Pá 14.9.07 16:45 zzANG Pradox 1.FC CK pánbu nás netrestej   (HL7D)
Pá 14.9.07 18:00 zzANG Vyprahlo FC VET Oblouci 81 AFC   (VL3B)
Út 9.10.07 16:45 zzANG Klokan club Perón V Dřevorubci Modřany V   (VL1A)
So 24.11.07 12:30 zzANG Oblouci 81 AFC Nejistá sezóna   (VL3B)
So 24.11.07 13:45 zzANG Terasy KFC B Booaa KK   (HL7B)

9. 12. 07 12:30 zzANG SG Sumci Žižkov Dvorce Senils 11. 2:4 (1:3)
Na veteránskou ligu bylo utkání odehráno ve vysokém tempu. Hosté byli důraznější v koncovce.
SG Sumci Žižkov Dvorce Senils
Martin Hájek – Otakar Anděl, Radovan Čáp, Petr Crkva, Luboš Havel, Michal Jirousek, Petr Junek, Michal Muž vs Michal Šůcha – Tomáš Blažek, David Hořejší, Miroslav Michalec, Radomír Novák, Vlastimil Olmr, Karel Šlajch, Jiří Šlechta, Ivan Smrž, Petr Vaňous
29. Radovan Čáp
32. Luboš Havel
13. Petr Vaňous
14. Karel Šlajch
30. Jiří Šlechta
58. Ivan Smrž
25. 11. 07 13:45 zzANG Dvorce Senils Mamba club V 10. 0:2 (0:0)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil!
Dvorce Senils Mamba club V
Michal Šůcha – Tomáš Blažek, Miroslav Michalec, Vlastimil Olmr, Karel Šlajch, Jiří Šlechta, Ivan Smrž, Petr Vaňous vs Tomáš Seifert – Michal Bélai, Pavel Brejla, Pavel Hrubý, Jaroslav Lefler, Jaroslav Lukeš, Petr Musil, Milan Paclík, Petr Pavlata, Libor Povýšil
32. Petr Pavlata
45. Petr Musil
11. 11. 07 15:00 zzANG Dvorce Senils Klár rávla VET 9. 0:6 k.
Domácí tým se nedostavil k zápasu. Procházka Tomáš
Dvorce Senils Klár rávla VET
vs Miroslav Kastner – Martin Flegr, Tomáš Hořínek, Petr Nachtigall, Pavel Novák, Ivan Rillich, Jiří Vondrášek, David Zbořil, Jiří Zbořil, Jiří Zeman
4. 11. 07 13:45 zzANG Buran Buran VET Dvorce Senils 8. 5:1 (3:0)
Utkání dobré úrovně především díky výkonu vítězného týmu, který si již v prvním poločase vytvořil tříbrankový náskok, jenž po přestávce potvrdil dalšími dvěma góly. Tým Dvorců doplatil na nepřesnosti, ale dočkal se alespoň čestného úspěchu.
Buran Buran VET Dvorce Senils
Luděk Šrein – Jiří Akoš, Milan Barták, Zdeněk Barták, Kamil Holý, Radek Podlesný, Zdeněk Růžička, Michal Stránský, Jan Teubner vs Michal Šůcha – Tomáš Blažek, Miroslav Michalec, Vlastimil Olmr, Karel Šlajch, Jiří Šlechta, Ivan Smrž
12., 26., 41. Jan Teubner
28., 58. Michal Stránský
48. Ivan Smrž
28. 10. 07 15:00 zzANG Dvorce Senils Keckafogo KK VET 7. 0:8 (0:2)
Větší počet hráčů na lavičce, ale zejména herní kvalita rozhodla o zasloužené vysoké výhře  hostů. V 1.poločase se Dvorce ještě držely, ale ve druhé půli jim Kecka nasázela za 11.minut 6 gólů.
Dvorce Senils Keckafogo KK VET
Jiří Šlechta – Tomáš Blažek, Miroslav Michalec, Vlastimil Olmr, Karel Šlajch, Ivan Smrž vs Ladislav Krämer – Antonín Drbušek, Roman Faic, Jaroslav Fait, František Hodan, Petr Hodan, Roman Mašek, Zdeněk Papež, Marek Reichl, Miroslav Spousta
51. Roman Faic
21. 10. 07 15:00 zzANG Hvězda VAB F.C. Dvorce Senils 6. 5:1 (1:0)
Vyrovnané utkání s množstvím osobních soubojů a kontaktů. Hráč Jakubček trestal jakékoliv zaváhání hráčů Dvorců.
