Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 25.6.07 | 18:00 | zzARIT1 | Supráci Šumavan-Balkán AGČV/Ajax | 11. | 2:4 |
Čt 21.6.07 | 18:00 | HANSP | Tučňáci SUP A Supráci Šumavan-Balkán | 10. | 1:6 |
Po 4.6.07 | 18:00 | zzARIT1 | Rokoska SUP Supráci Šumavan-Balkán | 9. | 0:2 |
Po 28.5.07 | 18:00 | zzARIT2 | Supráci Šumavan-Balkán Orion Praha SK SUP | 8. | 5:0 |
Po 14.5.07 | 18:00 | zzARIT1 | Supráci Šumavan-Balkán Koliba F.C.V. | 6. | 10:0 |
Po 7.5.07 | 19:15 | zzARIT1 | Nic Moc Boys SUP Supráci Šumavan-Balkán | 7. | 0:3 |
Po 30.4.07 | 18:00 | zzARIT2 | Kbelák FC SUP Supráci Šumavan-Balkán | 5. | 0:0 |
Po 23.4.07 | 18:00 | zzARIT2 | Supráci Šumavan-Balkán Dřevorubci Modřany S | 4. | 1:0 |
Út 17.4.07 | 19:00 | P3 | Ortopedie Supráci Šumavan-Balkán | 3. | 0:3 |
Út 10.4.07 | 20:15 | P1 | Supráci Šumavan-Balkán Betl KFK SUP | 2. | 4:2 |
Po 2.4.07 | 19:15 | zzARIT1 | Zelená liška TJ SUP A Supráci Šumavan-Balkán | 1. | 1:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Supráci Šumavan-Balkán | 11 | 9 | 1 | 1 | 40:8 | 19 |
2. | Kbelák FC SUP | 11 | 8 | 3 | 0 | 23:5 | 19 |
3. | Ortopedie | 11 | 4 | 5 | 2 | 20:19 | 13 |
4. | Zelená liška TJ SUP A | 11 | 5 | 2 | 4 | 41:28 | 12 |
5. | AGČV/Ajax | 11 | 6 | 0 | 5 | 29:22 | 12 |
6. | Koliba F.C.V. | 11 | 5 | 2 | 4 | 29:39 | 12 |
7. | Dřevorubci Modřany S | 11 | 3 | 3 | 5 | 26:21 | 9 |
8. | Nic Moc Boys SUP | 11 | 3 | 3 | 5 | 21:22 | 9 |
9. | Tučňáci SUP A | 11 | 2 | 5 | 4 | 23:27 | 9 |
10. | Orion Praha SK SUP | 11 | 4 | 1 | 6 | 23:30 | 9 |
11. | Rokoska SUP | 11 | 4 | 1 | 6 | 14:23 | 9 |
12. | Betl KFK SUP | 11 | 0 | 0 | 11 | 12:57 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 2.4.07 | 20:30 | zzARIT2 | Folprecht 1.FC Gambrinus VH (HL2B) |
Po 16.4.07 | 18:00 | zzARIT2 | Deko Borussia Bubeneč (HL3B) |
Po 16.4.07 | 19:15 | zzARIT2 | Žvahov VET Dejvický expres VET (VL4A) |
Po 16.4.07 | 20:30 | zzARIT2 | Ekonom WT VET A votom to je VET (VL2B) |
Po 11.6.07 | 18:00 | zzARIT1 | Bobři W.C. Sedm zbabělých A (HL7A) |
Po 11.6.07 | 19:15 | zzARIT1 | Cerveza 18.FC Speciál Bráník A (HL8A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Adamec Ladislav | 3 | 0 |
Kohout Karel | 7 | 0 |
Kotouč Miroslav | 8 | 6 |
Kůrka Jiří | 7 | 1 |
Linek Ladislav | 10 | 7 |
Listík Jiří | 8 | 8 |
Maršíček Miloš | 9 | 3 |
Poláček Luboš | 9 | 2 |
Smrčina Jindřich | 1 | 0 |
Svoboda Zdeněk | 4 | 0 |
Vaněk Jan | 1 | 0 |
Vondra Milan | 7 | 2 |
Zeman Jaroslav | 8 | 7 |