So 15.9.07 12:30 P2 Terron AC Bozi B Blesk VK A   (HL5F)
So 15.9.07 13:45 P2 Válcovny plechu MS FC Horno Porno   (HL8G)
So 6.10.07 08:45 zzALBRE F.C.K. Ukradený širáci   (HL5E)
So 6.10.07 10:00 zzALBRE Kbelské vosy A Lucián FC A   (HL3C)
Ne 2.12.07 12:30 P2 Stříbrný hroch B Albuquerque tuplaks   (HL8O)
Ne 2.12.07 13:45 P2 Prase FC Gente - Yeti FC   (HL6K)

9. 12. 07 10:00 P3 SAS fans Čech Mejd 11. 0:0 (0:0)
Hezké, rychlé a bojovné utkání, kterému chyběly jen ty góly. Oporami jednotlivých mužstev byli gólmani. Zasloužená remíza. Petr Zlámal
SAS fans Čech Mejd
Jan Bogocz – Miroslav Čmelík, Peter Giertli, Aleš Glazar, Ivan Gončar, Petr Holý, Richard Šubrt, Filip Tejmar, Matěj Tejmar, František Vrána vs Luděk Bradáč – Václav Král, Jiří Kühnel, Petr Kysela, Miloslav Mrštík, Pavel Pastorek, Martin Švarc, Ivo Unger, Pavel Zajíček
25. 11. 07 10:00 P1 Uličníci FC SAS fans 10. 2:2 (2:0)
Každému týmu patřila jedna půle, v té první dominovali Uličníci, jenže o dvougólové vedení hned po změně stran zase přišli a mohli být rádi i za remízu, která je ale nakonec spravedlivá.
Uličníci FC SAS fans
Tomáš Matuna – Martin Hruban, Tomáš Kresl, Jan Krupička, Milan Malý, Petr Pecivál, Ondřej Popelka, Petr Pospíšil, Petr Šigut, Milan Smetana, Jan Vetyška vs Jan Bogocz – Miroslav Čmelík, Peter Giertli, Aleš Glazar, Ivan Gončar, Petr Holý, Richard Šubrt, Filip Tejmar, František Vrána
24. Ondřej Popelka
30. Petr Pospíšil
33. Ivan Gončar
40. František Vrána
11. 11. 07 10:00 P1 S.N.F. B SAS fans 9. 1:2 (0:1)
Na těžkém terénu se hrál technický a taktický fotbal s minimem šancí na obou stranách. Zápasu by nejspíš slušela remíza. Z vítězství se radovalo šťastnější mužstvo. Milan Cina, Pavel Cina
S.N.F. B SAS fans
Lukáš Dvořáček – Pavel Čech, Vladimír Lihne, Alexandr Ščiklin, Přemysl Sůva, Jan Svoboda, Petr Volf, Vít Zukal vs Jan Bogocz – Miroslav Čmelík, Peter Giertli, Aleš Glazar, Ivan Gončar, Petr Holý, Richard Šubrt, Filip Tejmar
52. Pavel Čech 24. Ivan Gončar
59. Filip Tejmar
4. 11. 07 10:00 P1 SAS fans Reds FC 8. 5:1 (2:1)
Po zdařilém začátku týmu SAS se hra vyrovnala a domácí už jen hlídali náskok.
SAS fans Reds FC
Jan Bogocz – Miroslav Čmelík, Peter Giertli, Aleš Glazar, Ivan Gončar, Petr Holý, Richard Šubrt, František Vrána vs Josef Klouda – Jakub Kafka, Petr Kafka, Petr Švácha, Martin Vambera, Josef Zíma
6. Ivan Gončar
7. Peter Giertli
44. Miroslav Čmelík
50. Petr Holý
59. František Vrána
10. Josef Zíma
21. 10. 07 10:00 zzANG Protector 1320 FC SAS fans 7. 1:3 (0:3)
V první půli SAS fans vybudoval náskok a ten druhou půli udržoval. Povedlo se to na sedmdesát procent neboť v padesáté minutě se prosadil Helmich a upravil na konečných 1:3.
