So 3.11.07 11:15 zzPANK1 EOS KSI Rachot   (HL8B)
So 3.11.07 12:30 zzPANK1 Komtupapa ALT 1.AK   (HL6G)
So 3.11.07 13:45 zzPANK1 Spirit bar FC B Kumpáni   (HL5F)
So 17.11.07 10:00 zzCIS Kraftwerk V2 Catchers SC   (HL8G)
So 17.11.07 11:15 zzCIS Dynamit Vršovice F.R.F. mit vocet   (HL7E)
So 17.11.07 12:30 zzCIS Arctica Islandica Kumpáni   (HL5F)

2. 12. 07 13:45 P2 Prase FC Gente - Yeti FC 11. 0:6 k.
Domácí se k zápasu nedostavili. Kontumace.
Prase FC Gente - Yeti FC
vs Jan Doskočil – Lukáš Benda, Miroslav Beneš, Stanislav Bezděka, Martin Hejný, Petr Hladík, Pavel Jiroušek, Zbyněk Šámal, Michal Škoty, Radek Smejkal, Vladimír Veber
18. 11. 07 15:00 zzPANK2 DDR FC Prase FC 10. 2:0 (1:0)
Vyrovnaný zápas bez faulů. Pěkné akce na obou stranách. Prase i přes šance nedokázalo vstřelit gól, kdežto v DDR se střelecky dvakrát prosadil hráč Urbanec. Pěkný zápas.
DDR FC Prase FC
Zdeněk Drbohlav – Gabriel Bugár, Michal Chovanec, Lukáš Chytráček, Karel Horyna, Jaroslav Hroza, Fedor Krajčík, Jan Lejsek, František Novák, Miroslav Sedláček, Petr Urbanec vs Martin Havlíček – Lukáš Cibulka, Richard Cuřín, Jan Freidinger, František Hinz, Tomáš Poláček, Jiří Pudil, Jan Valenta
10., 36. Petr Urbanec
11. 11. 07 17:30 TEMPO Prase FC Budvarka B 9. 2:4 (0:1)
Utkání dobré úrovně, ve kterém se po zásluze prosadili hráči Budvarky. Vedli již v poločase a po změně stran své vedení navýšili. Soupeř dvěma rychlými góly zdramatizoval závěr zápasu, ale jen na chvíli, protože tři minuty před koncem si Budvarka výhru pojistila.
Prase FC Budvarka B
Martin Havlíček – Lubor Bystřický, Richard Cuřín, František Hinz, Tomáš Poláček, Jan Valenta, Štěpán Vystrčil vs Petr Kadlec – Aleš Celerýn, Ivo Dušek, Josef Fiřt, Tomáš Hatala, Martin Janoušek, Vít Moudrý, David Resl, Martin Šimáček, Jakub Svoboda, Štěpán Velenský
54. Tomáš Poláček
56. Štěpán Vystrčil
20. Aleš Celerýn
38. Vít Moudrý
50. Ivo Dušek
57. Martin Šimáček
4. 11. 07 12:30 HANSP Alkmar Prase FC 8. 2:2 (0:1)
První poločas se hrál v poklidném tempu. Teprve po změně stran oba soupeři přidali. Prase po zvýšení náskoku polevilo a v závěru málem přišlo i o remízu. Oba týmy zaslouží pochvalu za fair-play hru. Jiří Hroník, Kamil Strážnický
Alkmar Prase FC
Jan Fišera – Robert Barák, Jáchym Horáček, Tomáš Mandík, Ota Novák, Hynek Tomíček, Jan Veselý vs Jan Doležel – Lubor Bystřický, Richard Cuřín, František Hinz, Libor Hruška, Tomáš Poláček, Jan Valenta, Štěpán Vystrčil
53. Hynek Tomíček
55. Tomáš Mandík
8. František Hinz
47. Lubor Bystřický
28. 10. 07 15:00 DEKAN Prase FC Slovan Amatéři 7. 0:4 (0:4)
Pohledné utkání, mírnou převahu měli hosté. Jakub Nedvěd, Dominik Petr
Prase FC Slovan Amatéři
Martin Havlíček – Richard Cuřín, Jan Freidinger, Libor Hruška, Jiří Pudil, Jan Valenta, Štěpán Vystrčil vs Stanislav Tvaroh – Jan Hořejší, Martin Kovář, Josef Kubát, Leoš Navrátil, Jan Včelák
7., 22. Jan Včelák
18. Josef Kubát
24. Martin Kovář
21. 10. 07 16:15 zzPANK2 Real Sharks Prase FC 6. 7:1 (4:0)
