8. STS Chvojkovice - Brod 11 5 1 5 23:23 9

Pá 16.11.07 17:00 HANSP Beer boys Pradox 1.FC   (HL7D)
Pá 16.11.07 18:15 HANSP Stará garda Hučák PI FC   (HL4C)
Pá 30.11.07 19:00 P2 Oratoř Kobylisy Stará garda   (HL4C)
Pá 30.11.07 20:15 P2 Podolka FC CK pánbu nás netrestej   (HL7D)

29. 11. 07 19:30 DEKAN STS Chvojkovice - Brod Lipodur FC A 11. 1:2 (0:0)
Fotbalová kvalita byla na straně Chvojkovic, avšak vyhrál tým s větší bojovností a celkovým nasazením.
STS Chvojkovice - Brod Lipodur FC A
Ludvík Kopáč – Zdeněk Chuchel, Martin Dlouhý, Jiří Siarka, Lukáš Trš, Jan Váňa vs Tomáš Benda – Ladislav Benda, Petr Benda, Miroslav Brůna, Jiří Cvejn, Petr Dvořák, Jan Plachý, Jakub Reimar, Jakub Vindiš, Vladimír Vindiš, Marek Žižka
54. Lukáš Trš 32 Lukáš Trš 33., 58. Petr Dvořák 23. Ladislav Benda
29. Jiří Cvejn
17. 11. 07 11:15 zzPANK1 Lipodur FC A Sorry FC 10. 5:3 (3:1)
Velice bojovné utkání, kde měl domácí tým jasně navrch. Hosté dokázali využít perfektně nacvičených standartních situací. Zápas byl hrán ve velkém tempu.
Lipodur FC A Sorry FC
Tomáš Benda – Ladislav Benda, Petr Benda, Jiří Cvejn, Petr Dvořák, Jan Plachý, Jakub Vindiš, Vladimír Vindiš, Marek Žižka vs Luděk Pokorný – Pavel Jenderka, Michal Mertl, Jakub Sochor, Vilém Svoboda, Radek Taške, Petr Vtípil
1., 11., 30., 37. Petr Dvořák
51. Jan Plachý
10., 55. Vilém Svoboda
41. Jakub Sochor
25. Vilém Svoboda
10. 11. 07 11:15 zzPANK1 Real TIDE XXL Lipodur FC A 9. 1:5 (0:3)
V poli lépe kombinačně vybavení hosté se prosazovali v prvním poločase díky velmi dobře hrajícímu hrotu Dvořákovi. Domácí kontrovali pouze občasnými protiútoky. Ve druhé půli se hra vyrovnala, ale na zvrat ve výsledku snaha domácích nestačila.
Real TIDE XXL Lipodur FC A
Radek Řehoř – Pavel Bošek, Jiří Bouše ml., Peter Demjanovič, Jan Pilmaier, David Řezníček, Roman Vokál vs Tomáš Benda – Ladislav Benda, Petr Benda, Petr Dvořák, Jan Plachý, Jakub Reimar, Jakub Vindiš, Vladimír Vindiš, Marek Žižka
42. Roman Vokál 5. Petr Benda
15., 25. Petr Dvořák
35., 56. Marek Žižka
1. 11. 07 18:15 zzTKSPA Lipodur FC A Modrá vopice TJ 8. 4:2 (1:1)
První poločas byl velice vyrovnaný s krásnými akcemi na obou stranách. Druhá půle byla taky vyrovnaná, ale rozhodl gól v poslední minutě. Karel Klement, Rostislav Vlk
Lipodur FC A Modrá vopice TJ
Tomáš Benda – Ladislav Benda, Petr Benda, Miroslav Brůna, Petr Dvořák, Jan Plachý, Jakub Reimar, Jakub Vindiš, Vladimír Vindiš, Marek Žižka vs Jakub Skála – Filip Hamza, Michal Hlavatý, Marek Jaroš, Viktor Klečar, Martin Kmoch, Jan Růžička, Petr Šilhánek
9., 52. Petr Dvořák
44. Miroslav Brůna
60. Marek Žižka
17. Marek Jaroš
35. Petr Šilhánek
18. 10. 07 18:15 BECH Lipodur FC A Trilog TJTN FC 7. 5:1 (1:0)
Zpočátku svižného utkání zazvonily na obou stranách tyče. Optickou převahu tým Trilog nezúročil. Z nebezpečného výpadu skóroval soupeř a na začátku druhého poločasu zvýšil nechytatelnou bombou do Šibenice. Obraz hry se nezměnil. Trilog hrál a snažil se, ale brankář domácích čaroval. Na závěr přišla gólová smršť. Velmi slušně hrané utkání. Dušan Malý, Tomáš Kutal
Lipodur FC A Trilog TJTN FC
Tomáš Benda – Ladislav Benda, Miroslav Brůna, Jiří Cvejn, Petr Dvořák, Jan Plachý, Jakub Reimar, Jakub Vindiš, Vladimír Vindiš, Marek Žižka vs Zdeněk Pospíšil – Ivo Koukolík, Jiří Lain, Martin Lorenc, Jan Maršál, Patrik Martínek, David Najman, Lukáš Najman, Petr Řezníček
20., 48. Petr Dvořák
32. Marek Žižka
60. Jakub Vindiš
60. Jan Plachý
58. Ivo Koukolík
13. 10. 07 11:15 zzPANK1 Kožich II.FC Lipodur FC A 6. 1:2 (1:1)
Zbytečně vyhecované utkání rozhodl ve svůj prospěch tým FC Lipodur A díky hráči Dvořákovi.
Kožich II.FC Lipodur FC A
Petr Šťástka – Daniel Bláha, Tomáš Bubník, Jan Chládek, Štěpán Forman, Pavel Mařata, Jan Nekvapil, Tomáš Růžička, Jan Žák vs Tomáš Benda – Ladislav Benda, Miroslav Brůna, Jiří Cvejn, Petr Dvořák, Jan Plachý, Vladimír Vindiš
20. Jan Nekvapil 2., 49. Petr Dvořák
3. 10. 07 18:00 HRAB2 Lipodur FC A Kodymka FC 5. 2:1 (1:1)
Zápas byl pěkný na obě strany. Hra obou týmů byla vyrovnaná a nechyběly pěkné kombinace. Norbert Hrčko, Václav Mladý
Lipodur FC A Kodymka FC
Tomáš Benda – Petr Benda, Miroslav Brůna, Jiří Cvejn, Petr Dvořák, Jan Plachý, Jakub Reimar, Jakub Vindiš, Vladimír Vindiš, Marek Žižka vs Martin Zindulka – Jan Abrahamčík, Drahoslav Hladík, Lukáš Holeček, Pavel Honců, Dalibor Janota, Filip Petrášek, Petr Ráž, Lukáš Zindulka
6. Petr Dvořák
40. Marek Žižka
24. Pavel Honců
27. 9. 07 16:30 zzPODVI Don Giovanni Lipodur FC A 4. 4:2 (2:1)
Utkání, ve kterém se bohužel opět ukázal smutný fakt, že Hanspaulku hrají i jedinci, kteří si na hřiští léčí své komplexy a místo hry samotné se zaměřují na provokace rozhodčího a soupeřů. Vladimír Kún
Don Giovanni Lipodur FC A
Josef Bůcha – František Chalupa, Petr Doutnáč, Karel Hanžlík, Petr Hromádko, Jiří Šťastný, Antonín Svoboda, Vratislav Ulman, Ladislav Zelenka vs Petr Benda – Miroslav Brůna, Petr Dvořák, Jakub Vindiš, Vladimír Vindiš
13. Antonín Svoboda
27., 59. Jiří Šťastný
45. Karel Hanžlík
3. Petr Dvořák
42. Miroslav Brůna
15. Petr Dvořák
20. 9. 07 16:30 zzJUNI1 Lipodur FC A Žalud United 1.PC 3. 2:3 (1:1)
Pohledné, rychle hrané utkání bez větších faulů. avšak na velmi špatném terénu bez možnosti hrát kombinační fotbal. Šance vsítit gól byly na obou stranách, ale většina skončila daleko od brány a zbytek byl pochytán gólmany.
Lipodur FC A Žalud United 1.PC
Tomáš Benda – Ladislav Benda, Petr Benda, Miroslav Brůna, Petr Dvořák, Jan Plachý, Jakub Reimar, Vladimír Vindiš vs Luboš Mucha – Petr Černý , Petr Fulín, Adam Horák, Martin Kucmocht, Petr Kucmocht, Roman Neužil, Pavel Řehánek, Miroslav Šafránek, Vladislav Stárek
14. Petr Dvořák
57. OG
28. OG
53. Petr Fulín
60. Petr Kucmocht
13. 9. 07 18:00 zzZARUB Vinohrady FC Lipodur FC A 2. 0:1 (0:0)
Utkání bylo ukázkou hádek a ne hry.

