7. Dřevorubci Modřany S 11 3 3 5 26:21 9

Ne 22.4.07 15:00 HANSP Medvědi A Arabská   (HL4F)
Ne 22.4.07 16:15 HANSP NeReal Žižkov FC Medvědi B   (HL6K)
Ne 22.4.07 17:30 HANSP Paraguay Neumann S.K.   (HL6J)
Ne 22.4.07 18:45 HANSP Cosmetic Neúspěch Strouhalák   (HL8O)
Ne 22.4.07 20:00 HANSP Bohemia Chips TJ A Výlov 0.FC   (HL7L)

25. 6. 07 18:00 zzARIT1 Supráci Šumavan-Balkán AGČV/Ajax 11. 2:4 (0:1)
Domácí od začátku zatlačili AGČV na jejich polovinu, ale při jejich největším tlaku utekl Poláček a střelou mezi nohy dal první gól za AGČV. To byla jediná šance hostů v 1.půli. Druhý poločas začal obdobně, jenže přibývalo šancí i na druhé straně. A AGČV své šance využívala se 100% jistotou a vedlo už 3:0. Domácí se prosadili a ze své převahy těžili až  v posledních 10-ti minutách, ale vyrovnat se jim už nepodařilo, právě naopak. Martin Ochozka
Supráci Šumavan-Balkán AGČV/Ajax
Karel Kohout – Miroslav Kotouč, Jiří Kůrka, Ladislav Linek, Jiří Listík, Miloš Maršíček, Luboš Poláček, Milan Vondra, Jaroslav Zeman vs Pavel Boček – Ladislav Balabán, Ladislav Burian, Jaroslav Červenka, Petr Janoušek, Milan Jirásek, Pavel Jirsa, Miloslav Lev, Jindřich Poláček
49. Jaroslav Zeman
50. Miroslav Kotouč
9. Jindřich Poláček
39. Milan Jirásek
42. Ladislav Burian
56. Petr Janoušek
19. 6. 07 18:00 HANSP AGČV/Ajax Rokoska SUP 10. 0:2 (0:1)
Lehce vyhrocené utkání, které vyhrál šťastnější tým. Tomáš Kőrbler, Martin Zdeněk
AGČV/Ajax Rokoska SUP
Pavel Boček – Luboš Beniak, Ladislav Burian, Petr Janoušek, Milan Jirásek, Pavel Jirsa, Miloslav Lev, Ondřej Pfeffer, Jindřich Poláček, Fridolín Špatenka vs Jaroslav Marek – Ludvík Čábela, Petr Chmelař, Zdeněk Genčev, Václav Hon, František Kašpar, Jaroslav Matějka, Petr Pleva
50 Ladislav Burian 7., 52. Petr Pleva
5. 6. 07 18:00 HANSP Orion Praha SK SUP AGČV/Ajax 9. 1:5 (1:2)
Velice slušné utkání. První poločas byl vyrovnaný se šancemi na obou stranách. Po přestávce se projevila lepší fyzička hráčů Ajaxu a zaslouženě vyhráli. Josef Černý, Tomáš Hábl
Orion Praha SK SUP AGČV/Ajax
Vladimír Krigl – Arnošt Böhm, Jaroslav Huňka, Miloš Jirák, Leo Legnavský, Jiří Měsíček, Vladimír Panýrek, Vít Štěpánek, Milan Světel, Petr Zienert vs Pavel Boček – Luboš Beniak, Ladislav Burian, Zdeněk Havlík, Petr Janoušek, Milan Jirásek, Pavel Jirsa, Miloslav Lev, Ondřej Pfeffer, Fridolín Špatenka
7. Milan Světel 2., 19. Zdeněk Havlík
48. Miloslav Lev
52. Petr Janoušek
59. Ladislav Burian
29. 5. 07 18:00 HANSP AGČV/Ajax Nic Moc Boys SUP 8. 3:1 (2:1)
Zápas, ve kterém zvítězil šťastnější, než lepší. Petr Sedlmajer, Robert Kunc
AGČV/Ajax Nic Moc Boys SUP
Pavel Boček – Luboš Beniak, Zdeněk Havlík, Pavel Hůla, Petr Janoušek, Milan Jirásek, Pavel Jirsa, Miloslav Lev, Ondřej Pfeffer, Jindřich Poláček, Fridolín Špatenka vs Zdeněk Koller – Vladimír Bartl, Jiří Čermák, Miloslav Moc, Pavel Naď, Miroslav Pospíšil, Pavel Selinger, Pavel Strnad, Michal Strohs
4. Fridolín Špatenka
15. Pavel Hůla
44. Luboš Beniak
35 Miloslav Lev
55 Milan Jirásek
29. Jiří Čermák
24. 5. 07 18:00 HANSP Koliba F.C.V. AGČV/Ajax 7. 5:3 (2:1)
Za velkého vedra dobře hrané utkání zvládla lépe Koliba. Ajax dotahoval, ale už neměl na zvrat. Zdeněk Reich
Koliba F.C.V. AGČV/Ajax
Miroslav Kos – Zdeněk Dražík, Petr Jirsa, Václav Jozífek, Vladimír Karban, Miroslav Mikulík, Aleš Musil, Vladimír Rožníček vs Pavel Boček – Zdeněk Havlík, Petr Janoušek, Milan Jirásek, Pavel Jirsa, Miloslav Lev, Jindřich Poláček, Fridolín Špatenka
4., 18. Miroslav Mikulík
33., 54., 55. Vladimír Rožníček
6. Fridolín Špatenka
35. Miloslav Lev
45. Zdeněk Havlík
17. 5. 07 18:00 HANSP AGČV/Ajax Kbelák FC SUP 6. 0:2 (0:1)
Vyrovnané utkání s lepší koncovkou a druhým poločasem vítězného týmu. Martin Přívora, Daniel Beneš
AGČV/Ajax Kbelák FC SUP
Zdeněk Havlík – Ladislav Balabán, Petr Janoušek, Milan Jirásek, Pavel Jirsa, Miloslav Lev, Jindřich Poláček, Vítězslav Ryšánek, Fridolín Špatenka vs Kamil Kyral – Miroslav Brabec, Jiří Březina, Tomáš Hudec, Miroslav Hulín, Jiří Linc, Jiří Pácha, Oldřich Passler
25. Jiří Březina
43. Jiří Pácha
3. 5. 07 18:00 HANSP Dřevorubci Modřany S AGČV/Ajax 5. 1:0 (0:0)
1:0-penalta po ruce ve vápně. Klasické nervózní utkání starých pánů-jinak vyrovnané. Karel Kopecký, Dalibor Tomek
Dřevorubci Modřany S AGČV/Ajax
Ivan Moucha – Dušan Bruncko, Petr Dušek, Petr Fabián, Jarmil Havlíček, Karel Šlajch, Michal Turek, Josef Vilčko, Petr Vorel vs Pavel Boček – Ladislav Burian, Jaroslav Červenka, Zdeněk Havlík, Pavel Hůla, Petr Janoušek, Milan Jirásek, Pavel Jirsa, Miloslav Lev
42. Petr Vorel
26. 4. 07 18:00 HANSP AGČV/Ajax Ortopedie 4. 3:4 (2:1)
Začátek utkání patřil domácím. Chybami v obraně se připravili o vítězství (nastřelili ještě tyč). Petr Šmejkal, Petr Šeba
AGČV/Ajax Ortopedie
Pavel Boček – Luboš Beniak, Ladislav Burian, Jaroslav Červenka, Zdeněk Havlík, Petr Janoušek, Milan Jirásek, Pavel Jirsa, Ondřej Pfeffer, Jindřich Poláček vs Jiří Pavlík – Arnošt Bartejs, Blahoslav Dolenský, Miroslav Hrdý, Bohumil Sitta, Miloš Vaněk, Stanislav Velíšek, Miroslav Vondráček, Karel Vyšata
19. OG
24., 58. Jaroslav Červenka
27. Miloš Vaněk
32. Arnošt Bartejs
34. Stanislav Velíšek
40. Miroslav Vondráček
19. 4. 07 18:00 HANSP Betl KFK SUP AGČV/Ajax 3. 3:8 (2:4)
Hosté byli od začátku aktivnější a fotbalovější. Vytvořili si spoustu šancí, ale proměnit dokázali sotva polovinu. Domácím nepřála štěstěna, čtyřikrát orazítkovali tyč branky. Jan Vondra, Milan Bradáč
Betl KFK SUP AGČV/Ajax
Lubomír Štorek – Karel Groš, Antonín Herzog, Jindřich Kleisl, Jiří Mužíček, Jiří Nestrojil, Jiří Prokop vs Pavel Boček – Ladislav Burian, Jaroslav Červenka, Pavel Hůla, Petr Janoušek, Milan Jirásek, Pavel Jirsa, Ondřej Pfeffer, Jindřich Poláček, Fridolín Špatenka
54., 57. Milan Jirásek
12. 4. 07 17:00 zzZL AGČV/Ajax Zelená liška TJ SUP A 2. 1:0 (1:0)
Zelená liška si povětšinu utkání vytvářela místy až drtivý tlak, nicméně soupeř z ojedinělého protiútoku se štěstím vstřelil branku, která se ukázala jako jediná a tudíž vítězná.

