Po 16.4.07 19:00 P3 Cerveza 18.FC Stork Wings FC   (HL8A)
Po 16.4.07 20:15 P3 Ferri FC Gepard AFC   (HL1A)
Po 7.5.07 19:00 P3 Felix club VSK MFF UK Praha A   (HL4A)
Po 7.5.07 20:15 P3 Oratoř Kobylisy Bratři v triku   (HL4C)
Po 11.6.07 19:00 P2 Borek hodinářství 1.FC Gambrinus VH   (HL2B)
Po 11.6.07 20:15 P2 Kent Dřeváci   (VL3A)

25. 6. 07 19:00 P2 Orion Praha SK SUP Betl KFK SUP 11. 9:2 (5:0)
Naprosto jednoznačná záležitost Orionu. Kdyby hosté ve druhé půli nepolevili, čepovala by se desítka.
Orion Praha SK SUP Betl KFK SUP
Vojtěch Engelmann – Arnošt Böhm, Miloš Jirák, Václav Kovařík, Vladimír Krigl, Leo Legnavský, Jiří Měsíček, Vít Štěpánek, Milan Světel vs Karel Groš – Jiří Doležal, Antonín Herzog, Pavel Keprta, Jiří Mužíček, Petr Petřík, Lubomír Štorek, Josef Zelinka
55. Antonín Herzog
18. 6. 07 19:00 P1 Betl KFK SUP Nic Moc Boys SUP 10. 0:3 (0:2)
Vcelku vyrovnané utkání. Při větší střelecké chuti byli hosté, kteří také zvítězili. Martin Just, Miroslav Švarc
Betl KFK SUP Nic Moc Boys SUP
Petr Petřík – Jiří Doležal, Karel Groš, Antonín Herzog, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek, Ján Valkovič, Josef Zelinka vs Bohuslav Pavlík – Jiří Čermák, Aleš Leger, Miloslav Moc, Pavel Naď, Miroslav Pospíšil, Pavel Selinger, Pavel Strnad, Michal Strohs
14. Miroslav Pospíšil
18. Jiří Čermák
58. Aleš Leger
4. 6. 07 19:00 P1 Koliba F.C.V. Betl KFK SUP 9. 4:0 (1:0)
Na superveterány slušné tempo. Do půle vyrovnané. Druhou půli nezvládli hráči Betlu a prohráli zaslouženě. Tomáš Hampl, Josef Nový
Koliba F.C.V. Betl KFK SUP
Miroslav Kos – Zdeněk Dražík, Petr Jirsa, Václav Jozífek, Vladimír Karban, Jaroslav Matoušek, Miroslav Mikulík, Aleš Musil, Vladimír Rožníček vs Petr Petřík – Jiří Doležal, Karel Groš, Antonín Herzog, Jindřich Kleisl, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek, Ján Valkovič, Josef Zelinka
23., 57. Václav Jozífek
52. Zdeněk Dražík
56. Miroslav Mikulík
28. 5. 07 19:00 P1 Betl KFK SUP Kbelák FC SUP 8. 0:4 (0:3)
Jasná převaha Kbeláku vyjádřená brankami. Betl před dvoucifernou prohrou uchránil brankář. František Hodač, Vratislav Hanzlík
Betl KFK SUP Kbelák FC SUP
Petr Petřík – Jiří Doležal, Antonín Herzog, Jindřich Kleisl, Jan Kriesman, Jiří Mužíček, Jiří Prokop, Lubomír Štorek vs Kamil Kyral – Miroslav Brabec, Jiří Březina, Tomáš Hudec, Jiří Linc, Boris Novotný, Jiří Pácha, Oldřich Passler, Jiří Veselý
18., 21. Jiří Linc
24. Jiří Březina
35. Jiří Pácha
21. 5. 07 19:00 P1 Dřevorubci Modřany S Betl KFK SUP 7. 10:0 (3:0)
Od první minuty nebylo o vítězi utkání pochyb. Jinak slušný zápas s minimem faulů. Roman Mráz, Václav Thür
Dřevorubci Modřany S Betl KFK SUP
Ivan Moucha – Dušan Bruncko, Petr Fabián, Jarmil Havlíček, Josef Kindl, Miroslav Michalec, Karel Šlajch, Josef Vilčko, Petr Vorel vs Antonín Herzog – Jiří Doležal, Karel Groš, Jindřich Kleisl, Ludvík Košťál, Jiří Mužíček, Jiří Prokop, Lubomír Štorek, Ján Valkovič, Josef Zelinka