Člověk by řekl, že v takové zimě, jaká panovala zamrzl střelecký prach, ale opak byl pravdou a to zejména u Real Sharks. Postupnými kombinacemi přehrávali oslabená Prasata hrající ve čtyřech v poli. Hosté si nakonec připsali alespoň čestný úspěch, když síť rozvlnil Cuřín. Ocenění zaslouží hráč poražených Hruška, který celých 60 minut potil krev a neúnavně napadal. Jiří Kadlec, Dominik Kadlec
Real Sharks Prase FC
Jiří Šebesta – Michal Juro, František Kříž, Martin Lenský, Martin Němeček, Martin Novotný, Ondřej Novotný, Jakub Slováček, Petr Tlapa vs Richard Cuřín – Petr Burzanovský, Libor Hruška, Jiří Pudil, Štěpán Vystrčil
47. Richard Cuřín
14. 10. 07 16:15 zzS1 Prase FC Real Prd 5. 0:3 (0:1)
Zápas byl jednoznačnou záležitostí Realu. Hvězdou utkání byli bratři Matouškovi, kteří rozhodli zápas. Lukáš Lorenc, Petr Bůžek
Prase FC Real Prd
Martin Havlíček – Petr Burzanovský, Lukáš Cibulka, Richard Cuřín, Jan Freidinger, Libor Hruška, Tomáš Poláček, Lukáš Trnka, Štěpán Vystrčil vs Luboš Horníček – Antonín Bartoň, Jan Enökl, Petr Janoušek, Vladimír Kalous, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Jiří Tomášek, Václav Tůma
18., 43. Petr Matoušek
45. Pavel Matoušek
7. 10. 07 20:00 HANSP Tajfun AC Prase FC 4. 1:1 (0:1)
Vyrovnané utkání. Tajfun ve druhém poločase přidal a zaslouženě se dočkal dělby bodů.
Tajfun AC Prase FC
Pavel Heral – Tomáš Benc, Libor Gvoždík, David Hartmann, Martin Job, Pavel Menhard, Tomáš Pavlásek vs Martin Havlíček – Petr Burzanovský, Richard Cuřín, Jan Freidinger, František Hinz, Libor Hruška, Tomáš Poláček, Jiří Pudil, Štěpán Vystrčil
50. Martin Job 22. František Hinz
23. 9. 07 15:00 zzS1 Notorlet Stodůlky Prase FC 3. 6:0 k.
Tým FC Prase nedorazil v dostatečném počtu, proto byl zápas kontumován ve prospěch Notorletu.
Notorlet Stodůlky Prase FC
Marek Ždánský – Petr Brothánek, Otto Chrastil, Štěpán Hampl, Pavel Kyndl, Petr Šandera, Vladimír Valášek, Aleš Vochoc vs Richard Cuřín – Lukáš Cibulka, František Hinz
16. 9. 07 16:15 TEMPO Prase FC Maverick 2. 1:9 (0:5)
Utkání které mělo jednoznačný brankový průběh. Konečný výsledek je pro Prase trochu krutý, protože se často dostávali do šancí. Ovšem neproměňování příležitostí a chyby v rozehrávce tým Mavericku nekompromisně trestal. Tým Prase se však nakonec dočkal čestého úspěchu. Michal Žůrek, Milan Sedláček
Prase FC Maverick
Martin Havlíček – Petr Burzanovský, Lubor Bystřický, Lukáš Cibulka, Richard Cuřín, Jan Doležel, Jan Freidinger, František Hinz, Libor Hruška, Jiří Pudil, Lukáš Trnka, Štěpán Vystrčil vs Přemysl Šimáně – Jan Kmuníček, Pavel Knebort, Jiří Kopecký, Tomáš Kořán, Jiří Lokvenc, Stanislav Losenický, Jiří Mleziva, Jiří Pecka, Čeněk Svoboda
59. Štěpán Vystrčil 6., 55. Tomáš Kořán
15. Jiří Pecka
20., 28. Jiří Mleziva
29. Čeněk Svoboda
32., 46. Stanislav Losenický
56. Přemysl Šimáně
9. 9. 07 13:45 P2 HOFI Adamart Prase FC 1. 3:0 (0:0)
HOFI Adamart vyhráli zaslouženě. Hosté se ke konci snažili o čestný úspěch, ale na gólmana hostí nevyzráli. Tomáš Císař, Jiří Kučera