St 19.9.07 17:00 HANSP Eden 1999 Letná FC   (HL3B)
St 19.9.07 18:15 HANSP Rychlí hroši APK Sargas FC   (HL4B)
St 19.9.07 19:30 HANSP Pendula Bona AC Six devils   (HL4B)
St 26.9.07 18:00 HRAB1 Kodymka FC Kožich II.FC   (HL6D)
St 26.9.07 19:15 HRAB1 Vyprahlo FC VET Vršáci VET   (VL3B)
St 26.9.07 20:30 HRAB1 Restaurace U Pecků A Inter Lotyšák B   (HL2A)

9. 12. 07 10:00 zzNKBE Medicína Uličníci FC 11. 7:0 (4:0)
Na to, že hrál druhý tým tabulky se třetím mělo utkání jednoznačný průběh a mužstvo Medicíny s přehledem kontrolovalo postup do čtvrté ligy. Výsledek mohl být i dvouciferný, ale brankář Uličníků byl proti. David Kácl
Medicína Uličníci FC
Michal Čop – Josef Kukelka, Martin Kuzmiak, Martin Macko, Tomáš Petr, Roman Prokeš, Karel Sláma vs Tomáš Matuna – Michael Buerbaum, Martin Hruban, Tomáš Kresl, Jan Krupička, Milan Malý, Petr Nipl, Petr Pecivál, Ondřej Popelka, Petr Pospíšil, Petr Šigut, Milan Smetana, Jan Vetyška
12., 22., 56. Martin Kuzmiak
14., 49. Karel Sláma
30. Josef Kukelka
45. Tomáš Petr
25. 11. 07 12:30 P1 Istanbul FC Medicína 10. 0:3 (0:0)
V prvním poločase vyrovnané utkání. Po přestávce se domácí dopustili několika chyb v obraně a Medicína trestala. Istanbulu už nepomohla ani nařízená penalta, neboť ji neproměnil.
Istanbul FC Medicína
Yusufcan Uysal – Miroslav Bláha, Taner Koc, Rifat Muratogullari, Tamer Özgür, Ilhan Sabanoglu, Rahman Vatansever, Ali Aytug Yavas vs Roman Prokeš – Martin Kotlár, Josef Kukelka, Martin Kuzmiak, Pavol Mokoš, Tomáš Petr, Karel Sláma, Martin Vobecký
6 Rahman Vatansever 37. Martin Kuzmiak
45. Karel Sláma
48. Martin Vobecký
11. 11. 07 08:45 ZAK Medicína Imidin Opatov FC 9. 4:5 (2:3)
Velice pohledné utkání, kterému by slušela spíše remíza. Vojtěch Mráz, Jan Kříž
Medicína Imidin Opatov FC
Michal Čop – Martin Kuzmiak, Martin Macko, Rastislav Macko, Tomáš Petr, Karel Sláma, Martin Vobecký vs Petr Kotrbáček – Martin Balvín, Václav Beran, Michal Geleta, Karel Jindrák, Petr Panzner, Václav Růžička
15. Karel Sláma
21., 32., 42. Martin Kuzmiak
1., 45., 46. Karel Jindrák
20., 23. Václav Růžička
4. 11. 07 12:30 zzHAGI3 Horsis heads Medicína 8. 0:8 (0:5)
Horsis začal pouze se čtyřmi hráči v poli a hned ve 2.minutě na to doplatil. S ubíhajícím časem přibývalo gólů a skóre je toho důkazem. Martin Dlouhý, Jan Černohaus
Horsis heads Medicína
Jan Havelka – Jan Burda, Zdeněk Kricner, Jiří Medlín, Petr Škeřík vs Roman Prokeš – Martin Kotlár, Josef Kukelka, Martin Macko, Pavol Mokoš, Tomáš Petr, Karel Sláma
2., 59. Tomáš Petr
15. Pavol Mokoš
20. Josef Kukelka
25., 58. Karel Sláma
28. Martin Macko
50. Roman Prokeš
21. 10. 07 10:00 zzJUNI2 Medicína Drsný šrouby 7. 1:2 (1:0)
Vynikající utkání, kdy první poločas byli aktivnější hráči Medicíny. Ve druhé půli převzali iniciativu Drsný šrouby, kteří díky excelentnímu brankáři otočili zápas. Ladislav Kloud
Medicína Drsný šrouby
Roman Prokeš – Josef Kukelka, Martin Kuzmiak, Martin Macko, Rastislav Macko, Tomáš Rybka, Martin Vobecký vs David Roubal – Petr Boháč, Petr Dvořák, Pavel Hájek, Jiří Kasal, Vladimír Marek, Tomáš Řezníček, Michal Roubal, Jiří Škrabánek
21. Martin Kuzmiak 47. Pavel Hájek
57. Jiří Kasal
14. 10. 07 10:00 zzPANK1 Čech Mejd Medicína 6. 0:2 (0:1)
Utkání průměrné úrovně. V prvním poločase se z nemnoha šancí ujala jediná. Po změně stran přidal vedoucí tým druhý gól, soupeř pak začal více útočit a to včetně brankáře, další branka však již nepadla.
