Ne 28.10.07 13:45 P3 MTPCH Kojots United   (HL4F)
Ne 28.10.07 15:00 P3 Houbaři SuperNova L.F.C.   (SVL2A)
Ne 28.10.07 16:15 P3 Litrpůl FC Blesk VK B   (HL5C)
Ne 28.10.07 17:30 P3 Arabská Farkáň 92 1.FC   (HL4F)
Ne 28.10.07 18:45 P3 Lynx Gangbeng   (HL7K)
Ne 28.10.07 20:00 P3 Buran Buran VET Klár rávla VET   (VL3C)

4. 12. 07 17:00 zzNOVOB Santovi Sobi Paseka FC 11. 1:3 (1:1)
Po hrubé chybě obrany se Santovi Sobi ujali v šesté minutě vedení. Od té doby Paseka převzala iniciativu a třemi góly rozhodla zápas. Libor Novák, Rostislav Theimer
Santovi Sobi Paseka FC
Marek Nýč – Lukáš Cimr, Tomáš Drahorád, Lukáš Garreis, Prokop Houda, Michal Šourek, Marek Vetengl, Roman Vyskočil vs Libor Beneš – Aleš Drnec, Jan Kadeřábek, Pavel Kadeřábek, Petr Kadeřábek, Petr Kozlík, Petr Novotný, František Presl
6. Marek Nýč 23., 46. Jan Kadeřábek
31. Petr Kadeřábek
27. 11. 07 20:15 P2 Paseka FC Pivušky FC 10. 7:4 (3:2)
Utkání s mnoha šancemi na obou stranách a příliš nervózním a ukecaným gólmanem hostí. Domácí měli více příležitostí a proměňovali je. Jiří Ladman, Lukáš Doležal
Paseka FC Pivušky FC
Libor Beneš – Aleš Drnec, Jan Kadeřábek, Pavel Kadeřábek, Pavel Kohout, Petr Kozlík, Petr Kumpošt, Petr Novotný, František Presl, Miroslav Štulík vs Jan Hampl – Jindřich Černý, Ladislav Cirus, Martin Jaroš, Richard Novotný, Tomáš Nový, Petr Ovčáček, Jan Vimer
22. Tomáš Nový
17. 11. 07 11:15 BECH Paseka FC XXX 9. 9:3 (5:1)
Hrál se pohledný kombinační fotbal, s mírnou převahou domácích, kteří se do vyložených šancí dostávali častěji. Hrálo se nahoru dolů, se spoustou střel na obou stranách, ovšem Paseka měla přeci jen přesnější mušku. Velmi čisté a férové utkání z obou stran. Josef Kalabis
Paseka FC XXX
Libor Beneš – Jan Kadeřábek, Pavel Kadeřábek, Petr Kadeřábek, Petr Kozlík, Petr Kumpošt, Petr Novotný, Miroslav Štulík vs Luboš Novotný – Tomáš Cígler, Jiří Halík, Daniel Joska, Petr Kubišta, Pavel Majer, Petr Šmíd
9., 12., 17., 28. Jan Kadeřábek
22., 54. Petr Kozlík
33., 42. Petr Novotný
60. Petr Kumpošt
4., 40. Tomáš Cígler
48. Jiří Halík
6. 11. 07 19:00 P2 Palouk SK Paseka FC 8. 10:2 (1:0)
Po zbytečné červené kartě bylo o utkání rozhodnuto. Hosté ve čtyřech nemohli vzdorovat, poté co brankář Paseky přestal chytat vše nabralo rychlý spád. Volf si užil předčasné Vánoce a polepšil si do tabulky střelců. Jan Jelínek, Jakub Rybka
Palouk SK Paseka FC
Milan Bělohlav – Pavel Brejška, Marek Charouzek, Milan Dávid, Pavel Jarmar, Jiří Malý, Jakub Novotný, Milan Valenta, Pavel Volf vs Libor Beneš – Aleš Drnec, Vladimír Hozman, Pavel Kadeřábek, Petr Kadeřábek, Petr Novotný, František Presl, Miroslav Štulík, Tomáš Tylingr
24. Petr Kadeřábek
23. 10. 07 17:00 HANSP Paseka FC Hajdaláci z Masné 18 FK 7. 4:4 (0:2)
