10. Polnohospodár Praha 11 2 5 4 21:30 9

Ne 16.9.07 17:30 DEKAN Ivánkovy děti 100P FC   (HL6J)
Ne 16.9.07 18:45 DEKAN Kehar Club FC Deko   (HL3C)
Ne 16.9.07 20:00 DEKAN Strašnická šlechta Botič FC   (HL5H)
So 24.11.07 10:00 P2 Catchers SC Moneymakers   (HL8G)
So 24.11.07 11:15 P2 Alej FK B Tučňáci   (HL6F)
So 24.11.07 12:30 P2 Deportivo Estudiantil FC A Eden 1999   (HL3B)

1. 12. 07 10:00 zzPANK1 Polnohospodár Praha Atomovej brouk B 11. 4:2 (1:1)
Velmi vyrovnané a pohledné utkání bylo ovlivněno špatným povrchem. Tým Polnohospodár Praha měl více štěstí. Tomáš Miko, Pavel Švejda
Polnohospodár Praha Atomovej brouk B
Jan Molnár – Jan Carda, Jiří Havle, Martin Král, Josef Patrovský, Tomáš Přecechtěl, Pavel Škába vs Norman David – Tomáš Autrata, Petr Bureš, Jiří Pech, Tomáš Reiter, Vladimír Šnídl, Jiří Sova
12. Pavel Škába
39. Tomáš Přecechtěl
56. Jiří Havle
60. Josef Patrovský
14. Petr Bureš
47. OG
18. 11. 07 18:45 P2 Alkohol Tea FC Polnohospodár Praha 10. 2:2 (2:1)
Tým domácích si sice vypracoval dvoubrankový náskok, ale nakonec došlo na dělbu bodů. Hosté ještě před přestávkou zkorigovali a v závěru vybojovali remízu.
Alkohol Tea FC Polnohospodár Praha
Martin Kříž – Jan Neuvirth, Kamil Nezval, Martin Pochopin, Zdeněk Roubal, Stanislav Slušný, Tomáš Václavík vs Petr Pek – Jan Carda, Jiří Havle, Martin Král, Josef Patrovský, Tomáš Přecechtěl, Pavel Škába
19. OG
28. Martin Pochopin
29., 54. Pavel Škába
10. 11. 07 08:45 TEMPO Polnohospodár Praha Sedm zbabělých B 9. 1:4 (0:1)
Před martinovské počasí ovlivnilo před zápasovou náladu, která byla vzápětí rozptýlena rychlou hrou obou týmů. Pohledné utkání rozhodla lepší efektivita v koncovce na straně hostů. Jakub Krebs, Tomáš Papírník
Polnohospodár Praha Sedm zbabělých B
Jan MolnárJan Carda, Vítězslav Dian, Jiří Havle, Stanislav Němeček, Josef Patrovský, Petr Pek, Tomáš Přecechtěl, Pavel Škába vs Radek Mališ – Michal Kašpar, Petr Kouble, Tomáš Pelikán, Viktor Pšenica, Tomáš Suchomel, Tomáš Surmík
55. Pavel Škába 12., 47. Petr Kouble
36. Viktor Pšenica
41. Tomáš Pelikán
4. 11. 07 15:00 P2 Sever 1.FC Polnohospodár Praha 8. 1:3 (1:1)
Utkání velmi dobré úrovně bez zákeřných faulů. Výsledek odpovídá průběhu. Lukáš Janotka
Sever 1.FC Polnohospodár Praha
Roman Kuba – Pavel Dusbaba, Karel Frankota, Petr Kvapil, Miloš Niesner, Rostislav Pulkrab, Jiří Štědronský, Jiří Štědronský vs Petr Pek – Jan Carda, Zdeněk Cerha, Jiří Havle, Martin Král, Josef Patrovský, Tomáš Přecechtěl, Pavel Škába
15. Jiří Štědronský 14. Jan Carda
47. Jiří Havle
48. Martin Král
28. 10. 07 13:45 TEMPO Kalparta Kids Polnohospodár Praha 7. 3:3 (2:3)
Velmi pohledné a kvalitní utkání. Spravedlivá remíza. Lukáš Semirád, Miloš Hurajčík
Kalparta Kids Polnohospodár Praha
Václav David – Emiliano Caroti, Martin Hanzal, Libor Kubelka, Jiří Kunce, Petr Novák, Rudolf Roubíček, Petr Sklenička, Roman Šperker, Vladimír Vořechovský vs Jan Molnár – Jan Carda, Vítězslav Dian, Jiří Havle, Martin Král, Josef Patrovský, Petr Pek, Tomáš Přecechtěl, Pavel Škába
7. Martin Hanzal
20., 38. Petr Novák
12. Jiří Havle
19. Tomáš Přecechtěl
24. Martin Král
20. 10. 07 11:15 zzJUNI1 Polnohospodár Praha Nisa AC 6. 2:5 (1:3)
  Utkání rozhodla úspěšnost proměňování brankových šancí. Polnohospodár nevyužil několik šancí na začátku utkání a pak již jen dotahoval. Herně vyrovnané utkání. Eduard Vítek, Radek Zukal
