St 10.10.07 18:00 HRAB2 Folprecht 1.FC VET Manchester United V   (VL4A)
St 10.10.07 19:15 HRAB2 Viktoria Bítovská VET B Old boys Bohemia Chips   (VL4A)
St 10.10.07 20:30 HRAB2 !nBev Tigers OrangeBoom   (HL7C)
Čt 15.11.07 17:00 zzTKSPA Ratajski démoni OrangeBoom   (HL7C)
Čt 15.11.07 18:15 zzTKSPA Banzai Tazy FPC   (HL7C)
Čt 15.11.07 19:30 zzTKSPA Blaženka spiders Penco FC   (HL5C)

4. 12. 07 19:30 DEKAN Pivušky FC XXX 11. 5:6 (3:4)
Utkání výborné úrovně, slušně vedené hráči obou týmů. Už v 1.poločase padlo po rychlých akcích sedm branek. Po změně stran si ale hráči XXX vytvořili rozhodující náskok, který už soupeř nestačil srovnat.
Pivušky FC XXX
Jan Vimer – David Bochníček, Jindřich Černý, Martin Jaroš, Tomáš Nový, Jaroslav Vimer vs Luboš Novotný – Tomáš Cígler, Jiří Halík, Daniel Joska, Pavel Krištůfek, Vladimír Krůta, Pavel Majer, Petr Šmíd
35. Pavel Krištůfek
27. 11. 07 20:15 P2 Paseka FC Pivušky FC 10. 7:4 (3:2)
Utkání s mnoha šancemi na obou stranách a příliš nervózním a ukecaným gólmanem hostí. Domácí měli více příležitostí a proměňovali je. Jiří Ladman, Lukáš Doležal
Paseka FC Pivušky FC
Libor Beneš – Aleš Drnec, Jan Kadeřábek, Pavel Kadeřábek, Pavel Kohout, Petr Kozlík, Petr Kumpošt, Petr Novotný, František Presl, Miroslav Štulík vs Jan Hampl – Jindřich Černý, Ladislav Cirus, Martin Jaroš, Richard Novotný, Tomáš Nový, Petr Ovčáček, Jan Vimer
22. Tomáš Nový
13. 11. 07 19:00 P2 Pivušky FC Palouk SK 9. 1:4 (1:3)
Pohledné utkání hrané ve svižném tempu. O vítězství hostů rozhodl především hráč Dávid, který by snesl srovnání i s Janem Kollerem. Jan Bartoš, Ladislav Král
Pivušky FC Palouk SK
Jan Hampl – Jindřich Černý, Ladislav Cirus, Martin Jaroš, Richard Novotný, Tomáš Nový, Petr Ovčáček, Jan Vimer, Jaroslav Vimer vs Ondřej Balek – Pavel Brejška, Milan Dávid, Pavel Jarmar, Ivan Kosour, Jiří Malý, Jakub Novotný, Pavel Volf
6. Tomáš Nový 2. Pavel Volf
14. Ivan Kosour
23., 46. Milan Dávid
6. 11. 07 17:00 HANSP Hajdaláci z Masné 18 FK Pivušky FC 8. 9:4 (4:2)
I když výsledek vypadá drtivě, tak to tak jasná záležitost nebyla. První poločas byl velmi vyrovnaný a až v jeho závěru Hajdaláci odskočili. Druhá půle pak již měla jasnější průběh. Desátého gólu se však domácí nedočkali. Tomáš Mládek, Vít Vaníček
Hajdaláci z Masné 18 FK Pivušky FC
Josef Rezek – Jan Hrdlička, Stanislav Klabík, Kamil Průcha, Miroslav Sachl, Pavel Žilka vs Jan Vimer – Jindřich Černý, Ladislav Cirus, Richard Novotný, Tomáš Nový, Petr Ovčáček, Jaroslav Vimer
59. Tomáš Nový
25. 10. 07 18:15 zzTKSPA Pivušky FC Domácí potřeby B 7. 6:6 (3:3)
Vyrovnanané utkání výborné úrovně skončilo spravedlivou dělbou bodů. Oba týmy si za svůj výkon zasloužily vítězství. Hráči Domácích potřeb začali lépe a čtyřikrát vedli. Soupeř však vždy vyrovnal a později si vytvořil dvoubrankové vedení, o které ale v závěru přišel.
