Út 4.9.07 18:00 ZAK Sokol Vysočany VET Tycho de Brahe VET   (VL2A)
Čt 13.9.07 18:00 ZAK Sokol Vysočany SUP Čechie 12° SUP   (SVL2A)
Út 18.9.07 18:00 ZAK Sokol Vysočany VET Apostrophe FZ   (VL2A)
Út 2.10.07 18:00 ZAK Estudiantes VET A Sokol Vysočany VET   (VL2A)
Út 9.10.07 18:00 ZAK Sokol Vysočany VET Zelená liška VET B   (VL2A)
Čt 18.10.07 18:00 ZAK SuperNova L.F.C. Sokol Vysočany SUP   (SVL2A)

10. 12. 07 19:30 BECH Tatran Válec Ansámbl 11. 6:2 (1:0)
Ve slušně hraném utkání rozhodla o výsledku, souhra dvou útočníků Tatranu, Linka a Ambruse, kteří své akce s jistotou proměňovali. Tomáš Koucký
Tatran Válec Ansámbl
Luděk Chyský – Jaromír Ambrus, Jan Batelka, Pavel Brož, Marek Dastych, Pavel Karásek, Petr Linek, Libor Lukšík, David Michajlov, Martin Novotný, Otakar Vitásek, Michael Vojtěchovský vs Luboš Giertli – Jiří Bačkora, Josef Bačkora, Pavel Čapek, David Juřík, Aleš Navrátil, Filip Novák, Ivo Šlesinger, Jiří Stýblo, Petr Suchan
3., 36. Petr Linek
45., 48. Jaromír Ambrus
50. David Michajlov
59. Michael Vojtěchovský
56. Petr Suchan
60. Ivo Šlesinger
27. 11. 07 17:00 BECH Víťazný február FK Tatran Válec 10. 2:1 (0:0)
Zápas odehrán na zasněženém terénu, částečně odhrabaném, v slušném tempu. Utkání proběhlo v duchu fair play, rozhodlo větší štěstí domácích. Martin Ziegner, Pavel Pokorný
Víťazný február FK Tatran Válec
Šimon Bercha – Tomáš Balcar, Jiří Caithaml, Robert Hladil, Milan Hýsek, Lukáš Juřica, Petr Kostelka, Jakub Plachetka, Pavel Strnad vs Luděk Chyský – Jaromír Ambrus, Petr Hlinka, Petr Linek, Libor Lukšík, David Michajlov, Otakar Vitásek
50. Milan Hýsek
55. Jiří Caithaml
54. Jaromír Ambrus
19. 11. 07 19:30 BECH Pirelli Tatran Válec 9. 2:0 (1:0)
Tatran byl v 1.poločase lepší, ale soupeř svou jedinou šanci využil. Druhá půle už byla dramatičtější a vyrovnanější. Nejprve domácí trefili břevno a vzápětí tyčku. To samé zopakovali hosté o 10 minut později. Ve výsledku zvítězil šťastnější tým.
Pirelli Tatran Válec
Roman Kulík – David Culek, Jiří Drha, Michal Kolářík, František Kučera, Jan Kučera, Martin Svoboda vs Luděk Chyský – Jaromír Ambrus, Marek Dastych, Petr Hlinka, Libor Lukšík, David Michajlov, Martin Novotný, Michael Vojtěchovský
27. František Kučera
60. David Culek
5. 11. 07 19:30 BECH Tatran Válec Palmeiras Prosek 8. 9:3 (5:0)
V prvním poločase jasně kralovali domácí, na začátku druhého dějství se hostům podařilo zlepšenou hrou soupeře zaskočit, ale jejich z mrtvýchvstání mělo krátké trvání. Po 10ti minutách hru opět opanoval domácí celek a dovedl utkání do zdárného konce. Josef Čáslavský, Josef Čáslavský
Tatran Válec Palmeiras Prosek
Luděk Chyský – Jaromír Ambrus, Pavel Brož, Petr Hlinka, Petr Linek, Libor Lukšík, David Michajlov, Martin Novotný, Michael Vojtěchovský vs Michal Vaškových – David Beránek, Filip Dlabola, Ondřej Ivanič, Jaroslav Lhota, Josef Malý, Marek Novotný, Zdeněk Sekavec, Tomáš Spanilý
4., 41., 57. Petr Linek
8., 15., 28., 51. Jaromír Ambrus
12. Libor Lukšík
58. OG
31. Zdeněk Sekavec
36., 38. Filip Dlabola
29. 10. 07 18:15 zzNOVOB Per ho tam Tatran Válec 7. 2:3 (1:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém rozhodla větší vůle po vítězství Tatranu i díky nejlepšímu hráči na hřišti Linkovi. Hrál se pěkný fotbal bez zbytečných faulů a zdržovaní. Tomáš Filous, Milan Velhuda
Per ho tam Tatran Válec
Jan Majerík – Miloš Ečer, Robert Hotový, Petr Hromádko, Tomáš Hromádko, Jiří Majer, Zdeněk Majer, Michal Majerík, Pavel Martinčík, Jan Škurek vs Martin Novotný – Jaromír Ambrus, Pavel Brož, Marek Dastych, Petr Hlinka, Petr Linek, Libor Lukšík, David Michajlov
16. Jiří Majer
55. Tomáš Hromádko
19. Jaromír Ambrus
32., 34. Petr Linek
15. 10. 07 19:30 BECH Tatran Válec Orange Predators A 6. 3:4 (1:2)
V zajímavém zápase byli hráči Tatranu Válce techničtější, ale Orange Predators pro změnu rychlejší a dravější v koncovce. První půle skončila 1:2 a nic nebylo rozhodnuto. Predátoři pak přidali další dvě branky a zvýšili vedení na 1:4. Zdálo se být hotovo, jenže Tatranu se tři minuty před koncem a o minut později povedlo utkání zdramatizovat, nikoliv však zvrátit.
