Po 15.10.07 16:30 zzZARUB Bílej balet Hulla hulla FC   (HL5A)
Po 19.11.07 19:30 ARIT Dvorce SK MPI Ekonom WT   (HL3A)
Po 19.11.07 20:45 ARIT Autobazar Duo A Šachta UK   (HL4A)
Po 3.12.07 17:00 HANSP Sbohemka Zelení študáci   (HL7A)
Po 3.12.07 18:15 HANSP Flamengo CR VET VV Vokra VV   (VL2B)
Po 3.12.07 19:30 HANSP Orgasmico L.S.D. Ujde to 1980 SK   (HL4A)

7. 12. 07 20:15 P1 Orosený Paragraf Dromedarians Praha 11. 1:2 (0:1)
Jednoduché utkání, obě mužstva hrála fotbálek a velmi slušně.
Orosený Paragraf Dromedarians Praha
Aleš Gola – Aleš Blahut, Pavel Bret, Jan Nohejl, Václav Pelikán, Martin Peterka, Tomáš Probst, Lukáš Vacek, Milan Vrchotka vs Jiří Červený – Jozef Chudý, Tomáš Hrdý, Martin Kožár, Libor Lacina, Petr Pištěk, Vlastimil Pospíšil, Vítězslav Viliš
43. Jan Nohejl 14. Jozef Chudý
39. Martin Kožár
23. 11. 07 20:30 ZAK Credit Praha FC Orosený Paragraf 10. 1:1 (1:1)
Spravedlivá remíza. Tvrdé utkání od začátku až do konce.
Credit Praha FC Orosený Paragraf
Roman Kubričan – Filip Bouřil, Jan Diviš, Petr Flášar, David Lafek, Petr Malysz, Dalibor Tužinčin, Ladislav Vašek, Petr Vršinský vs Aleš Gola – Pavel Bret, Martin Kouba, Jan Nohejl, Václav Pelikán, Martin Peterka, Tomáš Probst, Lukáš Vacek, Milan Vrchotka
11. Petr Flášar 20. Tomáš Probst
16. 11. 07 19:00 P3 Orosený Paragraf AGP 83 9. 4:2 (0:0)
První poločas byl naprosto vyrovnaný. Defenzivy pracovaly spolehlivě. Hned z kraje druhé půle však domácí rychle vstřelili dvě branky, což rozhodlo. Hosté sice zápas ještě zdramatizovali, avšak domácí Vrchotka je vždy velice rychle zbavil nadějí na zdárný výsledek.
Orosený Paragraf AGP 83
Jan Nohejl – Aleš Blahut, Pavel Bret, Václav Kotrba, Martin Kouba, Ivo Kratěna, Martin Peterka, Lukáš Vacek, Milan Vrchotka vs Jan Klusoň – Libor Broukal, Jaroslav Kapička, Yevgeniy Kedyarov, Martin Kment, Pavel Kos, Ondřej Pech, Stanislav Prokop, David Růžička, Vladimír Spurný, Lukáš Vajner
32. Pavel Bret
35. Martin Kouba
47., 60. Milan Vrchotka
45. Ondřej Pech
50. Libor Broukal
9. 11. 07 19:00 TEMPO Těžká demence Orosený Paragraf 8. 1:2 (0:0)
Vyrovnané utkání dobré úrovně rozhodl dramatický závěr. Po bezbrankovém prvním poločase se tým Orosený Paragraf ujal vedení. Soupeř pak útočil a podařilo se mu vyrovnat klasickým "vlasťnákem". Hráči Paragrafu však brankou v samém závěru přece jenom urvali vítězství.
Těžká demence Orosený Paragraf
Adam Bystřický – Jan Bárta, Dominik Benda, Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Pavel Korček, Petr Košťál, Matěj Kracík, Miloš Peš vs Jan Nohejl – Aleš Blahut, Pavel Bret, Václav Kotrba, Martin Kouba, Václav Pelikán, Martin Peterka, Tomáš Probst, Lukáš Vacek, Milan Vrchotka
57. OG 42. Tomáš Probst
59. Pavel Bret
26. 10. 07 19:30 zzTKSPA Orosený Paragraf Polární záře 7. 8:3 (4:1)
Jednoznačné utkání v režii domácího celku. David Šindler, Aleš Mynařík
Orosený Paragraf Polární záře
Aleš Gola – Pavel Bret, Václav Kotrba, Martin Kouba, Ivo Kratěna, Jan Nohejl, Václav Pelikán, Tomáš Probst, Lukáš Vacek vs Zdeněk Rákosník – Jan Čížek, David Lojek, Tomáš Lojek, Vítězslav Rákosník, Štěpán Valchář
55. Vítězslav Rákosník
19. 10. 07 20:30 ZAK Torpédo Hulín FC Orosený Paragraf 6. 2:2 (0:0)
Bojovné utkání dobré úrovně, v němž góly padaly až v závěrečné dvacetiminutovce, nejprve se prosadil tým Orosený Paragraf, který si vypracoval dvoubrankové vedení. Soupeř pak ze závěrečného náporu dokázal vyrovnat.