Polnohospodár Praha Nisa AC
Jan Molnár – Jan Carda, Zdeněk Cerha, Jiří Havle, Stanislav Němeček, Josef Patrovský, Petr Pek, Tomáš Přecechtěl, Pavel Škába vs Martin Netrefa – Tomáš Čebiš, Ondřej Červinský, Jiří Kordovský, Jan Kříž, Ondřej Staněk, Jaroslav Válek, Jaroslav Vaněček, Otakar Vlasák, Václav Žákovský
36. Václav Žákovský
14. 10. 07 18:45 P3 Kareto-Reco Polnohospodár Praha 5. 3:3 (2:0)
Polnohospodár v druhé půli vyvinul větší aktivitu a bojovností srovnal výsledek se silnějším soupeřem. Oldřich Křížek, Daniel Híře
Kareto-Reco Polnohospodár Praha
Tomáš Rejman – Pavel Chvojka, Viktor Doleček, Jan Petrák, Martin Pintir, Martin Rides, Petr Tichý, Jindřich Volf vs Jan Molnár – Zdeněk Cerha, Jiří Havle, Martin Král, Stanislav Němeček, Josef Patrovský, Petr Pek, Tomáš Přecechtěl, Pavel Škába
16. Martin Rides
24. Pavel Chvojka
53. Jan Petrák
43. Jiří Havle
47. Martin Král
53. Pavel Škába
6. 10. 07 11:15 zzJUNI1 Polnohospodár Praha Jožin z bažin FNQB 4. 0:0 (0:0)
Slušně odehrané utkání, kterému by asi více slušel trochu kvalitnější povrch. Tento fakt ovlivnil i neproměnění šancí na obou stranách. V první půli byla cítit mírná převaha hostí, kteří však stříleli nepřesně. Ve druhé polovině se hra vyrovnala a i domácí zahodili několik gólových příležitostí. Remíza byla zasloužená. Petr Jaroš, Jiří Vocílka
Polnohospodár Praha Jožin z bažin FNQB
Jan Molnár – Jan Carda, Zdeněk Cerha, Jiří Havle, Martin Král, Josef Patrovský, Petr Pek, Tomáš Přecechtěl, Pavel Škába vs Jakub Navrátil – Tomáš Bouchal, Zdeněk Hanzlík, Miroslav Rožníček, Michal Tichý, Tomáš Tichý, Marek Troněv, Petr Vaněček
22. 9. 07 10:00 zzZARUB Inter Ohradní Polnohospodár Praha 3. 4:0 (0:0)
Slušně hranéutkání, ve kterém rozhodla série rychlých branek interu. Jaromír Horníček, Jan Soják
Inter Ohradní Polnohospodár Praha
Lukáš Bumbálek – Jiří Brož, Jan Fiřt, Martin Gregor, Martin Horáček, Jan Hrbáček, Karel Lang, Filip Reinoso, Jan Skuhravý, Vladimír Teplan, Filip Turek vs Petr Pek – Jan Carda, Zdeněk Cerha, Jiří Havle, Martin Král, Stanislav Němeček, Josef Patrovský, Tomáš Přecechtěl, Pavel Škába
49. Vladimír Teplan
50. Filip Reinoso
52. Karel Lang
53. Filip Turek
15. 9. 07 13:45 HANSP Polnohospodár Praha Grinders FC 2. 2:2 (1:0)
Velmi vyrovnané utkání, hrané v rychlém tempu a s velkým nasazením obou týmů. Důrazné, ale korektní souboje hráčů dlouho nenapovídaly kdo si odnese z tohoto utkání body za vítězství. Nakonec osm minut před koncem pečetili hráči Polnohospodáru spravedlivou remízu. Jan Vacek, Jiří Vocílka
Polnohospodár Praha Grinders FC
Jan Molnár – Jan Carda, Jiří Havle, Stanislav Němeček, Josef Patrovský, Petr Pek, Tomáš Přecechtěl, Pavel Škába vs Radim Dvořák – Petr Bureš, Miroslav Dvořák, Roman Lechner, Jan Pospíšil, Michal Sáss, Jan Sluka, Michal Stareček, Marek Valter, Pavel Vrba
1. Jiří Havle
52. Jan Carda
43., 49. Jan Pospíšil
8. 9. 07 11:15 zzZARUB Blue flame Polnohospodár Praha 1. 4:1 (2:0)
Domácí tým dvěma góly v prvním poločase rozhodl utkání a poté pouze kontroloval hru.
Blue flame Polnohospodár Praha
Josef Janota – Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Michal Němeček, Antonín Paseka, Vladimír Skořepa, Pavel Soukup, Miloslav Vejvoda vs Petr Pek – Jan Carda, Zdeněk Cerha, Jiří Havle, Martin Král, Josef Patrovský, Tomáš Přecechtěl, Jiří Štráchal