Tatran Válec Orange Predators A
Luděk Chyský – Jaromír Ambrus, Pavel Brož, Marek Dastych, Petr Hlinka, Pavel Karásek, Petr Linek, Libor Lukšík, David Michajlov, Michael Vojtěchovský vs Michal Němeček – Ondřej Pelák, Jakub Perník, Josef Turek, Jiří Zika, Michal Zika
28. Pavel Karásek
57., 58. Jaromír Ambrus
11. Josef Turek
22., 53., 55. Jakub Perník
8. 10. 07 19:30 BECH Nova LFC B Tatran Válec 5. 1:9 (1:2)
Rozhodčí se nevyjádřil. Alexandr Jakobe, Jan Krátký
Nova LFC B Tatran Válec
Tomáš Mládek – Jiří Braný, Petr Capouch, Antonín Faksa, Jan Frantl, Jan Kroj, Vladimír Musil, Jan Uhlíř ml., Jan Uhlíř st. vs Pavel Karásek – Jaromír Ambrus, Pavel Brož, Luděk Chyský, Marek Dastych, Petr Linek, Libor Lukšík, David Michajlov, Martin Novotný, Michael Vojtěchovský
17. Petr Capouch 12., 46. Jaromír Ambrus
26., 33. David Michajlov
34., 47., 50. Petr Linek
36. Pavel Brož
58. Libor Lukšík
1. 10. 07 19:30 BECH Tatran Válec Nounejm 4. 3:4 (3:1)
Bojovné a v tempu hrané utkání. V prvním poločase měli převahu domácí, ten druhý byl naopak v režii hostů. Václav Blažek, Tomáš Rottenberg
Tatran Válec Nounejm
Jan Batelka – Jaromír Ambrus, Marek Dastych, Petr Hlinka, Pavel Karásek, Petr Linek, Libor Lukšík, David Michajlov, Martin Novotný, Michael Vojtěchovský vs Filip Zemančík – Michal Andráško, Demis Chasakidis, Jiří Kamler, Jakub Kukaj, Pavel Kukaj, Michal Morong, Vladimír Vodička
6., 11. Petr Linek
12. Jaromír Ambrus
22. Jakub Kukaj
32., 60. Jiří Kamler
33. Michal Andráško
17. 9. 07 19:30 zzNOVOB Le Jardin Tatran Válec 3. 0:6 (0:2)
První poločas jednoznačně v režii hostů. Ve 30-té minutě se zranili 2 hráči LeJardin poté bylo utkání pro nízký počet hráčů kontumováno. František Rada, Petr Zlesa
Le Jardin Tatran Válec
Radek Podveský – Jan Chaloupka, Vojtěch Hrček, Jiří Kirschner, Milan Landsmann, Milan Makovec vs Pavel Karásek – Jaromír Ambrus, Pavel Brož, Marek Dastych, Petr Linek, Libor Lukšík, Martin Novotný, Otakar Vitásek, Michael Vojtěchovský
20. Martin Novotný
30. Petr Linek
10. 9. 07 19:30 BECH Tatran Válec Chaos FC 2. 4:1 (1:1)
Bojovné utkání, které bylo velice vyrovnané. Ke konci se projevila větší střídačka domácích. Tým domácích byl o trochu fotbalovější, a tak jsme viděli jeden velice pěkný gól. Jan Hartig, Petr Machanský
Tatran Válec Chaos FC
Luděk Chyský – Jaromír Ambrus, Marek Dastych, Petr Hlinka, Pavel Karásek, Petr Linek, Libor Lukšík, David Michajlov, Martin Novotný, Otakar Vitásek, Michael Vojtěchovský vs Michal Holiš – Petr Holiš, Josef Kouba, Luděk Tobola, Luděk Tobola, Petr Věchtík, Tomáš Věchtík
5., 59., 60. Jaromír Ambrus
53. Petr Linek
4. Luděk Tobola
3. 9. 07 19:30 BECH Bronx KKK A Tatran Válec 1. 3:2 (0:1)
Pohledný, rychlý zápas, plný osobních soubojů a technických fines. Ke konci bylo utkání mírně vyhecované. Oba týmy by měly méně mluvit a více hrát. Jiří Sýkora, Petr Vyhnal