57. Petr Vorel
15. 5. 07 18:00 ZAK Betl KFK SUP Ortopedie 6. 1:4 (1:1)
Utkání bylo zpočátku vyrovnané, Betl se dokonce po pěkné kombinační akci ujal vedení. Ortopedie pak postupem času začala získávat čím dál tím větší převahu. Hostující hráči však začínali být z výborné obrany domácího Betlu mírně nervózní, nakonec se však podařilo Bartejsovi prostřelit brankáře a své spoluhráče uklidnit. Po přestávce už na hřišti jasně kralovala hostující Ortopedie. Při třetí brance se zranil domácí brankář Herzog a přepustil své místo Kleislovi. Jan Šuráň, Martin Valent
Betl KFK SUP Ortopedie
Antonín Herzog – Jiří Doležal, Karel Groš, Jindřich Kleisl, Ludvík Košťál, Jan Kriesman, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek vs Jiří Pavlík – Arnošt Bartejs, Stanislav Dolejš, Blahoslav Dolenský, Miroslav Hrdý, Bohumil Sitta, Miloš Vaněk, Miroslav Vlček, Miroslav Vondráček, Karel Vyšata
10. Jindřich Kleisl 24. Arnošt Bartejs
35., 51. Miloš Vaněk
41. Bohumil Sitta
3. 5. 07 19:00 P3 Betl KFK SUP Tučňáci SUP A 5. 2:4 (1:3)
Utkání mělo rychlý ráz a z vítězství se radovalo techničtější mužstvo Tučňáků. A to ještě měli ve druhé půli nehoráznou smůlu, tolikrát nastřelit tyč, to se jen tak nevidí. Tomáš Kőrbler, Petr Švehla
Betl KFK SUP Tučňáci SUP A
Jiří Mužíček – Jiří Doležal, Karel Groš, Antonín Herzog, Jiří Prokop, Lubomír Štorek, Josef Zelinka vs Josef Svoboda – Vratislav Arnošt, Arnošt Barták, Pavel Bílek, Jiří Hroník, Stanislav Lehocký, Dušan Malý, Pavel Malý, Vladimír Rychtařík
19. Karel Groš
36. Antonín Herzog
5. Stanislav Lehocký
14. Pavel Bílek
28., 50. Dušan Malý
23. 4. 07 19:00 P1 Zelená liška TJ SUP A Betl KFK SUP 4. 6:2 (1:0)
Klasické utkání superveteránů. Pohledná hra s řadou šancí. Liška rozhodla zápas až v samém závěru. Michal Antonický
Zelená liška TJ SUP A Betl KFK SUP
Evžen Krajina – Jaroslav Budín, Zdeněk Budín, Jan Hruška, Jaroslav Jačka, Alexandr Kurz, Karel Prokop, Libor Sněhota vs Stanislav Šlehofer – Jiří Doležal, Karel Groš, Antonín Herzog, Jindřich Kleisl, Jiří Mužíček, Jiří Prokop, Lubomír Štorek
28., 60. Jaroslav Jačka
35., 52. Alexandr Kurz
50. Jan Hruška
58. Jaroslav Budín
38., 49. Jindřich Kleisl
19. 4. 07 18:00 HANSP Betl KFK SUP AGČV/Ajax 3. 3:8 (2:4)
Hosté byli od začátku aktivnější a fotbalovější. Vytvořili si spoustu šancí, ale proměnit dokázali sotva polovinu. Domácím nepřála štěstěna, čtyřikrát orazítkovali tyč branky. Jan Vondra, Milan Bradáč
Betl KFK SUP AGČV/Ajax
Lubomír Štorek – Karel Groš, Antonín Herzog, Jindřich Kleisl, Jiří Mužíček, Jiří Nestrojil, Jiří Prokop vs Pavel Boček – Ladislav Burian, Jaroslav Červenka, Pavel Hůla, Petr Janoušek, Milan Jirásek, Pavel Jirsa, Ondřej Pfeffer, Jindřich Poláček, Fridolín Špatenka