Út 4.9.07 19:00 METE1 Martini BC VSK MFF UK Praha A   (HL4B)
St 19.9.07 18:15 zzNOVOB Malostranský SK Prapražačka A   (VL1A)
St 19.9.07 19:30 zzNOVOB Killing power FC Bohdalec PC   (HL6C)
Út 2.10.07 17:00 zzNKBE Perpetis Tlakové galoše   (HL8E)
Čt 22.11.07 19:00 P3 Faraon Typos - Garda FC   (VL1A)
Čt 22.11.07 20:15 P3 Dejvický expres VET Lomíci VET   (VL4B)

10. 12. 07 20:30 ZAK Pirelli Bronx KKK A 11. 1:2 (0:1)
Bojovné a až do závěru dramatické utkání, vyhráli zaslouženě hráči Bronxu, kteří navíc třikrát nastřelili tyč. Ladislav Kovács, Petr Žižka
Pirelli Bronx KKK A
Roman Kulík – David Culek, Jiří Drha, František Jirsa, Michal Kolářík, František Kučera, Jan Kučera, Daniel Petřek, Pavel Rulík, Marek Šetina, Martin Svoboda vs Pavel Zemánek – Václav Bassetto, Roman Čakurda, Petr Dixa, Jakub Holásek, Petr Malý, Béla Nemeshegyi, Michal Radotínský, Petr Špánek, Robert Vávra, Tomáš Zápotocký
59. Pavel Rulík 47 Martin Svoboda
50 David Culek
2., 60. Petr Dixa 47. Tomáš Zápotocký
27. 11. 07 18:00 ZAK Bronx KKK A Palmeiras Prosek 10. 1:1 (0:0)
Výsledkově vyrovnané a v poli jasné utkání. Bronx byl jasně lepší, ale kromě tečovaného gólu z přímého kopu nedokázal z převahy vytěžit více. Naopak soupeř vyrovnal ze své jediné gólové šance. Tou byla penalta, které byla nařízena za ruku obránce Bronxu, který se k ní přiznal sám, protože jsem ji v první chvíli nepostřehl. Bronx byl lepší, klidnější a soustředil se jen na hru. Přesto získal jen jeden bod. Hrálo se na špatném terénu, který měl podobu zasněženého hřiště.
Bronx KKK A Palmeiras Prosek
Pavel Zemánek – Václav Bassetto, Petr Dixa, Petr Malý, Michal Radotínský, Petr Špánek, Robert Vávra, Tomáš Zápotocký vs Michal Vaškových – David Beránek, Filip Dlabola, Ondřej Ivanič, Jaroslav Lhota, Josef Malý, Marek Novotný, Oldřich Přibyl, Zdeněk Sekavec, Tomáš Spanilý, Ivan Trnka
48. Petr Malý 31. Josef Malý 37. Marek Novotný
19. 11. 07 18:15 zzNOVOB Per ho tam Bronx KKK A 9. 3:3 (2:2)
Nervózní utkání s množstvím neproměněných šancí na obou stranách. Stanislav Petroušek, Jan Pechar
Per ho tam Bronx KKK A
Michal MajeríkDavid Cestr, Miloš Ečer, Robert Hotový, Petr Hromádko, Tomáš Hromádko, Jiří Majer, Zdeněk Majer, Jan Majerík, Pavel Martinčík vs Pavel Zemánek – Václav Bassetto, Roman Čakurda, Petr Dixa, Tomáš Klofát, Petr Malý, Michal Radotínský, Petr Špánek, Tomáš Zápotocký
10. Jiří Majer
23. Jan Majerík
45. David Cestr
15., 47. Václav Bassetto
21. Petr Dixa
5. 11. 07 18:00 ZAK Bronx KKK A Orange Predators A 8. 0:3 (0:1)
Pohledné kombinační utkání. Zasloužená výhra hostujícího Orange Predators. Jan Strachan, Eugen Klíma
Bronx KKK A Orange Predators A
Pavel Zemánek – Václav Bassetto, Michael Bonk, Roman Čakurda, Jakub Holásek, Tomáš Klofát, Petr Malý, Michal Radotínský, Petr Špánek vs Michal Němeček – Karel Hromada, Ondřej Pelák, Jakub Perník, Jiří Zika, Michal Zika, Vladimír Zika
20., 55. Karel Hromada
60. Jiří Zika
29. 10. 07 18:00 ZAK Nova LFC B Bronx KKK A 7. 1:2 (0:0)
Velice slušně hrané utkání s mírnou převahou hostů, kteří zaslouženě vyhráli. Tomáš Hábl, Jiří Pázner
Nova LFC B Bronx KKK A
Tomáš Mládek – Jiří Braný, Petr Capouch, Antonín Faksa, Jan Frantl, Jan Kroj, Jan Krušina, Vladimír Musil, Jan Uhlíř st. vs Petr Malý – Václav Bassetto, Roman Čakurda, Petr Dixa, Jakub Holásek, Tomáš Klofát, Petr Nečajev, Michal Radotínský, Petr Špánek, Tomáš Zápotocký
