So 15.9.07 08:45 zzNKBE Šachťor Praha CF Černý koně TMK   (HL8G)
So 15.9.07 10:00 zzNKBE Rokoska VET B Přezletice SG   (VL4B)
So 15.9.07 11:15 zzNKBE Vozovna Hloubětín B Přezletice SK RSC   (HL7F)
So 10.11.07 10:00 zzPANK1 Praetorians FC A 64! FC Kobylisy A   (HL7E)
So 10.11.07 11:15 zzPANK1 Real TIDE XXL Lipodur FC A   (HL6D)
So 10.11.07 12:30 zzPANK1 Sloni na Pobřeží A Bílá pohroma   (HL8I)

9. 12. 07 12:30 zzS1 River lejt B Kulva PVC 11. 3:2 (2:2)
Kulva sice šla rychle do vedení, ale do půle bylo vyrovnáno a nakonec to byla právě ona, kdo tahal za kratší konec.
River lejt B Kulva PVC
Ondřej Melena – Jiří Kohout, Jakub Kotas, Jan Lőbl, Adam Mayer, Petr Mazanec, Vojtěch Mika, Tomáš Nulíček vs Jan Polnar – Petr Hájek, Zbyněk Pokorný, Petr Procházka, Milan Švík, Tomáš Zajíc, Milan Zeman
22., 36. Adam Mayer
28. Jiří Kohout
9. Milan Švík
15. Petr Hájek
25. 11. 07 16:15 P1 Kulva PVC Parta AC 10. 1:1 (1:0)
O výsledku utkání rozhodly dvě branky v úvodu a v závěru. Kulva se dostala do vedení, lépe kombinovala, víckrát se ale neprosadili. Parta naopak zapla a v jedné z posledních šancí urvala bod.
Kulva PVC Parta AC
Jan Polnar – Petr Hájek, Jan Procházka, Petr Procházka, Milan Švík, Martin Zajíc, Milan Zeman vs Jaroslav Tichý – Vladimír Dusil, Petr Hazuka, Roman Slanina, Stanislav Smola, Pavel Suchopár, Vladimír Zelenka, Zdeněk Zimovčák
6. Jan Procházka 55. Zdeněk Zimovčák
4. 11. 07 13:45 zzJUNI2 Kulva PVC Los Muchachos 8. 6:1 (1:0)
Utkání hrané ve velmi klidném tempu a s převahou domácího mužstva. Josef Kalabis, Petr Kalabis
Kulva PVC Los Muchachos
Jan Polnar – Petr Hájek, Zbyněk Pokorný, Jan Procházka, Petr Procházka, Milan Švík, Martin Zajíc, Milan Zeman vs Ondřej KořínekLukáš Janovský, Jan Kořínek, Ondřej Kotal, Pavel Nulíček
8., 34. Petr Hájek
37. Martin Zajíc
38., 52. Jan Procházka
51. Milan Švík
50. Ondřej Kotal
21. 10. 07 13:45 zzCIS Kulva PVC Věčná žízeň 7. 2:2 (2:1)
Vyrovnaný zápas s mnoha šancemi na obou stranách. Pohledné utkání. Roman Petrák, Filip Burda
Kulva PVC Věčná žízeň
Jan Polnar – Petr Hájek, Zbyněk Pokorný, Jan Procházka, Petr Procházka, Milan Švík, Martin Zajíc, Tomáš Zajíc, Milan Zeman vs Marek Poláček – Roman Čečák, Josef Hojsák, Oleksandr Ivanov, Jiří Mrázek, Milan Pazdera, Jiří Vrzal
1. Martin Zajíc
23. OG
15. Josef Hojsák
51. Roman Čečák
13. 10. 07 18:45 ZAK Drny FC Kulva PVC 6. 3:6 (1:2)
Jednoznačné a naprosto zasloužené vítězství Kulvy, jejíž hru režíroval Procházka, sám autor dvou branek. Hráči Drnů korigovali debakl až v závěru, jinak připomínali, i díky rudým dresům, Spartu - při minimální organizaci hry se věnovali především diskuzím mezi sebou a ve druhé půli také s rozhodčím.