AGČV/Ajax: Terén byl nezpůsobilý ke hře, zvláště pro nás superveterány představoval vážné ohrožení zdraví.
Martin Bernard, Michal Krupička
AGČV/Ajax Zelená liška TJ SUP A
Zdeněk Havlík – Ladislav Balabán, Pavel Hůla, Milan Jirásek, Pavel Jirsa, Jindřich Poláček, Vítězslav Ryšánek vs Evžen Krajina – Jaroslav Budín, Zdeněk Budín, Jaroslav Jačka, Jan Koukal, Alexandr Kurz, Karel Prokop, Libor Sněhota
26. Milan Jirásek
5. 4. 07 19:30 HANSP AGČV/Ajax Tučňáci SUP A 1. 2:1 (1:1)
Poklidné utkání, ve kterém si pánové zahráli velice dobrý fotbálek. Zdeněk Reich
AGČV/Ajax Tučňáci SUP A
Zdeněk Havlík – Luboš Beniak, Pavel Boček, Ladislav Burian, Pavel Hůla, Petr Janoušek, Milan Jirásek, Pavel Jirsa, Jindřich Poláček, Vítězslav Ryšánek, Fridolín Špatenka vs Arnošt Barták – Vratislav Arnošt, Pavel Bílek, Jiří Hroník, Stanislav Lehocký, Dušan Malý, Pavel Malý, Josef Svoboda