8. Guatemalské ještěrky 11 4 2 5 35:24 10
12. Black angels 1.FC 11 0 1 10 15:73 -5

St 18.4.07 17:00 zzHAGI5 GK Ohradní A Okouni   (HL8C)
St 18.4.07 18:15 zzHAGI5 Bakera Batalion 91 A   (HL4C)
St 23.5.07 18:15 zzS1 Netopýr VFC Zlatý tygr   (VL2A)
St 23.5.07 19:30 zzS1 Bakera Emperators   (HL4C)
Út 26.6.07 19:00 P1 Šachta UK Domácí potřeby A   (HL4B)
Út 26.6.07 20:15 P1 Tuscarora B GFC Regent B   (HL8B)

29. 6. 07 19:30 zzPANK3 Orosený Paragraf Black angels 1.FC 11. 5:0 (2:0)
Hrůza, úroveň 8. ligy a níže....Vyhrál tým, který si dovedl občas přihrát. Evžen Trexler, Miroslav Weiner
Orosený Paragraf Black angels 1.FC
Aleš Gola – Aleš Blahut, Jan Nohejl, Václav Pelikán, Tomáš Probst, Milan Vrchotka vs Martin Korynta – Michal Baudyš, Robert Bušek, Stanislav Coubal, Jiří Karel, Vladimír Setnička
5. Tomáš Probst
12., 42., 57. Milan Vrchotka
47. Aleš Gola
15. 6. 07 19:00 P3 Sopouch FC Orosený Paragraf 10. 4:3 (2:2)
Vyhecované utkání rozhodla větší produktivita domácích. Jaroslav Hněvkovský, Marek Lisý
Sopouch FC Orosený Paragraf
Robert Nachtman – Tomáš Hloušek, Tomáš Kotek, Petr Krejčík, Michal Kucarov, Martin Teplický, Eduard Unger, Michal Unger, František Vandas vs Aleš Gola – Aleš Blahut, Pavel Bret, Václav Kotrba, Ivo Kratěna, Jan Nohejl, Tomáš Probst, Milan Vrchotka
9. Michal Kucarov
11., 37. Tomáš Kotek
42. František Vandas
15., 56. Václav Kotrba
20. Aleš Blahut
8. 6. 07 17:45 TEMPO Prohibice FKK Orosený Paragraf 9. 2:6 (1:3)
V úvodu utkání vyrovnaná hra, ale postupem času se začal projevovat věkový rozdíl obou mužstev. Druhý poločas byl již plně v režii Oroseného paragrafu. Stanislav Hladký, Stanislav Losenický
Prohibice FKK Orosený Paragraf
Milan Dostál – Tomáš Brát, Jiří Češka, Pavel Hrdlička, Miroslav Jiskra, Jakub Novotný, Ondřej Roflík vs Aleš Gola – Aleš Blahut, Pavel Bret, Václav Kotrba, Jan Nohejl, Václav Pelikán, Tomáš Probst, Lukáš Vacek, Milan Vrchotka
5., 35. Tomáš Brát 10 Jakub Novotný
23 Pavel Hrdlička
14., 52. Milan Vrchotka
19., 22. Václav Kotrba
33. OG
58. Aleš Blahut
1. 6. 07 18:15 zzPANK2 Orosený Paragraf Podolka FC 8. 3:0 (1:0)
Rozhodčí se k utkání nedostavil. Řízení 1.poločasu zajistil Orosený paragraf a řízení druhého poločasu zajistila Podolka. Utkání poznamenané na Pankráci tradičně mizerným terénem rozhodla chyba gólmana Podolky, který nedokázal zneškodnit střelu skoro přes celé hřiště. Naproti tomu gólman Oroseného paragrafu odvedl bezchybný výkon. Ze snahy o vyrovnání pak vyplynuly pouze další 2 inkasované góly v síti Podolky, které padly po rychlých protiútocích.