Drny FC Kulva PVC
Štěpán Šulc – Radek Čebiš, Tomáš Čebiš, Šimon Jonáš, Jan Kubík, Lukáš Kubík, Jiří Martinec, Lukáš Pitelka, Gejza Trgiňa vs Jan Polnar – Petr Hájek, Zbyněk Pokorný, Petr Procházka, Radovan Škor, Milan Švík, Tomáš Zajíc, Milan Zeman
11. Tomáš Čebiš
59., 60. Jiří Martinec
10., 48. Tomáš Zajíc
12., 56. Petr Procházka
35., 46. Radovan Škor
7. 10. 07 15:00 P2 Kulva PVC Beerchester United 5. 2:1 (1:1)
Slušné utkání, které rozhodla smolná vlastní branka Beerchesteru, který se v závěru snažil mocně vyrovnat, ale marně. Tomáš Voříšek, Bohumil Mauer
Kulva PVC Beerchester United
Jan Polnar – Petr Hájek, Zbyněk Pokorný, Jan Procházka, Petr Procházka, Milan Švík, Martin Zajíc, Milan Zeman vs Lukáš Pilař – Tomáš Dostál, Filip Ernest, Ivo Míča, Štěpán Pavlíček, Petr Vítek
18. Petr Hájek
38. OG
27. Filip Ernest
23. 9. 07 20:00 P1 Kulva PVC Úderka Žižkov junioři 3. 2:12 (1:6)
Pro mladý a běhavý vítězný tým bylo napravit nevydařený exhibiční kousek vlastního gólmana z první minuty zápasu naprostou hračkou. Zvítězil tým s velkou budoucností v HL.
Kulva PVC Úderka Žižkov junioři
Milan Zeman – Petr Hájek, Zbyněk Pokorný, Jan Procházka, Petr Procházka, Martin Zajíc vs Pavel Řezáč – Radek Čech, Lukáš Mráz, Luděk Novotný, Jan Pázler, Tomáš Pospíšil, Adam Smíšek, Robert Šupita
52. Petr Procházka
7., 14., 30., 35., 56., 58. Lukáš Mráz
7., 31. Tomáš Pospíšil
27., 40. Jan Pázler
28. Robert Šupita
54. Luděk Novotný
16. 9. 07 17:30 zzPANK2 Sturm JM Kulva PVC 2. 2:2 (0:2)
Dá se říci, že domácí byli po celý zápas lepším týmem, ale trochu je zmrazil velice laciný první gól, který inkasovali po špatné domluvě gólmana s obráncem. Když před poločasem udeřila Kulva podruhé, vypadalo to se Sturmem bledě. Jenže v 37 minutě se k údivu všech přiznal hráč hostů k ruce a jak už to bývá, z nařízené standartky domácí skórovali. Kapitán Sturmu pak osm minut před koncem zařídil remízu.
Sturm JM Kulva PVC
Filip Kotek – Milan Dolejš, Martin Frank, Martin Hyánek, Jan Hynek, Petr Ondrejec, Jiří Ouředník, Martin Soukup, Jan Vybíral vs Jan Polnar – Petr Hájek, Zbyněk Pokorný, Jan Procházka, Petr Procházka, Milan Švík, Martin Zajíc, Milan Zeman
37., 58. Martin Hyánek 8. Petr Hájek
27. Martin Zajíc
9. 9. 07 17:30 zzTKSPA Kulva PVC Sme moc 1. 2:3 (1:1)
Velmi povedený, pohledný a vyrovnaný zápas s mnoha šancemi na obou stranách. Utkání bez větších emocí. Tomáš Řádek, Jakub Tichý
Kulva PVC Sme moc
Jan Polnar – Petr Hájek, Zbyněk Pokorný, Jan Procházka, Petr Procházka, Milan Švík, Martin Zajíc, Milan Zeman vs Libor Bečvář – Josef Březina, Filip Šarboch, Václav Šimáček, Stanislav Vlasák, Martin Vodrážka, Radek Voštiňák
23. Martin Zajíc
37. Milan Švík
22. Stanislav Vlasák
39. Radek Voštiňák
59. Josef Březina
2. 9. 07 16:15 P2 Alvarez D.C. Kulva PVC 4. 2:3 (1:1)
Od začátku utkání bylo poznat, že jde o začátek sezóny. Oba týmy hráli opatrně, nikdo nechtěl udělat chybu. Shod bylo více, oba týmy hráli v zeleném, oba takticky a na obou stranách stáli výborní brankáři. Více příležitostí si vytvořila Kulva, tři z nich proměnila a po zásluze vyhrála. Za zmínku stojí výkon gólmana Alvarezu. Na dresu měl jméno "Boss" a přesně tak i hrál. Daniel Sander, Štěpán Hradečný