Ne 4.11.07 15:00 P2 Sever 1.FC Polnohospodár Praha   (HL4E)
Ne 4.11.07 16:15 P2 Kontis 1.FC Rychlí hroši APK   (HL4B)

3. 12. 07 18:15 DEKAN Demínka B Vejškrabek AB 11. 6:0 k.
19. 11. 07 18:15 DEKAN Spalovna FK Demínka B 10. 3:2 (2:2)
Josef Švejda – Jan Fyrbach, Martin Grňa, Roman Hübl, Jaroslav Kršek, Robert Krunčík, Vojtěch Šafář vs Jaroslav Pfeifer – Lukáš Janotka, Jan Kropík, Daniel Materna, Daniel Rmoutil, Zdeněk Šebek, Robert Spálavský, Jakub Truneček, Tomáš Velinský, Daniel Zavadil
28. Robert Krunčík
3. Tomáš Velinský
30. Daniel Zavadil
12. 11. 07 18:15 DEKAN Demínka B Delirium FC 9. 10:1 (6:0)
Jednoznačná záležitost, hosté jsou oprávněně v osmé lize, ale slušela by jim i nějaká nižší. Demínka korunovala svou převahu v poslední minutě, kdy dovršila desítku. Martin Bobysud, Libor Eichelmann
Demínka B Delirium FC
Jaroslav Pfeifer – Lukáš Janotka, Jan Kropík, Daniel Materna, Daniel Rmoutil, Zdeněk Šebek, Jiří Šotola, Robert Spálavský, Jakub Truneček, Tomáš Velinský, Daniel Zavadil vs Jiří Smejkal – Petr Dittrich, Daniel Hanšpach, Zdeněk Hrabák, Tomáš Směták, David Valenta, Václav Vávra
52. Tomáš Směták
5. 11. 07 18:15 DEKAN Čakovice Praha Demínka B 8. 4:7 (4:4)
Hosté začali velice špatně, po chybách gólmana brzy prohrávali. S postupujícím časem však rostl i jejich výkon, utkání tedy dovedli nakonec do vítězného konce. Nutno podotknout, že zaslouženě.
Čakovice Praha Demínka B
Andreas García – Josef Ferkl, Petr Kosydar, Jiří Kurek, Jiří Novák, Michal Plíva vs Jaroslav Pfeifer – Lukáš Janotka, Jan Kropík, Daniel Materna, Daniel Rmoutil, Zdeněk Šebek, Jiří Šotola, Tomáš Velinský, Daniel Zavadil
5. Jiří Kurek
8., 13. Jiří Novák
17. Josef Ferkl
11., 28. Zdeněk Šebek
19., 32., 51., 59. Daniel Zavadil
21. Jan Kropík
29. 10. 07 18:15 DEKAN Demínka B Canary FC 7. 4:0 (2:0)
Jednoznačné utkání. Canary byli v útoku naprosto neškodní a proto utrpěli jasnou porážku Martin Bobysud
Demínka B Canary FC
Jaroslav Pfeifer – Lukáš Janotka, Daniel Materna, Daniel Rmoutil, Zdeněk Šebek, Jiří Šotola, Tomáš Velinský, Daniel Zavadil vs Radek Miss – Miloslav Jandečka, Filip Krumbholc, Ivan Mazák, Roman Mlázovský, Roman Pavlík, Josef Trávníček, Pavel Virt
12. Daniel Rmoutil
17., 58. Zdeněk Šebek
46. Daniel Zavadil
15. 10. 07 18:15 DEKAN Blankyt bulldogs Demínka B 6. 3:3 (0:2)
Velmi kvalitní a povedené utkání. Demínka měla více ze hry v první půli a těžila ze střelecké dispozice Zavadila. Buldoci ale ve druhé půli zabojovali a snížili na 2:1. Snahu neutlumil ani gól na 3:1. Když už se zdálo, že Demínka vyhraje, tak Černoch ranou pod břevno rozhodl o spravedlivé dělbě bodů. Libor Eichelmann, Martin Bobysud
Blankyt bulldogs Demínka B
