10. Sen Černý Most II PG 11 3 0 8 33:45 6

Ne 28.10.07 13:45 zzNKBE Jemné a Solené 1.FC VZ   (HL8C)
Ne 28.10.07 15:00 zzNKBE Rumové pralinky FC Vozovna Hloubětín A   (HL8P)
Ne 18.11.07 11:15 zzNKBE Santa Tranta PC C Améby AFC A   (HL5D)
Ne 18.11.07 12:30 zzNKBE Rumové pralinky FC Buzuluk Úvaly FC   (HL8P)
Ne 2.12.07 08:45 zzNKBE Stýbla Ďáblic Blue devils   (HL6I)
Ne 2.12.07 10:00 zzNKBE Rokoko - Travel HCZ Dinamo Praha   (HL8J)

8. 12. 07 10:00 zzNKBE Ross Crock Mystique Dynamo CF 11. 2:5 (0:2)
Utkání slušné úrovně. Hosté získali postupně tříbrankový náskok, který po zbytek zápasu udržovali. Hrálo se téměř bez faulů.
Ross Crock Mystique Dynamo CF
Tomáš Přibyl – Jaroslav Gaudek, Jan Harák, Michal Jašpr, Petr Knap, Daniel Kraft, Petr Liška, Jaroslav Plachý, Jan Sočava vs Adam Hild – Martin Burda, Michal Burda, Jakub Burian, Jiří Burian, Jan Lenz, Jakub Mandelíček
43., 53. Daniel Kraft 5., 35. Jiří Burian
15. Jan Lenz
51. Martin Burda
60. Jakub Burian
24. 11. 07 10:00 zzZARUB Mystique Dynamo CF Partizan Praha 10. 6:0 (1:0)
Jasné utkání, i když po první půli by to čekal málokdo. Hostům ke konci došly síly a Mastique zasadili rozhodující úder. Lukáš Mrňavý, Michal Kalina
Mystique Dynamo CF Partizan Praha
Adam Hild – Filip Beneš, Michal Burda, Jan Lenz, Jakub Mandelíček, Milan Švec vs Vladimír Dubský – Petr Dirbák, Miroslav Ilušák, Michal Jiránek, Pavel Kopřivík, Milan Rada, Dušan Škrabánek, Michal Slabý, Michal Sládek, Tomáš Turek, Miroslav Vaněk
5., 46., 52. Michal Burda
37., 44., 56. Jan Lenz
17. 11. 07 10:00 BECH Mystique Dynamo CF Výtržník HFC 9. 2:0 (2:0)
V tomto utkání se sešly dva běhavé a technicky dobře vybavené týmy. Samotný zápas byl vyrovnaný, šancí měli oba soupeři stejně, jen hosté je nedokázali proměnit. Josef Kalabis
Mystique Dynamo CF Výtržník HFC
Adam Hild – Filip Beneš, Michal Burda, Jan Děda, Jan Lenz, Jakub Mandelíček, Jakub Marek, Michal Stanko vs Jan Macháček – Filip Dvořák, Jan Jakší, Pavel Libecajt, Václav Posch, Tomáš Rálek, Daniel Šmídek, Filip Šmídek, Petr Švehla, Lukas Tománek, Lukáš Vala
12., 18. Michal Burda
10. 11. 07 10:00 BECH KTB B Mystique Dynamo CF 8. 1:6 (1:3)
Lepším celkem byl v duelu tým hostí. Ten již v první půli vybudoval náskok a poté ho jen navyšoval. Ladislav Brázda
KTB B Mystique Dynamo CF
Petr Šešín – Miroslav Gášek, Jakub Němeček, Karel Němeček, Milan Petrák, Jan Polák, Roman Rameš, Petr Šešín vs Adam Hild – Filip Beneš, Martin Burda, Michal Burda, Jan Lenz, Jakub Mandelíček, Michal Stanko, Milan Švec
28. Karel Němeček 8. Jan Lenz
19., 56. Martin Burda
26. Michal Burda
33. Milan Švec
44. Michal Stanko
3. 11. 07 11:15 BECH Mystique Dynamo CF Hoptajch team 7. 6:1 (4:0)
Domácí rozhodli utkání už v první půli. Jan Petrák, Daniel Tůma
Mystique Dynamo CF Hoptajch team
Adam Hild – Filip Beneš, Martin Burda, Michal Burda, Jakub Burian, Jan Lenz, Jakub Mandelíček, Jakub Marek, Michal Stanko vs Václav Kopecký – Piotr Golebiewski, Miroslav Janeček, Jan Pašek, Radek Plucha, Marek Růžička, Roman Šejda, Miroslav Šusta, Martin Vacka
11., 57. Jan Lenz
20., 29. Martin Burda
28. Michal Burda
50. Filip Beneš
35. Jan Pašek
20. 10. 07 10:00 BECH Huňáč PK Mystique Dynamo CF 6. 1:4 (0:1)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostí.
