Út 9.10.07 17:00 BECH Lachtánci 1.WC SquashArena   (HL5B)
Út 9.10.07 18:15 BECH Tučňáci SUP A Nic Moc Boys SUP   (SVL1A)
Po 12.11.07 19:15 HRAB1 Chluponohé Berušky FC JUDr. Brouk Pytlík   (HL8B)
Po 12.11.07 20:30 HRAB1 Bílej balet TuMPach 1. AC   (HL5A)
Po 26.11.07 19:30 ARIT Relax-FC Fugas CF A   (HL5A)
Po 26.11.07 20:45 ARIT Le Jardin Orange Predators A   (HL6A)

2. 12. 07 13:45 DEKAN Notorlet Stodůlky HOFI Adamart 11. 1:1 (0:1)
Rychlý, pěkný zápas s mírnou převahou týmu Notorletu. Pouze díky nemohoucnosti střelců nepadlo více branek. Oba týmy hrály fair play. Ondřej Zeman, Michal Krlín
Notorlet Stodůlky HOFI Adamart
Marek Ždánský – Petr Brothánek, Otto Chrastil, Pavel Krbec, Pavel Kyndl, Petr Šandera, Vladimír Valášek, Aleš Vochoc vs Martin Holzbauer – Tomáš Chrudimský, Matěj Kolář, Peter Olejár, Ondřej Pecha, Jindřich Polák, Milan Širovský, Jan Švec
46. Vladimír Valášek 28. Ondřej Pecha
18. 11. 07 15:00 P2 Gente - Yeti FC Notorlet Stodůlky 10. 1:1 (0:1)
Zajímavý tuhý boj pokazil zbytečným vyloučením hráč Notorletu Hampl. Notorlet začal lépe a v prvním poločase se ujal vedení. Ve čtyřicáté minutě začala přesilová hra týmu Gente, který soupeře zatlačil do obrany. Z několika šancí však stihl pouze vyrovnat.
Gente - Yeti FC Notorlet Stodůlky
Jan Doskočil – Lukáš Benda, Miroslav Beneš, Stanislav Bezděka, Martin Hejný, Petr Hladík, Pavel Jiroušek, Zbyněk Šámal, Michal Škoty, Radek Smejkal vs Marek Ždánský – Petr Brothánek, Otto Chrastil, Štěpán Hampl, Pavel Krbec, Pavel Kyndl, Petr Šandera, Vladimír Valášek, Aleš Vochoc
44. Stanislav Bezděka 18. Pavel Kyndl 19. Otto Chrastil
40. Štěpán Hampl
4. 11. 07 17:30 TEMPO Budvarka B Notorlet Stodůlky 8. 4:0 (1:0)
Utkání nadprůměrné úrovně rozhodl druhý poločas. Začátek zápasu měl vyrovnaný průběh. Těsně před přestávkou se hráči Budvarky ujali vedení, které po změně stran potvrdili dalšími třemi góly a získali tak jednoznačné vítězství. Soupeř se neprosadil v zakončení.
Budvarka B Notorlet Stodůlky
Aleš Celerýn – Ivo Dušek, Josef Fiřt, Tomáš Hatala, Petr Kadlec, Jaroslav Marek, Vít Moudrý, David Resl, Martin Šimáček vs Marek Ždánský – Petr Brothánek, Otto Chrastil, Štěpán Hampl, Pavel Krbec, Pavel Kyndl, Petr Šandera, Vladimír Valášek, Jan Žemlička
29. Josef Fiřt
34., 45. Martin Šimáček
43. David Resl
28. 10. 07 15:00 zzCIS Notorlet Stodůlky Alkmar 7. 1:0 (0:0)
Utkání bylo dramatické až do poslední minuty. K vidění bylo plno pohledných akcí a nebezpečných střel. Zápas rozhodla povedená střela domácího Kyndla.
Notorlet Stodůlky Alkmar
Marek Ždánský – Petr Brothánek, Otto Chrastil, Štěpán Hampl, Pavel Krbec, Pavel Kyndl, Petr Šandera, Vladimír Valášek, Aleš Vochoc vs Ota Novák – Robert Barák, Martin Čermák, Jáchym Horáček, Petr Jedlička, Tomáš Mandík, Jan Veselý
48. Pavel Kyndl 29 Otto Chrastil 50. Petr Jedlička
21. 10. 07 16:15 zzTKSPA Slovan Amatéři Notorlet Stodůlky 6. 1:2 (0:1)
Rozhodčí se nedostavil.
