Ne 28.10.07 16:15 HANSP Neúspěch Strouhalák Bagr 1.FC   (HL8Q)
Ne 28.10.07 17:30 HANSP Kucí vopálení SK Vixens   (HL8Q)
Ne 18.11.07 08:45 BECH Kovárna PC No madam ! A   (HL6I)
Ne 18.11.07 10:00 BECH Dinamo Praha Morna to zařídí FC   (HL8J)
Ne 2.12.07 12:30 zzHAGI4 Noťa FC Bohemia Chips TJ A   (HL8O)
Ne 2.12.07 13:45 zzHAGI4 Saens 1.FC C Květák   (HL6J)

9. 12. 07 12:30 zzS1 River lejt B Kulva PVC 11. 3:2 (2:2)
Kulva sice šla rychle do vedení, ale do půle bylo vyrovnáno a nakonec to byla právě ona, kdo tahal za kratší konec.
River lejt B Kulva PVC
Ondřej Melena – Jiří Kohout, Jakub Kotas, Jan Lőbl, Adam Mayer, Petr Mazanec, Vojtěch Mika, Tomáš Nulíček vs Jan Polnar – Petr Hájek, Zbyněk Pokorný, Petr Procházka, Milan Švík, Tomáš Zajíc, Milan Zeman
22., 36. Adam Mayer
28. Jiří Kohout
9. Milan Švík
15. Petr Hájek
25. 11. 07 13:45 zzS1 Drny FC River lejt B 10. 5:0 (1:0)
Utkání bylo ovlivněno brzkým vyloučením hráče hostí a od toho se vyvíjel celý průběh hry. David Janovský, Václav Zubal
Drny FC River lejt B
Štěpán Šulc – Radek Čebiš, Tomáš Čebiš, Šimon Jonáš, Jan Kubík, Lukáš Pitelka, Sebastián Šulc, Gejza Trgiňa vs Petr Mazanec – Filip Kašpar, Jiří Kohout, Jakub Kotas, Jan Kučera, Jan Lőbl, Adam Mayer, Ondřej Melena, Tomáš Nulíček
45. Adam Mayer
11. 11. 07 15:00 P2 River lejt B Beerchester United 9. 1:1 (1:0)
River Lejt byl celý zápas jasně lepší, ale neproměnil spoustu šancí a o vedení následně přišel. Nakonec utkání skončilo nezaslouženou remízou
River lejt B Beerchester United
Jakub Kotas – Filip Kašpar, Jiří Kohout, Jan Kučera, Jan Lőbl, Adam Mayer, Petr Mazanec, Ondřej Melena, Vojtěch Mika, Tomáš Nulíček vs Ivo Míča – František Kylar, Zdeněk Labský, Jiří Lebeda, Zdeněk Nesveda, Štěpán Pavlíček, Lukáš Pilař, Petr Vítek
25. Jiří Kohout 46. Štěpán Pavlíček
4. 11. 07 15:00 zzS2 Alvarez D.C. River lejt B 8. 2:5 (0:1)
Utkání vyhrál lepší tým a to i díky tomu, že se za ně prosadil skvělý a neomylný útočník s iniciály OG, který se stal nakonec i nejlepším hráčem utkání.
Alvarez D.C. River lejt B
Ladislav Vamberský – Jan Chmelík, Robert Jiroušek, Roman Kovařík, Roland Marcsa, Eduard Souček, Alexandr Vobora, Zdeněk Zahradník vs Tomáš Nulíček – Filip Kašpar, Jiří Kohout, Jakub Kotas, Jan Lőbl, Adam Mayer, Petr Mazanec, Ondřej Melena, Vojtěch Mika
59. OG
21. 10. 07 20:00 P2 River lejt B Úderka Žižkov junioři 7. 4:5 (4:3)
Parádní utkání, parádní obrat a parádní góly.
River lejt B Úderka Žižkov junioři
Jakub Kotas – Filip Kašpar, Jiří Kohout, Jan Kučera, Jan Lőbl, Adam Mayer, Petr Mazanec, Ondřej Melena, Vojtěch Mika, Tomáš Nulíček vs Vojtěch Šmahel – Radek Čech, Lukáš Mráz, Luděk Novotný, Jan Pázler, Jakub Písařík, Tomáš Pospíšil, Pavel Řezáč, Robert Šupita
32. Jakub Písařík
14. 10. 07 13:45 zzPANK1 Sturm JM River lejt B 6. 2:1 (1:1)
Utkání mělo pikantní úvod. Sturm nastoupil oslaben, přesto se hned v první minutě ujal vedení. Po doplnění stavu hráčů bylo vzápětí vyrovnáno a poločas tak skončil nerozhodně. Hned po změně stran se Strum opět ujal vedení a jak se později ukázalo, byl to gól vítězný.