Kpt. Vinohrady FC: S takto uvedeným zápisem nesouhlasím.
Vinohrady FC Lipodur FC A
Liboslav Matoušek – Josef Brejník, Jiří Černý, Jaroslav Chott, Jan Epstein, Milan Kaděra, Miloš Macek, Milan Novák, Miroslav Pazdera, Karel Velíšek, Jan Zajíc vs Tomáš Benda – Ladislav Benda, Petr Benda, Miroslav Brůna, Jiří Cvejn, Petr Dvořák, Jan Plachý, Jakub Vindiš, Vladimír Vindiš, Marek Žižka
3 Jaroslav Chott
60 Miroslav Pazdera
54. Petr Dvořák 3. Jiří Cvejn
46. Jakub Vindiš
47. Jiří Cvejn
60. Ladislav Benda
6. 9. 07 17:00 zzPANK1 Lipodur FC A Vibromax 1985 1. 6:0 k.
Vybromax se nesešl v dostatečném počtu. Jindřich Smolík, Martin Zdobinský
Lipodur FC A Vibromax 1985
Tomáš Benda – Ladislav Benda, Petr Benda, Miroslav Brůna, Jiří Cvejn, Petr Dvořák, Jan Plachý, Jakub Vindiš, Vladimír Vindiš, Marek Žižka vs Pavel Hájek – Petr Burian, Milan Höllge, Jiří Mužíček