18. 11. 07 08:45 BECH Kovárna PC No madam ! A 10. 6:0 k.
11. 11. 07 11:15 DEKAN Monočlánek FC Kovárna PC 9. 3:3 (0:1)
Martin Ondrák – Marián Bačinský, Martin Horák, Robert Kunc, Jan Papoušek, Ladislav Ruňanin, Petr Rusňák, Petr Sedlmajer, Jiří Sudek vs Michal Kindl – Libor Adamec, Michal Ernest, František Finstr, Martin Hinšt, Jan Kašpar, Michael Košata, Martin Machač, Petr Michalíček, Patrik Pleštil, Pavel Šenk
52., 54. Ladislav Ruňanin
40 Marián Bačinský 29. Patrik Pleštil
48. František Finstr
4. 11. 07 10:00 BECH Kovárna PC Angmar A 8. 2:1 (1:0)
Po většinu zápasu byla Kovárna lepším týmem, což dokazovalo dvoubrankové vedení. Poté, co hosté snížili, zatlačili domácí ve vidině vyrovnávacího gólu, který však nakonec nepřišel. Jakub Fišer, František Kosina
Kovárna PC Angmar A
Michal Kindl – Libor Adamec, Michal Ernest, František Finstr, Jan Kašpar, Jan Kašpárek, Michael Košata, Martin Machač, Patrik Pleštil vs Jaroslav Frencl – Petr Haramule, Marek Pichal, Jiří Prchal, Marek Procházka, Jan Ptáček, Ondřej Ptáček, Jiří Šíp, Jan Tlusťák
10. František Finstr
37. Jan Kašpar
39. Marek Procházka
28. 10. 07 10:00 zzPANK1 Kovárna PC Veleslavín Viktoria 7. 2:0 (0:0)
Hosté nedokázali využít početní převahy a po dvou chybách prohráli. Jinak slušně hrané utkání. Filip Kejzlar
Kovárna PC Veleslavín Viktoria
Michael Košata – Libor Adamec, Michal Ernest, František Finstr, Jan Kašpar, Patrik Pleštil, Pavel Šenk vs Josef Jordán – Tomáš Fejfar, David Hlaváč, Tomáš Konopka, Miroslav Krucký, Josef Miklánek, Petr Pekár, Tomáš Pekár, Milan Tvrdý
45., 52. Pavel Šenk
21. 10. 07 11:15 P1 FC 1869 Kovárna PC 6. 4:4 (3:0)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil! Milan Šebek, Ondřej Pilař
FC 1869 Kovárna PC
Jan Krátký – Alexandr Jakobe, Jakub Kotrč, Jiří Ladman, Lukáš Novák, Petr Pavlíček, Jakub Vrtiška vs Michal Kindl – Libor Adamec, Michal Ernest, František Finstr, Jan Kašpar, Michael Košata, Martin Machač, Petr Michalíček, Patrik Pleštil, Pavel Šenk
13., 22. Jakub Kotrč
16. Lukáš Novák
43. Petr Pavlíček
31., 36., 50., 60. Patrik Pleštil
14. 10. 07 16:15 zzJUNI1 Kovárna PC City Lhotka FC 5. 2:0 (2:0)
Nádherný zápas, kde zvítězil šťastnější tým Kovárny PC, který rozhodl utkání už ve druhé minutě, ale tým City Lhotka FC mu byl důstojným soupeřem. Sebastián Šulc, Jiří Martinec
Kovárna PC City Lhotka FC
Michal Kindl – Michal Ernest, František Finstr, Jan Kašpar, Michael Košata, Martin Machač, Pavel Šenk vs Aleš Vácha – Tomáš Černý, Štěpán Korbel, David Kubalík, Lukáš Pospíšil, Lukáš Vaněček, Otakar Verner
2. František Finstr
30. Jan Kašpar
7. 10. 07 16:15 zzJUNI2 Blue devils Kovárna PC 4. 0:3 (0:1)
V první půli byly oba týmy aktivní, avšak těsně před koncem poločasu skórovali hosté a hra se poté změnila v taktickou partii. Rozruch se konal po odpískané penaltě v 38.minutě. Jinak jasně zvítězili hosté.
Blue devils Kovárna PC
Petr Zajíček – Martin Boháč, Roman Boháč, Petr Hulán, Petr Janda, Petr Kubale, Jan Suchánek, Roman Vild vs Michal Kindl – Libor Adamec, Michal Ernest, František Finstr, Jan Kašpar, Michael Košata, Martin Machač, Petr Michalíček, Patrik Pleštil, Pavel Šenk
38 Petr Zajíček
38 Roman Boháč
24. Martin Machač
39. Patrik Pleštil
53. Pavel Šenk
23. 9. 07 17:30 zzJUNI1 Kovárna PC Stýbla Ďáblic 3. 2:1 (1:1)
Vyrovnanému utkání hranému ve vysokém tempu nesvědčil tvrdý a nerovný povrch. O vítězství Kovárny rozhodl podceněním slabé střely z dálky jinak obětavě chytající brankář Stýbel Ďáblic - Cvijovič. Pavel Dlouhý, František Novotný
Kovárna PC Stýbla Ďáblic
Michal Kindl – Libor Adamec, Michal Ernest, František Finstr, Martin Hinšt, Jan Kašpar, Michael Košata, Martin Machač, Petr Michalíček, Patrik Pleštil, Pavel Šenk vs Sreten Cvijovič – Michal Bartůněk, Josef Čuda, Václav Friml, Stanislav Hradec, Aleš Jehlička, Jan Jehlička, Jan Mach, Tomáš Panýrek, Vladimír Stibora
29. Pavel Šenk
37. Petr Michalíček
60 František Finstr 23. Tomáš Panýrek
16. 9. 07 10:00 DEKAN Síla vůle Kovárna PC 2. 3:2 (3:1)
Bojovné a technické utkání. Hráči Síly vůle mohli vyhrát větším rozdílem, kdyby využili mnoha tutových šancí. Ivo Novák, Jiří Jíša
Síla vůle Kovárna PC
Martin Kubů – Ondřej Bednář, Lukáš Bejček, Zdravko Kalfinov, Arnošt Nečas, Josef Nepomucký, Michal Prejza, Milan Svoboda, Kamil Zavřel vs Michal Kindl – Libor Adamec, Michal Ernest, František Finstr, Michael Košata, Martin Machač, Patrik Pleštil
6., 22. Josef Nepomucký
28. Zdravko Kalfinov
26. Patrik Pleštil
54. Michal Ernest
9. 9. 07 13:45 BECH Kovárna PC Sananim FC A 1. 1:2 (0:0)
Pohledné, vyrovnané utkání vyhrál šťastnější tým.
Kovárna PC Sananim FC A
Michal Kindl – Libor Adamec, Michal Ernest, František Finstr, Jan Kašpar, Michael Košata, Martin Machač, Pavel Šenk vs Marek Sucharda – Petr Karel, Jan Kočí, Miloš Markvart, David Pechar, David Pýcha, Miroslav Steiger