9. Borussia Dortšpunt B 11 4 1 6 35:58 9

Ne 16.9.07 16:15 zzS1 Ya Basta! A pRagga Urquell   (HL8P)
Ne 16.9.07 17:30 zzS1 River lejt B Old Mosquitos   (HL7J)
Ne 21.10.07 10:00 zzJUNI2 Medicína Drsný šrouby   (HL5G)
Ne 21.10.07 11:15 zzJUNI2 Višeň SK Polární sumci   (HL6H)
Ne 11.11.07 15:00 HANSP Laxní přístup Vixens   (HL8Q)
Ne 11.11.07 16:15 HANSP Neúspěch Strouhalák Stříbrný hroch A   (HL8Q)

8. 12. 07 12:30 zzNOVOB Plameňáci 1.FC A Boca Seniors 11. 6:0 (2:0)
Domácí šli jasně za vítězstvím, zůročili i silnější lavičku. Hosté se snažili držet krok, ale scházely jim síly. Karel Semirád, Lukáš Semirád
Plameňáci 1.FC A Boca Seniors
Jiří Zazadzi – Jan Brynda, Pavel Hrubeš, Michal Jun, Jan Kechner, Radek Lepší, Josef Pospíšil, Matyáš Rudolf, Jan Růžek, Milan Syrový vs Eduard Sendulský – Roman Hanus, Jiří Hoskovec, Ladislav Kloud, Jaromír Knill, David Malý, Petr Pošík, Stanislav Sochor
20. Radek Lepší
30. Jan Brynda
31. Josef Pospíšil
38. Pavel Hrubeš
44. OG
57. Milan Syrový
24. 11. 07 12:30 HANSP Boca Seniors Magic boys 10. 4:2 (1:1)
Pohledné utkání vynikající úrovně a gentlemanského chování všech hráčů byla radost pískat. Spravedlivější by byla remíza, ale domácí Sendulský byl proti. Pavel Mičánek, Petr Mičánek
Boca Seniors Magic boys
Jaromír Knill – Roman Hanus, Lukáš Hošek, Radek Hudos, Vít Mrkvička, Martin Sendulský, Stanislav Sochor vs Jaroslav Mareček – Richard Balažic, Pavel Čabla, Filip Keller, Tomáš Kolomazník, Michael Richter, Jan Šebesta, Ondřej Šeruda
27., 50., 54., 58. Martin Sendulský 30. Jan Šebesta
35. Ondřej Šeruda
17. 11. 07 12:30 zzPANK3 Hypochondři Boca Seniors 9. 0:2 (0:1)
Vyrovnaný zápas na těžkém terénu, kde rozhodla prázdná střídačka domácích. Peter Adamčík, Michael Šenkýř
Hypochondři Boca Seniors
Petr Pivoňka – Aleš Brichta, Barbora Jelínková, Jaroslav Šajban, Jan Šmejkal, Jaroslav Šmejkal, Albert Sýkora, Jan Zezulka vs Marek Stibor – Roman Hanus, Radek Hudos, Jaromír Knill, David Malý, Vít Mrkvička, Petr Pošík, Stanislav Sochor
20. Roman Hanus
50. Vít Mrkvička
3. 11. 07 12:30 HANSP Boca Seniors Hustlaz Pimpz 8. 0:6 (0:2)
První poločas byl velmi rychlý a hrál se slušný fotbal. Výkon Boca je poznamenán tím, že nemají hráče na střídání. Hustlaz měl víc ze hry a stav 0:2 po poločase byl vcelku oprávěný. Mohlo to být i více. Ve druhém poločase se hrálo pouze na jednu bránu. Šest nula je proti počtu šancí ještě milosrdný výsledek.   Jiří Malina, Milan Turek
Boca Seniors Hustlaz Pimpz
Marek Stibor – Radek Hudos, Ladislav Kloud, Jaromír Knill, David Malý, Petr Pošík, Stanislav Sochor vs Richard Mokráš – Petr Brejcha, Martin Fuka, Pavel Kaše, Martin Kodera, Radek Neveršil, Jiří Smitka, Petr Yilma
12., 39., 40. Radek Neveršil
24. Richard Mokráš
34. Pavel Kaše
58. Martin Kodera
27. 10. 07 12:30 HANSP Hashlerka THC 1993 A Boca Seniors 7. 6:0 (2:0)
Po celkem vyrovnané první půli se zápas rozhodl v rozmezí 33. a 35. minuty, kdy hráči Hashlerky dokázali vstřelit tři branky.
Hashlerka THC 1993 A Boca Seniors
Roman Davídek – Luboš Davídek, Milan Pristaš, Tomáš Sokol, Tomáš Tábor, Vladimír Vachl, Milan Záruba vs Marek Stibor – Roman Hanus, Lukáš Hošek, Radek Hudos, Vít Mrkvička, Petr Pošík, Martin Sendulský, Stanislav Sochor
10., 58. Vladimír Vachl
18. Milan Záruba
33. Tomáš Sokol
34. Tomáš Tábor
35. OG
20. 10. 07 12:30 HANSP Boca Seniors GoGo 1.NC 6. 3:2 (2:0)
V desáté minutě mohlo být rozhodnuto, jenže zdaleka nebylo. Bitva v níž oba týmy hrály fair play se odehrávala až do konce zápasu. Spíše díky štěstí než umění si dva body odnesla Boca.
