáš Krejsa
50., 52. Tomáš Mertha
26. 11. 07 19:30 ARIT Relax-FC Fugas CF A 11. 1:4 (1:2)
Fugas předváděl na hřišti fotbal a zaslouženě vyhrál. Marek Ždánský, Petr Brothánek
Relax-FC Fugas CF A
Stanislav Sekera – Miloslav Dvořák, Jan Fiala, Ludvík Fiala, Vratislav Kapusta, Tomáš Kvasnička, Tomáš Müller, Petr Mužík, Václav Nováček, Stanislav Štika, Lukáš Vild vs Tomáš Peterka – Jiří Bialek, David Brošta, Petr Gemza, Karel Klubal, Karel Mikeš, Jan Purkrábek, Jaroslav Šamánek, Petr Švestka
8. Lukáš Vild 17., 59. Jaroslav Šamánek
29. Karel Mikeš
36. Petr Švestka
26. 11. 07 19:30 DEKAN Milenium Praha FC Hulla hulla FC 11. 5:6 (3:4)
I přes hustou chumelenici na začátku utkání a těžký terén se hrál technický a pohledný fotbal. Když už se zdálo, že domácí převáží výhru na svou stranu, polevili v koncentraci a hosté toho po dvou utěšených akcích dokonale využili. Jan Krouský, Adam Aussenberg
Milenium Praha FC Hulla hulla FC
Roman Zvoníček – Richard Lintymer, Radek Malý, Tomáš Nosek, Václav Pabst, Jonáš Peterka, Petr Vítek vs Petr Marval – Petr Brtek, Martin Fořt, Martin Hajný, František Krejča, Antonín Seidl, Marek Vojtíšek