Hvězda VAB F.C. Dvorce Senils
Antonín Kobliha – Josef Bouda, Luděk Fencl, Petr Hejtmánek, Pavel Jakubček, Vladimír Krebes, Miloslav Pán vs Michal Šůcha – Tomáš Blažek, Radomír Novák, Vlastimil Olmr, Jiří Šlechta, Ivan Smrž
28. Josef Bouda
43., 47., 54., 60. Pavel Jakubček
53. Ivan Smrž 40. Radomír Novák
14. 10. 07 15:00 zzANG Dvorce Senils A votom to je VET 5. 8:4 (6:2)
Pohodový zápas rozhodl V.Olmr už v první půli. Tým hostí pak ještě pozlobil, ale s výsledkem už nic nezmohl. Marek Valášek
Dvorce Senils A votom to je VET
Jiří Šlechta – Tomáš Blažek, Miroslav Michalec, Vlastimil Olmr, Karel Šlajch, Ivan Smrž vs Milan Jagelka – Oleksandr Bank, Josef Faikis, Milan Havel, Petr Průša, Vlodymyr Repetskyy, Jaroslav Tuček
7. OG
11., 15., 22., 29. Vlastimil Olmr
23., 34., 50. Ivan Smrž
26., 30., 42. Jaroslav Tuček
33. Vlodymyr Repetskyy
30. 9. 07 18:45 P2 Úderka Žižkov Dvorce Senils 4. 6:0 (0:0)
Pohodově vypadající utkání bylo ukončeno po několika minutách. Hráči Dvorců nastoupili jen se čtyřmi hráči v poli a bohužel se stal zákon schválnosti a kapitán Dvorců se zranil tak, že nemohl pokračovat ve hře. Po chvilce ošetřování odstoupil z utkání a zápas byl ukončen pro nedostatek hráčů týmu Dvorce. Jiří Macháček, Jakub Macháček
Úderka Žižkov Dvorce Senils
Michal Antonický – Jiří Dusil, Pavel Fligl, Miroslav Herzig, Miroslav Jakubík, Zdeněk Janků, Ivan Jurčík, Milan Kuboš, Oldřich Macák, Pavel Řezáč vs Michal Šůcha – Miroslav Michalec, Radomír Novák, Vlastimil Olmr, Ivan Smrž
20. 9. 07 17:45 zzANG Dvorce Senils Inter Lotyšák VET A 3. 3:2 (2:1)
Dvorce začali lépe, ale soupeř ve druhé půli srovnal. Ke konci zápasu ještě Dvorce vstřelili branku a trochu šťastně vyhráli. V uktání bylo více nervozity než hezkého fotbalu. Jarmil Havlíček, Ivan Moucha
Dvorce Senils Inter Lotyšák VET A
Michal Šůcha – Tomáš Blažek, David Hořejší, Miroslav Michalec, Vlastimil Olmr, Karel Šlajch, Jiří Šlechta, Ivan Smrž vs Jan Meinhart – Pavel Brož, Karel Chobot, Petr Ezr, Jan Klofáč, Oldřich Šára, Karel Štika
9. Jiří Šlechta
16. Miroslav Michalec
57. Ivan Smrž
21. Petr Ezr
47. Jan Klofáč
13. 9. 07 18:00 zzANG Trops Old Boys 1.SK Dvorce Senils 2. 5:1 (3:1)
Trops old boys od 15. minuty jasně převyšovali soupeře rychlejší hrou a zaslouženě zvítězili. Roman Nový, Otomar Sláma
Trops Old Boys 1.SK Dvorce Senils
Miloš Hrdina – Jaroslav Hulvert, Petr Kovanda, Michal Moučka, Jaroslav Procházka, Petr Pulchart, Ondřej Rázga, Radek Škarda, Miroslav Vozňák vs Michal Šůcha – Miroslav Michalec, Vlastimil Olmr, Karel Šlajch, Jiří Šlechta, Ivan Smrž
13. Jaroslav Hulvert
19., 55. Miroslav Vozňák
25. Petr Kovanda
38. Petr Pulchart
10. Jiří Šlechta
6. 9. 07 18:15 zzANG Dvorce Senils Speciál jedna 1. 5:0 (0:0)
Hezké utkání, slušné, s převahou Dvorců vyjádřenou ve druhém poločase i góly.
Dvorce Senils Speciál jedna
Michal Šůcha – Tomáš Blažek, Miroslav Michalec, Radomír Novák, Vlastimil Olmr, Karel Šlajch, Jiří Šlechta, Ivan Smrž, Petr Vaňous vs Jiří Dorazil – Miroslav Hajský, Karel Kodeš, Bohuslav Martínek, Pavel Procházka, Radovan Sveykovský, Ladislav Svoboda, Ivan Vokurka, Jiří Zaoral