44. Jan Kroj 35. Petr Dixa
42. Petr Špánek
15. 10. 07 18:00 ZAK Bronx KKK A Nounejm 6. 0:6 (0:3)
Špatná obrana Bronxu zavinila, v celkem vyrovnaném utkání, jasnou výhru Nounejm. Jan Vích
Bronx KKK A Nounejm
Pavel Zemánek – Roman Čakurda, Jakub Holásek, Tomáš Klofát, Petr Malý, Petr Nečajev, Michal Radotínský, Petr Špánek, Tomáš Zápotocký vs Demis Chasakidis – Michal Andráško, David Barinec, Marian Janíček, Jiří Kamler, Jakub Kukaj, Vladimír Vodička, Filip Zemančík
3., 11. Michal Andráško
29., 50., 52. Marian Janíček
37. Jiří Kamler
8. 10. 07 19:30 zzNOVOB Le Jardin Bronx KKK A 5. 0:1 (0:1)
Zápas hraný ve svižném tempu. Hosté zvítězili zásluhou branky z druhé minuty. Domácím se i přes velký závěrečný tlak nepodařilo vyrovnat. Petr Bartík, Jan Hodek
Le Jardin Bronx KKK A
Radek Podveský – Jan Chaloupka, Roman Dočekal, Karel Horký, Vojtěch Hrček, Jiří Kirschner, Milan Landsmann, Milan Makovec, Petr Semerád vs Pavel Zemánek – Václav Bassetto, Roman Čakurda, Jakub Holásek, Tomáš Klofát, Petr Malý, Michal Radotínský, Tomáš Zápotocký
2. Václav Bassetto
1. 10. 07 18:00 ZAK Bronx KKK A Chaos FC 4. 4:0 (2:0)
O výsledku utkání rozhodla lepší technická vyspělost a střelecká potence hráčů mužstva Bronx KKK A. Ladislav Němec, Ladislav Peroutka
Bronx KKK A Chaos FC
Pavel Zemánek – Václav Bassetto, Roman Čakurda, Petr Dixa, Jakub Holásek, Tomáš Klofát, Petr Malý, Petr Nečajev, Michal Radotínský, Petr Špánek vs Michal Holiš – Petr Holiš, Jiří Knobloch, Ladislav Kučera, Luděk Tobola, Luděk Tobola, Petr Věchtík, Tomáš Věchtík
7. Roman Čakurda
29., 36. Petr Dixa
35. Petr Malý
17. 9. 07 18:00 ZAK Bronx KKK A Víťazný február FK 3. 4:2 (0:0)
Souboj dvou elitních soupeřů Dixy a Juřicy vyhrál ten z Bronxu, který dal hattrick. Výhru potvrdil v poslední minutě zápasu ještě čtvrtou brankou Malý. Juřica dal branky dvě a proto byl výsledný stav 4:2.
Bronx KKK A Víťazný február FK
Pavel Zemánek – Václav Bassetto, Petr Dixa, Jakub Holásek, Tomáš Klofát, Vratislav Krajník, Petr Malý, Béla Nemeshegyi, Michal Radotínský, Petr Špánek vs Jiří Jansa – Tomáš Balcar, Šimon Bercha, Jan Buřič, Robert Hladil, Milan Hýsek, Lukáš Juřica, Jakub Plachetka, Pavel Strnad
41., 43., 51. Petr Dixa
60. Petr Malý
39., 50. Lukáš Juřica
10. 9. 07 18:00 ZAK Ansámbl Bronx KKK A 2. 1:2 (1:1)
Rozhodčí se nedostavil. Utkání odpískal zástupce KKK Bronx.
Do vedení šel v 17.minutě běhavější Ansámbl. Bronx využil k vyrovnání zaváhání gólmana domácích v poslední minutě první půle. Druhý poločas přinesl stejný obraz hry, Ansámbl útočil ale Bronx odolával a nakonec udeřil z ojedinělého útoku. Rozhodla pevná obrana KKK a nemohoucnost útočníků Ansámblu.
Ansámbl Bronx KKK A
Jan Laštovka – Josef Bačkora, Jan Bráza, Jan Houslík, David Juřík, Filip Novák, Ivo Šlesinger, Jiří Stýblo vs Pavel Zemánek – Václav Bassetto, Jakub Holásek, Tomáš Klofát, Vratislav Krajník, Petr Malý, Petr Nečajev, Béla Nemeshegyi, Michal Radotínský, Petr Špánek, Tomáš Zápotocký
14. Jan Bráza 29. Tomáš Klofát
42. Béla Nemeshegyi
3. 9. 07 19:30 BECH Bronx KKK A Tatran Válec 1. 3:2 (0:1)
Pohledný, rychlý zápas, plný osobních soubojů a technických fines. Ke konci bylo utkání mírně vyhecované. Oba týmy by měly méně mluvit a více hrát. Jiří Sýkora, Petr Vyhnal