Út 18.9.07 19:00 METE1 Martini BC Dynamo Beránek   (HL4B)
St 10.10.07 17:00 HANSP Sargas FC Six devils   (HL4B)
St 10.10.07 18:15 HANSP Exact FC A Z.O.M.B.   (HL7C)
St 10.10.07 19:30 HANSP Pendula Bona AC Veget FC   (HL4B)
Út 20.11.07 19:00 P2 Důchodci Green tyros   (HL2B)
Út 20.11.07 20:15 P2 GFC Regent B Proradost FK   (HL8C)

10. 12. 07 20:30 HRAB2 Orange Predators A Nounejm 11. 4:1 (2:0)
Vyrovnané, v tempu hrané utkání, kde Nounejm doplatil zejména na nemožnost střídat. Tomáš Seifert, Jaroslav Lefler
Orange Predators A Nounejm
Jakub Perník – Karel Hromada, Michal Němeček, Ondřej Pelák, Roman Šedivý, Josef Turek, Jiří Zika, Michal Zika, Vladimír Zika vs Filip Zemančík – Michal Andráško, Jiří Kamler, Jakub Kukaj, Pavel Kukaj, Vladimír Vodička
5. Michal Zika
17. Michal Němeček
51. Josef Turek
60. Vladimír Zika
42. Jiří Kamler
27. 11. 07 17:00 HANSP Nounejm Nova LFC B 10. 5:1 (4:0)
Hra připomínala fotbal jen vzdáleně. Domácí hru ovládali po celou dobu a hosté se s průběhem a vývojem nedokázali vypořádat jak psychicky tak fyzicky.
Kap. LFC Nova B: Rozhodčí udělil žlutou kartu hráči číslo dvanáct po úmyslné ruce při nepovedeném odkopu. Šlo o nastřelenou ruku vlastním hráčem. Rozhodčí pískal sám bez pomezního.
Tomáš Beránek
Nounejm Nova LFC B
Filip Zemančík – Michal Andráško, Demis Chasakidis, Marian Janíček, Jiří Kamler, Jakub Kukaj, Vladimír Vodička vs Tomáš Mládek – Jiří Braný, Antonín Faksa, Jan Frantl, Jiří Koudelka, David Koutský, Jan Kroj, Jan Krušina, Vladimír Musil
4. Jiří Kamler
15. Michal Andráško
18., 43. Vladimír Vodička
22. Marian Janíček
27 Jakub Kukaj 36. Jan Krušina 40. Jiří Braný
19. 11. 07 20:00 TEMPO Nounejm Víťazný február FK 9. 9:2 (4:0)
Mládí porazilo zkušené starce.
Nounejm Víťazný február FK
Filip Zemančík – Michal Andráško, Demis Chasakidis, Jiří Kamler, Jakub Kukaj, Pavel Kukaj, Vladimír Vodička vs Jiří Jansa – Jan Bercha, Jiří Caithaml, Robert Hladil, Milan Hýsek, Lukáš Juřica, Petr Kostelka, Jakub Plachetka, Pavel Strnad
7., 33., 57. Jakub Kukaj
20., 26., 28., 50., 55., 56. Jiří Kamler
32. Milan Hýsek
40. Jiří Caithaml
5. 11. 07 19:30 zzNOVOB Le Jardin Nounejm 8. 1:2 (1:0)
Vyrovnané, bojovné utkání. Hráči Le Jardin se před přestávkou ujali vedení. Po změně stran však soupeř využil rychlých protiútoků a výsledek otočil.
Le Jardin Nounejm
Radek Podveský – Jan Chaloupka, Karel Horký, Vojtěch Hrček, Jiří Kirschner, Milan Landsmann, Petr Semerád vs Filip Zemančík – Michal Andráško, David Barinec, Demis Chasakidis, Jiří Kamler, Jakub Kukaj, Pavel Kukaj, Vladimír Vodička
23. Karel Horký 39. Jiří Kamler
50. Jakub Kukaj
29. 10. 07 18:15 BECH Nounejm Chaos FC 7. 2:2 (0:1)
Chaos nastoupil v nejednotných dresech, které v některých případech nebyly označeny čísly. Hráči Nounejmu byli po celý zápas lepší, Chaos se jim snažil vyrovnat nadměrnou tvrdostí a zákeřnými fauly. O remíze rozhodla šťastná branka v samotném závěru. Po druhém gólu Nounejmu nezvládl brankář Chaosu své emoce a byl potrestán ŽK.