Torpédo Hulín FC Orosený Paragraf
Petr Levora – Daniel Forman, Miroslav Forman, Jan Fujáček, Petr Pucherna, Tomáš Řehoř, Petr Valenta vs David Zdvořáček – Pavel Bret, Martin Kouba, Jan Nohejl, Václav Pelikán, Martin Peterka, Lukáš Vacek, Milan Vrchotka
54. Tomáš Řehoř
55. Petr Valenta
40. Pavel Bret
47. Lukáš Vacek
12. 10. 07 18:15 zzTKSPA Odlehlá AC Orosený Paragraf 5. 2:5 (1:2)
Pohledný zápas z obou stran. Velice vyrovnaná partie v rychlém tempu. Posledních deset minut ovládli hráči Paragrafu. Lukáš Garreis, Michal Šourek
Odlehlá AC Orosený Paragraf
Vladimír Hošek – Petr Bydžovský, Tomáš Hamral, Lukáš Kylian, Michal Novák, Jiří Seidl, Luboš Tengler, Richard Tengler vs Tomáš Probst – Aleš Blahut, Pavel Bret, Martin Kouba, Jan Nohejl, Martin Peterka, Lukáš Vacek, Milan Vrchotka
42. Pavel Bret
5. 10. 07 20:15 TEMPO Orosený Paragraf Los Bimbananos 4. 5:2 (3:1)
Ačkoli hrála obě mužstva bez střídání, tak utkání mělo slušnou úroveň po celých 60 minut. Orosený Paragraf byl více sehraný, hráči o sobě věděli a lépe kombinovali a měli po celý zápas mírnou převahu. Jejich výhra byla zasloužená. Jiří Lokvenc, Přemysl Šimáně
Orosený Paragraf Los Bimbananos
Aleš Gola – Aleš Blahut, Pavel Bret, Martin Kouba, Tomáš Probst, Lukáš Vacek vs Ondřej Nový – Jan Cettl, Jiří Konečný, Štěpán Kotoun, Matěj Záhorský, Jan Zavadil
11. Tomáš Probst
19., 28. Aleš Blahut
31. Pavel Bret
51. Martin Kouba
30. Štěpán Kotoun
53. Jan Zavadil
21. 9. 07 18:15 BECH Kanálpucers PL Orosený Paragraf 3. 2:1 (1:1)
Utkání dobré úrovně. Zvítězilo mužstvo s mírnou územní převahou. Stanislav Šeba, Jiří Němeček
Kanálpucers PL Orosený Paragraf
Jiří Charvát – Zdeněk Běťák, Jan Čuřín, Michael Děd, Zdeněk Indra, Aleš Nakládal, Jakub Rubeš, Simon Zavichovský vs Aleš Gola – Aleš Blahut, Pavel Bret, Ivo Kratěna, Jan Nohejl, Martin Peterka, Tomáš Probst, Lukáš Vacek, David Zdvořáček
21. Zdeněk Indra
46. Simon Zavichovský
14. Aleš Blahut
14. 9. 07 19:00 P2 Orosený Paragraf Guatemalské ještěrky 2. 1:2 (0:2)
O výsledku, šťastném pro Ještěrky, rozhodl dvoubrankový náskok, kterého dosáhly v prvním poločase.
Orosený Paragraf Guatemalské ještěrky
Aleš Gola – Aleš Blahut, Pavel Bret, Jan Nohejl, Václav Pelikán, Martin Peterka, Lukáš Vacek, Milan Vrchotka, David Zdvořáček vs Dušan Nulíček – František Bartůněk, Milan Bubeníček, Robert Češka, Tomáš Půček, Michal Turza, Robin Vyhnálek
39. Pavel Bret 7. Tomáš Půček
21. František Bartůněk
7. 9. 07 19:15 ZAK Efficenza AC Orosený Paragraf 1. 0:5 (0:2)
V poli vyrovnaný zápas, ale góly dával pouze herně vyzrálejší Paragraf. Závěr zápasu se proměnil exhibici hostů. Matěj Kracman, Zdeněk Janoušek
Efficenza AC Orosený Paragraf
Zdeněk Novák – Kamil Bouzid, Jiří Ditter, Michal Drebitka, Břetislav Klápště, Petr Louda, Martin Pobuda, Ondřej Smoček, Jiří Tlamsa vs Petr Procházka – Aleš Blahut, Pavel Bret, Václav Kotrba, Jan Nohejl, Václav Pelikán, Martin Peterka, Tomáš Probst, Lukáš Vacek, Milan Vrchotka