So 20.10.07 13:45 zzTKSPA Animals England United FC   (HL5F)
So 20.10.07 15:00 zzTKSPA Ruzyně 1995 AC Klika CFA   (HL6B)
So 3.11.07 12:30 TEMPO Junior Motol England United FC   (HL5F)
So 3.11.07 13:45 TEMPO Blesk VK A Bohemia Roztyly   (HL5F)
So 1.12.07 10:00 ZAK Pigs FC F.C.K.   (HL5E)
So 1.12.07 11:15 ZAK P.F.C. Vozovna Hloubětín B   (HL7F)

2. 12. 07 08:45 zzNKBE Stýbla Ďáblic Blue devils 11. 1:2 (0:0)
Technické možnosti hráčů obou týmů slibovaly pohledné utkání, ale naprostý odpor všech hráčů k rychlejšímu pohybu očekáváni zhatil. Domácí přišly o bod za remízu v poslední minutě, když po jejich vlastním trestném kopu proměnili Devils brejk. Jan Lenz, Filip Beneš
Stýbla Ďáblic Blue devils
Sreten Cvijovič – Josef Čuda, Václav Friml, Stanislav Hradec, Aleš Jehlička, Jan Jehlička, Jan Mach, Tomáš Panýrek, Vladimír Stibora vs Martin Boháč – Roman Boháč, Petr Janda, Antonín Koudela, Jan Suchánek, Roman Vild
48. Tomáš Panýrek 43. Antonín Koudela
60. Jan Suchánek
18. 11. 07 11:15 P2 Veleslavín Viktoria Stýbla Ďáblic 10. 0:4 (0:0)
Velmi pohledné utkání, v němž rozhodl větší klid hráčů Ďáblic při proměňování šancí. Hráno bez karet.

Karel Jindrák, Jan Maršál
Veleslavín Viktoria Stýbla Ďáblic
Josef Jordán – David Hlaváč, Tomáš Konopka, Miroslav Krucký, Tomáš Pekár, Milan Tvrdý vs Jan Jehlička – Josef Čuda, Václav Friml, Stanislav Hradec, Aleš Jehlička, Petr Kačerovský, Tomáš Panýrek, Vladimír Stibora, Roman Štochl, Miroslav Weiner
43., 57. Petr Kačerovský
49. Vladimír Stibora
52. Tomáš Panýrek
11. 11. 07 10:00 DEKAN Síla vůle Stýbla Ďáblic 9. 1:2 (1:0)
I přes hru ve čtyřech po celý druhý poločas se hosté dokázali prosadit a po bojovném výkonu zvítězili.
Síla vůle Stýbla Ďáblic
Josef Nepomucký – Ondřej Bednář, Zdravko Kalfinov, Martin Kubů, Arnošt Nečas, Jiří Pešan, Michal Prejza vs Sreten Cvijovič – Michal Bartůněk, Štěpán Chaloupka, Josef Čuda, Václav Friml, Stanislav Hradec, Aleš Jehlička, Jan Jehlička, Jan Mach, Tomáš Panýrek, Vladimír Stibora
21. Martin Kubů 40 Ondřej Bednář 33. Štěpán Chaloupka
44. Tomáš Panýrek
25. Sreten Cvijovič
40. Jan Mach
4. 11. 07 13:45 BECH Stýbla Ďáblic Sananim FC A 8. 5:2 (3:0)
Vyrovnané a vyhecované utkání na kvalitní technické úrovni. Výsledek určil první poločas, kde dominovali domácí. Ve druhé půli se síly vyrovnaly, ale hostům se už nepodařilo vyrovnat. Jan Papež, Jan Židlický
Stýbla Ďáblic Sananim FC A
Sreten Cvijovič – Michal Bartůněk, Štěpán Chaloupka, Václav Friml, Aleš Jehlička, Jan Jehlička, Petr Kačerovský, Tomáš Panýrek, Vladimír Stibora vs Marek Sucharda – Tomáš Dojava, Filip Jukl, Petr Karel, David Pechar, Miroslav Steiger, Ondřej Torn, Jiří Vildman, Daniel Zeman
8., 59. Michal Bartůněk
13. Tomáš Panýrek
16. Václav Friml
36. Aleš Jehlička
33. David Pechar
43. Miroslav Steiger
28. 10. 07 18:45 BECH Praga Calcio CC Stýbla Ďáblic 7. 2:2 (1:0)
Vyrovnané utkání, které skončilo zaslouženou remízou. Ani jeden z celků se z průběžného vedení  nikdy neradoval příliš dlouho.
Praga Calcio CC Stýbla Ďáblic
Zdeněk Burian – Michal Adámek, Tomáš Bárta, Antonín Greschner, Karel Hrych, Jaroslav Krejčí, Michal Urbánek vs Sreten Cvijovič – Michal Bartůněk, Josef Čuda, Václav Friml, Stanislav Hradec, Aleš Jehlička, Jan Jehlička, Petr Kačerovský, Jan Mach, Tomáš Panýrek, Vladimír Stibora, Roman Štochl, Miroslav Weiner
26. Tomáš Bárta
42. Michal Adámek
36., 42. Stanislav Hradec
21. 10. 07 08:45 BECH Stýbla Ďáblic No madam ! A 6. 6:0 k.
14. 10. 07 11:15 DEKAN Monočlánek FC Stýbla Ďáblic 5. 1:7 (1:3)
Delegovaný rozhodčí se nedostavil!!!