Kpt. Chaos FC: Větší duo soudcovských "tupounů" jsem ještě neviděl.
Aleš Moravec, Ondřej Veselý
Nounejm Chaos FC
Filip Zemančík – Michal Andráško, Demis Chasakidis, Jiří Kamler, Jakub Kukaj, Michal Morong, Vladimír Vodička vs Michal Holiš – Jan Bubanec, Petr Holiš, Roman Hranička, Jiří Knobloch, Josef Kouba, Luděk Tobola, Luděk Tobola, Jan Trnka, Tomáš Věchtík
31. Jiří Kamler
50. Michal Morong
17. Jan Bubanec
59. Tomáš Věchtík
50. Michal Holiš
15. 10. 07 18:00 ZAK Bronx KKK A Nounejm 6. 0:6 (0:3)
Špatná obrana Bronxu zavinila, v celkem vyrovnaném utkání, jasnou výhru Nounejm. Jan Vích
Bronx KKK A Nounejm
Pavel Zemánek – Roman Čakurda, Jakub Holásek, Tomáš Klofát, Petr Malý, Petr Nečajev, Michal Radotínský, Petr Špánek, Tomáš Zápotocký vs Demis Chasakidis – Michal Andráško, David Barinec, Marian Janíček, Jiří Kamler, Jakub Kukaj, Vladimír Vodička, Filip Zemančík
3., 11. Michal Andráško
29., 50., 52. Marian Janíček
37. Jiří Kamler
14. 10. 07 13:45 P3 Nounejm Ansámbl 5. 1:2 (1:1)
Zápas byl i přes vyrovnaný stav, hrán v klidu, bez zbytečných faulů. Domácí ani přes závěrečný tlak nedokázali vyrovnat a tak se z vítězství radoval Ansámbl. Tomáš Bím
Nounejm Ansámbl
Filip Zemančík – Demis Chasakidis, Marian Janíček, Jiří Kamler, Jakub Kukaj, Vladimír Vodička vs Pavel Čapek – Jiří Bačkora, Josef Bačkora, Jan Houslík, Aleš Navrátil, Filip Novák, Ivo Šlesinger, Jiří Stýblo
3. Jiří Kamler 11. Ivo Šlesinger
34. Josef Bačkora
1. 10. 07 19:30 BECH Tatran Válec Nounejm 4. 3:4 (3:1)
Bojovné a v tempu hrané utkání. V prvním poločase měli převahu domácí, ten druhý byl naopak v režii hostů. Václav Blažek, Tomáš Rottenberg
Tatran Válec Nounejm
Jan Batelka – Jaromír Ambrus, Marek Dastych, Petr Hlinka, Pavel Karásek, Petr Linek, Libor Lukšík, David Michajlov, Martin Novotný, Michael Vojtěchovský vs Filip Zemančík – Michal Andráško, Demis Chasakidis, Jiří Kamler, Jakub Kukaj, Pavel Kukaj, Michal Morong, Vladimír Vodička
6., 11. Petr Linek
12. Jaromír Ambrus
22. Jakub Kukaj
32., 60. Jiří Kamler
33. Michal Andráško
17. 9. 07 16:30 zzPANK1 Nounejm Pirelli 3. 0:3 (0:0)
První poločas se hrálo za stálé územní převahy mužstva Pirelli. V druhém poločase se hra vyrovnala, přibylo osobních soubojů a obě mužstva se snažila utkání rozhodnout. První gól mužstva Pirelli padl po šťastné teči. O dvě minuty později padl druhý gól po střele a o vítězi bylo rozhodnuto. Karel Hampl