So 8.9.07 11:15 zzHAGI4 64! FC Kobylisy A Balbín FC   (HL7E)
So 20.10.07 10:00 zzHAGI3 Berlínští lvi Green tyros   (HL2B)
So 20.10.07 11:15 zzHAGI3 Vládci Prahy Popel Praha FC   (HL8B)

9. 12. 07 12:30 P2 Inter Lotyšák VET A Hvězda VAB F.C. 11. 6:0 (0:0)
Klidné utkání. Vše rozhodlo prvních deset minut druhého poločasu.
Petr Haas – Pavel Brož, Zdeněk Janoušek, Viktor Komar, Jan Malypetr, Oldřich Šára, Karel Štika vs Antonín Kobliha – Petr Babka, Norman David, Petr Hejtmánek, Pavel Jakubček, Vladimír Krebes, Rastislav Kuba, Ivan Pašek
37. Jan Malypetr
40. Karel Štika
45. Viktor Komar
25. 11. 07 12:30 DEKAN Hvězda VAB F.C. Trops Old Boys 1.SK 10. 2:4 (1:3)
Zbytečně vyhecované utkání se spoustou faulů, ale i gólů. Nakonec vyšlo vítězně pro tým Trops. Martin Blažek, Martin Kamarýt
Hvězda VAB F.C. Trops Old Boys 1.SK
Antonín Kobliha – Petr Babka, Josef Bouda, Norman David, Petr Hejtmánek, Pavel Jakubček, Vladimír Krebes, Karel Kuthan vs Miloš Hrdina – Petr Kovanda, Petr Krča, Michal Moučka, Jaroslav Procházka, Petr Pulchart, Jan Severa, Radek Škarda
4. Karel Kuthan
40. Pavel Jakubček
10., 30. Jan Severa
15. Michal Moučka
33. Petr Krča
26. Petr Krča
18. 11. 07 13:45 zzPODVI Speciál jedna Hvězda VAB F.C. 9. 0:10 (0:3)
První polovina zápasu byla vyrovnaná, ale branky padaly jen na jednu stranu. Druhá půlka byla plně v režii Hvězdy, která ještě mnoho šancí nedala. Tomáš Říha, Petr Panocha
Speciál jedna Hvězda VAB F.C.
Jiří Dorazil – Zdeněk Brandtner, Miroslav Hajský, Pavel Procházka, Petr Šedivý, Radovan Sveykovský, Ladislav Svoboda, Ivan Vokurka, Jaroslav Zíka vs Antonín Kobliha – Petr Babka, Josef Bouda, Luděk Fencl, Petr Hejtmánek, Pavel Jakubček, Vladimír Krebes, Karel Kuthan
18 Radovan Sveykovský 16., 29. Karel Kuthan
20. Luděk Fencl
37., 47., 48., 51. Pavel Jakubček
53., 54. Petr Hejtmánek
58. Josef Bouda
4. 11. 07 11:15 P2 Hvězda VAB F.C. SG Sumci Žižkov 8. 5:2 (1:1)
Neskutečná fyzičky a technika zdobila toto utkání. Nechtělo se věřit, že hrajou veteráni a už vůbec ne, že jde o třetí ligu. Daniel Rmoutil, Jaroslav Pfeifer
Hvězda VAB F.C. SG Sumci Žižkov
Antonín Kobliha – Josef Bouda, Luděk Fencl, Petr Hejtmánek, Pavel Jakubček, Vladimír Krebes, Karel Kuthan vs Otakar Anděl – Jiří Blažek, Radovan Čáp, Josef Ducháč, Martin Hájek, Luboš Havel, Michal Muž, Petr Podaný
18., 40. Karel Kuthan
35. Josef Bouda
50., 57. Pavel Jakubček
15. Jiří Blažek
54. Luboš Havel
28. 10. 07 15:00 P2 Mamba club V Hvězda VAB F.C. 7. 1:2 (0:0)
V první půli vyrovnané utkání. Po změně stran se nádherně trefil Krebec, který skóroval střelou přes celé hřiště. Nutno podotknout, že gólman domácích při zákroku nevypadal nejlépe. Ke konci se zápas zcela zbytečně vyhrotil, když Mamba dokázala vstřelit branku na 1:2. Výsledek pak zůstal až do konce nezměněný. Jan Zelenka, Jan Šindelář
Mamba club V Hvězda VAB F.C.
Tomáš Seifert – Michal Bélai, Pavel Brejla, Pavel Hrubý, Jaroslav Lefler, Jaroslav Lukeš, Petr Musil, Milan Paclík, Petr Pavlata, Libor Povýšil vs Antonín Kobliha – Josef Bouda, Luděk Fencl, Petr Hejtmánek, Pavel Jakubček, Vladimír Krebes
51. Petr Musil 36. Vladimír Krebes
45. Luděk Fencl
21. 10. 07 15:00 zzANG Hvězda VAB F.C. Dvorce Senils 6. 5:1 (1:0)
Vyrovnané utkání s množstvím osobních soubojů a kontaktů. Hráč Jakubček trestal jakékoliv zaváhání hráčů Dvorců.