Boca Seniors GoGo 1.NC
Marek Stibor – Roman Hanus, Radek Hudos, Jaromír Knill, David Malý, Vít Mrkvička, Petr Pošík, Martin Sendulský, Stanislav Sochor, Josef Svoboda vs Pavel Novotný – Jindřich Bárta, Michal Drga, Andrej Halada, Daniel Kopic, Radovan Král, Rudolf Marcinek, Petr Orlowski, Aleš Zmeškal
8., 10. David Malý
52. Roman Hanus
38. Petr Orlowski
55. Radovan Král
13. 10. 07 12:30 HANSP Emergency Boca Seniors 5. 4:0 (1:0)
Vyrovnaný zápas. V první půli oba týmy zahodili několik šancí. Po změně stran se projevila větší vůle po vítězství hráčů Emergency. Martin Sýkora, Petr Bešta
Emergency Boca Seniors
Jan Vaňkát – Josef Drábek, Lukáš Gasparovič, Tomáš Gasparovič, David Mařík, Karel Pavlíček, Zdeněk Prášil, David Řehořka, Michal Šárka vs Eduard Sendulský – Radek Hudos, Ladislav Kloud, Jaromír Knill, Vít Mrkvička, Petr Pošík, Martin Sendulský, Stanislav Sochor
8. David Řehořka
52. Josef Drábek
53. Karel Pavlíček
56. Tomáš Gasparovič
6. 10. 07 16:15 P3 Boca Seniors Borussia Dortšpunt B 4. 2:10 (0:6)
Od začátku jasné utkání. Hosté převyšovali domácí ve všech směrech. Petr Kafka, Jan Landa
Boca Seniors Borussia Dortšpunt B
Eduard Sendulský – Jiří Hoskovec, Radek Hudos, Ladislav Kloud, Jaromír Knill, Stanislav Sochor vs Jiří Černý – Lukáš Ehrenberger, Vladimír Hejduk, Tomáš Kubásek, Peter Lipták, Libor Štohanzl, Peter Tkáč, Juraj Vraniak
36., 51. Stanislav Sochor 6., 32. Peter Tkáč
8., 60. Juraj Vraniak
12., 27., 48. Peter Lipták
17., 22., 35. Libor Štohanzl
22. 9. 07 12:30 HANSP Boca Seniors Torpedo Cannabis 3. 4:4 (1:4)
Vyrovnané utkání, remíza sluší oběma týmům. Karel Jindrák, Petr Kotrbáček
Boca Seniors Torpedo Cannabis
Marek Stibor – Lukáš Hošek, Ladislav Kloud, Jaromír Knill, David Malý, Vít Mrkvička, Petr Pošík, Stanislav Sochor, Josef Svoboda vs Jan Mašek – Miloš Cabala, Vojtěch Chlan, Marek Mádr, Jozef Mišutka, Martin Motl, Milan Vala
9. Vít Mrkvička
45. Stanislav Sochor
51., 54. David Malý
14., 28. Milan Vala
22. Miloš Cabala
26. Jozef Mišutka
15. 9. 07 16:15 TEMPO Atlético Cerveza Boca Seniors 2. 2:3 (0:2)
Celkem kvalitně odehraný zápas s několika neproměněnými šancemi na obou stranách. Boca Seniors zaslouženě vyhrála. Stanislav Vlasák, Libor Bečvář
Atlético Cerveza Boca Seniors
Jakub Hulík – Daniel Kropík, Martin Lukáč, Jan Procházka, Jan Šimek, Pavel Skořepa, Jan Zachariáš vs Marek Stibor – Lukáš Hošek, Radek Hudos, Ladislav Kloud, Jaromír Knill, Petr Pošík, Martin Sendulský, Stanislav Sochor
36., 55. Jan Zachariáš 3. Radek Hudos
25. Lukáš Hošek
51. Ladislav Kloud
8. 9. 07 12:30 HANSP Boca Seniors Ramutant CF 1. 0:4 (0:0)
Zajímavé utkání už od začátku zápasu. Hosté byli spíše techničtějším týmem, zato domácí spíše bojovným. Přesto nastřelili po pěkných akcích 2 tyčky a obličej gólmana. Ve druhé půli ovládli hru hosté a po rychlých kombinacích vstřelili góly. Slušně hrané utkání.
Boca Seniors Ramutant CF
Marek Stibor – Roman Hanus, Lukáš Hošek, Radek Hudos, Ladislav Kloud, Jaromír Knill, Vít Mrkvička, Petr Pošík, Martin Sendulský, Stanislav Sochor vs Jiří Klečka – Filip Francek, František Klečka, Václav Král, Lukáš Opava, Petr Petřina, Michal Vávra, Michal Vítek