Po 22.10.07 17:00 HANSP Ještěrka Zelení študáci   (HL7A)
Po 22.10.07 18:15 HANSP Flamengo CR VET Blesk VK VET A   (VL2B)
Po 22.10.07 19:30 HANSP Orgasmico L.S.D. B.E.I. - Eurolines   (HL4A)
Út 4.12.07 19:00 P2 Torzoo Domácí potřeby B   (HL7B)
Út 4.12.07 20:15 P2 Lazareth VZ   (HL8C)

7. 12. 07 20:15 TEMPO Los Bimbananos Guatemalské ještěrky 11. 1:7 (0:2)
Ve druhé minutě došlo ke zranění hráče č.7 domácích. Utkání poté vyhrál tým, který byl fotbalovější a měl více hráčů na střídání, což ve druhé půli rozhodlo. Petr Kubín, Vladimír Mádr
Los Bimbananos Guatemalské ještěrky
Ondřej Nový – Jan Cettl, Jiří Konečný, Štěpán Kotoun, Jan Kuchař, Matěj Záhorský, Jan Zavadil vs František Bartůněk – Robert Češka, Jan Kalík, Dušan Nulíček, Michal Predikant, Tomáš Půček, Michal Skala, Michal Turza, Robin Vyhnálek
56. Ondřej Nový 58 Jan Kuchař 1. Robert Češka
20., 47. Michal Predikant
38. Robin Vyhnálek
46. Jan Kalík
51., 53. Michal Skala
28. František Bartůněk
23. 11. 07 19:00 P2 Guatemalské ještěrky Kanálpucers PL 10. 3:1 (1:0)
Oboustranně hezky hrané utkání, ve kterém si přeci jen za vítězstvím šli více domácí. Jan Brož, Bohumil Vojta
Guatemalské ještěrky Kanálpucers PL
František Bartůněk – Robert Češka, Jan Kalík, Dušan Nulíček, Michal Predikant, Tomáš Půček, Michal Turza, Robin Vyhnálek vs Martin Kotaška – Jan Čuřín, Filip Hegenbart, Aleš Nakládal, Simon Zavichovský
20., 44. Robert Češka
48. Robin Vyhnálek
42. Jan Čuřín
16. 11. 07 19:00 P1 Guatemalské ještěrky Torpédo Hulín FC 9. 2:3 (1:3)
Vyrovnaný zápas se šťastným koncem pro Torpedo. Petr Šátek, Pavel Svátek
Guatemalské ještěrky Torpédo Hulín FC
František Bartůněk – Robert Češka, Dušan Nulíček, Michal Predikant, Tomáš Půček, Roman Staněk, Michal Turza, Robin Vyhnálek vs Petr Levora – František David, Miroslav Forman, Jan Fujáček, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Petr Valenta
24. Robert Češka
31. OG
9. Petr Pucherna
23. Miroslav Forman
28. Jan Pucherna
9. 11. 07 19:00 P3 Efficenza AC Guatemalské ještěrky 8. 1:5 (0:3)
Guatemalské ještěrky byly po celý zápas lepším týmem a utkání bylo rozhodnuto již o poločase. Mezi střelce se zapsal i brankář Ještěrek Bartůněk, když se trefil přes celé hřiště s přispěním jednoho z hráčů Efficenzy. Karel Kříž, Jan Cruz
Efficenza AC Guatemalské ještěrky
Marek Ďuriník – Kamil Bouzid, Jiří Ditter, Michal Drebitka, Petr Louda, Zdeněk Novák, Ondřej Smoček vs František Bartůněk – Robert Češka, Jan Kalík, Dušan Nulíček, Tomáš Půček, Roman Staněk, Michal Turza, Robin Vyhnálek
56. Ondřej Smoček 21., 24., 58. Robert Češka
27. Robin Vyhnálek
51. František Bartůněk
26. 10. 07 19:00 P2 Guatemalské ještěrky Dromedarians Praha 7. 1:0 (0:0)
Pohledné, technické utkání  bez zbytečných faulů. Domácí byli o něco lepší, více branek nepadlo jen díky skvělému výkonu gólmana hostů. Karel Šafařík, Lukáš Kutal
Guatemalské ještěrky Dromedarians Praha
František Bartůněk – Milan Bubeníček, Robert Češka, Jan Kalík, Michal Predikant, Tomáš Půček, Roman Staněk, Michal Turza, Robin Vyhnálek vs Jiří Červený – Jozef Chudý, Tomáš Hrdý, Martin Kožár, Libor Lacina, Ondřej Marek, Petr Pištěk, Vlastimil Pospíšil, Petr Viliš
36. Roman Staněk
19. 10. 07 19:00 P3 Credit Praha FC Guatemalské ještěrky 6. 4:3 (0:2)
Zápas probíhal v klidu. Ještěrky měly dobrý nástup, ale v druhém poločase tým Credit ukázal větší bojovnost a vyhrál po zásluze. Tomáš Michl, Jaroslav Kroh
Credit Praha FC Guatemalské ještěrky
Roman Kubričan – Filip Bouřil, Jan Diviš, Jakub Kolařík, Michal Kubeník, David Lafek, Petr Malysz, Dalibor Tužinčin, Ladislav Vašek vs František Bartůněk – Milan Bubeníček, Robert Češka, Jan Kalík, Dušan Nulíček, Tomáš Půček, Michal Turza, Robin Vyhnálek
31., 44., 59. Jakub Kolařík
32. Ladislav Vašek
11., 40. Jan Kalík
28. Tomáš Půček
12. 10. 07 19:00 P3 Guatemalské ještěrky AGP 83 5. 5:0 (2:0)
Jednoznačné utkání, zcela v režii Guatemalských ještěrek.