Čech Mejd Medicína
Luděk Bradáč – Václav Král, Petr Kysela, Miloslav Mrštík, Pavel Pastorek, Ivo Unger, Jiří Vrbický vs Roman Prokeš – Josef Boček, Josef Kukelka, Martin Macko, Tomáš Petr, Martin Vobecký
33 Ivo Unger 27., 40. Tomáš Petr
7. 10. 07 10:00 P1 Medicína SAS fans 5. 2:2 (1:0)
Líbivý, běhavý a technický fotbal hlavně ze strany Medicíny. Medicína kontrolovala hru i výsledek většinu zápasu. V závěru však přišla o výhru a mohla přijít i o remízu, ale hosté trefili pouze tyč domácí branky. Technicky i pohybem vynikal hráč domácích Rybka. Pavel Najman, Dušan Blaha
Medicína SAS fans
Roman Prokeš – Martin Kuzmiak, Martin Macko, Tomáš Petr, Tomáš Rybka, Martin Vobecký vs Jan Bogocz – Miroslav Čmelík, Peter Giertli, Aleš Glazar, Ivan Gončar, Petr Holý, Richard Šubrt, Filip Tejmar, Matěj Tejmar, Marek Vlnas, František Vrána
14. Martin Kuzmiak
35. Tomáš Rybka
41., 54. Peter Giertli
30. 9. 07 12:30 zzZARUB S.N.F. B Medicína 4. 1:4 (1:3)
Pěkný a svižný fotbálek na obou stranách. Lepším týmem byli borci z Medicíny, kteří měli ve svém středu hráče Kukelku, jenž měl svůj střelecký den. Hosté zaslouženě vyhráli.
S.N.F. B Medicína
Lukáš Dvořáček – Pavel Čech, Vladimír Lihne, Alexandr Ščiklin, Vladislav Ščiklin, Přemysl Sůva, Roman Viták, Petr Volf, Vít Zukal vs Michal Čop – Josef Kukelka, Martin Kuzmiak, Martin Macko, Rastislav Macko, Tomáš Petr
23. Pavel Čech 46 Vít Zukal 6., 22. Martin Kuzmiak
20., 59. Josef Kukelka
37. Tomáš Petr
23. 9. 07 11:15 DEKAN Medicína Reds FC 3. 3:2 (0:1)
Mužstvo Medicína zvítězilo kombinační a pěknou hrou. Martin Adamkovič
Medicína Reds FC
Michal Čop – Josef Kukelka, Martin Kuzmiak, Martin Macko, Rastislav Macko, Tomáš Petr, Martin Vobecký vs Jakub Kafka – Petr Kafka, Josef Klouda, Marek Kubíček, Jan Landa, Petr Švácha
33. Josef Kukelka
50., 51. Martin Kuzmiak
27. Jan Landa
44. Petr Švácha
16. 9. 07 11:15 zzANG Protector 1320 FC Medicína 2. 1:2 (0:1)
Medicína se dostala do vedení nádhernou trefou Kukelky, když vymetl pravou šibenici. Pojistku v podobě druhého gólu přidal ve druhé půli Macko. Protectoru se sice podařilo zápas zdramatizovat po hlavičce Šalši, ale vyrovnat se mu již nepodařilo. Marek Rokos, Michal Černoch