Pivušky FC Domácí potřeby B
Jan Vimer – Jindřich Černý, Martin Jaroš, Richard Novotný, Tomáš Nový, Petr Ovčáček, Jaroslav Vimer, Petr Zollman vs Zdeněk Vlach – Stanislav Kohoutek, Michal Louda, Michal Louda, Lukáš Urban, Petr Vaněk, Václav Zahradník, Martin Zatkal
46. Martin Zatkal
18. 10. 07 19:30 zzTKSPA Booaa KK Pivušky FC 6. 3:1 (2:1)
Kvalitní utkání převyšovalo sedmou ligu. Zápas byl hodně vyrovnaný. Pivušky FC si mohli klidně odvézt remízu, ale neměli štěstí v koncovce. Josef Kotouč, Dmitriy Kedyarov
Booaa KK Pivušky FC
Martin Svoboda – Jiří Dlouhý, Lukáš Havrda, Rostislav Klouda, Jiří Kroužecký, Petr Müller, Vítězslav Novák, Jan Pleticha, Marek Svoboda, David Zezula vs Jan Hampl – David Bochníček, Jindřich Černý, Martin Jaroš, Richard Novotný, Tomáš Nový, Petr Ovčáček, Jan Vimer, Jaroslav Vimer
15. Vítězslav Novák
20. Marek Svoboda
55. Jiří Dlouhý
7. Tomáš Nový
11. 10. 07 16:45 zzJUNI1 Pivušky FC Tsunami 99 5. 2:2 (1:1)
Utkání dvou vyrovnaných týmů přineslo i vyrovnaný výsledek. Ladislav Skalský
Pivušky FC Tsunami 99
Jan Vimer – Martin Jaroš, Richard Novotný, Tomáš Nový, Petr Ovčáček, Jaroslav Vimer, Petr Zollman vs Miloš Tipek – Jan Beran, David Burian, Jan Hejno, Daniel Hejnyš, Jiří Kliner, Martin Líska, Martin Routa, Tomáš Veselý
19., 46. Tomáš Nový 29., 51. Jiří Kliner
3. 10. 07 18:00 HRAB3 Torzoo Pivušky FC 4. 0:1 (0:1)
Těsné vítězství v slušně hraném utkání. Torzoo nemělo to štěstí vstřelit branku, a tak prohrálo.
Torzoo Pivušky FC
Jiří Dragon – Lumír Honzek, Daniel Jakeš, Václav Jílek, Boris Kopečný, Martin Kult, Petr Novák, Ľubomír Prokop, Jan Šmíd vs Jan Hampl – Martin Jaroš, Richard Novotný, Petr Ovčáček, Jan Vimer, Jaroslav Vimer, Petr Zollman
16. Richard Novotný
18. 9. 07 16:30 zzANG Pivušky FC Terasy KFC B 3. 2:3 (1:1)
Po vcelku vyrovnaném průběhu zápasu, kdy vždy na vedoucí gól Pivušek dokázaly Terasy odpovědět vyrovnáním. V 52 minutě se Terasy poprvé dostaly do vedení a to se jim již podařilo udržet až do konce utkání.
Pivušky FC Terasy KFC B
Richard Novotný – Jindřich Černý, Ladislav Cirus, Jan Hampl, Tomáš Nový, Petr Ovčáček, Jan Vimer, Jaroslav Vimer vs Leoš César – Vojtěch Hamm, Miroslav Pecháček, František Pokorný, Karel Rožec, Robert Staněk, Dalibor Svoboda, Přemysl Tatíček
10., 38. Tomáš Nový 10. Vojtěch Hamm
40. OG
52. Robert Staněk
11. 9. 07 18:15 zzTKSPA Sorbino Pivušky FC 2. 2:0 (1:0)
Výborné utkání hrané ve vysokém tempu s větším štěstím pro Sorbino. Jiří Petrla, Petr Burian
Sorbino Pivušky FC
Marek Vitouš – Milan Balda, Roman Borovička, Karel Bouček, Michal Domanský, Lukáš Hercík, Marek Nenáhla, Richard Novák, Jan Smolík, Radek Štveráček, Zdeněk Votruba vs Richard Novotný – David Bochníček, Jindřich Černý, Ladislav Cirus, Martin Jaroš, Tomáš Nový, Petr Ovčáček, Jan Vimer, Jaroslav Vimer
21. Milan Balda
54. Karel Bouček
6. 9. 07 18:15 zzJUNI1 Pivušky FC Santovi Sobi 1. 6:2 (1:0)
V první půli velmi vyrovnaný zápas, po přestávce už ale hosté nestačili tempu Pivušek. Jan Bozděch, Michal Gertner
Pivušky FC Santovi Sobi
Richard Novotný – David Bochníček, Jindřich Černý, Martin Jaroš, Tomáš Nový, Petr Ovčáček, Jan Vimer, Jaroslav Vimer vs Marek Nýč – Lukáš Garreis, Prokop Houda, Marek Pauřík, Michal Šourek, Tomáš Švec, Marek Vetengl