Robert Sanislo – Jiří Bieber, Tomáš Bieber, David Buneš, Zdeněk Černoch, Radek Hořák, Milan Knoblau, Milan Knoblau, Pavel Knoblau, Jan Krutský, Milan Riener, Jiří Studený vs Jaroslav Pfeifer – Josef Havír, Lukáš Janotka, Jan Kropík, Daniel Materna, Robert Spálavský, Jakub Truneček, Tomáš Velinský, Daniel Zavadil
35. David Buneš
38., 60. Zdeněk Černoch
21., 27., 37. Daniel Zavadil 45. Lukáš Janotka
8. 10. 07 18:15 DEKAN Demínka B Tuscarora B 5. 2:3 (1:2)
Vyhrálo šťastnější mužstvo. Lukáš Splavec, Václav Šinkmajer
Demínka B Tuscarora B
Josef Havír – Lukáš Janotka, Jan Kropík, Daniel Materna, Daniel Rmoutil, Jiří Šotola, Robert Spálavský, Jakub Truneček, Tomáš Velinský, Daniel Zavadil vs Jiří Vanča – Jan Fiala, Kamil Fojtík, Petr Ježek, Stanislav Kinčl, Lukáš Perský, Slávek Rummel, Tomáš Rummel, Robert Samek
21. Tomáš Velinský
59. Jan Kropík
6., 19., 55. Lukáš Perský
1. 10. 07 18:15 DEKAN SK Elet Demínka B 4. 0:7 (0:3)
Pěkně hrané utkání v podání Demínky B, která zaslouženě vyhrála. Ladislav Jizba, Roman Meixner
SK Elet Demínka B
Petr Zlesa – Petr Bartík, Bohdan Fuka, Jan Hodek, Martin Musil, Jiří Nekula, František Rada vs Josef Havír – Lukáš Janotka, Daniel Materna, Jaroslav Pfeifer, Daniel Rmoutil, Jiří Šotola, Robert Spálavský, Jakub Truneček, Tomáš Velinský, Daniel Zavadil
8., 28., 50. Jakub Truneček
12. Robert Spálavský
55. Tomáš Velinský
58. Jaroslav Pfeifer
17. 9. 07 18:15 DEKAN Demínka B Panika Praha FC B 3. 6:1 (2:0)
Jednoznačně hrané utkání Demínky, které tvořil hru Dan Zavadil. Nejprve v 19.minutě protrhl střeleckou smůlu svého týmu a nakonec dotvořil hattrick brankami ve 44. a 50.minutě. Utkání bylo hráno velmi slušně bez jediného faulu. Ladislav Jizba, Martin Šmaus
Demínka B Panika Praha FC B
Daniel Zavadil – Josef Havír, Lukáš Janotka, Jan Kropík, Daniel Materna, Jaroslav Pfeifer, Jiří Šotola, Jakub Truneček, Tomáš Velinský vs Ladislav Král – Petr Bartoš, Vladimír Malý, Bohuslav Němeček, František Rejzek, Tomáš Sklenář
19., 44., 50. Daniel Zavadil
26., 42., 51. Jakub Truneček
55. Tomáš Sklenář
10. 9. 07 18:15 DEKAN Koza znezaneřáděná Demínka B 2. 1:5 (0:2)
Slušné utkání v deštivém počasí. Vyhrálo mužstvo, které umí dávat góly. Václav Šinkmajer, Lukáš Splavec
Koza znezaneřáděná Demínka B
Kryštof Kobeda – Jan Barták, Aleš Jindřich, Jan Kopal, Martin Matějka, Jan Papoušek, Pavel Ptáček, Pavel Sehnal, Robert Šenk, Martin Spilka vs Josef Havír – Lukáš Janotka, Jan Kropík, Daniel Materna, Zdeněk Šebek, Robert Spálavský, Jakub Truneček, Tomáš Velinský, Daniel Zavadil
53. Martin Spilka 10., 34. Daniel Zavadil
13., 52. Robert Spálavský
51. Zdeněk Šebek
3. 9. 07 18:15 DEKAN Demínka B Druháci AFK 1. 3:5 (2:4)
Utkání, které o několik stupňů předčilo úroveň 8.ligy a oba týmy si za předvedený fotbal zaslouží absolutorium.