Sturm JM River lejt B
Filip Kotek – Martin Frank, Petr Linx, Jiří Ouředník, Martin Soukup, Jan Vybíral vs Jakub Kotas – Filip Kašpar, Jiří Kohout, Jan Kučera, Jan Lőbl, Adam Mayer, Petr Mazanec, Ondřej Melena, Vojtěch Mika, Tomáš Nulíček
1., 31. Jiří Ouředník 3. Jiří Kohout
7. 10. 07 16:15 zzS1 River lejt B Sme moc 5. 6:0 (3:0)
Jednoznačné vítězství River lejtu, který převyšoval soupeře ve všech směrech. Petr Valenta, Jan Hanák
River lejt B Sme moc
Jakub Kotas – Filip Kašpar, Jiří Kohout, Jan Kučera, Jan Lőbl, Adam Mayer, Petr Mazanec, Ondřej Melena, Vojtěch Mika, Tomáš Nulíček vs Martin Vodrážka – Libor Bečvář, Josef Březina, Jan Pokorný, Filip Šarboch, Václav Šimáček, Stanislav Vlasák, Radek Voštiňák
17. Petr Mazanec
26., 28., 44. Adam Mayer
32. Jiří Kohout
57. Filip Kašpar
30. 9. 07 16:15 zzS1 Věčná žízeň River lejt B 4. 4:2 (3:1)
V tomto svižně hraném zápase se prosadila zkušenost domácích, kteří si rozhodující náskok vybudovali už v prvním poločase. Rychlost a dravost hostů se neujala ani po změně stran.
Věčná žízeň River lejt B
Marek Poláček – Vlastimil Brabenec, Roman Čečák, Hynek Češpiva, Oleksandr Ivanov, Radek Kindlmann, Jiří Mrázek, Stanislav Obršál vs Jakub Kotas – Filip Kašpar, Jiří Kohout, Jan Kučera, Jan Lőbl, Adam Mayer, Petr Mazanec, Ondřej Melena, Vojtěch Mika, Tomáš Nulíček
2. Jiří Mrázek
28. Stanislav Obršál
30. Roman Čečák
57. Oleksandr Ivanov
26. Adam Mayer
45. Tomáš Nulíček
23. 9. 07 16:15 P2 Parta AC River lejt B 3. 2:4 (2:2)
Ve slušně hraném utkání byl první poločas herně vyrovnaný. S přibývajícím časem se projevil věkový rozdíl a tým River lejt převzal iniciativu, díky které po zásluze vyhrál. Viktor Vaniš, Josef Matějka
Parta AC River lejt B
Jaroslav Tichý – Vladimír Dusil, Petr Hazuka, Tomáš Laštovička, Daniel Machytka, Stanislav Smola, Pavel Suchopár, Vladimír Zelenka, Zdeněk Zimovčák vs Vojtěch Mika – Filip Kašpar, Jiří Kohout, Jakub Kotas, Jan Kučera, Adam Mayer, Petr Mazanec, Ondřej Melena, Tomáš Nulíček
12. Pavel Suchopár
17. Petr Hazuka
19., 34. Adam Mayer
22., 53. Jiří Kohout
16. 9. 07 17:30 zzS1 River lejt B Old Mosquitos 2. 4:1 (0:1)
Ve vyrovnaném utkání rozhodla neuvěřitelná čtyřminutovka Riveru, kde se třikrát blýskl hráč Kohout. To rozhodlo o vítězi utkání. Ladislav Kloud
River lejt B Old Mosquitos
Jiří Kohout – Filip Kašpar, Jakub Kotas, Jan Lőbl, Adam Mayer, Petr Mazanec, Vojtěch Mika vs Jiří Sedmík – Richard Franěk, Josef Hervert, Radek Opichal, František Slavíček, Jiří Uchytil, Jiří Uchytil, Jan Urban, Oldřich Vacek
47., 48., 49. Jiří Kohout
50. Adam Mayer
10. Radek Opichal 18. Radek Opichal
9. 9. 07 17:30 zzS1 Los Muchachos River lejt B 1. 3:1 (1:0)
Poměrně čistá hra bez větších faulů. Jakub Havlíček
Los Muchachos River lejt B
David Marko – Igor Homolka, Lukáš Janovský, Jan Kořínek, Ondřej Kořínek, Ondřej Kotal, Pavel Nulíček, Jan Vážný vs Adam Mayer – Filip Kašpar, Jiří Kohout, Jakub Kotas, Jan Kučera, Jan Lőbl, Petr Mazanec, Vojtěch Mika, Tomáš Nulíček