Orosený Paragraf Podolka FC
Jan NohejlAleš Blahut, Pavel Bret, Václav Pelikán, Tomáš Probst, Petr Procházka, Lukáš Vacek vs Robert Tržil – Petr Baštář, Richard Bednář, Richard Hradec, Pavel Miler, Jiří Nekola, Marek Ranš
15. Tomáš Probst
43., 48. Petr Procházka
25. 5. 07 20:15 TEMPO Los Bimbananos Orosený Paragraf 7. 2:7 (1:1)
Dlouho to vypadalo na vyrovnaný zápas. Vysocí a statní hráči Los Bimbananos vykrývali prostor a spíše menší hráči Oroseného paragrafu hledali rychlými útoky mezery v obraně soupeře. Klíčovým gólem byla branka na 4:2, kterou si "nádherně" vstřelil do své brány hráč Los Bimbananos poté, co se nedohodl s vybíhajícím brankářem. Pak se hra Los Bimbananos rozpadla a skóre se rychle navýšilo. Tomáš Mládek, Václav Žák
Los Bimbananos Orosený Paragraf
Václav Balous – Jan Cettl, Jan Knap, Štěpán Kotoun, Jan Kuchař, Ondřej Nový, Matěj Záhorský, Jan Zavadil vs Aleš GolaAleš Blahut, Pavel Bret, Václav Kotrba, Ivo Kratěna, Jan Nohejl, Tomáš Probst, Milan Vrchotka
23. Pavel Bret
18. 5. 07 18:15 zzPANK1 Orosený Paragraf Kanálpucers PL 6. 1:2 (0:0)
Celkem vyrovnané utkání, ve kterém rozhodl výraznější přístup hráčů Kanálpucers PL ke hře a nervozita Oroseného paragrafu. Robert Zeljak
Orosený Paragraf Kanálpucers PL
Aleš Gola – Aleš Blahut, Pavel Bret, Jan Nohejl, Václav Pelikán, Tomáš Probst, Lukáš Vacek, Milan Vrchotka vs Martin Kotaška – Zdeněk Běťák, Jiří Charvát, Jan Čuřín, Michael Děd, Filip Hegenbart, Aleš Nakládal, Jakub Rubeš, Vít Ryboň, Simon Zavichovský
56. Lukáš Vacek 37. Simon Zavichovský
41. Michael Děd
11. 5. 07 19:00 P1 Guatemalské ještěrky Orosený Paragraf 5. 0:2 (0:1)
Na začátku zápasu hru ovlivňoval prudký nárazový vítr. Poté hráči pochopili, že bude účinější kombinovat po zemi a začal se hrát pohledný fotbal. Orosený Paragraf brzy vedl, to bylo na dlouhou dobu vše, neboť oba celky se předháněly v zahazování šancí. Ke konci utkání hostující Paragraf pojistil své vítězství.
Guatemalské ještěrky Orosený Paragraf
František Bartůněk – Milan Bubeníček, Robert Češka, Jiří Hruban, Dušan Nulíček, Tomáš Půček, Michal Turza, Robin Vyhnálek vs Aleš Gola – Pavel Bret, Václav Kotrba, Ivo Kratěna, Jan Nohejl, Tomáš Probst, Lukáš Vacek, Milan Vrchotka
6. Václav Kotrba
52. Jan Nohejl
4. 5. 07 20:45 DEKAN Orosený Paragraf Dromedarians Praha 4. 4:2 (1:1)
Velmi vyrovnané až do konce, vítěz rozhodl šťastným 3. gólem. Martin Zdobinský, Jindřich Smolík
Orosený Paragraf Dromedarians Praha
Tomáš ProbstAleš Blahut, Pavel Bret, Ivo Kratěna, Jan Nohejl, Václav Pelikán, Lukáš Vacek, Milan Vrchotka vs Jiří Červený – Jozef Chudý, Tomáš Hrdý, Libor Lacina, Miroslav Podzemský, Vlastimil Pospíšil, Vítězslav Viliš
24. Lukáš Vacek
46., 60. Pavel Bret
49. Václav Pelikán
4. Vítězslav Viliš
40. Jozef Chudý
27. 4. 07 17:00 zzPANK1 Bublifuck Orosený Paragraf 1. 2:1 (0:0)
V 1.poločase měl Orosený paragraf nad Bublifuckem mírnou převahu, ale gól nepadl. V 5. minutě 2. poločasu se podařilo Orosenému paragrafu vsítit vedoucí gól a zklidnit se. Ale začal hrát příliš pasivně a nejprve z brejku a poté přímo z rozehrávky od soupeřovy branky dostal 2 góly. Vítězslav Stejskal, Vladimír Šišma
Bublifuck Orosený Paragraf
Tomáš Majdl – Vladimír Hanzal, Tomáš Heinzel, Pavel Lukavský, Petr Šimsa, Petr Socha, Pavel Strunz, Martin Zíka vs Lukáš Vacek – Aleš Blahut, Pavel Bret, Jan Nohejl, Václav Pelikán, Tomáš Probst, Milan Vrchotka
39. Petr Socha
46. Tomáš Majdl
50 Pavel Lukavský 35. Aleš Blahut
20. 4. 07 18:15 zzNKBE Czech line Orosený Paragraf 3. 2:1 (1:0)
Pohledné a vyrovnané utkání, kde domácí díky lepší koncovce zvítězili.
Czech line Orosený Paragraf
Tomáš Jirků – Petr Blažek, Radek Csik, Petr Jirka, Pavel Šnajdr, Silvestr Svoboda, Tomáš Vnouček, Libor Zientek vs Aleš Gola – Aleš Blahut, Pavel Bret, Jan Nohejl, Václav Pelikán, Tomáš Probst
6. Libor Zientek
54. Silvestr Svoboda
37 Tomáš Jirků 35. Tomáš Probst
13. 4. 07 20:30 ZAK Orosený Paragraf Credit Praha FC 2. 4:2 (4:2)
O první půli kvalitní zápas s góly, v 2. půli kvalita hry opadla. Credit nastřelil asi 2 tyče. Jiří Kadlec, Filip Turek