Guatemalské ještěrky AGP 83
František Bartůněk – Milan Bubeníček, Robert Češka, Jan Kalík, Dušan Nulíček, Michal Predikant, Tomáš Půček, Roman Staněk, Michal Turza, Robin Vyhnálek vs Lukáš Vajner – Yevgeniy Kedyarov, Pavel Kos, Ondřej Pech, David Růžička, Vladimír Spurný
5., 52. Robert Češka
19. Jan Kalík
38. Milan Bubeníček
59. Michal Predikant
41 Tomáš Půček 45. Lukáš Vajner
5. 10. 07 19:00 P1 Těžká demence Guatemalské ještěrky 4. 1:3 (1:1)
Velmi pěkné utkání hrané nahoru dolů po celou dobu. Josef Oplt
Těžká demence Guatemalské ještěrky
Adam Bystřický – Dominik Benda, Lukáš Bláha, Martin Jančo, Pavel Korček, Matěj Kracík, Filip Zeman vs Dušan Nulíček – Milan Bubeníček, Robert Češka, Jan Kalík, Michal Predikant, Tomáš Půček, Roman Staněk, Michal Turza, Robin Vyhnálek
20. Pavel Korček 22. Michal Predikant
37. Michal Turza
43. Milan Bubeníček
21. 9. 07 19:00 P2 Guatemalské ještěrky Polární záře 3. 3:3 (2:2)
Tak vyrovnané utkání jsme už dlouho neviděli. Ostatně výsledek v půli i na konci zápasu je toho důkazem. Fotbálek to byl pohledný s množstvím šancí. Kluci hráli čistě a ve vysokém tempu. Jan Mocek, Jaroslav Vysoký
Guatemalské ještěrky Polární záře
Dušan Nulíček – František Bartůněk, Milan Bubeníček, Tomáš Půček, Michal Skala, Roman Staněk, Michal Turza vs Zdeněk Rákosník – Jan Čížek, David Lojek, Ondřej Matějka, Vítězslav Rákosník, Jan Tuháček
13. Milan Bubeníček
16., 33. Roman Staněk
3. David Lojek
18. Jan Tuháček
35. Ondřej Matějka
14. 9. 07 19:00 P2 Orosený Paragraf Guatemalské ještěrky 2. 1:2 (0:2)
O výsledku, šťastném pro Ještěrky, rozhodl dvoubrankový náskok, kterého dosáhly v prvním poločase.
Orosený Paragraf Guatemalské ještěrky
Aleš Gola – Aleš Blahut, Pavel Bret, Jan Nohejl, Václav Pelikán, Martin Peterka, Lukáš Vacek, Milan Vrchotka, David Zdvořáček vs Dušan Nulíček – František Bartůněk, Milan Bubeníček, Robert Češka, Tomáš Půček, Michal Turza, Robin Vyhnálek
39. Pavel Bret 7. Tomáš Půček
21. František Bartůněk
7. 9. 07 19:00 P1 Guatemalské ještěrky Odlehlá AC 1. 1:0 (1:0)
Vyrovnané a bojovné utkání. Domácí lépe kombinovali, proto vyhráli. Miroslav Weiner
Guatemalské ještěrky Odlehlá AC
František Bartůněk – Milan Bubeníček, Robert Češka, Jan Kalík, Dušan Nulíček, Tomáš Půček, Michal Turza, Robin Vyhnálek vs Vladimír Hošek – Petr Bydžovský, Tomáš Hamral, Petr Hošek, Lukáš Kylian, Jiří Martiš, Michal Novák, Jiří Seidl, Luboš Tengler, Richard Tengler