Slovan Amatéři Notorlet Stodůlky
Stanislav Tvaroh – Petr Babka, Jan Hořejší, Tomáš Konečný, Leoš Navrátil, Jan Včelák, Adam Weiss vs Marek Ždánský – Petr Brothánek, Otto Chrastil, Štěpán Hampl, Pavel Krbec, Pavel Kyndl, Petr Šandera, Vladimír Valášek, Jan Žemlička
41. Jan Včelák 8. Štěpán Hampl
48. OG
14. 10. 07 15:00 zzCIS Notorlet Stodůlky Real Sharks 5. 1:2 (0:1)
Notorlet Stodůlky Real Sharks
Marek Ždánský – Petr Brothánek, Otto Chrastil, Štěpán Hampl, Pavel Krbec, Pavel Kyndl, Petr Šandera, Vladimír Valášek, Aleš Vochoc vs Jiří Šebesta – Michal Juro, František Kříž, Martin Lenský, Martin Němeček, Martin Novotný, Ondřej Novotný, Jakub Slováček, Petr Tlapa
40. Aleš Vochoc 15., 57. Ondřej Novotný
7. 10. 07 15:00 zzCIS Real Prd Notorlet Stodůlky 4. 1:1 (0:1)
Utkání výborné úrovně. Oba týmy rychle kombinovaly, jen chybělo více gólů. Tým Notorlet Stodůlky se před přestávkou ujal vedení, ale hráči týmu Real Prd si v druhé půli vytvořili šance a jednu proměnili ve vyrovnání.
Real Prd Notorlet Stodůlky
Luboš Horníček – Antonín Bartoň, Jan Enökl, Petr Janoušek, Vladimír Kalous, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Jiří Tomášek, Václav Tůma vs Marek Ždánský – Petr Brothánek, Otto Chrastil, Štěpán Hampl, Pavel Krbec, Pavel Kyndl, Vladimír Valášek, Aleš Vochoc, Jan Žemlička
43. Jan Enökl 28. Pavel Krbec
23. 9. 07 15:00 zzS1 Notorlet Stodůlky Prase FC 3. 6:0 k.
Tým FC Prase nedorazil v dostatečném počtu, proto byl zápas kontumován ve prospěch Notorletu.
Notorlet Stodůlky Prase FC
Marek Ždánský – Petr Brothánek, Otto Chrastil, Štěpán Hampl, Pavel Kyndl, Petr Šandera, Vladimír Valášek, Aleš Vochoc vs Richard Cuřín – Lukáš Cibulka, František Hinz
16. 9. 07 16:15 zzCIS Tajfun AC Notorlet Stodůlky 2. 0:1 (0:1)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil. Petr Báča, Filip Krejčiřík
Tajfun AC Notorlet Stodůlky
Pavel Heral – Tomáš Benc, Petr Dvořák, David Hartmann, Martin Job, Pavel Menhard, Pavel Novotný, Tomáš Pavlásek vs Marek Ždánský – Petr Brothánek, Otto Chrastil, Štěpán Hampl, Pavel Krbec, Pavel Kyndl, Petr Šandera, Vladimír Valášek, Jan Žemlička
1. Pavel Kyndl
9. 9. 07 16:15 TEMPO Maverick Notorlet Stodůlky 1. 5:2 (2:1)
Rozhodčí se nedostavil. Po dohodě pískali hráči Notorletu.
Vyrovnané utkání, pro sebe rozhodli hráči Mavericku větším důrazem před oběma brankami.
Maverick Notorlet Stodůlky
Přemysl Šimáně – Jan Kmuníček, Pavel Knebort, Jiří Kopecký, Tomáš Kořán, Jiří Lokvenc, Jiří Pecka, Čeněk Svoboda vs Marek Ždánský – Petr Brothánek, Otto Chrastil, Štěpán Hampl, Pavel Krbec, Pavel Kyndl, Petr Šandera, Tomáš Zahrádka