Hvězda VAB F.C. Dvorce Senils
Antonín Kobliha – Josef Bouda, Luděk Fencl, Petr Hejtmánek, Pavel Jakubček, Vladimír Krebes, Miloslav Pán vs Michal Šůcha – Tomáš Blažek, Radomír Novák, Vlastimil Olmr, Jiří Šlechta, Ivan Smrž
28. Josef Bouda
43., 47., 54., 60. Pavel Jakubček
53. Ivan Smrž 40. Radomír Novák
14. 10. 07 20:00 P2 Buran Buran VET Hvězda VAB F.C. 5. 1:5 (1:3)
  Hezký fair zápas. První poločas byl naprosto vyrovnaný. FC Hvězda byl ale daleko produktivnější. Ve druhé půli byl Buran lepší, ovšem nedal vyložené šance. Závěr byl z obou stran trošku nervózní. Taras Vatral, Jan Pospíšil
Buran Buran VET Hvězda VAB F.C.
Milan Barták – Zdeněk Barták, František Basl, Miloslav Novák, Radek Podlesný, Zdeněk Růžička, Michal Stránský, Jan Teubner, Petr Zof vs Antonín Kobliha – Josef Bouda, Norman David, Petr Hejtmánek, Pavel Jakubček, Vladimír Krebes, Rastislav Kuba, Miloslav Pán
10. Michal Stránský 21., 35. Rastislav Kuba
26., 55. Miloslav Pán
27. Pavel Jakubček
30. 9. 07 15:00 P3 Hvězda VAB F.C. Keckafogo KK VET 4. 1:1 (1:1)
Vyrovnaná hra i vyrovnaný výsledek po průměrném utkání z obou stran. Martin Černý, Petr Dosoudil
Hvězda VAB F.C. Keckafogo KK VET
Antonín Kobliha – Petr Babka, Josef Bouda, Norman David, Luděk Fencl, Petr Hejtmánek, Pavel Jakubček, Vladimír Krebes, Miloslav Pán vs Ladislav Krämer – Antonín Drbušek, Jaroslav Fait, František Hodan, Miroslav Kmínek, Otakar Košťálek, Roman Mašek, Zdeněk Papež, Marek Reichl, Miroslav Spousta
5. Pavel Jakubček 25. Otakar Košťálek
23. 9. 07 18:45 P3 Hvězda VAB F.C. Klár rávla VET 3. 5:3 (3:2)
Tvrdý zápas dobré úrovně. Tým Klár Lávra začal výtečně a v úvodu si vypracoval dvoubrankové vedení. Hráči týmu FC Hvězda VAB do přestávky ale vývoj otočili a po změně stran rozhodli o svém vítězství.
Hvězda VAB F.C. Klár rávla VET
Antonín Kobliha – Petr Babka, Josef Bouda, Norman David, Luděk Fencl, Petr Hejtmánek, Pavel Jakubček, Vladimír Krebes, Karel Kuthan, Miloslav Pán, Ivan Pašek vs Miroslav Kastner – Roman Dvořák, Martin Flegr, Pavel Novák, Ivan Rillich, David Zbořil, Jiří Zbořil, Jiří Zeman
8., 25., 32. Pavel Jakubček
18., 49. Karel Kuthan
2. Roman Dvořák
6. Jiří Zeman
53. Ivan Rillich
16. 9. 07 15:00 zzZARUB A votom to je VET Hvězda VAB F.C. 2. 3:0 (1:0)
Zasloužené vítězství domácích.
A votom to je VET Hvězda VAB F.C.
Pavel Kalát – Oleksandr Bank, Josef Faikis, Milan Havel, Milan Nový, Petr Průša, Vlodymyr Repetskyy, Petr Štěpán, Jaroslav Tuček vs Antonín Kobliha – Petr Babka, Josef Bouda, Norman David, Luděk Fencl, Pavel Jakubček, Vladimír Krebes, Miloslav Pán
12. Petr Průša
31. Josef Faikis
60. Milan Nový
9. 9. 07 18:45 P2 Hvězda VAB F.C. Úderka Žižkov 1. 1:2 (0:0)
Vyrovnané utkání rozhodli šťastnější hosté ve druhém poločase. Tomáš Růžek, Jiří Kučera
Hvězda VAB F.C. Úderka Žižkov
Antonín Kobliha – Petr Babka, Josef Bouda, Norman David, Petr Hejtmánek, Pavel Jakubček, Vladimír Krebes, Miloslav Pán, Ivan Pašek vs Michal Antonický – Jiří Dusil, Pavel Fligl, Zdeněk Janků, Ivan Jurčík, Milan Kuboš, Oldřich Macák, Pavel Řezáč