Huňáč PK Mystique Dynamo CF
Taras Vatral – Oldřich Benda, Pavel Jirka, Jan Malý, Radek Pekárek, Jan Pospíšil, Jiří Princ, Petr Šauer vs Adam Hild – Filip Beneš, Michal Burda, Jakub Burian, Jiří Burian, Jan Lenz, Jakub Marek
60. Radek Pekárek 7 Radek Pekárek 6., 57. Michal Burda
33., 47. Jan Lenz
55. Jiří Burian
13. 10. 07 10:00 BECH Mystique Dynamo CF Alej FK B 5. 4:4 (1:1)
Velký dík patří oběma týmům za naprosto korektní přístup, kdy si všichni hráči přišli hlavně zahrát za krásného počasí fotbal. Jinak průběh utkání byl velmi dramatický, a to jakým způsobem domácí prohospodařili třígólové vedení je neuvěřitelné. Již v prvním poločase mělo Dynamo výraznou převahu, jejich hru výborně režíroval nepolapitelný Lenz. Ten také vymyslel všechny góly domácích, a když v 38.minutě se Mystique Dynamo dostalo do vedení 4:1, zdálo se, že není o co hrát. Jenže hned z protiútoku po čtvrté brance se hosté poprvé v druhé půli dostali do vápna domácích a byla z toho penalta, kterou bezpečně proměnil Hanzalius. I poté mohli domácí několikrát svůj náskok navýšit, kdy ve hře byly tyčky, břevna a zákroky hostujícího gólmana, Ale i přesto, že nic neproměnili, zdálo se, že utkání dovedou k jasné výhře. Jenže v 59.minutě zničehonic Alej FK snížila a ještě v té samá minutě něšťastně zahrál rukou Burian a z následného trestného kopu krásnou střelou do růžku vyrovnal Herold, a tak zařídil hostím opravdu šťastnou remízu.
Mystique Dynamo CF Alej FK B
Jakub Marek – Filip Beneš, Michal Burda, Jakub Burian, Jan Lenz, Jakub Mandelíček, Daniel Nový vs Ivan Horký – Petr Hanzalius, Jan Herold, Ivan Karhan, Petr Kopřiva, Pavel Krůta, Petr Majer, Tomáš Pořízek, Jan Slameň
10. Jakub Burian
34., 38. Michal Burda
37. Jan Lenz
11., 59. Jan Herold
38., 59. Petr Hanzalius
14. Petr Kopřiva
6. 10. 07 10:00 DEKAN Tycho de Brahe FC B Mystique Dynamo CF 4. 1:3 (0:2)
Tvrdé a vyhecované utkání, kde měli hosté na své straně štěstí a dvěma slepenými góly rozhodli o výsledku.
Tycho de Brahe FC B Mystique Dynamo CF
Radovan Tater – Jiří Bidovský, František Hulínský, Petr Morávek, Tomáš Prokop, Antonín Tichý, Karel Vais, Martin Vais, Pavel Živný vs Adam Hild – Michal Burda, Jakub Burian, Jiří Burian, Jakub Mandelíček, Jakub Marek, Michal Stanko
58. Petr Morávek 16 Karel Vais 22., 53. Michal Burda
23. Jakub Burian
16. Michal Burda
22. 9. 07 10:00 BECH Mystique Dynamo CF Tučňáci 3. 1:0 (0:0)
Do utkání nastoupili Tučňáci ve čtyřech v poli. Tuto početní převahu však hráči Dynama nedokázali v 1.poločase využít a vítězný gól vstřelili až ve 2.poločase. Když už byli Tučňáci v plném počtu stejně nedokázali výsledné skóre změnit. Vlastimil Tvrdík, Martin Vyhnal
Mystique Dynamo CF Tučňáci
Adam Hild – Filip Beneš, Michal Burda, Jakub Burian, Jakub Mandelíček, Jakub Marek, Petr Vnučko vs Kamil Strážnický – Marek Bílek, Rudolf Černík, Karel Häring, Petr Hartman, Jiří Hroník, Petr Maňas, Ondřej Prokop, Petr Šuda
34. Jakub Mandelíček
15. 9. 07 10:00 zzPANK2 Senioři Praha A Mystique Dynamo CF 2. 1:3 (0:1)
Pohledné utkání, ve kterém po většinu času byli lepší techničtí hráči Mystique, kteří by na lepším terénu pravděpodobně dříve proměnili šance, kterých mnoho zahodili, nebo je vychytal brankář Seniorů. Po vyrovnávací brance jich asi litovali, ale po hattricku Lenze zaslouženě vyhráli. Lukáš Bejček, Martin Kubů
Senioři Praha A Mystique Dynamo CF
Milan Plánička – Lukáš Holubec, Roman Kňap, Pavel Kopecký, Jan Legát, Radek Maxima, Jiří Musílek, Roman Pekárek vs Adam Hild – Filip Beneš, Jakub Burian, Jan Děda, Jan Lenz, Jakub Mandelíček, Jakub Marek, Michal Stanko
37. Radek Maxima 2., 50., 53. Jan Lenz
8. 9. 07 10:00 BECH Mystique Dynamo CF Sen Černý Most II PG 1. 6:3 (4:0)
V prvním poločase naprosto jasná dominance domácích Mystique, kdy mládí předčilo zkušenost. Po změně stran se hosté trochu osmělili a podařilo se jim dvěma střelami, které prošly domácímu gólmanovi mezi nohama snížit na rozdíl dvou branek. Jakékoliv spekulace o výhře uťali hráči Dynama dvojitou odpovědí. Nejprve individuální akcí Lenze a poté pěknou střelou Vnučka. Dynamo pak ještě kopalo penaltu, ale zůstala nevyužita. Hosté v poslední minutě kosmeticky upravili skóre.
Mystique Dynamo CF Sen Černý Most II PG
Adam Hild – Michal Burda, Jakub Burian, Jan Lenz, Jakub Marek, Ladislav Nový, Petr Vnučko vs František Turek – Karel Brzek, Vlastimil Datko, Miroslav Honzík, Zdeněk Kolář, Petr Kovařík, Jan Spěvák, Ivan Vilímek, Petr Zeman