Protector 1320 FC SAS fans
Petr Kvasňovský – Tomáš Helmich, Lubomír Kadaně, Radim Šalša, Jan Štumar, Václav Trneček vs Jan Bogocz – Miroslav Čmelík, Peter Giertli, Aleš Glazar, Ivan Gončar, Petr Holý, Richard Šubrt, Filip Tejmar, František Vrána
50. Tomáš Helmich 9. Peter Giertli
12., 30. Ivan Gončar
14. 10. 07 10:00 P1 SAS fans My 6. 2:1 (0:0)
Vítěz utkání začal hrát až ve druhé půli, přičemž My byli v několika vyložených šancích, ale doplatili na mizernou koncovku. Poměrně živé utkání, které ale občas postrádalo fotbalovost. Petr Karol, Petr Karhan
SAS fans My
Jan Bogocz – Miroslav Čmelík, Peter Giertli, Aleš Glazar, Ivan Gončar, Petr Holý, Richard Šubrt, Filip Tejmar, Matěj Tejmar, František Vrána vs Zdeněk Štěpán – Tomáš Bělíček, Jan Chládek, Robert Grande, Karel Helman, Aleš Vaníček, Martin Žofka, Michal Žofka
42. Filip Tejmar
46. Aleš Glazar
38. Michal Žofka
7. 10. 07 10:00 P1 Medicína SAS fans 5. 2:2 (1:0)
Líbivý, běhavý a technický fotbal hlavně ze strany Medicíny. Medicína kontrolovala hru i výsledek většinu zápasu. V závěru však přišla o výhru a mohla přijít i o remízu, ale hosté trefili pouze tyč domácí branky. Technicky i pohybem vynikal hráč domácích Rybka. Pavel Najman, Dušan Blaha
Medicína SAS fans
Roman Prokeš – Martin Kuzmiak, Martin Macko, Tomáš Petr, Tomáš Rybka, Martin Vobecký vs Jan Bogocz – Miroslav Čmelík, Peter Giertli, Aleš Glazar, Ivan Gončar, Petr Holý, Richard Šubrt, Filip Tejmar, Matěj Tejmar, Marek Vlnas, František Vrána
14. Martin Kuzmiak
35. Tomáš Rybka
41., 54. Peter Giertli
30. 9. 07 12:30 P1 SAS fans Istanbul FC 4. 0:5 (0:1)
Pohledné utkání především díky kvalitní kombinační hře vítězného týmu. Mužstvo Istanbul vedlo již v prvním poločase a po změně stran přidalo další 4 branky. SAS Fans pak po marném boji závěr vypustili.
SAS fans Istanbul FC
Jan Bogocz – Miroslav Čmelík, Peter Giertli, Aleš Glazar, Petr Holý, Martin Janouch, Filip Tejmar, Marek Vlnas vs Yusufcan Uysal – Miroslav Bláha, Rifat Muratogullari, Tamer Özgür, Ilhan Sabanoglu, Rahman Vatansever, Ali Aytug Yavas, Ali Yilmaz
9. Rahman Vatansever
36. Tamer Özgür
44. Miroslav Bláha
47. Rifat Muratogullari
49. Ilhan Sabanoglu
23. 9. 07 10:00 P1 Imidin Opatov FC SAS fans 3. 2:2 (1:1)
Domácí, ačkoliv hráli bez střídání, dlouho drželi otěže utkání ve svých rukou. Přestože hosté měli tlak, příliš šancí si nevypracovali. Naopak Imidin mohl za stavu 2:1 několikrát pojistit výhru, leč nestalo se a tak pár minut před koncem, vyrovnal na zadní tyči zapomenutý Giertli. Těsně před koncem se ještě po skrumáži otřel míč o tyčku SAS a tak remízu mohou hodnotit jako úspěch zejména hosté.
Imidin Opatov FC SAS fans
Petr Kotrbáček – Matej Csenky, Michal Geleta, Karel Jindrák, Miroslav Jindrák, Pavel Růžička vs Jan Bogocz – Miroslav Čmelík, Peter Giertli, Aleš Glazar, Ivan Gončar, Petr Holý, Martin Janouch, Richard Šubrt, Marek Vlnas, František Vrána
16., 32. Miroslav Jindrák 24. Ivan Gončar
54. Peter Giertli
16. 9. 07 10:00 P1 SAS fans Horsis heads 2. 4:2 (1:1)
Vyrovnaný první poločas, ve druhém se po samostatných akcích prosadili domácí a vyhráli. Pěkný svižný fotbálek z obou stran.