Utkání se mělo nést ve fér duchu, což nepochopil Harvot z Monočlánku. Tento chachar dokázal rozhádat i svůj vlastní tým a třeba Papoušek 10 minut před koncem znechuceně odešel a nechal dohrávat Monočlánek ve 4.
Stýbla byla po celý zápas lepší a skóre mohlo být klidně dvouciferné. Duo Panýrek - Bartůněk předvádělo krásné kombinace, které většinou končili na konstrukci domácí branky. Gól Monočlánku padl jen díky zkratu hostujícího brankáře.
Monočlánek FC Stýbla Ďáblic
Robert Kunc – Martin Harvot, Martin Ondrák, Jan Papoušek, Ladislav Ruňanin, Petr Rusňák vs Sreten Cvijovič – Michal Bartůněk, Václav Friml, Aleš Jehlička, Jan Jehlička, Tomáš Panýrek, Vladimír Stibora
9. Robert Kunc 8., 51., 55. Michal Bartůněk
11. Vladimír Stibora
21. Václav Friml
47., 49. Tomáš Panýrek
7. 10. 07 10:00 BECH Stýbla Ďáblic Angmar A 4. 4:1 (2:1)
Vyrovné utkání s mírnou převahou domácích, kteří dokázali své šance zakončit. Zasloužená výhra domácích. Libor Slavata
Stýbla Ďáblic Angmar A
Sreten Cvijovič – Michal Bartůněk, Josef Čuda, Stanislav Hradec, Aleš Jehlička, Jan Jehlička, Jan Mach, Tomáš Panýrek, Vladimír Stibora, Roman Štochl vs Jaroslav Frencl – Marek Pichal, Marek Procházka, Jan Ptáček, Ondřej Ptáček, Jiří Šíp, Jan Tlusťák
21., 24. Aleš Jehlička
36., 58. Tomáš Panýrek
15. Jan Ptáček
23. 9. 07 17:30 zzJUNI1 Kovárna PC Stýbla Ďáblic 3. 2:1 (1:1)
Vyrovnanému utkání hranému ve vysokém tempu nesvědčil tvrdý a nerovný povrch. O vítězství Kovárny rozhodl podceněním slabé střely z dálky jinak obětavě chytající brankář Stýbel Ďáblic - Cvijovič. Pavel Dlouhý, František Novotný
Kovárna PC Stýbla Ďáblic
Michal Kindl – Libor Adamec, Michal Ernest, František Finstr, Martin Hinšt, Jan Kašpar, Michael Košata, Martin Machač, Petr Michalíček, Patrik Pleštil, Pavel Šenk vs Sreten Cvijovič – Michal Bartůněk, Josef Čuda, Václav Friml, Stanislav Hradec, Aleš Jehlička, Jan Jehlička, Jan Mach, Tomáš Panýrek, Vladimír Stibora
29. Pavel Šenk
37. Petr Michalíček
60 František Finstr 23. Tomáš Panýrek
16. 9. 07 11:15 P1 Stýbla Ďáblic FC 1869 2. 4:1 (2:0)
Pěkné, svižně hrané utkání. Stýbla vyhrála, protože měla ve svém středu Bartůňka, autora hattricku.
Stýbla Ďáblic FC 1869
Sreten Cvijovič – Michal Bartůněk, Josef Čuda, Václav Friml, Stanislav Hradec, Aleš Jehlička, Tomáš Panýrek, Vladimír Stibora, Roman Štochl vs Václav Jirkovský – Lukáš Doležal, Alexandr Jakobe, Jakub Kotrč, Jiří Ladman, Petr Pavlíček, Josef Šafařík, Jakub Vrtiška
7., 22., 57. Michal Bartůněk
46. Roman Štochl
44. Alexandr Jakobe 25. Josef Šafařík
9. 9. 07 12:30 HANSP City Lhotka FC Stýbla Ďáblic 1. 1:7 (0:1)
Pohledné utkání, od začátku s mírnou převahou Stýbel, ovšem Lhotku několikrát zachránil brankář Vácha. Ve druhé půli už Stýbla bohatě zúročila vyšší kvalitu i počet hráčů. Miroslav Sachl, David Barcal