Na sedmou ligu to bylo velmi dobré utkání. Oba týmy bojovaly o výsledek až do konce. Hrálo se čistě a rychle. Hajdaláci nastoupili v dresech bez čísel. Petr Bureš, Lukáš Reis
Paseka FC Hajdaláci z Masné 18 FK
Libor Beneš – Aleš Drnec, Vladimír Hozman, Pavel Kadeřábek, Petr Kadeřábek, Pavel Kohout, Petr Novotný, František Presl vs Josef Rezek – David Barcal, Jan Hrdlička, Milan Huňát, Kamil Průcha, Dan Putík, Miroslav Sachl, Jan Voith, Pavel Žilka
32., 54. Pavel Kadeřábek
42. Petr Novotný
50. František Presl
8., 17., 57. David Barcal
48. Dan Putík
21. 10. 07 10:00 zzS2 Domácí potřeby B Paseka FC 6. 1:3 (1:1)
V prvním poločase vyrovnané utkání. Ve druhé půli začali domácí odpadat fyzicky a Paseka FC toho využila gólově. Tomáš Hudera, Lukáš Zahrádka
Domácí potřeby B Paseka FC
Jiří Krupka – Vladimír Houda, Jan Louda, Michal Louda, Michal Louda, Jan Roule, Lukáš Urban, Václav Zahradník, Martin Zatkal vs Libor Beneš – Vladimír Hozman, Pavel Kadeřábek, Petr Kadeřábek, Karel Nachtman, Petr Novotný, František Presl
4. Jan Roule 18., 59. Petr Kadeřábek
55. František Presl
13. 10. 07 12:30 P2 Paseka FC Booaa KK 5. 3:6 (1:3)
Na sedmou ligu, velmi kvalitní utkání, ve kterém hráči obou mužstev předvedli slušnou techniku. Hosté, byť v hojnějším počtu než soupeř, měli už v první půli problémy s fyzičkou, ale dokázali proměňovat větší procento šancí a zaslouženě vyhráli. Oldřich Štecha, Petr Höfner
Paseka FC Booaa KK
Tomáš Tylingr – Jan Kadeřábek, Pavel Kadeřábek, Pavel Kohout, Petr Kumpošt, František Presl vs Marek Svoboda – Lukáš Havrda, Rostislav Klouda, Jiří Kroužecký, Petr Matějka, Petr Müller, Vítězslav Novák, Jan Pleticha, David Zezula
5., 56. Pavel Kadeřábek
54. Petr Kumpošt
6., 40. Rostislav Klouda
12., 48. David Zezula
23. Petr Müller
35. Vítězslav Novák
3. 10. 07 17:00 zzPANK1 Tsunami 99 Paseka FC 4. 2:3 (2:2)
Když ve 26.minutě dala Paseka druhý gól, vypadalo to s Tsunami špatně ale těsně před poločasem stačili Klinerem dvakrát korigovat stav. Po přestávce se do sítě trefil pouze Presl a rozhodl utkání. Tsunami 99 v závěru nevyužilo několik tutovek a tak tým Paseka FC slavil vítězství.
Tsunami 99 Paseka FC
Miloš Tipek – Jan Beran, Jan Hejno, Daniel Hejnyš, Jiří Kliner, Michael Štván, Tomáš Veselý, Vladislav Veselý vs Libor Beneš – Aleš Drnec, Vladimír Hozman, Pavel Kadeřábek, Petr Kadeřábek, Pavel Kohout, František Presl
29., 30. Jiří Kliner 3., 42. František Presl
26. Petr Kadeřábek
18. 9. 07 19:30 zzTKSPA Paseka FC Torzoo 3. 3:3 (1:0)
Lepší tým Paseka v závěru neudržel vedení a po dvou chybách v obraně se musel spokojit s remízou. Josef Ponert, Radim Novotný
Paseka FC Torzoo
Libor Beneš – Aleš Drnec, Vladimír Hozman, Pavel Kadeřábek, Pavel Kohout, František Presl, Miroslav Štulík, Tomáš Tylingr vs Jiří Dragon – Lumír Honzek, Václav Jílek, Boris Kopečný, Martin Kult, Petr Novák, Ľubomír Prokop, Roman Šoula